Svědomí

Filosofie přírodních jevů.
Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

Pro Peter

Příspěvek od Novák »

Ahoj Petře,dostal jsi informace a použil jsi je tak jak jsi je použil.Nic proti tomu.Měl bys ale vědět,že jsi něco daleko důležitějšího zničil a to už se nedá vrátit.
Nikdo tu nic nechce tajit,ale díky tobě se dostaly ven neúplné informace a dal jsi naději všem snaživým replikantům.Bez úplného pochopení je to ale k ničemu.


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Re: Pro NOVAKA

Příspěvek od PeTr1 »

Novák píše:Ahoj Petře,dostal jsi informace a použil jsi je tak jak jsi je použil.Nic proti tomu.Měl bys ale vědět,že jsi něco daleko důležitějšího zničil a to už se nedá vrátit.
Nikdo tu nic nechce tajit,ale díky tobě se dostaly ven neúplné informace a dal jsi naději všem snaživým replikantům.Bez úplného pochopení je to ale k ničemu.
Myslim ze to nebude zas tak hrozive uz nekolikrat se tady reklo a ukazalo plno informaci a stejne se nic nedelo slo to zase po stejne vlne.


Ludvas
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 02 zář 2007 15:28

Příspěvek od Ludvas »

vypadá to že petr pootevřel pandořinu skřiňku :devil:


Ludvas
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 02 zář 2007 15:28

Příspěvek od Ludvas »

ale z toho Novákova příspěvku celkem běhá mráz po zádech, evidentně se podle něho stala chyba, kde a proč asi nevysvětlí, přjde mi že každy kdo měl nějaký výsledek se přidal do spolku držícího oponu, je pravda že funkčni system v masovém měřitku rozhodí teměř vše těm meně opatrným i střechu nad hlavou. Takže první pravidlo fora zni postavit mužeš ukazat nesmíš doteď bylo ctěno,
ale tolik chuti se vtom zase hrabat a nechat si to bouchat pod rukama sem už dlouho neměl díky petře


Ludvas
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 02 zář 2007 15:28

Re: Je toto pravidlo????

Příspěvek od Ludvas »

Peter píše:
Ludvas píše:.... Takže první pravidlo fora zni postavit mužeš ukazat nesmíš doteď bylo ctěno
Tak blbé pravidlo mohl vymyslet jenom člověk co nemá co ukázat, ale rád do všeho kecá.
To je můj názor a toho se budu držet.
Jak by asi vypadalo tohleto fórum,
http://www.waterfuelcell.org/phpBB2/viewforum.php?f=35
kdyby se drželi tak blbého pravidla?
trochu si to vytrhnul s kontextu určitě sem to takhle nemyslel, byla to reakce hlavně na Nováka a přišlo mi že tohle tim chtěl říct, sem tu asi rok mam postaveny asi bastl mima , ale sem to prostě po měsících tápání vzdal stravil sem desítky hodin čuměním do vody skoušenim všeho možného stokrát přeskládaný vyvíječ hodiny u vrtačky ale možnosti mam omezené po čase se asi každy dostane do stádia kdy nápady dojdou a přijde čas se posunout dál momentálně vstřebávám základy elektroniky a pomalu se pouštím do pokusu s IV a najednou to někomu běží v maximalně jednoduche podobě a přichází Novák a v podstatě tě odsoudí žes to sem vúbec dal co jiného si o tom myslet, nechci vymýšlet žadne kokotské pravidla, nemam co ukázat ale dělám na tom, chlubit se stim že mi to nefunguje se mi nechce kdybych rád do všeho kecal měl sem na to času dost.


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

Ludvas

Příspěvek od Novák »

Svojí nevědomostí poškozuješ sebe i ostatní.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Pre Nováka

Příspěvek od sano »

Mal by si trochu vysvetliť svoju poznámku smerom ku Petrovi.
Alebo sa zachováš ako Mim, ktorý na dopyty po vysvetľovacích poznámkach zásadne neodpovedal?


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

SANO

Příspěvek od Novák »

Nikomu nic vysvětlovat nebudu a ani nemusím.Petr ví kde bydlím,má na mně spoustu kontaktů a může ke mně kdykoliv přijít,pokud pojede okolo.A jestli se uvidíme až na srazu,tak si podáme ruce jako dva dobří známí a posedíme u jednoho stolu.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Novákovi

Příspěvek od sano »

Ahoj,
keď si prišiel na fórum, tak si začínal vetou, nakoľko som získal na fóre poznatky tak považujem za slušné....
je zaujímavé, že ľudia, ktorí sa možno dopracovali ku vedomostiam ako prevádzkovať efektívny rozklad vodíka zrazu menia svoju povahu. Alebo, že by od začiatku boli takí?
To ma len utvrdzuje v postoji, že je treba ďalej rozpracovávať vlákno open source projekty. Od domácich sa toho asi veľa nedozvieme. A keď, tak to budú len nejaké odrobinky z bohato prestretého stolu. Rád by som sa mýlil.


4cut
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 11 bře 2008 6:32
Bydliště: Olomouc

sano

Příspěvek od 4cut »

máš pravdu , jsem tady novej ale tohle vlákno mám přečtené celé uplně mě to zaráží že všichni co na něco přijdou se odmlčí a nenapíšou ani přoč .... mezi ně patří i pan Novák ten svoje působení na tomto foru v tomto vlákně celkem důkladně promazal jen podle reakcí ostatních jsem se dozvěděl že mu "něco nějak" fungovalo jak jsem to pročítal tak jsem si myslel že se někdy ke konci dočtu důvod toho proč to smáznu .... ale marně .
Já osobně už buduji svůj bublák (menčí ne ten co nefunguje a přijde na cca. 5000,-) až dosáhnu nějakého uspěchu tak se podělím


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

cute

Příspěvek od 1220 »

Není lepší žádná informace, než zavádějící informace ? zatím bych si šetřil peníze, třeba to bude časem prajednoduché :idea:
Ten kdo má něco opakovatelnýho, toho bych taky chtěl vidět.
K.


4cut
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 11 bře 2008 6:32
Bydliště: Olomouc

Karle

Příspěvek od 4cut »

časem...., časem možná přistnou Američani na měsíci (možná i dřív než Číňani v r.2021) časem se určitě nebude jezdit na "ropu" časem bude i třetí světová válka .... otázka je: je čas pro energii zadarmo ? o co se bude válčit potom ? ( já nerez a hliník zadarmo mám :-)


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Sano(ala Novák)

Příspěvek od Iv »

Tak dost!!!!!Sano,nemyslíš,že je problém trochu složitější?Řeknu Ti to velice zkráceně a myslel jsem,že Tě to napadne:
Ti lidé,kteří se dostali ve vývoji co nejdále,si uvědomili po své prvotní euforii strašnou zodpovědnost,toho ,na co přišli.Reakce je pak pro dotažení problému se navzájem spojit s těmi,co došli taky tak daleko.Tato obludná odpovědnost a to je prosím bez nadsázky, nutí tyto lidi,aby důkladně prověřili celý problém,aby je pak mohli zpracovat a předat tyto vědomosti,ale hlavně aby měli i klid na tuto práci.Vůbec to není nějaká povrchní hamižnost,ale zodpovědnost vůči ostatním-toto je ta pravda,ať se to zdá nebo nezdá jiným pravděpodobné,aspoň nás pár, to tak vidí.Chce to jen čas a důvěru a výpady na adresu těch úspěšnějších tomu nepomohou,naopak,pak reakce může být negativní,někdy i nevratně a ta celý problém,který není tak jednoduchý prodlužuje.Toť vše!!!Snad jen ještě poznámka:toto není Market,ale forum,kde se zatím drží pár lidí,kteří to myslí vážně a o penězích jak někdo podotkl vůbec nepřemýšlí,tak to nezkažte!!!!!!
Iv.

Viz dole:až bude pořadník,tak Ti odpovíme tvou větou:Sem tie s...ky nepatria. Chodte makat do garaze!
Naposledy upravil(a) Iv dne čtv 20 bře 2008 14:06, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Pre Ivana

Příspěvek od sano »

Ahoj Ivan,

vieš som priamy človek, ktorý nemá rád hádanky. Čas pracuje proti nám.
To čo si napísal mi dáva zmysel. Rešpektujem právo na tvorbu a na pokoj pri tvorbe. Takisto mi dáva zmysel príspevok bepa.pn, ktorý tvoj vhodne dopĺňa.
Nik z Vás, ktorý pracujete na úspešných projektoch, ale tieto pravidlá nepublikoval.
Keby sa to takto povedalo, tak sa fórum ukľudní a určite by sa našli ľudia, ktorí by sa ponúkli na spoluprácu. Každé zatajovanie informácií vedie ku podozrievaniu, váš pôsob práce zvonku takto vyzerá. Nikomu nemôžeš zazlievať, že nečíta vo vašich mysliach. Nemému dieťaťu ani vlastná mater neporozumie.
Takže ešte raz, ak je to skutočne tak, tak rešpektujem vaše právo na nerušený výskum.
Čo sa týka tvojej poslednej poznámky, neviem, kde si vypriadol zlomok danej vety, myslím tu s garážami a na na základe čoho si ju pripísal mne. Myslím, že sa stále vyslovujem priamo a nepotrebujem sa uchyľovať ku výrazom a myšlienkam, ktoré sú mi cudzie. Stále čo si myslím napíšem polopate. Táto veta nie je moja, nikdy som si ju nemyslel, a nikdy som ju nevyslovil a nikdy so, ju nikomu nenapísal. Práve naopak, myslím si, že to najcennejšie, čo na tomto fóre je tvorivá práca tých ľudí, ktorí každodenne pracujú v garážach,a pomaly posúvajú toto fórum dopredu.
Tvoju poslednú vetu som v tvojom záujme nepočul. Nie som odkázaný na riešenia ľudí, ktorí mi ho mienia dať s milosťou.
Čo sa týka práce na poli FE, tak v našom meste sa iniciovala práca profesionálneho tímu na istej fakulte, ktorí skupinovo riešia problematiku vyvoja vodíku pomocou sonoluminiscencie.
Takisto máme v našom meste výnimočného človeka, ktorý pracuje na návrhu čípov pre popredných svetových výrobcov mikroelektorniky. Zaoberal sa aj obecnými pravidlami práce rezonančného obvodu. Firemný veb, žiaľ z Číny, som uverejnil v sekcii open source projekty.
Takže, keďže nie som odborník, len organizátor,tak sa snažím pomôcť tomuto fóru iniciovaním ďalších výskumných projektov. Dúfam, že sa tieto snaženia časom prepoja. Aj o to mi ide. Takže v žiadnom prípade necítim potrebu ani teraz, ani v budúcnosti sa postaviť pred niekoho do radu.
Ak budem potrebovať rýchlo kúpiť efektívny vyvíjač vodíka, tak sa obrátim na niektorého z výrobcov. Dokonca ani nie sú drahé. Ale toto odporuje môjmu športovému duchu.

Nakoľko sa domnievam, že tvoj hnev voči mne vznikol z vety, ktorú si mi omylom pripísal, svoje stanovisko k tejto vete som napísal. Hore. Ten, kto ju napísal je zákerný človek.
Naďalej si myslím, že si jednotkou na vebe. Ale nakoľko sa množia na tomto fóre nedorozumenia, tak sa domnievam, že by sa malo viac komunikovať medzi riešiteľmi a ostatnými. Zatiaľ je tu skupina riešiteľov, ktorí nevedia komunikovať s ostatnými, čo je na škodu veci, lebo pri troche dobrej vôle by sa dal výskum rozhodiť medzi viacerých, a napredovalo by sa skôr a efektívnejšie. Ale rešpektujem aj tvoje kritéria, koho zaradiť a koho nezaradiť do tímu.
Len sa, prosím, prestaňte cítiť povznesení nad druhých, zatiaľ menej úspešných. Robí to ozaj zlú krv.

Nehnevám sa na teba. Cením si tvoju prácu. A keď v budúcnosti budeš mať dojem, že niekde niečo padlo z mojej strany na tvoju, alebo tvojho tímu a nebudeš si istý, či som to napísal ja, tak sa prosím ozvi sa a pomerne rýchlo vec vyriešime. Nemám čas sledovať všetko, čo sa na fóre deje. Našťastie je veľmi obsiahle.
Takže prosím, považuj inkriminovanú vetu, za niečiju zákernosť. Nebola moja.
Vašu prácu si cením. A napriek mojim organizačným výhradám, si uvedomujem podmienky za ktorých pracujete, a na tieto podmienky ste sa dopracovali, niektorí, ku špičkovým výsledkom.
Takže Vám prajem veľa ďalších tvorivých myšlienok a netradičných pohľadov na vec.


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

Sano,cut a jiní

Příspěvek od Novák »

Zavádějící věci jsem schválně smazal,je to o ničem.Na BP nikdy žádný motor nepojede a pokud ano,tak to dlouho nevydrží.Trvalo to dva roky,než se tady dala dohromady parta lidí,která je vývojově a poznáním na stejné úrovni a hlavně cíleně pracujeme na rozboru celého procesu rozkladu a následného spalování.
Každá provokace z vaší strany jenom narušuje tu křehkou vazbu mezi poznáním a balastem.Až přijde čas,všechno se dozvíte.
A taky staří pardálové tohoto fóra moc dobře ví,co se šušká v kuloárech a Peterův úspěch/neúspěch je toho jasným důkazem.


Zamčeno

Zpět na „Universum“