Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

Opovažuji se mít také pár otázek :oops: ... Jsem zvědava, kolik lidí z tábora A(&F) se odváží i proti vůli svého vůdce (u kterého jsem, jak víte, za vypovězeni mého přátelství k němu, v těžké nemilosti ;) ), na ně přesto odpovědět - a to k věci , slušně, bez napadání a urážek.. Najde se mezi vámi člověk natolik svobodný, že se odváží být slušný i k „nepříteli“ ?

1) Všichni píšete, že máte silný odpor proti banování členů a voláte po odstranění těch moderátorů, kteří bany dávali. Když jsem jako první ze všech na tento nešvar upozornila, a žádala o zveřejnění seznamu zabanovaných, nikdo z vás, kteří nyní tak vehementně bojujete za zákaz banování, se ke mně nepřidal..
Ptám se: PROČ?
Proč jsem tehdy za to byla označena za špatnou, ačkoliv jsem požadovala a stále požaduji, přesně totéž, co chcete vy? :dknow:
Nerozumím tomu, můžete mi to, prosím, někdo z přátel vašeho "šéfa", vysvětlit? (nechci odpověď od samotného šéfa, jeho naopak opětovně žádám :epray: , aby byl tak laskav a na moje příspěvky nereagoval)..

Doufám, že tentokrát se mi podařilo neurazit ničí jemnocit - úmyslně se vyhýbám jakémukoliv jmenování, aby na mne zase nebylo útočeno, že jsem se opovážila vyslovit prý „zakázané" jméno… ;)

Tehdy mi nebylo vyhověno, nyní se přidávám se svojí žádostí znovu - mám stejný dotaz a přání na Rivala, jako máte vy. I já chci vědět, kolik členů bylo (alespoň od doby nového fóra) zabanováno, který moderátor bany dával a za co byly bany dávány.

Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
mahatma

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od mahatma »

hanka, naozaj neviem o jakom vodcovi nejakého tábora to točíš.
ja som sa sám rozhodol vstúpiť do diania na FuP, lebo som videl nefér jednanie s Anrim a zneužívanie pravidiel moderátormi (SDK a Poota + suita) aby umlčali nepohodlné hlasy ktoré poukazovali na ich prešlapy, na používanie dvojitého metra a na krivé nezmyselné obvinenia...
netuším prečo by som sa mal k niekomu pridávať, na FuP jednám sám za seba, aj s Rivalom jednám ako obyčajný (a riadne nasratý) člen fóra
každý sme tu sám za seba, nejaké tlupy pod kohosi vedením sú iba Bendove paranoje
že niečo navrhuješ? to je super, navrhuj. aj ja navrhujem to čo považujem za vhodné pre fungovanie FuP...
nevolám po odstránení moderátorov čo dávali bany, ale žiadam o odstránenie nezmyselných pravidiel a právomocí moderátorov, aby tieto právomoci nemohli zneužívať tak ako sa tu dialo.
trvám na prešetrení postupu moderátorov a na vyvodení dôsledkov.
SDK sa zo svojich porušení pravidiel a špinavostí čo tu napáchal nevyzuje úchylnou hubičkou... túto kapitolu treba ukončiť. ale nie tým, že sa budeme tváriť že sa nič nestalo a necháme veci tak ako sú. je potrebné si povedať toto a to sa udialo a nemalo sa to udiať, toto a toto sa udialo a bolo v poriadku...
je potrebná radikálna zmena vo fungovaní FuP, je však na Rivalovi či zmenu chce, alebo bude čušať jak voš pod chrastou - t.j. tak ako doteraz


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od felda »

Hanko, nepovažuji se za nepřítele,nicméně jsem chtěl totéž a bylo mi obecně odpovězeno, že je to v řešení.....obecně ve smyslu jeden trvalý, dvoutýdenní, týdení ban... atd. Na mé slušné otázky jsem byl stejně varován...Problém , který já mám- proč ,jaký, šéf?
Snažím se nerozdmýchávat zde vášně,ale psaní otázek v tomto duchu mi prostě připadá snahou opačnou. Přeci je zde nad slunce jasné ,že se zde odehrály děje, které si aktéři měli vyříkat. Jak si někdo může něco vyříkat, když dle libovůle jde okamžitě do klatby? Týden, dva? Na detektivky moc nekoukám, ale když o někom řeknu , že ukradl tatranku, tak bych měl vědět, že jsem v oblasti, kdy bych si měl být skálopevně jistý a tvrzení mohl prokázat. Místo toho, ten ,,tzv.zločinec je dán do klatby" ,on přitom zcela jasně prokazuje a DOKLÁDÁ, že to tak není. Ovšem musí si počkat než bude odbanován, musí strpět pochyby,které útočí na lidskou důstojnost a tvářit se jako že nic, protože se zatím udělá tlustá čára z rozhodnutí Rivala, či spíš jeho nečinnosti?
Jak se rozumně zbavit tohoto problému? Anri napsal A.... dokládá , že tehdy a tehdy napsal A.
V různých pozdějších vyjádření globálů a A.B. je to zcela pomíjeno, či překrucováno, nebo řečeno v polopravdě s náznakem...bylo zabíháno do osobních urážek ve schizofrenii já teď moderátor , já teď ne - moderátor, s náznakem veřejného protestu pod odstěhováním do moderátorovny a za trest v podobě varování, či banu? Soukromé zprávy, maily , stížnosti adminovy ? Vždyť to neřešil, kašlal na to!! Tak co? dáme si čtrnáct dní na studium, čtrnáct dní dovolenou, dalších čtrnáct dní , celkem pěkná dovolená. Vždyť takhle to přece dělat nejde- resp. jde, jak je vidět. No a z čeho ten nepřítel, přítel, šéf? Ty máš šéfa Slávka ?
Všimni si nynějších postojů - Chlapskej A.B., SDK s jeho huběnkou, jedinej ,kdo se k tomu staví čelem je Poota, nevím co si mezi sebou špitali po moderátorovnách ,jakej já jsem na ně svině, či co jsem ji proboha provedl, ale ,že je to tady jak po bitvě u Bílé Hory je mylný dojem.... ve finále je to prohra nás všech.
Tak si to tu čvachtejte...atd. , to jsme mohli udělat, když SDK posílal varování s 15 paragrafama nejvyššího boha, neudělali jsme to. Jen by to chtělo se zamyslet, jestli on ten Anri přeci jen neměl trochu pravdu. Jde si to rozkliknout, přečíst a zjistit; je to lehce průkazné, bohužel to chce trochu práce.
Druhý problém je,že spousta lidí zde ignoruje snahu o očistu jména a spec. Rival.... Anri je zřejmě z těch , kterým není jedno, že by měl být deviant,či jak jsem popsal ten příklad s tatrankou. Spousta těch tzv, druhotáborových to přehlíží, jako že -tak bóže, no, co, zmlkni ať je tu klid.,,Nepojedu přece 250 km ,abyh se hádal o kravinách!", že.
S tímhle přístupem se taky dá žít. Že.


felda
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

mahatma píše:hanka, naozaj neviem o jakom vodcovi nejakého tábora to točíš.....

;) ...(ne)chápu, bojíš se přiznat i tak známou věc, že zdejší fórum je rozdělené na dva tábory.....? ...
mahatma píše:netuším prečo by som sa mal k niekomu pridávať, na FuP jednám sám za seba, aj s Rivalom jednám ako obyčajný (a riadne nasratý) člen fóra ...... každý sme tu sám za seba, nejaké tlupy pod kohosi vedením sú iba Bendove paranoje
... Pokud je mi známo, v době vzniku hádky jsi na fóru nebyl, logicky Tě tedy někdo musel upozornit , že tady "dochází k nějakému „nefér“ jednání s Anrim" a k tomu, "že SDK a Poota + „suita“ zneužívají pravidla, používají dvojí metr a umlčují nepohodlné hlasy, které poukazují na jejich přešlapy a křivé nesmyslné obvinění..." ..:shock: ...
Můžeš, prosím, říct, kdy jsi se tak riadně nasral a co toho bylo příčinou? Přišel jsi tady nas@atý, protože jsi dopředu věděl, že uvidíš věc, která Tě na@ere? Kdopak Tě dopředu "informoval" a podal Ti to tak, že Tě ta věc nas@ala ještě dřív, než jsi přišel na FuP :ethink: ?
Adamovi křivdíš, žádné tlupy tady nevytváří, ty tady vytvořil ten, kdo chce, aby fórum bylo rozdělené, aby něco zakryl.. Adam se snaží odkrývat, co je zakryté... :idea:
mahatma píše:... žiadam o odstránenie nezmyselných pravidiel a právomocí moderátorov, aby tieto právomoci nemohli zneužívať tak ako sa tu dialo.
trvám na prešetrení postupu moderátorov a na vyvodení dôsledkov...

Že žádáš o odstranění nesmyslných pravidel a pravomocí moderátorů, aby tyto pravomoci nemohli zneužívat? Trváš na přešetření postupu moderátorů a vyvodění důsledků? Tak potom jsi můj člověk, protože přesně o totéž usiluji i já už od začátku sporu!!! :hip: :jump: :hip: (a i když tom nechceš slyšet – usiluje o to i Poota, Adam a spousta dalších ... (a než Slávek odešel, dokonce i on!!! .. :!: ) :)

Přesně z těch samých důvodů, které tady popisuješ, i my usilujeme o rozbití stávajících pravidel a žádáme nastolení nových, lepších, spravedlivějších pravidel pro všechny! Proto se snažíme prosadit do znění budoucích nových pravidel i přísná pravidla pro moderátory, která tady dosud vůbec nebyla!!! A proto jsme přece žádali i vás, kteří jste přišli až na konec, aby jste také přispěli svým návrhem do nových pravidel! Tak to sakra konečně udělej, místo planého nadávání!
mahatma píše:SDK sa zo svojich porušení pravidiel a špinavostí čo tu napáchal nevyzuje úchylnou hubičkou... túto kapitolu treba ukončiť. ale nie tým, že sa budeme tváriť že sa nič nestalo a necháme veci tak ako sú. je potrebné si povedať toto a to sa udialo a nemalo sa to udiať, toto a toto sa udialo a bolo v poriadku...
je potrebná radikálna zmena vo fungovaní FuP, je však na Rivalovi či zmenu chce, alebo bude čušať jak voš pod chrastou - t.j. tak ako doteraz
To je SUPER! Máme naprosto stejný cíl! Já po tom přeci volám celou dobu! Rozdíl mezi námi je jenom ten, že já chci posvítit na práci VŠECH moderátorů a až potom někoho obvinit za špatnou práci a když o to tak stojíš, tak následně i potrestat jeho porušení pravidel a špinavosti, které tady napáchal :good: .. Panebože, vždyť chceme VŠICHNI totéž, tak proč ty hádky mezi námi, o co tady vlastně jde?
Rozdíl mezi námi je jenom v tom, že zatímco já chci napřed vyšetřit a až potom obvinit – Ty hned VÍŠ, kdo za všechno může… :ethink: ..No jo, ale to sis toho všimnul až teď? Celé roky všichni Slávka oceňujete (palci i karmou – jen se podívejte, jak hodně jste si ho ocenili!) za jeho rady, překlady z angličtiny, nápady, myšlenky (dokonce málem i za takové, které ještě ani nedopověděl! ;) ), zkrátka obdiv ke Slávkovi nebral konce (namátkou: jeho největší obdivovatelé byli ještě na podzim mahatma, sisa, milnem a spousta dalších tehdejších přátel, kteří by za něho snad i dýchali, kdyby je o to požádal).. Nyní překvapeně koukám, jak jste se všichni záhadně stali jeho úhlavními nepřáteli :ethink: ...
Pro mne je to opravdu záhada - nemíním teď Slávka obhajovat, jenom mi tu náhlou změnu vašeho postoje k němu hlava nebere.. nechápu to – dřív jste ho pořád obdivovali.. Dobře si vzpomínám, že ještě na podzim jsi Slávkovi psal, jak moc jsi rád, že přijel z Kanady a jak se na setkání s ním u Jeffa těšíš….a najednou taková změna :shock: ! Myslíš, mahatmo, že se za ty tři-čtyři měsíce opravdu tak hodně změnil k horšímu, že za to musí "zaplatit"?

Chlapi, co se přihodilo na podzim na srazu??? Já jsem tam nebyla, zato dobře vnímám změnu atmosféry tady na fóru od té doby….
(neboj, pravdivou odpověď od Tebe nečekám, vždyť nejsi schopný přiznat ani to, že je fórum rozdělené ... :? ....)

Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

hanka píše:..., co se přihodilo na podzim na srazu??? Já jsem tam nebyla, zato dobře vnímám změnu atmosféry tady na fóru od té doby….
... naprosto stejná jak Adam, Ilem a někteří další ... snaží "najít" příčiny jinde, přitom by úplně stačilo se podívat do zrcadla ...

tož odpovím: ... na podzimním srazu se nestalo absolutně vůbec nic ... ani zde na fóru se poté neodehrávalo nic moc zásadního (tedy pokud pominu styl Vlčice, jejíž styl nesednul docela velké spoustě lidí) ... a de facto by se nic nezměnilo v budoucnu, pokud by se určitá skupina lidí spokojila s mnou rezignací a (knižně řečeno) "neprahli by po pomstě a mé krvi" ... pokud by netoužili po mém "zlynčování", poté co jsem složil funkci globálního moderátora ... :ewhistle: ...

... a změna vztahu některých členů ke Křepelkovi?? ... naprosto jednoduché vysvětlení ...... během uplynulé "kauzy" totiž naplno projevil, jak nestydatě dokáže překrucovat ... s jakou lehkostí dokáže podsouvat zmanipulovaná fakta + své ničím nepodložené domněnky, ... jak dokáže zveličovaně obviňovat bez toho, aby pak i přes výzvu dokázal, kde tak nastalo, ....
přitom se však sebevědomě tvářit, že se tak doopravdy stalo, díky čemuž si potom zákonitě na něj docela dost lidí "poopravilo názor" ...
(tj. zcela stejně jako na tebe, Hanko, neb u tebe se projevilo nemlich to stejné ... rozhodně si nedělej iluze, že poté, jak ses chovala během "kauzy", se tu nyní na tebe lidi dívají stejně jako před tím, než jsi ukázala, jakej dokážeš bejt podlej tvor) ...

... mno, ... a když už se tu bavíme o tobě, Hanko, tak dne 12 dub 2015 ve https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=137107#p137107 jsi napsala: ...
hanka píše:Když se (asi před měsícem) rozběhly Anriho zběsilé útoky proti mně, ...
Hanka
... ale jelikož jsi mi pak neodpověděla na můj související dotaz, ptám se tě teď znova ještě jednou, naprosto stejným textem, který jsem ti 13 dub 2015 17:45 odeslal do SZ ...... tentokráte se tě však ptám veřejně, zde přede všemi ...

... ve spojení s dalšími záležitostmi tě z postu moderátora sekce "Anriho voloviny" tímto žádám o sdělení:
- kde zmíněné útoky začaly (tj. ve kterém příspěvku v posledním cca měsíci se tak stalo poprvé)
- v jakých další příspěvcích se tak dále stalo (tj. kde ty "zběsilé útoky" pokračovaly) ...
- v čem spatřuješ zběsilost toho mého údajného útoku (tj. upřesni, co v oněch konkrétních příspěvcích považuješ za "zběsilost") ...
[/quote]

(chtěl jsem se tě už tehdy zeptat na skle, bohužel Rival tehdy "velmi vtipně" vyhlásil "týden klidu" + později jsem byl neoprávněně zabanován, takže již k tomu nedošlo) ...

... jo, už se fakt moc těším, co mi na to odpovíš, "sluníčková Haničko" ...... (jelikož velmi snadno totiž dokážu, že to tvé tvrzení "o mých zběsilých útocích na tebe" je pouze jenom další z tvých mnoha sprostejch lží ... popř. to, že ti neslouží paměť ... :ewhistle: ) ...

... a pokud zbude čas, tak někdy ještě (již po několikáté) probereme i tu tvou lež, že "za vypovězení svého přátelství jsi u mne v těžké nemilosti" ... :roll: ...

... na zbytek tvého příspěvku nechť ti odpoví někdo jiný ...... protože tolik lživejch manipulací pohromadě se hned tak nevidí ..... seš fakt "překrucovačka non plus ultra" ...... svými výplody děláš čest "vašemu týmu" ... hezky jste se v něm sešli ... jeden jak druhej ... jak vejce vejci ...
(obzvláště veselá by mohla být Mahatmova odpověď na: ... "Můžeš, prosím, říct, kdy jsi se tak riadně nasral a co toho bylo příčinou? Přišel jsi tady nas@atý, protože jsi dopředu věděl, že uvidíš věc, která Tě na@ere? Kdopak Tě dopředu "informoval" a podal Ti to tak, že Tě ta věc nas@ala ještě dřív, než jsi přišel na FuP :ethink: ?" ...... no to sis Hanko slušně naběhla ... :good: ... :D )

... Anri ...

------------
PeS: ... jinak doufám, žes na tu SZ odpověděla alespoň Rivalovi (jak jsem tě v ní žádal: "svou odpověď směřuj jak na mě, tak i na Rivala"), jelikož i on byl příjemcem této zmíněné SZ ... (viz příloha) ... ;) ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
mahatma

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od mahatma »

hanka
tvoje pokusy manipulovať otázkami v ktorých je podsunutá odpoveď, prekrúcanie faktov, jasné klamanie - to skúšaj na iného
týmto čo si vypotila si sa zaradila do žumpy medzi Křepelku a Bendu
hanka, skús si uvedomiť iba jeden fakt. že nemusím byť fyzicky prítomný na fóre keď sa niečo píše. ono to čo sa popísalo vidím keď sa prihlásim a teraz sa podrž - vidím všetko čo sa popísalo a dokonca na to môžem reagovať...
v tvojej chorej hlave je predstava že vidím iba to, čo sa píše keď som momentálne prihlásený? alebo že prečítať si to môžem až keď ma na to niekto upozorní?
áno, fórum je rozdelené. na zástancov línie čo tu prezentuje SDK a Pota + suita riťovlezov - Benda, Vlčice, ty a zopár ďalších (každodenné nezmyselné moderátorské zásahy, prekrúcanie pravidiel, potláčanie iných názorov, protežovanie prívržencov, klamanie a prekrúcanie faktov) a na radových členov čo sa im táto línia nepáči...
to ako chcem veci na FuP zmeniť - o tom jasne píšem.
ale podľa toho čo píšeš ty, tak buď nečítaš čo píšem, alebo nevieš čítať, alebo nerozumieš napísanému...
navrhujem niečo úplne iné ako píšeš ty že navrhujem...
takže ďalšia debata s človekom ktorý vie všetko lepšie ako ja - prečo veci robím, čo si myslím, čo navrhujem, čo chcem a čo píšem (bez toho aby to čítal) je úplne zbytočná.
týmto ťa radím na "ignore list" na FuP, aby som už podobné nezmyselné kydy z tvojej klávesnice nečítal ani náhodou...
Naposledy upravil(a) mahatma dne úte 05 kvě 2015 7:25, celkem upraveno 1 x.


mahatma

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od mahatma »

hanka píše: Dobře si vzpomínám, že ještě na podzim jsi Slávkovi psal, jak moc jsi rád, že přijel z Kanady a jak se na setkání s ním u Jeffa těšíš….
Hanka
dobře vspomínej... :piss:
tak z tohoto je myslím úplne jasné, že Křepelka šíri obsah súkromných správ medzi svojich riťovlezov aby rozoštvával FuP... že to nenapísal mne keď chcel vedieť odpoveď... (čaro nechceného - pokiaľ ma pamäť neklame, tak z tohoto istého on obviňoval Anriho)
zmenilo sa jediné - že som prišiel na to, že Křepelka IBA prekladá z anglických textov a že používa google aby vyzeral že má mnoho skúseností. bez prekladov a googlu ale toho moc nevie... chcel som s ním na stretnutí pohovoriť o skúsenostiach s aplikáciou jednosmerného prúdu s veľmi malou intenzitou na organizmus, ale tých skúseností zas toľko nemá. za preklady má u mňa veľké plus... ale pre mňa sú podstatné osobné skúsenosti, nie preložené články či knihy z webu...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

Hanko, pláčeš na špatném hrobě. Nejdřív to tady s vlčicí rozeštveš, pořádáš parádní hon na čarodějnice a teď se odvoláváš na stejný cíl?
Já s tebou určitě stejný cíl nemám. Já a mnoho jiných jsme se přidali na obranu Anriho, na kterého jste uspořádali naprosto hnusný hon.
To, že se začalo volat po změně pravidel, proti nesmyslnému banování atd., to bylo jenom následek toho, že se SDK utrhnul ze řetězu a předvedl nám, k čemu všemu se dají pravidla využít a zneužít. Ale to ty všechno dobře víš.
A kdybych napsala já takový příspěvek s pár otázkami, jako ty nahoře na stránce, už dávno bych byla od SDK zabanovaná na 14 dní z důvodu rozeštvávání, rozrývání fóra a vyvolávání hádek a nevím čeho všeho. Takže tak.
A abych pravdu řekla, tato situace byla k něčemu dobrá. Jak již někdo tady řekl, každý, kdo se projevil, ukázal svůj charakter a svoji pravou tvář. I ty.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

mahatma píše: zmenilo sa jediné - že som prišiel na to, že Křepelka IBA prekladá z anglických textov a že používa google aby vyzeral že má mnoho skúseností. bez prekladov a googlu ale toho moc nevie... .
Mahatma vedieť (nemýliť si to s myslieť si) nie je nikdy neskoro. Z príspevkou Křepelku k jednotlivým problematikám ktore tu komentoval je človeku ktorý sa z praxe vyzná takmer hneď zjavné že je to len fabulujúcí teoretik ktorý k zakrívaniu svojích neznalosti z reality zneužíva post moderátora na "šikanovanie" (presúvanie komentárov do nesúvisiacich vlákjen, mazanie oponujúcích komentárov, vracanie ne prepracovanie atď.) a odstavovanie na rozdiel od neho fundovaných oponentov.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
mahatma

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od mahatma »

deʒa vy píše: Z príspevkou Křepelku k jednotlivým problematikám ktore tu komentoval je človeku ktorý sa z praxe vyzná takmer hneď zjavné že je to len fabulujúcí teoretik ktorý k zakrívaniu svojích neznalosti z reality zneužíva post moderátora na "šikanovanie" (presúvanie komentárov do nesúvisiacich vlákjen, mazanie oponujúcích komentárov, vracanie ne prepracovanie atď.) a odstavovanie na rozdiel od neho fundovaných oponentov.
nečítam všetky témy a už vôbec nie všetky príspevky. čo sa týkalo zdravia - tam priniesol zaujímavé témy... mea culpa, logicky som predpokladal (aj podľa premisy podľa seba súdim teba), že ak o niečom píše a diskutuje, že s tým má skúsenosti...


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od NAVAR »

hanka píše:Opovažuji se mít také pár otázek :oops: ... .
No, od slova vůdce bych se distancoval... Celý život si velím sám a pokud někdy potřebuji autoritu, tak autoritu přirozenou nevnucenou.
Co vím tak na bany vede křepelka alespoň za poslední kvartál a to sám nejvíce kvičel když dal ban Anri.
Osobně jsem dostal jenom napomenutí a vůbec mne to nemrzí, protože pochvala od blbce není pochvalou stejně jakákoliv snaha o trest.
To jak je člověk označován (za špatného či dobrého) záleží na tom jak se presentuje. Uvědomte si že za každého zde mluví jeho text.
Kdo má pocit že je v nelibosti druhých si musí uvědomit co zde vypouští na sklo.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

felda píše:Hanko, nepovažuji se za nepřítele...

To jsi mě mile překvapil, feldo – děkuji Ti.
felda píše:Ty máš šéfa Slávka ?

Kdybys četl moje příspěvky, nikdy by jsi nemohl napsat, že mám nějakého šéfa ;) . VĚDĚL BYS, ŽE JÁ NIKDY ŽÁDNÉHO ŠÉFA NEMÁM. Jsem vždy a za všech okolností svoje. Kdybys četl, co kdy komu říkám (píšu), nikdy bys takovou otázku nepoložil. Když nevěříš, podívej se například do boxovány, jak jsem si promluvila třeba právě (a nejen) se Slávkem … Zásadně si na všechno dělám svůj vlastní názor, i kdyby byli všichni čerti proti mně! Také bys věděl, že miluji pravdu a nezávislost a ze všeho nejvíc nenávidím ponižování lidí a manipulaci! Jakoukoliv manipulaci - poznám ji totiž na sto honů, i když ji manipulátor zabalí do sebehezčího papíru ;) .
Při této příležitosti se musím usmívat pokusům manipulátora z obviňování mojí osoby z manipulátorství - je to stejné zametání stop, jako když zloděj volá „Chyťte zloděje!“ :D
A lidi mu zase naskočili …
felda píše:Jen by to chtělo se zamyslet, jestli on ten Anri přeci jen neměl trochu pravdu. Jde si to rozkliknout, přečíst a zjistit; je to lehce průkazné, bohužel to chce trochu práce
No právě ... Hádej, ČÍ práce, feldo? Kdo z nás, běžných členů, umí tak perfektně předhazovat připravené odkazy, aby jiným už stačilo jenom odkazy otevřít a číst (hlavně i s předžvýkaným názorem, co si má přesně myslet?) Nezapomeň, že má velké znalosti a bohaté zkušenosti ajťáka, které umí bohatě využívat v praxi. Vždyť spousta z nás neumí ani správně napsat citaci, ne tak navíc ještě brilantně používat odkazování, přemísťování, upravování a já ani nevím, co všechno ještě se dá s těmito vědomostmi a uměním dělat… ;)

Jinak co se týče SDK a jeho přemísťování a manipulace s příspěvkami : leze mi s tím na nervy úplně stejně, jako všem na fóru!! Přesto za to nebudu chtít jeho krev- věřím totiž (možná jsem naivní), že chtěl jenom pořádek...
Určitě jste si při vaší (ne)pozornosti ani nevšimli, že jsem to byla právě já, kdo na toto přesouvání příspěvků nejvíce doplatil. Samozřejmě, že vás "nikdo" (mám strach vyslovit jméno „velkého..", abych nebyla obviňována, že vyslovuji ZAKÁZANÉ jméno – jsem dokonce tak nevědoucí, že ani nevím, kdy a kdo to zakázal.. ale budiž, je zakázáno na fóru vyslovovat něčí jména, tak to budu ctít. Jenom bych vás prosila, aby jste byli tak laskaví a vyjmenovali, čí jména ještě se na fóru nesmí vyslovovat – opravdu nechci dráždit něčí jemnocit a dokonce za to dostat ban … bože, který vůů….ůl vymyslel tenhle zákaz!! :roll: ) nepoučil o tom, že právě mně bylo znemožněno odpovědět na jeho urážky tam, kde mě urážel a moji velmi mírumilovnou odpověď urážejícímu „velkému ..“ SDK přesunul do „odpadkového“ vlákna, do kterého bych se sama nikdy nesnížila přispívat a o kterém bylo mezi samotným Rivalem a „velkým ..“ dohodnuto, že jedině tam z celého velkého fóra NEBUDOU PLATIT ŽÁDNÁ PRAVIDLA!!! Opakuji: ŽÁDNÁ PRAVIDLA... No, tak právě tam byla (nejen) moje velmi slušná odpověď globálním moderátorem (v jeho zápalu pro čistotu původního vlákna) bez mého vědomí a souhlasu, přesunuta. Co jsem s tím sakra mohla dělat :evil_vm: ? Nic, stejně jako všichni ... Že si tam s ní odpovídající sekční moderátor (který si nejspíš s Rivalem velmi dobře rozuměl (rozumí?) – co jiného si o tak neobvyklé domluvě má "jeden" myslet :dknow: …) Že moje velmi slušná odpověď byla následně tamějším moderátorem bezohledně napadena, překroucena a rozcupována, je logické, vždyť se nemusel nijak omezovat – bylo (a stále v této sekci (Anriho voloviny) JE!) mu dovoleno absolutně všechno! Má ještě někdo tohle privilegium? Já ne. A pokud vím, ani ostatní ne..

Je tady spousta velmi zvláštních věcí a souvislostí. Málokomu se chce ale o tom přemýšlet a dávat si dohromady 1 + 1.. Raději si nechá namluvit, že zrovna ta nejslabší (a jak poznávám i nejdůvěřivější a nejnaivnější, co se lidské povahy týče :oops: ) žena - důchodkyně, může za nynější poměry na fóru .. :roll: :laugh: ...

Lidi, vezměte rozum do hrsti a přemýšlejte!
Nenechávejte si překřičet svoje myšlenky největším křiklounem fóra.
Zkuste se v klidu podívat na věc i z opačné strany - budete velice překvapeni, co uvidíte!

Hanka :bye:

P.S. Slovo "vůdce" jsem použila kvůli vyžadovanému Kultu osobnosti - zákazu vyslovování byť i jeho jména (jak na to zcela vážně upozornila sisa) - jak lépe tedy vystihnout jeho postavení pro některé členy bez vyslovení jeho jména :dknow: ...
Naposledy upravil(a) hanka dne úte 05 kvě 2015 14:48, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od felda »

Hanko,nevím jestli to děláš z netrpělivosti, ale to byla otázka-cituji:,,Ty máš šéfa Slávka ?"
a podaná tak, že si to nemyslím....Jinak vloženo, tedy právě dochází k oné vyčítané manipulaci ..tebou. Druhý problém je, není to tvou osobou, ale prostě tématy ,které mi zajímají a tak prostě tě občas čtu, velmi často ne...
Jinak jsem technik a když někdo napíše, že dne toho a toho bylo ujeto tolik a tolik,protože se stalo to a to, je to pro mne informace, kterou, jestliže se na ní odkáže po čase, je stále stejná .Není předžvýkaná,není pozměněná je to prostě informace doložená výpisem z data a hodiny. Je to, jako když si schováš účtenku ze stavebnin- 15.2.2013 jsi koupila 5 pytlů cementu za 325 Kč. Nic víc,nic míň.To už by na tomto světě nemohlo platit vůbec nic, jestli chceš tohle zpochybňovat.
Vždyť si rozklikni nějaký ten odkaz, uvidíš tam časovou posloupnost,souvztažnost k ostatnímu textu a tak to prostě je...problém je , když dojde k tomu přemisťování, to je potom o nervy. Hanko, už jenom jak se teď bavíme, to je zásadní změna.... na nějaké Voldemorty se vyprdni a pojmenovávej.
Jen je třeba psát tak , abych lidsky neurážel (příklad)Ilema, že má nějaký názor, má, řekl ho ,já s ním nemusím souhlasit, ale rozhodně ho nebudu polévat pivem...Ono je dobře, že tu Ilem je a jiní, opravdu jde o to vrátit se k původním základům, aby se z toho moderátoři nezbláznili, abychom měli brzdu na věci nezákonné -viz pomluvy, autorská práva atd. ,a možnost po nějaké dohodě zareagovat na případný exces,pokud se tu něco takového stane
Z druhé strany jsme se koukali- a to jsme koukali!!! Viz varování pro mně, hňupování atd...
Proč na to koukat z jedné nebo druhé strany? Koukej na to jak je to na skle, co je psaný-to je daný.
Je tu pořád jeden aspekt, že zde došlo k poměrně závažným obviněním z věcí, které si Anri nechce nechat líbit a honem je zatím tlustá čára a aktéři mlčí? Proč?
Když o tobě vylepím nějaké obvinění někde v konzumu, aby to všichni viděli, všichni se na tom pobavili, notabene ti ještě nedám možnost se bránit, protože budeš třeba čtrnáct dní mimo, jak na to budeš reagovat, bude se ti to líbit? Budeš se bránit? Jak? Půjdeš na Policii a oznámíš mne za pomluvu? Polkneš to a necháš to být?
Každý jsme jiný, v něčem jiném se pohybujeme, jinak žijeme a tak je to i tady na fóru. Jsou věci,které si chceme-li vycházet se sousedy dovolit nemůžeme. Třeba i jen proto, že víme , že soused se hrozně bojí psů- tedy si dám pozor na toto jeho specifikum a život jde dál. Teď pro sebe nejsme zajímaví, za půl roku to může být jinak. Jen to chce trochu slušnosti.


felda
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

felda píše:Hanko,nevím jestli to děláš z netrpělivosti, ale to byla otázka-cituji:,,Ty máš šéfa Slávka ?"
a podaná tak, že si to nemyslím....Jinak vloženo, tedy právě dochází k oné vyčítané manipulaci ..tebou.
Tohle nedorozumění přece není manipulace, feldo. Manipulace je nepřátelský záměr manipulátora, kterého CÍLEM je poškodit vybranou osobu, vytvořit o ní nepříznivé mínění - ať už před jinými lidmi nebo dokonce před ní samou (vyvolat v ní pocity viny a pochybnosti o sobě), z čehož manipulátor následně těží. Má ze vzniklé situace prospěch.
Všimla jsem si, že u čtených slov dochází k nedorozuměním velmi často –protože slova se přečtou doslova.. Zejména k tomu dochází při sporech, kdy stačí, aby někdo byl poněkud prudší povahy..Prudká povaha ale neznamená zlá (špatná) povaha, je to jen temperament člověka. Chybí další kontakt (pohled, úsměv, výraz tváře, barva hlasu...) s osobou, se kterou diskutujeme. Nahrazují ho smajlíky. Je rozdíl, když někdo napíše „ty vole“ se smajlíkem zamračeným, usmívajícím se, či smajlíkem, naznačujícího výsměch. Nebo bez smajlíku – zrovna v tomto případě dochází k nedorozuměním nejčastěji - tady velmi záleží na celkové atmosféře, tématu, vyslovenému názoru, jestli jeden druhého osobně zná apod., podle kterých člověk odvozuje, jestli jde o přátelskou nebo nepřátelskou diskuzi. Konkrétně v naší diskuzi jsem Tě četla doslova, došlo tím k nedorozumění, nikoliv však k manipulaci z mé strany. Za svůj omyl se Ti omlouvám a zároveň jsem ráda, že jsi mi ukázal, kde došlo k chybě.
felda píše: Jinak jsem technik a když někdo napíše, že dne toho a toho bylo ujeto tolik a tolik,protože se stalo to a to, je to pro mne informace, kterou, jestliže se na ní odkáže po čase, je stále stejná. Není předžvýkaná,není pozměněná je to prostě informace doložená výpisem z data a hodiny. Je to, jako když si schováš účtenku ze stavebnin- 15.2.2013 jsi koupila 5 pytlů cementu za 325 Kč. Nic víc,nic míň.To už by na tomto světě nemohlo platit vůbec nic, jestli chceš tohle zpochybňovat.
Bohužel, mám na to jiný názor. Podle Tebe se nedá zneužít napsaných informací – musím Ti odporovat, příkladů zneužití daných informací manipulátory je ohromná spousta – stačí se dívat na TV zprávy, poslouchat rozhlas nebo číst tisk.. Vždycky záleží na tom, JAK a KÝM jsou informace podávány. Jsme doslova obklopeni manipulátory, kteří chtějí těžit z naší důvěry. V politice, zpravodajství, zdravotnictví (např, o „škodlivosti“ MMS ;) a prospěšnosti ozařování při rakovině :| , apod. ) , v rodině s manipulátorem, ... VŠUDE! Každičký údaj se dá zmanipulovat, myslím, že není ani jediný obor, kde se nedá manipulovat s míněním lidí.
V čem manipulace spočívá? VE VYTVOŘENÍ NÁZORU!
Např. ve zprávách slyšíš, že se udála ta a ta odsouzeníhodná událost a potom se nám pustí filmový dokument. Lidé pak automaticky UVĚŘÍ tomu, co se jim k dané události řeklo, a filmový dokument je jimi přijat jako pravdivý. Ve skutečnosti v okamžiku uvěření nám byl právě vymytý mozek – nezamýšlíme se nad pravdivostí, protože nám byl přece předložen DŮKAZ!!! …
V jiných zprávách na jiné TV stanici se dozvíš, že se udála ta a ta chvályhodná událost a na důkaz pravdivosti je puštěn naprosto stejný filmový dokument, který má dokázat, že zpráva je pravdivá :| … Kdybychom viděli jako první druhé zprávy, uvěřili bychom této druhé zprávě.. Člověk kouká na obě rozporuplné zprávy a je zmaten.. Pak záleží na inteligenci člověka, jeho schopnosti uvažovat a dávat si dohromady 1 + 1, aby dospěl k pravdivé verzi.
Tomuto říkám, že zpráva byla napřed předžvýkána, aby ji čtenář bez uvažování spolknul.
A tady se děje totéž, feldo, akorát nám odkazy (zprávy) předžvýkává ten, jehož jméno nesmíme vyslovit. Dělá to od samého začátku, je v tom nesmírně dobrý. To, že mu někdo „ubližoval“ a házel na něho „hnůj“, který musí ze sebe smýt... je jenom součástí manipulace, tak je to!
Abychom se dopátrali pravdy, musíme používat svůj selský rozum a například se zeptat: Co za oním člověkem zůstává, jaké ovoce jeho strom nese?
Odpověď bije do očí: rozbité fórum….

Pravda, tady mu situaci velmi zjednodušil a doslova nahrál na smeč Slávek jakožto globální moderátor se svým pitomým zvykem přesouvat, přesouvat, přehazovat… a bohužel i manipulovat .. Na svoji chybu také dojel.

A my teď tvořme a bojujme za nová pravidla, aby se zabránilo vzniku dalšího neomezeného manipulátora! Hodně lidí je toho názoru, že pravidla jsou přítěží – mají na svůj názor právo, stejně jako jiní, kteří jsou naopak toho názoru, že nějaká pravidla být musí, aby nedošlo k totální anarchii.. Pro jejich názor ale přece nebudeme házet nikoho do žumpy, polévat pivem, prát se .. jsme přece lidé.

To je můj názor.
Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne úte 05 kvě 2015 18:18, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od lajos »

Fórum není rozbité, jste-jsme rozbiti mezi sebou a zajímavě jen v těchto příznačních vláknech a nijak to nejde přestat. Hm..a v ostatních vláknech jsme normální?-mně to tak příjde. Třeba je to jistá forma zábavy, upouštění páry....začíná být hezky, sedněte si na kolo a vyražte.


Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“