Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

A(&F) píše: .. kdysíváva jsem pět let po sobě celosvětově držel titul nejmladší "Certified Novell Administrator for Top Secrets" s mezinárodními zkouškami ...

Řekla jsem "nedostudovaný", ne hloupý! ...... Nekecej :), fáákt? :shock:.. Při Tvé "pravdomluvnosti" se tomu jednomu ani nechce věřit... Ale název to má impozantní - až jsem si sedla na zadek... :eclap:
A(&F) píše: ... při tý tvý závistivosti by ti vypadla spodní čelist z pantů a tahala bys ji pak za sebou po zemi ... :lol: ...
Děkuju, že mě šetříš, tahat za sebou spodní čelist bych fáákt nechtěla, už tak se mi samým údivem otevírá pusa, když čtu, co všechno jsi dokázal a s jakými výsledky! ... :ethink: Jak je to jen možné, že jsi při všech svých "schopnostech" tak nedoceněný a neoceněný ..... že Ty si pleteš pojem "schopný" s pojmem "schopný všeho" ... :D

----------------------------------------
A(&F) píše: můj nejstarší syn během předminulé zimy přišel při autonehodě o život ...
Dost srandiček, to je mi opravdu líto :good: :( …. Máme podobnou bolest … já jsem přesně před třemi lety přišla o moji nejmladší dcerku :cry: .. bolí to pořád stejně… .Jsi šťastný člověk, že Ti zůstává více radosti díky více dětem… Tak tohle bych Ti aj mohla závidět, kdybych byla závistivá...ale nejsem, proto Ti upřímně přeji, aby jsi měl ze svých dětí-opravdových pokladů, jenom radost.

.... :bye: ...... Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne úte 26 kvě 2015 22:48, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

Od začátku se bavíme o stejné chemické látce a o jejím nakládání v koncentrovaném stavu.
Co na tom připadá panu recyklovanému jako "klamstvo", ať si přehodnotí sám.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Už jednou jsem Ti napsala, že Tvoji hru hrát nechci ....
... takže jsi už 9.3. svým sdělením SDKáčku raději rozehrála tu "svojí hru" ... plnou křivejch lží a pomluv ...... a jestliže Křepelák ve svém příspěvku https://upramene.cz/forum/download/file.php?id=16672&t=1 nekecá, tak jsi se snažila obelhat nejen jeho, ale i všechny lidi na fóru ... :ewhistle: ...

... fakt parťák k pohledání ... :good: ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Vlčice píše:Od začátku se bavíme o stejné chemické látce a o jejím nakládání v koncentrovaném stavu.
Co na tom připadá panu recyklovanému jako "klamstvo", ať si přehodnotí sám.
Vlčica pre tvojú informáciu robil som niekolko rokou na SOI, v tomto obore som dostatočne kvalifikovaný na to aby som vedel i objektívne posúdiť či klameš alebo nie.
Naposledy upravil(a) deʒa vy dne úte 26 kvě 2015 21:24, celkem upraveno 1 x.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

Až se vymotáš ze svých bludných kruhů, můžeme se bavit dál. V klidu a bod po bodu, jako jsme dnes začali.

Ráno snad najdu od Tebe na skle něco rozumnějšího.
Dobrou noc.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Vlčice píše:Až se vymotáš ze svých bludných kruhů, můžeme se bavit dál.
Problem je v tom že blúzniš tu skôr ty keď sem dávať takéto bludy o octe.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

deʒa vy píše:
Vlčice píše:Až se vymotáš ze svých bludných kruhů, můžeme se bavit dál.
Problem je v tom že blúzniš tu skôr ty keď sem dávať takéto bludy o octe.
Příspěvek nebyl určen Tobě.
vypadá to, že jsi naprogramován reagovat s opoziční rutinou na cokoliv


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

Milá siso, jsem poněkud zmaten z Tvého nahlášení mého příspěvku, kdy jako důvod nahlášení uvádíš, že je offtopic a přidáváš k němu zprávu:
sisa píše:nadávky patří do hyde parku, nebo ne?
Měl jsem dojem, že vlákno "Rozprava - 2015" bylo Rivalem přesunuto do sekce "Hyde Park nebo Kanál?" a že tudíž nadávky, jak ostatně i Ty píšeš, do něj patří a jako reakce na něčí příspěvek v tomto vlákně mi to nepřipadá ani trochu offtopic, ale naopak přímo k tématu.
Protože jsem si nebyl úplně jist, čili jinak řečeno jsi mou důvěru v moji paměť silně zviklala, tak jsem si to raději ještě ověřil, abych se náhodou nedopustil nějakého faux pas.
Řešení Tvého nahlášení nepovažuji za důležitou moderátorskou činnost, takže jeho vyřešení nechávám Rivalovi a nebo některému svému nástupci.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Vlčice píše: Příspěvek nebyl určen Tobě.
Nevyvrátený fakt zostáva stále faktom, na veci to nič nemení.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

deʒa vy píše:
Vlčice píše: Příspěvek nebyl určen Tobě.
Nevyvrátený fakt zostáva stále faktom, na veci to nič nemení.
Asi bude dost složité, Ti tuto jednoduchou věc vysvětlit. Možná zafunguje překlad.

Choď do riti :bye:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Slavek Krepelka »

abych pak sebevědomě netvrdil blbosti typu, že

a) hAFi "modrou skalici si jednoduše vyrobím vhozením kusu mědi do kyseliny sírové"

Křepelák :) http://www.google.ca/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0CDwQFjAE&url=http%3A%2F%2Finfo.edu.cz%2Fcs%2Fsystem%2Ffiles%2Foxidacni_vlastnosti_koncentr_kys_sirove.pdf&ei=38RkVfvUKcqdsgHUmIDQDw&usg=AFQjCNHz1Xd2T4dfZEFm_JSyCWuRcXWRww&bvm=bv.93990622,d.bGQ

b) hAFi
, že "stejnosměrný motor se může vlivem střídavého napětí roztáčet a zase zastavovat",

Křepelák :epray: Odpovídal jsem na příspěvek https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=123425#p123425 , ve kterém nějaký Naso vysloveně říká, že napojil 12V stejnosměrný motorek ventilátoru ze Škody 1202 natvrdo přes trafo, tedy definitivně na střídavý proud. O žádném roztáčení nebyla řeč, pouze o střídavem sepnutí a vypnutí. Nauč se už konečně rozumět tomu, co čteš, místo aby ses furt domníval blbiny.

c) hAFi ... že peroxid vodíku lze získat bubláním kyslíku do vody

Křepelák Bez odkazu po tom nic není. Hmm, nešlo náhodou o ozon?

d) hAFi že člověka může zabít i napětí z jedné autobaterie (asi toho, co má v těle tolik železa, že by to vydalo na půlkilogramové kladivo

Křepelák Bez odkazu po tom nic není. Tak jak jsi to podal je to pitomost. Jinak s tím kladivem jsem citoval tvé oblíbené, tedy MuDrologické prameny a vyjádřil své pochybnosti. Zavádíš jako vždy.

e) hAFi ať již co se týče doporučováním přehnaného množství nebo jen protože je to už v samém principu pitomost ... např. "obhajoba tvrzení, že hořčík podávaný ve velkém množství nemůže člověku nijak ublížit"

Křepelák Mou otázku:"kde jsi sebral informaci", může jako ty interpretovat už jen slepý osel s kýlou. Co se týče následného a to kombinace hořčíku s kyselinou citronovou, tedy citrát hořečnatý, kterou se tyto doplňky dopují, aby se zvýšila jejich vstřebatelnost nad přirozenou hranici, musel by sis našprtat citrát sodný a jeho vlastnosti a použití v MuDrovnách, jak jsem ti doporučil. Jenže při tvé blazeované neschopnosti rozumět textu by to stejně bylo nejspíš k ničemu a ještě by sis ublížil. Neřkuli o tom, že já jsem předával hlavně osobní zkušenost s chloridem hořečnatým, o kterém byla řeč, zatímco ty jsi se podbízel s nějakými skripty o citrátu, na která jsem nebyl zvědavý ani tenkrát, ani dnes. Praxe je neokecatelná, tedy aspoň pro někoho. Formy doplňků hAFi, jsou veledůležité a pyskování o hořčíku a jakémkoliv doplňku, bez uvedení forem, nebo strkání kdejaké formy doplňku do jednoho pytle, je výsadou tupých ignorantů, popřípadě zavádějících všiváků, což se však vzájemně nevylučuje.

f) hAFi ... nebo, že MMS funguje jako antikolagulant (kde už hned v počátku příspěvku bije do očí název "citrát sodičitý", jenž jsi neopravil, .....

Křepelák Nikoliv MMS, ale MMS aktivované kyselinou citronovou. Opět jde o formy a zase jsme u vlastností citrátu sodného a opět u tvé neschopnosti nejen porozumět textu, ale ani se orientovat v základech.

g) hAFi .... i přestože jsem tě na to upozornil pomocí SZ ... :bhead: ) ......

Křepelák Nech toho :bhead:, už jsi si ublížil dost. Jinak kompletní citace by byla "citrát sodičitý?" Otazník ve všech jazycích psaných latinkou znamená otázku, nikoliv tvrzení. Proto jsem se taky neobtěžoval to přepisovat. Dál už jsem si to dohledal a hodně do detailů, což šlo evidentně opět kolem tebe a dodnes ti to evidentně uniká. Nemáš to lehký.

h) hAFi bohužel jsou tu i jiné rady, a to zdravotní, kdy jejich aplikováním jde často i o život

Křepelák v rukou poukázky na člověka, která je přes své holedbání se jakýmsi biologickým zděláním schopna se domnívat, že CO2 něco vysterilizuje a neschopného chápání textu, ať již záměrně, či "omylem", jako máš ty, jde nepochybně o život při aplikaci čehokoliv vyčteného z textů. Holt ty informace nebyly míněny pro tebe a konec konců nejspíš ani pro mnoho dalších. Snad se dej na červenou knihovnu, s tou si snad neublížíš, ale nesmíš ji na sebe v poryvu vášně shodit.

i) hAFi jen škoda, že tu neprobíráme i gynekologická témata, neb v nich bys těžce exceloval, jelikož přes "píkoviny" seš fakt machr ... :D ...

Křepelák Nojo, už jsme u toho. Kdo že si tu na ně založil vlastní vlákno, https://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... jekn%C3%A9 jenom aby je pak stejně prskal po celém fóru a ještě se čílil, že se mu do toho furt navážím? Upěnlivě zavádíš a už to děláš rok a půl.

j) hAFi ... (to máš Slávku zpátky za ty "tři zuby"

Křepelák :) si fandíš.

k) hAFi ... Křepeláku, proboha, věnuj se překladatelské činnost cizích děl (což ti až na drobné chyby jde perfektně),

Křepelák Překládání mi jde především právě pro to, že na rozdíl od tebe nemám moc potíže chápat text a pro nějakého boha bych to možná i milerád udělal. Ale ne pro každého boha a ten tvůj mi vůbec nesedí.

l) hAFi ... jinak se totiž budeš vždy potýkat s tím, co jsem ti odpověděl v off-topicu https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=136038#p136038 ... ;) ...

Křepelák :) si fandíš.

Že ty nakonec už 4 měsíce chlastáš blíko a je ti z něj nanic? :help: :bye:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Vlčice píše: Příspěvek nebyl určen Tobě. Vypadá to, že jsi naprogramován reagovat s opoziční rutinou na cokoliv ..
Vlková, tohle je velice zarytý prudič a možná i placený, který se to tu pokouší rozesrat téměř od začátku, podobně jako na spoustě jiných fór. Dokonce tu má samostatné odkládací vlákno v Černé díře. Snad si ušetři dech.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Vlčice píše:Choď do riti :bye:
V tomto ťa nepoteším, tento druh sexu neprevádzam ani so svojou pani. Skús sa s tým obrátiť na svojho partnera alebo cez internet na nejakú agentúru ktorá ti to bude za nejaký rozumný penáz schopná zabezpečiť.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Slavek Krepelka píše: Vlková, tohle je velice zarytý prudič a možná i placený, který se to tu pokouší rozesrat téměř od začátku, podobně jako na spoustě jiných fór..
Slávku my vieme že ty podla seba rád súdiš iných, viď tvoja pre človeka čo ťa nepozná dobre zakamuflovaná autobiografia.
Slavek Krepelka píše:Tyhle lidský trosky si pouze vyžadují pozornost za každou cenu, jen aby se opájely pocitem, že něco znamenají. Lhaní v jakékoliv podobě je jim nikoliv otázkou svědomí, ale nástrojem budování vlastní masky a nejde-li to zásluhami, pak definitivně očerňováním schopnějších. Pokud jim spadne "image", tedy vlastní představa o tom, co si o nich druzí myslí, zvláště pak byla-li vykoupena velikou pílí, nezbyde nic než pytel hoven natlakovaný k prasknutí. Pak to z nich takhle lítá jak z "podělaného" hovnocucu všema dírama.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

deʒa vy píše:
Vlčice píše:Choď do riti :bye:
V tomto ťa nepoteším, tento druh sexu neprevádzam ani so svojou pani. Skús sa s tým obrátiť na svojho partnera alebo cez internet na nejakú agentúru ktorá ti to bude za nejaký rozumný penáz schopná zabezpečiť.
No vida. Stačila tři slova a ctihodná maska pana recyklovaného je fuč :eclap:


Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“