Nový Globální moderátor (moderátorka)

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
Ilem píše:Mrkni sem http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 99#p137599 už zase ryje, tentokrát do Rivala. Myslím, že Rival dost jasně vysvětlil, že měl jiné starosti.
... Ilemku, už opět se vyjadřuješ k něčemu, k čemuž ti však opět schází podstatné informace !!! ... seš v tomto směru naprosto (přímo ú)děsnej ...... navíc nereju, ale pouze konstatuju ... neb Rival to opravdu mohl zarazit hned v začátku, ale vyčkával, zda-li se to "nějak nesrovná samo" ...... dle mého názoru čekal až příliš dlouho ...

takže ještě jednou a podrovněji, k tomuu co jsem napsal ve https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=137599#p137599 ... o "houstnoucí atmosféře na FuP" jsem Rivala průběžně informoval a dovolával se jeho zásahu již od samého počátku, kdy jsem 9.3. složil funkci GM, avšak "dámičky" se do mě začaly navážet "lživými tvrzeními" ... dokonce jsme v té době spolu s Rivalem několikráte telefonovali, ... v klidu a pohodě ... kdy Rival během těchto sice 2x přislíbil, že v brzké době zasáhne, bohužel však nijak nezasáhl ... :? ... v počátku by totiž na ukočírování toho celého stačila jedna jediná univerzální věta z titulu administrátora a mohl být svatej klid (např. ve znění: "Pozastavuji tuto veřejnou debatu, pokud se chcete k nastalé situaci vyjádřit, pošlete mi SZ, později k tomu vydám resumé")... což by mu zabralo max. 5 minut !!! ...... nikdy by to pak následně nepřerostlo do takovýchto nynějších obludných rozměrů !!! ... a Rival by teď tudíž nemusel řešit, kde sehnat nové globální moderátory ... :ewhistle: ...

... už je ti to jasný nebo mám pokračovat dál ??! ...

... Anri ...

-------------
PeS: ... mmch, nikdy, fakt nikdy nevařím z vody !!! ... a pokud už k něčemu takovému vydám své prohlášení, tak vždy ho mohu potvrdit/zdokladovat na základě pravdivých skutečností ... (kuwa, Ileme, na to jak mě znáš dlouho, ti tato moje vlastnost stále nějak záhadně uniká ... :roll: ) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od Ilem »

mahatma píše: Anriho, aj vzhľadom na to že ako jediný si chlapsky priznal chybu
Kdy a kde?


"Dum spiro spero"
Ciceron
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od sisa »

Ilem píše:
mahatma píše: Anriho, aj vzhľadom na to že ako jediný si chlapsky priznal chybu
Kdy a kde?
Kdy?........v březnu
Kde?........na FUP
Jak?........složením funkce moderátora

Stačí?
Naposledy upravil(a) sisa dne pon 04 kvě 2015 10:14, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:
mahatma píše: Anriho, aj vzhľadom na to že ako jediný si chlapsky priznal chybu
Kdy a kde?
... a co třeba tohle ?? ... https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135336#p135336 ... to ti nestačí ?? ...

... v pátek 6.3. odpoledne jsem vrátil z několikadenní cesty ... 9.3. jsem složil funkci ...

... Anri ...

------------
doplněno: ... mezitím ti odpověděla i Sisa ... a přestože napsala že "v dubnu", na věci to nic nemění ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od sisa »

:D sisa opravila duben na březen


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od Ilem »

Aha, takže složení funkce = přiznání chyby. Díky za poučení. Pokud jsi tedy o složení funkce uvažoval už před rokem, jak píšeš, bylo už tehdy na spadnutí, že uznáš chybu.

Dosud jsem si myslel, že chyba se uznává nějak takhle:
poota píše:Ještě "douška" - málem bych zapomněl :oops:

Během svého moderování jsem se dopustil různých chyb - a pokud jsem si je uvědomil, tak jsem se je snažil napravit a omluvit se za ně.
Je ovšem možné, že jsem tak nevyřídil úplně všechny, protože jsem jenom tvor omylný a ledacos mi tak mohlo uniknout. Takže aby to nevypadalo, že před svými špatnými skutky raději utíkám a také proto, abych mohl tuto svou činnost ukončit bez nějakých restů, tak tímto

vyzývám všechny, kdo mají pocit že jsem jim nějak ublížil nebo ukřivdil čímkoli modře psaným,
aby se mi během "dočasnosti" ozvali buď prostřednictvím SZ a nebo v Boxovárně,
abych se jim mohl tamtéž a také modře omluvit.


Zdravím - poota
A nebo prostým "Sorry, to jsem přehnal."
Jednou se to opravdu stalo, teď jsem si vzpoměl: https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135872#p135872


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od A(&F) »

... Ilenku, nepleť si "uznání vlastní chyby" s "omluvou" ... neb to není jedno a totéž ...

... jediné v čem jsem pochybil, byla délka uděleného banu ...

... jinak o složení funkce GM před rokem jsem uvažoval z jiného důvodu ... (bylo to především protože jsem na Slávka působil jako "červený hadr na bejka", kdy nešlo pořádně diskutovat, jelikož v jednu chvíli "startoval" na téměř každý můj příspěvek a snažil se ho mermomocí zesměšnit nebo rozvrátit, čehož si tehdy všimlo aj povícero ostatních členů FuP ...... bohužel, dělal tak i nadále, přestože jsem si to s ním snažil rozříkat přes SZ)

... Anri ...

-----------------------------
PeS: ... mmch, Ileme, jaká je tvá výška ??? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
mahatma

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od mahatma »

poota píše:Dobrá siso.
Tak především musí číst všechny příspěvky, které se objeví na skle.
odkedy toto uplatňujete?
Pooto, toto je myslím zdroj veľkej väčšiny nespokojnosti na FuP, že ako moderátori ste sa postavili do role posudzovateľov obsahu, čo MUSIA konať vždy keď je na to príležitosť...
potom konáte jak zmyslov zbavení (síce možno podľa svojho najlepšieho vedomia) ale celé fórum svojimi zásahmi rozoseriete
nestačilo by reagovať na nahlásené príspevky + nutné technické zásahy? tak ako v časoch keď ešte členovia neprotestovali proti premoderátorovaniu fóra?


mahatma

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od mahatma »

ešte doplním : moderátor je človek a mal by na FuP vystupovať ako moderátor. rozlišovať moderátora Pootu a radového člena Pootu je nezmysel, je to jedna a tá istá osoba. potom vznikajú problémy ako s SDK, kde SDK príspevok presunie, okomentuje a Slávek Křepelka pripojí pind, aby nemohol byť SDK obvinený z neprimeraného správania aj keď je každému jasné že je to jeden človek... schyzofrénia jak vyšitá... (viď felda vs SDK)


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od Ilem »

Mimo téma (offtopic)
Mahatmo, měl by sis změnit nick. Jak se slovensky řekne Vysírač? Kdyby tu takoví, jako ty, stále neprudili, už by byl dávno klid.


"Dum spiro spero"
Ciceron
mahatma

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od mahatma »

Ileme, zaraď sa medzi svojich do žumpy...
navrhujem konkrétne riešenia, aby sa situácia tu FuP nemohla zopakovať, ty iba sprosto pindáš a vyrývaš... ale keďže pindáš do mňa, to bude Pootom pravdepodobne prehliadnuté...
zopár špinavcov tu zaviedlo nepísané pravidlo - beztresne urážať je povolené iba názorových oponentov SDK a spol...


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od Ilem »

OK, navrhji též konkrétní řešení. Tvrdý ban na 1/2 roku pro všechny, kdo stále "rozdmýchávají oheň". V tuto chvíli je to: A(&F), Mahatma, Abul, Sisa. Možná jsem na někoho zapoměl. A tím, že jsem se nechal vyhecovat k reakci jsem se tam zařadil taky.


"Dum spiro spero"
Ciceron
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od NAVAR »

Ilem píše:OK, navrhji též konkrétní řešení. Tvrdý ban na 1/2 roku pro všechny, kdo stále "rozdmýchávají oheň". V tuto chvíli je to: A(&F), Mahatma, Abul, Sisa. Možná jsem na někoho zapoměl. A tím, že jsem se nechal vyhecovat k reakci jsem se tam zařadil taky.
Na mne jsi zapomněl. :)

Oheň?, no tak to buďte rádi že tady je za poslední dobu trochu klidněji, všimli jste si toho.?
Nicméně pokud má "král Lávra oslí uši" řeknu to oheň neoheň, ban neban.
Neodporovat totiž pitomostem hrozí tím že nám budou pitomci vládnout.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
mahatma

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od mahatma »

Ileme, pokúsim sa znížiť na tvoju úroveň - navrhujem ban na pol roka pre úmyselných škodičov a klamárov : Ilem, hanka, vlčice, SDK, Adam Benda. možno som na niekoho zabudol.

navrhuješ píp...čoviny... tí čo boli neprávom banovaní, urážaní a obviňovaní majú držať hubu? potom bude všetko ok? ak si to myslíš, tak si fakt riadny magor...
mne ide o systémové zmeny k väčšej slobode v diskusii, ak si si nevšimol... tak ako to tu fungovalo kedysi. roky pred tým, ako moderátori MUSELI čítať všetko na skle...
chápeš, alebo iba pindáš z princípu?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od sisa »

Poprosila bych odkaz na oheň rozdmýchající příspěvky.
Že ti huba neupadne z toho lhaní, Ileme.


Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“