Návody a tipy

Inzerce a poradna, kde a jak nejlépe nakoupit...
Odpovědět
mirepete
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 28 bře 2011 17:12

Návody a tipy

Příspěvek od mirepete »

Vyhledávání v katastru
Ahoj,
dlouho jsem hledal nějaký návod nebo tip jak vyhledávat v katastru nemovistostí. Po čase sem našel jedny stránky, které mi trochu poradili. Pokud máte podobný problém, nemusíte trávit čas hledáním informací jako já, nechám vám tu odkaz na web s info.

Stránky, které mi trochu pomohly vyznat se http://www.nahlizeni-katastr-nemovitosti.eu

Zdravím Míra


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Vyhledávání v katastru

Příspěvek od jvj56 »

co takhle ofic.stránky: http://nahlizenidokn.cuzk.cz/
:D


markoirl
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13 kvě 2012 6:39

Re: Školenie na prístroj Salvia

Příspěvek od markoirl »

Zdravím,
hľadám skúseného praktika merania prístrojom Salvia, ktorý by bol ochotný ma to naučiť a vyvarovať sa chýb a je zo Slovenska (Ja som z Kežmarku).
Pôvodne som chcel na meranie na meridiánoch/akupunktúrnych centrách (EAV systém) používať Callisto prístroj, no ten sa už nedá zohnať.
Rád by som sa naučil používať EAV meranie (o akupunktúre nemám ani páru), no niesom si istý, ako merať, čo na to používať, čomu sa vyvarovať, atd. Tu na fóre a aj na webe celkovo je síce relatívne dosť infa, no je to predsa len teória na papiery. Určite raz skúsiť a byť vedený praktikom a profesionálom je násobne lepšie ako prečítať stovky strán.
Našiel som aj plány na výrobu jednodúchých meracích prístrojov, no ak neviem ako správne merať a kde presne a čo-to okolo toho, tak si dať vyrobiť potenciometer je i tak asi zbytočné a Salvia (predpokladám) má aj ďalšie pridané hodnoty.
Ešte som nenapísal, načo to potrebujem.
Zaoberám sa zvukoterapiou (zatiaľ to vyzerá, že jediný na SK).
Jedna vec je prevzatá, vyvinutá technológia, ktorú som naštudova, otestoval, vyskúšal a praktizujem, to všetko je super, funguje to fajn. No kolo toho, po skúsenostiach, že človek nieje "iba" to čo vidím, čo sa dá ohmatať, odfotiť, atd., som dospel k záveru, že mi ešte niečo chýba a že nemôže byť všetko tak "zložité" a preto som sa kolo toho dal do vývoja. Síce som podstatne pokročil, no pre ďalší rozvoj a vývoj mám pocit, že potrebujem túto technológiu mať pod drobnohľadom aj iných "meračov", výstupy aj s inej, ďalšej technológie (okrem spätnej väzby klientov a vlastnej diagnostiky), ktorá s tou mojou diagnostikou nemá absolútne nič spoločné, radí sa medzi "alternatívne" :) , je dostatočne citlivá a nestojí viac ako nové auto. Na základe toho mi najviac (aspoň podľa čítania na webe) vyhovuje EAV technológia.

Prosím o radu, kontakt, odporúčanie.

S pozdravom a vďakou,

markoirl

markoirl@gmail.com

Samozrejme to nechcem zadarmo.


Odpovědět

Zpět na „Bazar“