Výroba

Inzerce a poradna, kde a jak nejlépe nakoupit...
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

bude to spořič nového typu

Příspěvek od 1220 »

Možná do Tvojí sbírky, víc jsem napsal meilem
zrovna teď.
K.
PS.: když z deseti nápadů jeden slíbí to by jěště nemuselo být špatný, nebo ne :?:


letec
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 13 pro 2008 11:33
Bydliště: Lounsko
Kontaktovat uživatele:

Výroba Flynn motoru

Příspěvek od letec »

Zdravím diskutující a Emmetta,
postavili jsme s bráchou repliku demonstrační jednotky Parallel Path Magnetic Technology (PPMT) viz. http://peswiki.com/index.php/Directory: ... technology
Funkce je ověřená. Funguje to jak autor píše, tzn,. že po sepnutí napájení jsou všechny magnetické síly zařízení ( dvě cívky + dva magnety) na jedné straně, druhá strana je bez magnetické odezvy. Po přepnutí přepínače se účinek obrátí.
Jako další krok bychom rádi postavit funkční rotační motor. Chtěl bych tě tedy požádat jestli by bylo možné u tebe nechat vyrobit polotovary. Konkrétně vyjiskřit jednotlivé díly motoru. Materiál máme, jedá se o navinuté trafo. V příloze je krom fotek a videa také výkres s rozměry a 3-D model motoru.
Dík a v případě příznivé odezvy se jěště domluvíme na podrobnostech.
Magnetům zdar. :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Emmet Brown

Příspěvek od Emmet Brown »

Je to zajímavé.
Já mám jen potíž s vyjiskřováním - nabízel jsem 3D frézování, i když pochopitelně měděné modely pro vyjiskřovačku umím udělat. Každopádně jedno je jisté; pustit se do toho budu moci až kolem 10. ledna - do té doby jsem mimo republiku. Určitě si to ale prostuduju a ozvu se na mail.


Odpovědět

Zpět na „Bazar“