Jak si vyčistit MMS zuby?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
kamil28
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 05 úno 2012 23:17

MMS na zuby

Příspěvek od kamil28 »

Viem, že podobné vlákno existuje ale boli tam dosť staré info. Chcel by som sa opýtať , teraz si vyplachujem ústnu dutinu MMS 10/50 a na ďasnách sa mi objavuje akoby biely povlak.
zobrazenie mojich zubov
Prosím poradťe či mám pokračovať ďalej v MMS alebo nasadiť niečo iné som bezradný.
Ďakujem vopred


finida
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 12 lis 2010 20:34
Bydliště: zapad

Re: MMS na zuby

Příspěvek od finida »

Kolik si dáváš kapek do sklenky? Já jen dvě kapky a pomohlo mi to od Paradentozy!


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS na zuby

Příspěvek od sisa »

Finida, aktivované kys.citronovou? Za jak dlouho to začalo účinkovat?


kamil28
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 05 úno 2012 23:17

Re: MMS na zuby

Příspěvek od kamil28 »

Dávam si 10 kvapiek aktivovaných 50 kys. citrónovou, ty to dávaš len čisté alebo to miešaš ?


babeta10
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 03 bře 2012 11:16

Klářin postup 6 a 6 a zuby a MMS

Příspěvek od babeta10 »

Krásný den,
něco na mě leze, chci použít MMS a nerozumím, jak použít Klářin postup 6 a 6. Užiju najednou 6 aktivovaných kapek třeba ráno a večer opět 6 aktivovaných kapek? V knize se ale píše, že se nemá najednou užít víc jak 3 kapky.

Další dotaz: Víc jak 30 let mě trápí záněty dásní, které se mi přes různé rady, jak na to, jaké prostředky použít, že je důležitá řádná hygiena atd, nedaří odstranit. Proto jsem vyzkoušela přípravek MMS1. Bohužel jsem musela přestat, neboť mi zhnědožloutly velice obnažené krčky skoro na všech zubech i nahoře, což vypadá hrozně. Sice se v knize píše, že ke změně barvy může dojít, ale jen dočasně.Jenže u mě to trvá už již víc, jak jeden měsíc. Dásně sice trochu zesvětlely, krvácení ustoupilo, ale očekávala jsem větší změnu. Můžete mi, prosím, poradit?

Děkuji mooc
Mám vás ráda


babeta


PureL
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: pát 07 říj 2011 9:26
Dal: 4 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Klářin postup 6 a 6 a zuby a MMS

Příspěvek od PureL »

babeta10 píše:Krásný den,
něco na mě leze, chci použít MMS a nerozumím, jak použít Klářin postup 6 a 6. Užiju najednou 6 aktivovaných kapek třeba ráno a večer opět 6 aktivovaných kapek? V knize se ale píše, že se nemá najednou užít víc jak 3 kapky.a
Pokud vím, tak si vemeš 6 kapek a za hodinu dalších 6 ;) Ty 3 kapky jsou u dlouhodobého užívání, aby se předešlo zvracení, průjmům.


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Klářin postup 6 a 6 a zuby a MMS

Příspěvek od early123 »

babeta10 píše: a přípravek MMS1. Bohužel jsem musela přestat, neboť mi zhnědožloutly velice obnažené krčky skoro na všech zubech i nahoře, což vypadá hrozně.
babeta
Heh ,je to možné čo hovoríš,ja bysom moc často MMS1 neodporúčal používať, totiž kys.citrónová alebo HCL Ti rozleptajú sklovinu,možno raz za 1 týždeň maximálne.
Ale samozrejme je tu nahrada a to peroxyd vodíka ,ja používam 3%,môžeš si ho riediť 1:1 a vylachovať pusu po umytí zubov.

Ja však neriedim a vyplachujem asi tak 3x týždenne večer s H2O2.Osvedčilo sa to bombovo, problémy so zubami zmizli/bolesť pod blombou,povlak na zuboch,ďasná super/.Nájdi si na na vlákne peroxyd,pripadne hľadaj na nete,alebo Ti niečo pošlem čo mám k dispozícii.

Všetko dobré s Vami a veľa šťastia


josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: MMS na zuby

Příspěvek od josip »

je mozne neutralizovat mms1 v ustach vyplachom sody bikarbony proti rozleptani zubov kys.citronovej?
to vazne mms moze alebo rozleptava sklovinu pri castom piti?
dik


PureL
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: pát 07 říj 2011 9:26
Dal: 4 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS na zuby

Příspěvek od PureL »

Co zkusit CDS, tam by patrně přebytek kyseliny být neměl ? ;)


morppheus
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 20 dub 2012 19:47
Bydliště: Opava
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS na zuby

Příspěvek od morppheus »

Kyselina citronová, stejně jako každá kyselina narušuje sklovinu. Nicméně v MMS je kyselina neutralizována chloritanem sodným, takže by k narušení docházet nemělo. Peroxid vodíku je mnohem silnější okysličovadlo než MMS a tudíž ničí i další zdraví prospěšné věci, nejen patogeny.
Doporučuji přečíst knihy J.H., jsou i v češtině a nejen k zakoupení ale i na netu, o těchto problémech tam píše.


jozka1965
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 29 čer 2012 13:02
Dal: 29 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od jozka1965 »

:jump: S MMS1 si čistím zuby skoro každý den a je to skvělé, mám pocit, jako bych používal lacalut pastu. Taky mi tak trne v ústech, pocit čistoty je na místě. Doporučuji.


boldryk
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 02 říj 2012 7:20

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od boldryk »

Dobrý den,

Docela mě tohle téma zaujalo, ale jen pro upřesnění.
Podle Vašich zkušeností, co je nejoptimálnější aplikovat při čištění zubů, odstranění zubního kamene, odstranění zánětu dásní.
1) aktivované mms - kolik kapek do kolika vody?
2) neaktivované mms - kolik kapek a kolik vody?
3) něco jiného

Děkuji za odpovědi
Franta


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

boldryk píše: Podle Vašich zkušeností, co je nejoptimálnější aplikovat při čištění zubů,
1) odstranění zubního kamene,
2) odstranění zánětu dásní.
Děkuji za odpovědi Franta
Z mých zkušeností:
1) Čistit zuby pastou umotanou z jedké sody rozmíchané v nějakém jedlém oleji. Míchat denně čerstvou, třeba do štamprle, jsem shledal jako nejpraktičtější. On je ten šutr totiž rozpustný v oleji a soda šutr jak mechanicky, tak chemicky narušuje, ale na sklovinu byvše zásaditá nemá a byvše velmi měkká, nedělá pozorovatelných mechanických škod na zubech.
2) Kloktat, nebo pít - kapka plné koncentrace HCl do sklenice vody denně. Pokud je to dost akutní, tak prvních pár dní vypláchnout ústní dutinu aj 3x denně, jinak definitivně na noc po posledním jídle. Neboj, nepálí to a nic podobného. Sem tam něco polknout, ať se vyčistí aj mandle, ze kterých se bakterie vrací ihned do ústní dutiny. O zánět bych se postaral asi první. Vezme to jen pár dní, podle toho, jak je zakořeněný.

Jinak denní pití čerstvé šťávy z brambor drží zuby bez kamení a dokonce kamení velice pomalinku taky odstraňuje, zatím snad nejlíp ze všeho co jsem zkoušel bez dření kartáčkem, a udrží záněty zubů od těla.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Další možností je vyplachování vodou, do které se přidá pár kapek peroxidu.
A další je pythium oligandrum, použité na vypláchnutí a vykloktání.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
LuPa_82
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 11 lis 2012 7:02
Bydliště: Blovice (Plzeň-jih)
Dostal: 5 poděkování

Re: Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od LuPa_82 »

Dobrý den,
rád bych se podělil o zkušenosti s použitím MMS na zánět pod zubem po endodoncii (vyplňování kořenových kanálků) a zároveň bych rád nějaké rady, protože i přes to, že mi MMS velice pomohlo, zánět se vrátil.

Cca rok po zákroku u zubařky se mi na dásni pod oním zubem (sedmička vpravo dole) objevil píštěl, ze kterého se valil hnis. U zubařky jsem byl třikrát. Nejprve nasadila antibiotika - nepomohlo. Další dvě návštěvy byly mnou vynucené - otok dásně + bolest. To už jsem 3x deně polikal Ibalgin, který ten zánět činil snesitelným. Do teď (asi rok po prvním problému se zubem po zákroku) doktorka nekoná žádná opatření. Jen vyhrožuje, že zub bude muset znovu otevřít a zrevidovat. To ať ho radši vyškubne. Pak jsem narazil na MMS + DMSO. První pokus o léčbu proběhl podle knihy : MMS + DMSO jako výplach úst každou půlhodinu po dobu 4 hodin. V ústech jsem to měl vždy 2 minuty. Sice trošku popálená ústa (druhý den večer už to ale bylo OK), ale otok dásně a píštěl do druhého dne zmizel a zub se zklidnil. Zub vypadal absolutně zdravý, žádná bolest, myslel jsem, že je vyléčeno. Po asi dvou měsících se ale problém vrátil - otok dásně, píštěl, hnis. Tentokrát jsem MMS + DMSO dávkolal třikrát deně po dobu asi jednoho týdne. Druhý den užívání problém opět zmizel, dál to byla prevence. Uvidím, zda se to vrátí...

Děkuji za komentáře a rady!


Žádný učený z nebe nespadl. A i kdyby spadl, stejně by se zabil...
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“