Candidoza-přemnožení kvasinek

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
lena

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od lena »

ted je nejlepsi doba jak eliminovat kvasinky ci candidu, pit denne 0,5 - 1 litru burcaku, nejlepe snad cerveny, ale neni podminkou. Ma se pry vypit behem casu, kdy je burcak k dostani asi tak 4,5 az 5,5 litru. Nekdo me kdysi rikal, ze se ma pit denne 1 litr a to po dobu 30 dnu, cisti to skvele krev ci to znici parazity a procisti krev. Je to znat pokud se dostane prujem. Ja s tim potize zatim nemam. Ale hlava je opravdu znat.

Ma snad nekdo nejake zkusenosti?

Ja uz piji asi tak 0,5 litru, ale je nutne si dat az doma po praci, kdy je cas si odpocinout, nebot to jde okamzite do krve a take do hlavy.


petkato
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 24 úno 2013 13:48
Dal: 1 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od petkato »

Dobry den,
Som tu uplne nova a som velmi rada,ze som nasla toto forum..prosim pomoc .
Mam silne podozrenie na Candidu,slinovy test je pozitivny,mojim niekolkorocnym problemom je silny zapach z ust,najhorsie rano,chut v ustach rano akoby po zeleze,rano cely jazyk biely,pocas dna trosku lepie,pokial jazyk cistim snad kazdu hodinu....Pach je trosku miernejsi,ked dlhsie nic nezjem,akonahle nieco zjem,hned po prvej lyzici citim opat hrozny pach,je jedno,co zjem,po sladkostiach taktiez,hoci ich jedavam malo,ale jedavam..Dalej som si vsimla,ze mi pachnu aj sliny a mandle,ked si mandle stlacim,vyjde mi znich zlty akoby hnis a tiez velmi zapacha,vzdy rano mam v hrdle dost hlienov..velmi dobry pocit v ustach mi robi acidko,to som postrehla..
Chcem sa vas teda spytat,je to Candida jak vysita alebo to moze byt aj nieco ine,kedze pri priznakoch Candidy som sa nikde nedocitala (zatial) o pachnucich slinach a mandlach..
Ak je to Candida mam ju v ustnej dutine alebo aj v zaludku alebo v celom tele uz ,ked ten zapach ma trapi,co si pamätam minimalne 15 rokov..Neviem nejak rozoznat,ci pach ide aj zo zaludka alebo len z ust.
U lekara som s tym nebola,inak nemam ziadne ine problemy,len to,ze som velmi chuda (47kg) a mam nizky tlak a tocieva sa mi hlava,to je ale zrejme z tlaku..
Prosim Vas,co si o tom myslite? Nech viem,proti comu mam zahajit boj,uz s tym nedokazem dalej zit,bojim sa s niekym aj rozpravat a zavidim ludom,ktory dokazu otvorit usta 10 cm odomna :-(( som z toho nestastna..


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

petkato píše:Dobry den, .... Petra ....
:ethink: Nazdar Petro. Do začátku a velice rychle si dojdi do drogerie a kup si kyselinu chlorovodíkovou, tedy solnou. Jedna kapka do 4-5dcl vody a třikrát denně aspoň deci vypít, aj s tím trochu pokloktat i mezi pitím. Spraví Ti to dech i trávení. Tím jsi ale neskončila, nicméně Tě to asi uklidní a dá Ti to chuť se podívat dál i na MMS, VMS a CDS který Ti chvilku vezmě schrastit a seznámít se s ním, pokud budeš mít pocit, že je to to ono. I to je ale jen berlička a možná se vypravíš ještě dál. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
petkato
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 24 úno 2013 13:48
Dal: 1 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od petkato »

Dobry vecer Slavek,

Kyselinu chlorovodikovu si co najskor behnem kupit ..
Uz som si na fore nejake tie strany o MMS precitala a mam uz aj objednane :-).
Myslite,ze mam aj zle travenie? Ja nepocitujem ziadne problemy s travenim.
Vyzera to u mna podla vas na Candidu?

Dakujem za odpoved a radu.

Petra


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

petkato píše: .... Vyzera to u mna podla vas na Candidu?
Naprosto bez pochyby Petro. Příznakama je to úplná klasika. Ani mi není jasné, jak to přijde, že jsi nenarazila na ten problém se zápachem z úst. Jde prakticky o ten první, ktří se lidé nějak snaží řešit, když už nezabírají ústní vody atp. Je to tam. Jenže ona se kandida, jak asi už víš, nejspíše netýká jenom Tvého horního trávícího systému. Ta mrcha přichází často i střevy a může být v celém těle. pokud máš problém už několik let jak říkáš, šance je, že ji máš po sobě rozlezlou docela dobře.

Co se týče trávení, měl jsem pocit, že se možná považuješ až za příliš "štíhlou". Pokud ano, tak věz, že špatné trávení neznamená nutně žaludeční a střevní potíže. To jsou jenom citelnější a horší příznaky. Špatné trávení znamená, že tělo nedostává, nebo ještě spíš není schopno si brát dostatek všeho z potravy. Často je to nevyrovnanost složek, ale velice často je to přímo nedostatek všeho a nezáleží moc na tom, kolik potravy člověk přijímá. Prakticky vždy jde o sníženou produkci HCl, ale může jít i o střevní mikroflóru, enzymatické problémy se slinivkou a kde co dalšího, ale to už se povětšinou projevuje i jinak než jenom potížemi s nabytím váhy. Pokud se podíváš do vlákna http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=1378 zjistíš, že soustředit se pouze na kandidu jaksi nelze a že spousta lidí, kteří se domnívali že jde pouze o ni, nebo o virózy a bakteriální infekce vůbec, skončila na odparazitování a teprve poté se skutečně začali dopracovávat vynikajících výsledků.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
petkato
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 24 úno 2013 13:48
Dal: 1 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od petkato »

Dobry den Slavek,
Ked som spozorovala zly dych som bola este dieta,zhruba 10 rokov a asi som sa hanbila to povedat rodicom,moja chyba a potom sa to nejak vlieklo ,neriesila som to roky :-( az ked som mala moznost k netu,som zacala citat a natrafila na Candidu a ziatila,ze ju teda zrejme mam :-(.
Ked sa mi ju podari udrzat pod kontrolou,budem si uz musiet davat cely zivot pozor na to,co zjem? Preco u niekoho neprepukne vobec,teda ludia z mojho okolia ju nemaju tak rozsirenu a pritom tiez papaju vsetko mozne..
To vlakno si pojdem precitat,dakujem ..zaoberam sa tym len niekolko dni a vela informacii mi sposobilo v hlave zatial len zmätok.,este mi nieje vsetko tak jasne

Za prilis stihlu sa povazujem,pri vyske 170cm sa az hanbim doslova,je pravda,ze vobec neviem pribrat,nech zjem cokolvek..

Vcera som prave skoncila protiparazitnu kuru od Dr. huldy Clark,avsak nemala som vobec ziadne priznaky,az na nejake cierne a biele bodky v stolici..neviem,ci mozem byt spokojna,ze to fungovalo vobec,co si myslite o tomto balicku? Dr.Clark tvrdi ,ze parazita minimalne jedneho mame kazdy v tele..no ja som ziadnu zmenu nespozorovala,az na spominane bodky..s Candidou ziadna zmena ,celkovo ziadna zmena..
Nasadila som si zatial vyssie davky ovocia a zeleniny,beriem probiotika a vlakninu kazdy vecer..

Este mam pocit,ze som prekyslena,moje ph som merala tyzden a rano vzdy okolo 5,6 ,obed 6,5 a vecer okolo tiez 6,5,co si myslite prosim?

Dakujem

Petra


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od kutil »

Slavek Krepelka píše:.....Ta mrcha přichází často i střevy a může být v celém těle. pokud máš problém už několik let jak říkáš, šance je, že ji máš po sobě rozlezlou docela dobře.
..... Co se týče trávení, špatné trávení znamená, že tělo nedostává, nebo ještě spíš není schopno si brát dostatek všeho z potravy. Často je to nevyrovnanost složek, ale velice často je to přímo nedostatek všeho a nezáleží moc na tom, kolik potravy člověk přijímá. Prakticky vždy jde o sníženou produkci HCl, ale může jít i o střevní mikroflóru, enzymatické problémy se slinivkou a kde co dalšího......
S laskavým pozdravem, Slávek.
Ahojky,
já se přidám ke Slávkovi páč se s kandidózou trápím leta (teda už neéé tak moc ;) )
V podstatě se jedná o celostní medicínu kdy musíš očistit celé tělo. Já zkoušel ze začátku enem diety na Candii a vždy se brzy vrátila. Na navýšení HCl přirozenou cestou pomáhají kávová klysmata (stačí balonek), pak žužlání oleje 20 min a vůbec, zaměř se na články o detoxikaci těla..... Úplně nejlíp mi zabírá voda bez deuteria která čistí buňky a obnovuje jejich činnost (viz příloha). Né že bych se té mrchy zbavil úplně, ale zkomírá tak krásně že z teho mám radost. Očividně se jí to nelíbí a pomalu zaniká - jupííí :hip:
Tak se snaž a vydržať
H.
PS na čisto v ústech mi pomáhá kloktání enem 2 kapkovým mmskem
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) kutil dne pon 25 úno 2013 15:34, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od A(&F) »

... tak ještě jednou ... na Candidu velmi dobře účinkuje síra, neboli MSM ...... v mnoha případech je to pak záležitost pouze několika dní ... :good: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
petkato
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 24 úno 2013 13:48
Dal: 1 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od petkato »

Ahoj,
Kutil,dakujem za prilohu,precitam..
O detoxikacii som uz nieco citala,ale vratim sa k tej teme spät..
Je toho na mna teraz moc a neviem odkial vobec zacat..
A davate si pozor na jedlo,obmedzujete cukry,muku atd..?
Ja mam z toho docela strach,som chuda,ze schudnem este viac..


petkato
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 24 úno 2013 13:48
Dal: 1 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od petkato »

A(&F) píše:... tak ještě jednou ... na Candidu velmi dobře účinkuje síra, neboli MSM ...... v mnoha případech je to pak záležitost pouze několika dní ... :good: ...

Dakujem,MMS uz je objednane..skusim ju tiez s tym znicit..
O sire som zatial necitala nic,..neviem,co skor citat :-)


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od A(&F) »

... hlavně si neplést MSM s MMS ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
petkato
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 24 úno 2013 13:48
Dal: 1 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od petkato »

A(&F) píše:... hlavně si neplést MSM s MMS ... ;) ...
Jej..diky :-))
Tak sa pozriem na MSM


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

MSM zde na foru ...

Příspěvek od A(&F) »

https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=109899#p109899 (+ další následné příspěvky ... i na další stránce)
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 40#p109940 (samostatné vlákno o MSM a DMSO)
... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od kutil »

petkato píše:Ahoj,
...A davate si pozor na jedlo,obmedzujete cukry,muku atd..? Ja mam z toho docela strach,som chuda,ze schudnem este viac..
Ahojky,
já v současné době nedržím žádnou dietu a ani nenabírám a ani neshazuji. Tak nějak sem se stabilizoval na normálu... Neomezovat se!!!
H.v.


petkato
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 24 úno 2013 13:48
Dal: 1 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od petkato »

Je fajn,ze sa vam tak dari s Candidou :-)
Prosim vas,odkial mam vobec zacat? Ako prve mam v rukach to MMS a kyselinu chlorovodikovu a parazitnu kuru za sebou..
S cim ste zacinali vy po tej diete?
Nemusim ani zo zaciatku obmedzovat aspon cukry? Ked pisete,ze neobmedzovat sa..


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“