MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

Tak jo:
HonzazMoravy a Meduňka.txt
Pro zachování posloupnosti je třeba číst korespondenci odzdola. :good: SDK
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jarní start

Příspěvek od Merlin »

Ahoj všichni!

K posílení jater a vůbec celého organizmu pro jarní nastartování vřele doporučuji Schindeleho minerály. A začněte se dívat po medvědím česneku, jako špenát je to nepřekonatelný čistič střev.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

Ahojky , když už je řeč o očistě jater, výborná je zásaditá šťáva z červené řepy třeba se syrovým bramborem, lístky pampelišky a kurkuma :-))).Také ostropestřec a šišák mariánský.
Nebo také nádech čisté vesmírné energie , výdech skrytých emocí..... a nerozčilovat se a nedržet v sobě negativní emoce jako vztek a žárlivost.Dle čínské medicíny ...vizualizovat si ,že držím konvičku se studenou vodou a játra kropím :-)
Játra mají být vlhká a chladná.
Ne suchá a teplá......takový stav může nastat např při braní léků,používání ostrých koření nebo nechání se cloumat emocemi


Změň sebe sama a změníš svět :-)
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od babanci »

Tak emoce se mnou tedy cloumají. Jaterku jsem dělala už 6 x, také MMS, dietu, urinoterapii, čínskou medicínu...už snad kdeco, bohužel, bolesti v pravém podžebří mám stále /mám kamínky malé/ a k tomu mě věčně bolí břicho, píchá, křeče, už skoro 4 roky. Nadýmání, vynechala jsem mléko /mám údajně alergii/, už i pšeničné výrobky, cukr... a stále nic. Lékařům už nedůvěřuji, stále mě jen cpou hadici do břicha a nevím stejně nic. Už jsem zoufalá, prosím, poraďte, co by ještě mohlo pomoci. Díky.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

Ještě bych Ti mohla poradit emoční odblok u terapeuta co pracuje s tachyonovými disky .Psala jsem o tom na jiném vlákně.Mě tachyony pomohly v odbloku emocí z jater a to dost silnou reakcí v podobě i zvracení.Byla to vážně pecka.Když mi pak asi po roce dělali manželé Bělousovy Akabaneho test, játra dopadly skvěle. Také bys mohla zkusit kvantové unášení či léčené kody. To sou metody kdy pracuješ s tím nejvyšším co tady je ... ze srdce s láskou. Nad to není nic vyššího.Třeba léčebný kod odstranuje stres z buněčné paměti a prozařuješ tělo Světlem a Láskou .Pokud Tě to nějak zaujalo, mohu dovysvětlit třeba ve vzkazníku.Měj krásně se Lenka
P.S. jak o tom mluvil krásně MUDr.Lebenhart.....záleží na tom na jaké úrovni Ti problém vznikl.U jater pochybuji, že na fyzické.Proto je nejde vyléčit na tétofyzické úrovni pomocí MMS třeba ,je třeba léčit na informační úrovni, hledat duchovní příčiny a tam vše zharmonizovat.Pak se to promítne i do těla :-)
Dá se říci, že všechny 3 jmenované metody( tachyonová energie, kvantové unášení a léčebný kod pracuji s jednou věcí a to je klid, láska, harmonie, nulová frekvence ,jak to kdo nazve. Nebo třeba napojení na zdroj....


Změň sebe sama a změníš svět :-)
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

babanci píše: a k tomu mě věčně bolí břicho, píchá, křeče, už skoro 4 roky. Nadýmání, vynechala jsem mléko /mám údajně alergii/.
Ještě mě zaujala Tvá zmínka o bolestech břicha, které trvají 4 roky. Dokázala by sis vzpomenout co se Ti na emoční úrovni tehdy přihodilo ? jaké sousto jsi nemohla strávit ? ted to myslím obrazně , ne doslova jako jídlo. Může to být cokoliv, třeba se něco stalo ve vztahu a Ty ses s tím dodnes nesmířila...tím myslím to , že jsi něco nemohla strávit. Může to být cokoliv ale to víš jen Ty a Tvá duše, která Ti to poví, když si zklidníš a půjdeš k sobě .lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od early123 »

babanci píše: nedůvěřuji, stále mě jen cpou hadici do břicha a nevím stejně nic. Už jsem zoufalá, prosím, poraďte, co by ještě mohlo pomoci. Díky.
Zdravím Ťa,zabudla si na Svätý Grál a to je HCL preštuduj si to vlákno,je to perfektné mne to znova pomohlo,viac Ti nepomôžem.

Jaro


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

babanci píše: Už jsem zoufalá, prosím, poraďte, co by ještě mohlo pomoci. Díky.
Mohla by Ti pomoci Autopatie.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3271
Je to jednoduchá a "mechanická" cesta nebo spíš zkratka k nápravě všech těch duchovních příčin, na které tvůj případ vypadá. Svědčí pro ně i to, že chemicko-technické metody nedokážou zjednat trvalou nápravu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od alfka »

Ahoj,

omlouvám se že to píšu sem, ale to vám musím říct, s tou konvičkou jak píše Lenka..
Ani nevím, že to je z čínské medicíny, ale kdysi, když jsem začala pracovat se světlem, / ono když se mi něco líbí, testuju to sama na sobě../ jsem jednoho rána stála na zastávce a čekala na spoj do práce.. a když už jsem tam tak stála, řekla jsem si, že využiju čas k očistě.
Napadlo mě, že budu nabírat ze světla do hrnícku a prolévat orgány, pod každý ten orgán, jsem vždycky postavila kyblík, kam odtíkala ta znečištěná voda a kyblík jsem vylévala do kanálu /jakože/. Nakonec jsem si řekla, že to je naprosto super, tak jsem nabrala světlo do lavoru a vymáchala v něm játra a pak i plíce. Všechny orgány pak zářily světlem. Takže jsem byla nadmíru spokojená.
V těle absolutně žádná nepohoda, prostě paráda.
Dojela jsem do práce a zhruba za 30 minut, jsem rychlostí světla vystartovala smerem k WC, protože se mě neskutečným způsobem chtelo zvracet, málem jsem to ani nestihla..
Vyblila jsem asi 2 litry černé vody, jako chápete to?
Neskutečně se mi ulevilo... a absolutně nechápu, kde se ta voda vzala, prece 2 litry vody v brichu poznáte.
Takže konvičkovat a prolévat, ale postupně :D

pa


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

alfka píše:Ahoj,

Dojela jsem do práce a zhruba za 30 minut, jsem rychlostí světla vystartovala smerem k WC, protože se mě neskutečným způsobem chtelo zvracet, málem jsem to ani nestihla..
Vyblila jsem asi 2 litry černé vody, jako chápete to?
Neskutečně se mi ulevilo... a absolutně nechápu, kde se ta voda vzala, prece 2 litry vody v brichu poznáte.
Takže konvičkovat a prolévat, ale postupně :D
pa
:eclap: no jo ale Ty ses očistila kompletně :-) Mám z Tvého povídání pocit , že Tvá myšlenka má velkou sílu. Tohle by každý nedokázal, to mi věř. Zřejmě máš skvělou i vizualizaci.To je dar , používej to co nejčastěji. Ono ale také ukazuje, že si musíme hlídat , co si přejeme , at pak nejsme překvapení , když se tak stane :-) Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od babanci »

Před 4 roky jsem se nepohodla s dcerou. Nebylo to nic strašného a zásadního, prostě jsem jí jen řekla, že se mi zdá, že svoje dítě, moje vnouče, nesprávně, nezdravě krmí. Nedávala jsem nevyžádané rady, ale dcera se mi zeptala, co dělat, aby její dítě nebylo často nemocné a tak jsem odpověděla. dcera se urazila, strašně moc, nějakou dobu jsem spolu nekomunikovaly. Trápila jsem se, ale jsem paličatá, říkala jsem si, že jsem snad tolik neudělala, že jsem to myslela dobře...zkrátka usmířily jsme se až za tři měsíce, tak nějak napůl. Stejně jsem cítila takovou nějakou křivdu, dcera mi řekla ve vzteku, že si uvědomila, že moji pomoc nepotřebuje, což bylo hodně nespravedlivé, do té doby studovala a já jsem jí dítě hlídala, i když jsem musela na čas opustit zaměstnání. Ale znáte to, mladí jsou nevděční. Zdálo se mi, že se fyzicky mění, nabrala nějaká kila, ale já jsem do ničeho nevrtala. Netušila jsem, že se s ní něco děje. Ale bylo mě strašně zle, pořád bolest břicha. Dneska si myslím, že to byla předtucha, nějaký signál, který jsem nerozluštila. Dcera si začala stěžovat na bolest v zádech, nějaký čas se léčila, mě se zdálo, že nedostatečně. Žádná pořádná odborná vyšetření se nedělala. Když se pak udělala /sehnala jsem odborníka/, zjistilo se, že moje dcera nemá obratle, že už je zlá nemoc rozbila a za 6 týdnů po diagnoze dcera zemřela. Bylo jí 24 let. Jak znám od jiných rodičů, kteří přežily svoje děti a vím už i sama, čas takovou bolest nezahojí a vyrovnat se s ní nejde. Samozřejmě, že psychika mě úplně dorazila. Mám tu ale vnouče a tak se musím zvednout. K bolesti v srdci se přidaly bolesti fyzické. Nevím, co dělat, ale určitě budu hledat cestu, kterou jsem mi tu naznačili. Děkuji.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

babanci píše: Samozřejmě, že psychika mě úplně dorazila. Mám tu ale vnouče a tak se musím zvednout. K bolesti v srdci se přidaly bolesti fyzické. Nevím, co dělat, ale určitě budu hledat cestu, kterou jsem mi tu naznačili. Děkuji.
Ahojky u Tebe celou dobu trpěla a i ted trpí duše, je to stres spojený s odchodem milovaného dítěte.Navíc POZOR na vaječníky. Náhlá ztráta milované osoby bývá často spouštěčem rakoviny vaječníků . Všechny problémy i ty fyzické vznikly jako téměř u každého člověka na duchovní rovině , vyvolaly stres v těle , v bunkách. Proto bych začala dělat Léčebný kod , který léčí duševní i tělesné bolesti a ODSTRAŃUJE BUNĚČNÝ STRES.
Objevitel této metody s ní vyléčil svou ženu po 12 letech těžkých depresí a to za 3 týdny praktikování. Takže bych já na Tvém místě zkusila tuto metodu (v příloze ). Klidně pak to ještě kombinovat i s jinými metodami.
měj se krásně Lenka
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od babanci »

Díky Lenko, na tohle jsem už v minulosti narazila a teď se k tomu vrátím. Vaječníky mě bolí stále, na kontroly chodím, jenže...v příbuzenstvu jsem měla tetu, stěžovala si asi 3 roky na bolesti v podbřišku, vždy mi líčila, kde všude s tím byla a co absolvovala za vyšetření, horem, spodem. Pak začala hubnout a vyšetření se zopakovala a najednou rakovina vaječníků s metaztázemi do střev, teta zemřela ani ne za tři měsíce. Uritě se to naráz neobjevilo, muselo to tam dávno být. Takže verdikt lékařů - nic tam nevidím, mě už nijak nepřesvědčuje.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Léčebný kód je dobré si přečíst celou knížku, aby člověk pochopil, proč a jak. Kdo neví o co jde, tak ta příloha ho asi nevyburcuje se tím zabývat. Já byla tou knížkou unešena a začala to praktikovat na doporučení své lékařky.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

abul píše:Ahoj Slávku. Taky jsem tuhle odpověď doktora Lebenharta četl a vidím v ní spíše alibismus než pokrytectví. ...
Máš recht. Visím na kormidle jak kapitán Titaniku a otáčím 180°, snad ne pozdě. Co sem dala LenkaX jeho video, http://www.cestyksobe.cz/tomas-lebenhar ... ny-ad2305/ vidím ho úplně jinak :oops: Skutečně si nemůže dovolit šlápnout vedle. Ve skutečnosti se ze mně stal jeho fanda. Není vůbec hloupej ani posera a taky má na webu http://www.homeopat.mypage.cz/rubriky/m ... -lebenhart spoustu velice dobrých pojednáníček, všechna čest. Mohl by si podat ruku s Drem Hnízdilem. Aj jsme si po letech i trochu pokecali.

S laskavým pozdravem, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“