Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od viktoria »

jááj chlapci, keby som vás nemala - cítim sa s vami istejšie... dám vedieť, ako mi to išlo...


V.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

Uvidíš, že zjistíš, že to je mnohem lehčí, než jsi čekala :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Niky »

viktoria, fakt sa toho neboj :) aj ja som taka bola a raz rano som vstala, a vypit si curinu mi prislo strasne prirodzene. je to o nastaveni mysle, pocuvani tela a intuicie. vzdy rob tak, ako to v danej chvili citis a nijak si nemozes ublizit, len pomoct. stokrat ti niekto moze dat navod, ale co jemu vtedy povedalo telo u teba moze byt uplne inak. ale v zasade plati, curinou si nemas ako ublizit, to nie su chemicke lieky, to je tvoj vlastny liek, a telo ho dobre pozna, neboj.


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Mě teda ani nenapadlo, že bych si mohla uškodit. Vůbec jsem neměla žádné zábrany. Přišlo mi to úplně jako dobrý nápad, který přišel ve správnou dobu. Předtím jsem hledala pomoc a zkoušela a zkoušela..bez výrazného výsledku. Najednou se mi dostala do rukou knížka o urinoterapii a bylo mi jasné, že to je ono. A skutečně se lepším den ode dne. Moc jsem to potřebovala. A už jsem si to zasloužila.


viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od viktoria »

Ahojte všetci... tak už som v tom :-)... pijem, čurám... a verím!
majte krásny deň zatiaľ a dopísania...


V.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Hmm. Přibral jsem k :piss: pití vodíkové vody a dějou se věci. Jím tak nějak ob den jedno větší jídlo. Maso prakaticky žádné. Chleba s mrmeládou, nějaké vlašáky, jablka, banány, ale sem tam kouda klobásy, nebo vejce se zeleninou.

a) Zhruba každý druhý až třetí den mně bolí nohy od :ptrain: dolů, den až den a půl.
b) Na levé ruce na zápěstí mi naskočila ze strany na kosti bulka velikosti hrachu, těsně pod kůží, která dnes zcitlivěla. Je to jinde než mé kdysi zranění. Zápěstí sem tam tak dva dny dost bolí, jak naražené. Možná ho opískuju Godzilou.
c) Motá se mi chvílema dost palice.
d) sem tam mně někde prostoupí nějaké píchání, ale vždy krátkodobě, půl hodiny až hodinu. Uši, střeva, konečník a zřídka kdy se to proběhne aj po hrudníku.
e) Bradavice na ruce začala posledních pár dnů velmi znatelně ustupovat.
f) Mrtvej zub mi nedělá žádné potíže.
g) Spím dobře, energie fajn, nálada až výtečná.

Tekutin je s vodíkovou vodou a nějakým tím kafem a co člověk dostane v ovoci poněkud moc a tím pádem nezvládám pít všechnu urinu, takže definitivně ranní, pak už přes den něco do odpadu. Nějak mi nevychází, že bych odpařil litr vody denně, ale nesleduju to nijak pečlivě. Mám silné podezření, že za ty nohy můžou jablka, že je to na mně moc kyselé. Ono by nebylo divu, nejsou dozrávaná na stromě a taky asi chemie.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Dobrý den všem. Mám dotaz. V posledních dnech na mě leze nějaká ta choroba, moje dcera má anginu a já cítím, že se o mě pokouší. Proto jsem hned nasadila MMS a zatím odolávám. Úplně se necítím dobře, potím se a ráno mě pobolívá v krku. Protože beru to MMS a jak doufám, koky vyplavuji močí, tak urinu nepiji. Co myslíte? Nebo se dají tyto dvě metody kombinovat? Právě čtu knihu Svlékl jsem bílý plášť a tam jsem se dočetla, že nosodami se člověk také léčí a tak možná urina s koky je vlastně taková nosoda nebo tomu rozumím špatně?


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Ahoj babanci,
no, já bych postupovala jinak :ethink: , ale každý máme svoje zkušenosti a metody, o kterých víme, že nám zabírají, takže Tvůj postup nemohu komentovat. S MMS při léčení nachlazení nebo angíny nemám zkušenosti, já bych hned při prvních příznacích nasadila zesílenou urinoterapii, včetně činjekcí - obvykle to zabere ještě tentýž den ;) .
Koky v moči bych jako nosodu nebrala, nosoda je informace o kokách, ne koky jako takové.
:lol: Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

hanka píše:...no, já bych postupovala jinak :ethink: ...
Ahoj, presne to som urobil. ;)
Včerajšiu noc do rána a behom dňa som cítil, že sa ma chce zmocniť parádna nádcha.
Už ráno som nasadil okrem pitia :piss: aj néti :piss: a to néti som do večera zopakoval ešte 2 krát.
Dnes ráno ešte nebol stanovený termín na činekciu (ten mám každú stredu), ale dal som si 2 ml :piss: do brucha.
Momentálne cítim, že ešte nie som úplne ready, ale už je to podstatne lepšie ako včera a myslím, že zajtra už budem úplne v pohode. Vlastne to plánujem, pretože idem ryľovať záhradu. :D


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Dobrý den, jsem zde nová ale už několik týdnů poctivě čtu :D
Asi před osmi léty se mi dostala do ruk kniha od Malachova - Dokonalá očista těla a já se tehdy poprvé dozvěděla o urinoterapii atd.
Samozřejmě jsem zkusila protože jsem byla knihou doslova nadšená, očista střev, očista jater a žlučníku,pití a vtírání uriny čerstvé i odpařené, hladovky.
Moc mi to tehdá pomohlo, po těžkém a dlouhém rozvodu jsem trpěla stálou únavou, špatným zažíváním, ztrátou energie, bolesti hlavy, bušení srdce a něco jako panické ataky kdy jsem nemohla dýchat, potíže se zády ( skolioza), stres.
To vše se tímto upravilo i přesto že jsem při očistách kouřila a nedokázala přestat ( s kouřením jsem dokázala seknout až posléze na celých pět let, dnes už ovšem kouřím ke své škodě znova)
Měla bych k vám pár dotazů - třeba co je to ,, Hercka" myslím že se jedná o očistnou krizi ale nejsem si jistá???
Pak HCL myslíte Betaine HCL v tabletách nebo jiný a kde se dá koupit ??
Časem asi tech otázek bude více tak budu ráda za odpověď a předem děkuji :)


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Poslední dobou mě pobolívají kyčle a i menší klouby na rukou. Nemůže se stát, že se pitím uriny a její recyklací vrací do těla víc kyseliny močové a ta se třeba může ve zvýšení míře ukládat do kloubů? Děkuji za odpověď.


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

ailleyscha píše:Měla bych k vám pár dotazů - třeba co je to ,, Hercka" myslím že se jedná o očistnou krizi ale nejsem si jistá???
Celkom trefná definícia.
ailleyscha píše:Pak HCL myslíte Betaine HCL v tabletách nebo jiný a kde se dá koupit ??
HCL = kyselina chlorovodíková, tu máš o tom celé vlákno: HCl terapie — základní fakta


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

babanci píše:Poslední dobou mě pobolívají kyčle a i menší klouby na rukou...
Ja si myslím, že práve naopak. Určite máš kĺby čiastočne zanesené a teraz sa začínajú čistiť, čo môže spôsobiť pobolievanie. Na odstránenie bolesti používaj činekcie, pretože bolesť kĺbov je spôsobená zápalom a ten činekciami odstrániš.
Mimochodom, toto si pozri:
"Dna je nepríjemné ochorenie, ktoré vzniká poruchou látkovej výmeny kyseliny močovej."...(čítať ďalej)...


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Díky za odpovědi - vše přečtu, snad i pochopím :shock:
Ještě mám dotaz na Hanku - koupím v lékárně inj. jehly které doporučovala nebo na mě budou koukat jak na feťáka?? U nás máme tři lékárny, do dvou už ani nechodím protože mi tam neprodají ani takové věci jako destilka, ricínový olej, inj. stříkačka krerou jsem potřebovala na ošetření psa, některé homeo. léky atd. :(
V té třetí mi občas něco takového prodají ( mimo destilku ) tak bych si to tam nerada pokazila.
Přeji všem pěkný večer


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

ailleyscha píše:.. nebo na mě budou koukat jak na feťáka?? ... tak bych si to tam nerada pokazila.
Já také měla nepříjemné pocity, když jsem je prvně kupovala ;) .. těm podezíravým pohledům se asi nevyhneš, jestli je budeš kupovat na kusy. Já chtěla rovnou celé balení, jejich pohled pak zvlídněl :D . To si ale musíš dobře rozmyslet, kam budeš injekce píchat - jestli pod kůži, nebo do svalu - a jestli je skutečně využiješ - těch jehel je tam 100 ks! Myslím, že při koupi krátkých jehel (pod kůži) by Tě nemuseli podezírat z feťáctví - ti si píchají fet do žíly, ne :ethink: .. jenže krátké jehly zase nemívají běžně na skladě, tak je spíše otravuje to, že by měli objednávat jenom pár jehel .. ;)
:lol: Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“