Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ailleyscha píše: ... na ty činjekce se docela těším, tedy trochu mám strach ale víc jsem zvědavá na účinky ....
:lol: Vykvajzni se na strach. Hanka je do sebe cpe už snad pátý měsíc skoro denně a většinou po dvou, Libcosenior jich taky pár nasázel, já taky a ještě další, ani to nemám čas sledovat a všechno fajn. HCl s přehledem z drogerie technickou, akorát ať je čirá, ne zelená. Při těch množstvích jsou znečištění procentuálně jednak zanedbatelná a jednak HCl si s nimi poradí i v těle. Stravou jich dostáváme podstatně víc a právě žaludeční HCl je řeší.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Tak jsem dočetla HCI ale nevím jestli jsem z toho moudrá, každopádně už mám doma koupeno půl l. kyseliny. Chci se zeptat jestli si myslíte že je lepší praktikovat urinoterapii podle Malachova tj. měsíční cykly, odpařování uriny, doprovodné hladovky atd pro silnější účinek ?
Chystám se s ní tak v neděli začít, pití, klystýr, potírání, následně i zařadit půsty, néti už dělám :)
Hlavně doufám že se pomocí uriny aspoň částečně vyčistím a zbavím parazitů, mám pocit že potřebuji hlavně vyčistit hlavu :oops:


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

curina a herpes

Příspěvek od Niky »

no tak chcem doplnit, ze definitivne to u mna na toto pracuje. casto som trpievala herpesmi na ustach (odkedy som roznymi sposobmi zlepsila imunitu, tak skoro vobec uz) a ked sa uz raz vytvorili, tak to bol minimalne tyzden aj dva. naposledy sa mi tak pred dvomi mesiacmi chcel jeden tvorit, ale iba som pocitila prve svrbenie a ako sa mi zacina tvorit, dala som curinu na neho aj do seba :pivko: a celodenna hladovka, vobec sa nerozvinul, zmizol.
teraz tu mame nejaku tazku chripku, ochorela som az posledna z rodiny (statocne som odolavala, lenze som dostala svoje dni, co ma oslabilo a tak som zalahla tiez) a vcera sa mi tri tucne herpesy vytvorili. kedze som bola chora, nechcela som pouzit tu curinu (viem ze aj vtedy je to ziaduce, ale nejak som mala intuitivne zabrany). no ale rano som zas vnimala, ze ok, ide sa na to, uz boli pekne pluzgiere tucne vyhodene na ustach, tak som si dala rannu curinu (asi iba deci, ako bolo), plus natrela pluzgiere a nechala chvilu posobit, plus len poldnova hladovka (citila som sa oslabena, musela som jest). no a cuduj sa svete, pluzgiere su teraz uplne malicke, chrasty su na nich vytvorene, myslim, ze do zajtra zmiznu (toto je stadium, ktore pri normalnom procese hojenia herpesov nastaval cca na 10ty den u mna). nech zije zlta medicinka :piss: :pivko:


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Niky »

ailleyscha píše: Chci se zeptat jestli si myslíte že je lepší praktikovat urinoterapii podle Malachova tj. měsíční cykly, odpařování uriny, doprovodné hladovky atd pro silnější účinek ?
no v tomto neviem poradit, ale jednoznacne pocuvaj svoje telo. co sa tyka hladovky, tak ano, u mna to plati, ze ak si dam spolu s curinou hladovku, tak definitivne lepsie a rychlejsie pracuje. pre porovnanie, nejaky aktualny problem ak som riesila len pitim rannej bez hladovky, tak to pomohlo neskor a niekedy aj nebadane, v spojitosti s hladovkou takmer ihned (myslim take veci ako infekcia ci zapal a pod., na chronicke problemy neviem, ale podla mna tam plati to iste, ze ma ovela vacsi ucinok).


viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: curina a herpes

Příspěvek od viktoria »

Niky píše: casto som trpievala herpesmi na ustach... nech zije zlta medicinka :piss: :pivko:
Niky, na herpes mám taký svoj recept, osvedčený, overený, odskúšaný..... keď cítim, že začína ožívať, užijem 7-8 riboflavinov naraz... tým ho zošokujem a vôbec sa nerozvinie a stratí sa... mne to funguje na 100%


V.
viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od viktoria »

milda píše:Taky se mi stává, že se mi při léčení zdají zdají různý nelogický sny. Psal jsem o tom ve vláknu "Autopatie".
Pamatuju si jen některé, většinou se v nich řešily vztahy třeba i s dávnejma spolužákama.
Myslím, že sny v tomhle případě mají za úkol narovnávat starý křivdy, zrady, starý lásky apod.
Docela by mě zajímalo, jestli se sen dotkne taky osoby, se kterou jsem ve snu něco vyřešil.
Zřejmě asi jo... :ethink: :D
Ahoj Mildo,
na výklad snov používam www.dreammoods.com
skús, možno to v niečom pomôže... ale sny sú určite iba o "TEBE"... t.z. nemajú vplyv na nikoho iného.


V.
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Dobrý večer, tak se hlásím s výsledky :oops:
Začala jsem s očistou střev čurinou a pitím 3x denně, na činjekce jsem si ještě netroufla :roll: i když všecko už mám doma připravené. Klystýr mi nedělá potíže, ovšem když vynechám okamžitě se vrací zácpa s kozími bobky :(
Začátky hrozné co ze mě šlo ven, jak s kanálu s prominutím, teď už je to lepší. Minulý týden jsem neměla dost čerstvé čuriny, tak jsem na klystýr použila smíchanou se starou ( asi 3 dny), trochu to pálelo ve střevu a v míse jsem pak našla plno malých černých teček jako bych pila kávu i s logrem ( kávu nepiji vůbec)
neví někdo co by to mohlo být ??? Asi se budu muset zaměřit na očistu od parazitů :oops:
Taky se něco děje, ta čurina něco dělá, cítím se lépe a nejsem nadmutá, ale jako by mě trochu bolelo na hrudi a v noci dostávám křeč do chodidla a prstů u nohou. Ze soboty na neděli jsem provedla čištění jater, nějaké kamínky ze mě sice vyšly ale malé a nebylo jich moc,ta epsomka mě také nějak neprohnala, proto jsem včera v poledne ještě raději udělala klystýr, takže za dva týdny budu očistu opakovat, snad to bude lepší
Také poctivě čtu ať se nemusím pořád na něco ptát :)
Přeji všem pěkný večer


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ailleyscha píše: .... Klystýr mi nedělá potíže, ovšem když vynechám okamžitě se vrací zácpa s kozími bobky :(
Mám tu zkušenost, že pokud vypiju všechnu ranní, protáhne mne to do hodiny ne jak Šaratice, ale dobře.
ailleyscha píše: Minulý týden jsem neměla dost čerstvé čuriny, tak jsem na klystýr použila smíchanou se starou ( asi 3 dny), trochu to pálelo ve střevu a v míse jsem pak našla plno malých černých teček jako bych pila kávu i s logrem ( kávu nepiji vůbec)
neví někdo co by to mohlo být ???
:good: :spirit: Ta 3 dny stará je hodně o čpavku. Černý lógr :dknow: :ethink: něco jako v červavých švestkách? :laugh: Jestli se z toho nějaký červi nepo :ptrain: :angel:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Tak to jsem jim aspoň zatopila, budu opakovat častěji :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ailleyscha píše: ... Taky se něco děje, .... a v noci dostávám křeč do chodidla a prstů u nohou. ...
Je 10tého června, takže to tu vyplivnu. Předesílám, že potíže se škubáním v nohou a později křečema, mi pomalu začaly v momentě, před cca 3 rokama, kdy jsem se vrhl na sebeléčení.

20.5.2013 jsem se zatvrdil, že udělám jednadvacet na čurině, ale nějak jsem to nezvládl. Nicméně, udělal jsem do včerejška několik kratších a asi to taky něco napoví:

a) 3 dni hlad
b) 2 dny jedno veliké jídlo večer
c) 5 dní hlad
d) 2 dny jedno veliké jídlo večer
e) 3 dny hlad
f) 1 den jedno veliké jídlo večer
g) 3 dny hlad
h) 2 dny jedno veliké jídlo večer

Dnes zatím o hladu. Co se děje s nohama. První den jídla, běhen cca 3 hodin po nafutrování křeče v nohou, konce, především ty chodidla a to dost kruté. Jeden po té 5denní jsem dokonce vlezl do postele, ale za půl hodiny už to nešlo, spát se s těma křečkama nedalo a zase jsem se zvedl, oblíkl, a šel se na hodinu a půl projít. Tak se to dalo snášet. Druhý den jídla už podstatně menší problém a třetí, pokud k tomu došlo, křečci velice mírní.

Na straně druhé, už první den hladovění veliká úleva v nohách, dokonce pocit, že bych si šel s chutí zahrát s nějakejma klukama kopanec. To pokračovalo vždy přesně po celou dobu hladovky do momentu, než jsem ji zase přerušil a nacpal se.

Dost jsem se nakoumal o co kráčí a zatím na nic konkrétního nepřicházím, kromě toho, že to jídlo, a je úplně jedno co to bylo, ať už ryba, nebo chleba, nebo hrách, ovoce či zelenina, mandle, mne doslova otravuje a naopak, že hladovka to zase čistí. Z ty tři neděle jsem přišel s bídou o 2 kila váhy. Samozřejmě jsem pořád na picí čurině, ale činjekci jsem do sebe zobl jen jednou 3cc, večer po přerušení 5denní hladovky. Křečky nezahnala ani náhodou.

Si to přeberte. S laskavým podravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Slávku moc pěkně napsané. Tak nějak musím přiznat že po dobu přípravy na očistu jater a očistě samotné - tedy bez jídla, jen s ovocnými šťávami, čurinou a vodou mi bylo taky lépe. Ale zvítězil hlad nebo spíš chuť se nadlábnout, takže v neděli k večeru jsem si opatrně dala trochu brambor s kedlubovou omáčkou, chutnalo ale... tuším, že bylo lépe chvilku vydržet. Nějak vnitřně cítím že mám jít do hladovky - chci také zkusit čurinovou, tak snad se zadaří. Příští týden chci udělat znovu očistu jater a po ní to zkusím - někde jsem četla že se očista nemá dělat po hladovce ???
Jinak jsem Slávku dnes ráno ( kolem půl šesté) zkusila vypít všecku ranní, pak jsem měla pocit že mě přestal pracovat žaludek, bylo mi těžko, po dvou hodinách to ve mě začalo škrundat, kolem desáté ze mě vyšlo trochu zpěněného a plno vzduchu
A dnes jsem se vážila - před očistou jater 63 kg, dnes 60 kg.


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Tak já, když ráno vypiji skoro všechnu ranní /prostřední proud/, taky mi zakřundá v břiše a za půl hodiny jdu na WC, trochu rychlým krokem. Pravidelně - každý den. Předpokládám, že dochází k čištění trubek. :D

Edit: odstraněna zbytečná citace - poo.


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

Presne kvôli tomu vstávam ráno hodinu pred odchodom do práce, aby ma to nechytilo po ceste. :lol:


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Odkaz na příspěvek: Pokousání psa psem ...

Příspěvek od A(&F) »

... jelikož to souvisí, dávám odkaz i sem ... http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 71#p119971 ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 45#p119345
Tak jsem to dál "trápil" a dospěl jsem k závěru, že je to v makovici.

Už jsem se tu dost nadohadoval s jinými o tom, že přerušení i delší hladovky nášupem běžného i dost velikého jídla je nejen možné, ale že jsem s tím v minulosti neměl nejmenší potíže a že v tom nejsem sám. To, co jsem provedl v odkaze, samozřejmě, ale jen zdánlivě vyvrací předešlé zkušenosti. Je to otázka mentálního naprogramování.

a) Udělal jsem od té doby to, že jsem šel na 3 dny na hladovku s tím, že budu dva dny hladovět. Hladověl, bylo mi už první den hodně slabo, mátožil jsem a cejtil se jak vrak, což samozřejmě byl i druhý den a nakonec jsem se večer najedl. Křečci žádní. Tělo to vzalo jako úlevu.

b) Pokud přeruším nejedení s motivací nájezdu na pranickou stravu s tím, že hodlám držet půst jenom 3 dny a hodlám ho po třech dnech přerušit a nafutrovat se, nemám žádné problémy, žádní křečci a podobně, žádná zesláblost atd. Jinak řečeno, pokud takto motivovaný půst nepřeruším s pocitem viny, že :bhead: jsem se zase neudržel, je pokoj.

c) Pokud přeruším "pranickou", kterou jsem si stanovil na delší dobu, řekněme, že se našupu koncem druhého dne s tím, že jsem si slíbil to táhnout déle, 3 dny a více, ty mrchy křečci se na mne přímo sesypou. Tělo to nečeká a je to pro něj šok, protože se chudinky buňky snaží vyhovět a já jim "hodím francouzák do rozjeté převodovky".

Podobně mi z toho "pokusnictví" vylezlo, že chci-li si zachovat energii i při dlouhodobé hladovce, musím se rozhodnout nikoliv se připravit o výživu, tedy jít na hladovku a brát ji jako nutné zlo, které si musím protrpět, ale naopak, musím se na to duševně připravit jako na cestu a nejenom očisty. V duchu tělo ukecám a vysvětlím mu jak to vlastně je, co pro něj dělám, co mne k tomu motivuje a spojím si tu motivaci s tím, jakých výsledků se snažím docílit, proč to dělám a kam míříme. Pokud to tělo vezme jako exekutivní a jasné rozhodnutí, a rozhodnutí to je a zatím to tělo spolehlivě bere, nedělá žádné extra potíže. Naopak, jde s tím rozhodnutím a vše je v pořádku. Jenže pak to člověk taky tělu musí potvrdit tím, že skutečně dodrží co si předsevzal a tělu předepsal, jinak tělo očividně reaguje velice negativně, v podstatě jako na otravu jídlem.

Sebezpytováním jsem se dopracoval k tomu, že ačkoliv bych se přetrhl abych dodržel své závazky vůči druhým (ne, že by se mi to vždy podařilo) i za cenu toho, že nesplním vlastní závazky vůči sobě, čímž jsem se naučil být sám k sobě velice tolerantní :enaughty: je takové počínání očividně velice nebezpečná politika. Tož jsem učinil rozhodnutí, že je velice důležité neklamat sama sebe. Ne, že bych si něco moc nalhával, ale neklamat se tím, že nedodržuji závazky dané svému vlastnímu tělu. (kdo chce, může si tam místo "tělo" vrazit slovo podvědomí, mě je to šumafuk).

Jsem tímto přesvědčen, že se dá s tělem docela rozumně domluvit na tom co se bude dít a jak se to má dít a že za tím vždy stojí i si rozmyslet nejen co učiníme, ale i proč, a de fakto si naprogramovat jak se k tomu tělo má stavět, a také si naprogramovat, co od toho očekávám. Dá se říct jakýsi krátký monolog spojený s pozitivním přístupem, který se však stává dialogem tím, že nám tělo potvrdí příjem svým chováním.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“