Borelioza

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od milnem »

Zdravím,
zachytila jsem echo o nové knize,může se hodit:
http://pragma.cz/kniha/prirodni-lecba-b ... rie/zdravi

M.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Poslal mi soukromě PavelV
České titulky a dobré, jinak anglina.
http://rutube.ru/video/310d0f0e06c79996 ... ef=relroll
Ota Nepilý · Лучший комментатор · Брно
Cituju koment pod videem.
Děkuji borelioze.cz za titulky. Známý, který se po čtyrech letech nakonec vyléčil z boreliózy pomocí CDS, a už byl ve velmi vážném zdravotním stavu, mi sdělil, že na borelioze.cz mu mazali jeho příspěvky o úspěšné léčbě pomocí ClO2, aby jim nenarušil prodej speciálních drahých antibiotik, které však jemu nezabíraly a MMS v podobě CDS ho úspěšně vyléčilo. Stejně tak někdo psal pravidelné komentáře na fórum U pramene, že MMS, není na boreliózu dostatečně účinné, že se musí použít antibiotika a není to pravda, MMS funguje.

Pokud to seberou antibiotika, mělo by to sebrat i CDS a hlavně si myslím že i IV HCl a IV peroxid vodíku, stejně jako liposomatické C. Antibiotika jsou na dlohé lokty, CDS je na dlouhé lokty ale ty další by měly být podstatně rychlejší.
Zajímavá je spojitost se syfilisem, ne jako původce, ale v podstatě stejný modus operanadi, symptomy progresivní paralýzy a pohlavní šíření.

Stojí to hodně za vidění.

Asi tak. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ErikV
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 26 čer 2013 20:12
Dostal: 1 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od ErikV »

Ahoj, našel jsem si divný útvar v podkolenní jamce + mám některé z těchto příznaků <a href="http://www.lekarplus.cz/cs/katalog-nemo ... ">Příznaky borelioza</a>. Myslíte, že bych měl k lékařovi :-/ Erik


lena

Re: Borelioza

Příspěvek od lena »

ErikV píše:Myslíte, že bych měl k lékařovi :-/ Erik
Urcite bych to udelala. Je to dost neprijemny virus nebo lepe bakterie, ktera te bude dost suzovat pokud s tim nic neudelas. Ale jak uz zde pise Slavek, s CDS a MMS nic nezkazis ba prave naopak.

S tou boreliozou

me byla take jednou namerena na diagnostice kineziologickyma testama i ty symptomy byly dost podobne co jsem casto mela. U bezneho lekare byla delana take rozbory a tam nebylo nic. Ale vim, ze ty testy nemusi vubec nic rict. U moji sestry to bylo stejne, nic ji nenasly, ale mela i nadale symptom jako u borelky a az po druhe ji to bylo potvrzeno. Zajimave je ale, ze me nebyla namerena na oberonu loni. Pak jsem ze zajimavosti zkousela lecebny kod (posledni 2-3 tydny az jsem sesla na stupnici skaly 0) a behem teto doby me naskocilo par zvlastnich skvrn na kuzi a ty zase zcela priblizne za dva dny zmizely. Asi urcita informace v podvedomi zustava a tim lecebnym kodem jsem to asi zcela zlikvidovala. Tedy alespon to tak je popsano v knizce a uz se to pry nema vratit.

Jiste ze jsem take brala casto drive MMS a poslednich par mesicu preventivne CDS, asi to prece jenom zabira a to moc dobre.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od milnem »

milnem píše:Zdravím,
zachytila jsem echo o nové knize,může se hodit:
http://pragma.cz/kniha/prirodni-lecba-b ... rie/zdravi

M.
Ahoj,ta kniha je fakt dobrá,už ji mám přečtenou a myslím,že by mohla zajímat dost lidí na tomto fóru.Nejen kvůli léčby borelky (i když i to se může hodně hodit při její pandemii),ale kvůli přehledu či spíše nadhledu autora o celostních příčinách nemocí,o původu tápání lékařů u této dg (což pro nás zde není až tak novinka),ale pro mnoho lidí ,kteří ještě bojují o to zda důvěřovat nebo ne je zde poměrně solidní vysvětlení a urychlí jim to pochopení,že se musí začít snažit sami.
Velmi zajímavé je sledování léčby syfylisu u indiánů,šamanů,v čínské medicině...velmi srozumitelně a jednoduše je zde vysvětlen princip homeopatie.
Jsou zde shrnuty současné alternativní metody léčení této choroby,CDS tam schází,je příliš nové.

to Slávek:velké díky za naději s CDS,super.

M.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Batles »

Nějak mi uniklo vlákno "Borelioza"
Já na ni před pár lety dostal plný invalidní a můj běžný život skončil. Bylo to doslova peklo, ani si ten čas nepamatuji. Prostě časová díra.
Měl jsem napadený centrální nervový systém, nemohl jsem psát perem ani ťukat na telefonu SMS a napsat meil bylo nad mé síly. Udržet v ruce šroubovák, nebo zavázat tkaničku - nemyslitelné.
Ruce vůbec neposlouchaly, sluchové, zrakové a čichové přeludy, pekelné bolesti v ramenou, že jsem nemohl ani řadit v autě rychlosti, natož zatočit volantem. Samé vyšetření u doktorů včetně odběrů....a já si opravdu přál umřít. Brečel jsem, to si pamatuji. Vůbec jsem netušil, co se mi stalo....Až jedna obyčejná praktická doktorka měla doslova Boží nápad. Děkuji jí za to. A také jedné perfektní neuroložce.....Zkrátím to.
Výsledek: "Vaše tělo zvládlo borelii, ale ona zalezla do CNS a bude vás trápit do konce života a bude chodit ve vlnách.
My lékaři to vyléčit neumíme, budeme pouze tlumit příznaky, když to zase udeří naplno.
Vaše pracovní schopnosti jsou zcela vymizelé".
Tohle všechno mám uložené v lékařských zprávách :D
Napíši to zkráceně: v okamžiku, kdy jsem se dozvěděl, o co jde, věděl jsem, co udělat.
Za 14 dní jsem opět žil, těšil se na návštěvu vnoučat (před tím jsem je nechtěl ani vidět, ani své vlastní děti).
Víte co na to stačilo?
Klasické MMS1 a běžný zapper nastavený na frekvence všech známých rozsahů borelií.
Takže jestli někdo pochybuje o účincích MMS1, ať již nepochybuje. Je jenom potřeba brát dostatečně dlouho. Jak dlouho?
No přece až do uzdravení :!:
A eventuelně nějakého parazitálního poradce s přístrojem, který borelku umí testovat. I když já ho nepotřeboval. To člověk totiž jaksi sám pozná, že je v cajku a dokonce v lepším, než před borelkou.
V té době bylo k dispozici pouze klasické MMS1, tj. 1kap Choritanu a 5 kap.desítky citronky. Ani příprava v lahvi na celý den nebyla známa.
No a navíc nebyl nikdo, koho bych mohl poprosit o radu či o vedení. Byl jsem sám. Jo, úplně sám.
Dneska stačí pouze do takovýchto skvělých fór napsat dotaz, rady a návody jsou jako na talíři :D
Ahoj, Batles


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od *Roman* »

Batles píše:..."Vaše tělo zvládlo borelii, ale ona zalezla do CNS a bude vás trápit do konce života a bude chodit ve vlnách...
Tezky smutny pribeh zaplatpanbu se stastnym koncem.

I ja jsem zaznamenal toto vlakno az teprve dnes. Vzdy, kdyz clovek cte zdejsi prispevky a rady, diva se na to drobnohledem, co z toho se tyka blize nebo i jen vzdalene zdravotniho problemu, ktery on sam resi.
Ma mame 4-leteho syna s diagnozou autismu, nekteri z vas uz mi ochotne radili v jinem vlakne nebo i pres email, cehoz si moc vazim a za coz jeste jednou dekuju.
Proc to ted pisu sem? Synek byl pred 4 mesici na diag. promereni, i presto ze elektrody udrzel jen par minut, mel nalezeno hodne zatezi, a mimo jine borrelii - v mocovem mechyri a v... CNS.
Po precteni Batlesova prispevku jsem sel znovu vyhledat synkuv vypis z diagnostiky, abych se ujistil. Treba odstraneni borrelie z CNS by mu hodne pomohlo. Je to dalsi indicie, kterou jsme se doted az tak nezabyvali.

Takze je super, ze MMS muze pomoci i na toto. Kdyby vas napadlo cokoliv dalsiho (krome jiz doporuceneho), vitano.

Srdecne vsechny zdravim,
Roman


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od poota »

*Roman* píše:Kdyby vas napadlo cokoliv dalsiho (krome jiz doporuceneho), vitano.
Byla Ti už doporučená autopatie?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od *Roman* »

Diky za tip. Nebyla, ale zaznamenal jsem jeji aktivni vlakno zde na foru a chystal jsem se do nej brzy ponorit. Zatim jsem autopatii zcela neposkvrnen :)

Zdravim,
Roman


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

Slavek Krepelka píše: že se musí použít antibiotika
Slávku, video plné skutočného utrpenia. Ale žiaľ úplne zbytočného. Túžba po peniazoch má vo farmácii vždy krvavé prsty.
Borelkou som sa trápil pred rokom a pol podobne ako ľudia v dokumente. Neviem prečo, ale vtedy som antibiotickú liečbu úplne odmietol. Asi preto, že mladý Mudr.c mi strelil od boku penicilín, že to ma vylieči.
A vlastne paradoxne jemu vďačím za to, že po 6. mesiacoch som z úplného ochrnutia mohol znova nastúpiť do pracovného procesu. On ma prinútil postarať sa o svoje zdravie a nenechal som to rozhodovanie na niekom, komu je úplne jedno, ako dopadnem. Aj keď pri mojom odchode si ukojil svoje ego hláškou - takých hrdinov sú plné cintoríny - som dôkazom, že to ide aj bez gramu antibiotík, bez stresov v čakárňach, bez šírenia strachu lekármi a bez míňania kopy peňazí.
Je úžasné, že sú ešte ľudia s morálnymi zásadami, ktorí sa podelili so svojimi znalosťami a skúsenosťami pri užívaní MMS/VMS/CDS a tým mi s určitosťou vrátili zdravie a optimizmus.
Ďakujem Vám.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od sirius01 »

*Roman* píše:....Po precteni Batlesova prispevku jsem sel znovu vyhledat synkuv vypis z diagnostiky, abych se ujistil. Treba odstraneni borrelie z CNS by mu hodne pomohlo. Je to dalsi indicie, kterou jsme se doted az tak nezabyvali...Takze je super, ze MMS muze pomoci i na toto. Kdyby vas napadlo cokoliv dalsiho (krome jiz doporuceneho), vitano...
Pokud se budete snažit dopravit MMS/CDS do mozku z krve přes mozkomíšní bariéru, doporučuji nastudovat a použít také dopravní prostředek DMSO (orálně).


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od *Roman* »

Dekuji za radu.
DMSO nam bylo doporuceno Batlesem v souvislosti s masazemi/koupelemi, tak aby se to dostalo blize do krevni plazmy, avsak v pripade pouziti u maleho ditete a navic oralne to budeme muset skutecne radne nastudovat, zde mam trochu respekt ze silneho ucinku DMSO nosice a nasledne MMS/CDS.

Jinak z jineho soudku - v souvislosti s boreliozou, mel tu nekdo zkusenost s informatiky typu Joalis Spirobor a jine, pomohly a nebo spis nikoliv?

Diky a zdravim,
Roman


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od milnem »

Ahoj Romane,reaguji na Tvůj dotaz ohledně informatorik.Léčím se jimi od roku 2008 kdy jsem se nakazila (nebo znovu nakazila) boreliózou.Léčím se u dr Šabata a dal mne hodně dohromady.Je mi o hodně lépe,než dost let předtím.Jeho iformatorika (připravuje je sám) fungují,ale nevím jestli mne borelky úplně zbavily,řekla bych,že ne i když on tvrdí,že už ji nemám.Absolvovala jsem u něj celkem 4 řady informatorik (jedna řada má 4-5 potencí) a s každou řadou to bylo lepší a lepší.Čtyři řady proto,že jsem vždy chytla další klíště,proto je znovu nasazoval.Tak asi tak.M.


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od *Roman* »

Ahoj Milnem,
diky moc za zkusenost. Urcite jej zvazime.
Na tema Jonasovek jsem cetl prave vetsinou rozpacite reakce, jako ze spise to vubec nic nedelalo... samozrejme, pokud se leci vice metodama soucasne, a neco zabere, ne vzdy se presne vi, co to bylo. Nechci Jonasovky nejak programove hanet, ale moc me zatim nepresvedcily, a nemyslim tim pouze Spirobor...

S pratelskym pozdravem,
Roman


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Hela »

Boreliozu jsem léčila víceméně jenom Spiroborem (a dreny, podle toho, kde byly). Problém je v tom, že když má člověk větší parazity, borélií se nezbaví, protože jsou uvnitř těch parazitů. Takže se vždycky ztratily a po určité době se zase objevily. (Taky mě třeba mezitím štípl komár, takže se nedá přesně určit, jestli to nebyla nová infekce.) Trvalo to takhle asi 2 roky, než se mi podařilo se zbavit i větších parazitů, a potom se i za přispění MMS1 (2x denně 5 kapek) borélie ztratily.
Jinak Jonáš nedoporučuje léčit boreliozu jen Spiroborem. Doporučuje jít k lékaři pro antibiotika a až potom ta ložiska, do kterých se borélie poschovávají, odstranit Spiroborem. V tomhle s ním ale nemohu souhlasit, protože do těch ložisek se borélie poschovávají právě před těmi antibiotiky.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“