Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Guzma
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04 zář 2012 19:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Guzma »

Můžete mi prosím doporučit někoho z Brna na diagnostiku parazitů pomocí Salvia s kým máte zkušenost a jste přesvědčení, že diagnostiku provádí správně? Seznam mám, jedno vyšetření jsem už podstoupil, ale celkem nic mi nebylo nalezeno.
ing. Bláhovou prosím ne, má plno. Děkuji.


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

kúsok od Brna ( Borač u Tyšňova) meria Batles tu z fóra... je jeden z najlepších diagnostikov koho poznám... kontakt má v profile
nepoužíva salviu, ale oberon titanium. ten je podľa mojich skúseností rádove presnejší a spoľahlivejší ako salvia


lenq
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 16 dub 2014 13:18

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lenq »

Ahoj,zdravím všechny.Jsem tu nová a chtěla bych vás poprosit,,Čekají mě také protiparzitní kůry. CHLOROQUINE, ARTEMISININ, Metrolex a po 14dnech Univerzálku praziquental,albadenzol,a po dalších 14dnech protivlasovcovou hetrazan,iverfast.Máte s tím prosím někdo zkušenost.Nesloží mě to,budu s tím moct chodit do práce?Děkuji za každou zkušenost.Nyní jsem na 3x3kapky MMS1+HCL a kapky Joalis.


unana
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 30 pro 2013 20:24

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od unana »

ahoj , ja sem chodím už nejakú dobu a na základe príspevkov som sa rozhodla tiež s tým začať...mám sklerózu multiplex a veľa iných problémov, tak som sa do toho pustila..brala som dva týždne joalisky+nadeje, k tomu 2 krát denne po 4 kvapky MMS, potom som pridala na 10 dní metrolex vždy ráno a večer pol tablety, cítila som pri ňom troška únavu, ale fakt len troška, a na brade sa mi vyhádzali pupáky, tie mám ešte stále, pripisujem to tomu metrolexu, ale pohoda, make-up to prekryje:-) v pondelok som s ním skončila,mala som do včera pauzu a dnes idem prvý krát na praziquantel, večer o 18.00 -4 tablety a hneď za dve hodiny o 20.00 zasa 4 tablety, tak som tiež zvedavá čo to so mnou spraví, mám z toho dosť strach, ale idem do toho...zajtra ráno pred raňajkami si budem dávať 2 tablety albendazolu, tak uvidím, sama som zvedavá, inak mám 57 kg, tak snáď to zvládnem, držte mi palčeky:-)


unana
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 30 pro 2013 20:24

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od unana »

a ešte čo sa týka tej práce, tak doteraz som do nej chodila v pohode, nemala som žiaden problém, uvidím, čo so mnou spraví táto víkendová dávka, potom dám vedieť


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

lenq píše:Čekají mě také protiparzitní kůry. CHLOROQUINE, ARTEMISININ, Metrolex a po 14dnech Univerzálku praziquental,albadenzol,a po dalších 14dnech protivlasovcovou hetrazan,iverfast..Nyní jsem na 3x3kapky MMS1+HCL a kapky Joalis.
ahoj, no držím palce, nepíšeš dávkovanie, ale aj tak sa mi vidí kúra zbytočne "preplácaná" všetkým, čo sa užívať dá... bude to riadna záťaž na játra


lenq
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 16 dub 2014 13:18

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lenq »

ahoj to vše je tak na cca 3-4měsíce.Nyní mám mms +joalis 14dní,za 14 dní přidat chloroquine 1-0-1 14dní,poté artemisin 1-01 14dní,metrolex půlka 1-1-1 10dní.Pak přijde univerzálka praziquantel v so a albadenzol v ne.Nakonec protivlasovcová 14 dní hetrazan a iverfast.
Píšeš ,,záhul na játra,, asi to bude chtít ostropestřec.
Nevím jestli je to brzy,ale všimla jsem si,že po 14 dnech s MMS1 +HCL se mi přestaly dělat modřiny.Nemám totiž srážlivost,která mi vznikla někdy před 8lety.
Co se týče MMS tak mi nedělá žádné problémy zvracení nebo průjem.Beru 3x3 kapek.


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od babanci »

Zdravím všechny. U mojí dcery se našly v krvi chlamydie. Nechci se dělat chytrou, ale to, že není v pořádku /únava, zhoršená kvalita pleti/, jsem poznala i já a navrhovala jí různé alternativní způsoby léčení, jenže nedbala... je jí čerstvě osmnáct a myslí si, že je nejchytřejší...teda myslela si. Od Mudrů dostala na 14 dnů antibiotika a naivně si myslela, že tím to končí. Asi i oni, protože jí ani neudělali kontrolní testy. My jsem se obrátili na léčitele a ten doporučil Trigelm. Teď užívá třífazový program s jaterním čajem. Měla bych jí poté nasadit i MMS? Co myslíte? Je asi pravděpodobné, že my rodiče jsem taky zamoření?


silapo
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 22 dub 2014 6:51

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od silapo »

Zdravím všechny.
Chtěl by jsem Vás požádat o doporučení kvalitního a ověřeného poradce ohledně detoxikace a změření parazitní zátěže. Nejlépe v Moravskoslezském kraji případně v okolních krajích.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj za sebe doporučuji mou poradkyni.....ze Vsetína paní Kapounová 731565079.Jsme s ní velmi spokojení.I ceny má skvělé.L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
silapo
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 22 dub 2014 6:51

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od silapo »

Díky za tip,
do Vsetína bych se mohl zastavit až pojedu za rodiči, mám to po cestě :D


miramar
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26 dub 2014 13:26
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od miramar »

KORKA píše:další foto,snad to bude lépe vidět
Tohle jsou usazeniny na střevech :hip:

Upraveno https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=104279#p104279 SDK


Nick34
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 02 srp 2011 17:31
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Nick34 »

mahatma píše:
lenq píše:Čekají mě také protiparzitní kůry. CHLOROQUINE, ARTEMISININ, Metrolex a po 14dnech Univerzálku praziquental,albadenzol,a po dalších 14dnech protivlasovcovou hetrazan,iverfast..Nyní jsem na 3x3kapky MMS1+HCL a kapky Joalis.
ahoj, no držím palce, nepíšeš dávkovanie, ale aj tak sa mi vidí kúra zbytočne "preplácaná" všetkým, čo sa užívať dá... bude to riadna záťaž na játra
Ja byl minuly tyden rovnez na mereni u poradkyne od Blahove a doporucila mi podobne pripravky jako tobe:
28 tablet chloroquin (plasmodia)
28 tablet Artemisinin (plasmodia)
15 tablet Metrolexu (provoci a ameby)
12 tablet Albendazolu (hlisti, roup, skrkavky)
18 tablet Praziquantelu (motolice, tasemnice)
5 tablet Iverfast12 - vlasovci - larvy
38 tablet Hetrazan - vlasovci - dospeli
1x sada VMS (2x-3x denne 2-5kapek)

Tolik preparatu jsem tedy necekal:-).
Nerad bych muj system zbytecne pretizil. Musim rict, ze ja obecne spatne snasim detox protokoly a mel jsem napr. znacne problemy s trojcatkem.
Mam tedy obavy jestli to clovek ustoji a zda to nezatizi system zbytecne moc.

@mahatma - premyslel jsem nad tebou doporucovanym protokolem. Jak to lide snaseji? Na jak dlouho ten protokol je?
Obsahl by vsechny parazity, kteri jsou zmineni vyse? Je nutne/dobre ten tvuj protokol zopakovat?

Diky moc.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj a to ještě paní Bláhová o sobě říká ,že předepisuje minimu antihelmitik, než ostatní poradci. Zřejmě máš hodně parazitů, ale ber to jedno po druhém s odstupem. Pak nic nezatížíš víc jak je nutné. Jen to bude trvat déle.Asi ti říkala, že plasmodia se musí jako první odstranit. Navíc v počtu tablet hraje roli i váha .
Z toho co píšeš jsem brala Ivermectin a Hetrazan a nic jsem na těle při odcházení vlasovců nepocítila.
U Albendazolu na roupy taktéž nic. Pokud to ale vezmeš najednou nevím co se bude dít játry a ledvinami. Bud opatrný ! Ale asi Tě pí . Bláhová informovala co a jak.
Měj se Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

kúra je obyčajne veľmi dobre znášaná a zaberá na celé spektrum parazitov od plazmódií až po tasemnice. v cca 90% prípadov stačí jedna kúra, užije sa pri nej celkove 5 dávok v priebehu 22 dní. pred antiparazitárnou kúrou je vhodné užívať 14 dní MMS alebo CDS a po užívaní MMS alebo CDS zlikvidovať plesne antimykotikom http://bezvazdravi.webnode.cz/products/antimykotikum/.
pri takomto postupe sú najlepšie výsledky.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“