MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

ne štávou z citronu aktivuji v poměru 1 kapka MMS : 5 kapkám citronu dobu 3 minuty


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

Můj manžel měl ph hodně nízko-okolo 5.I když bral t.směs ne a ne se přehoupnout nad 7-trvalo to několik měsíců,než se mu rozchodil píst.Nějak mi to nesedí-rakovina a vysoké ph :ethink:,když říkají,že rakovina je jen v kyselém prostředí.No nejsem odborník.Zavolej našemu :angel: Batlesovi.Taky si přečti vlákno o CDH.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od MIRKO »

Ještě bych podotknul k tomu vysokému pH...makrobiotici mají vysoké pH organismu, ale to neznamená, že jsou všichni zdraví jak řípa.Mnoho z nich má opravdu velké zdravotní problémy, prostě všeho moc škodí.Člověk je nakonec všežravec a podle toho by se měl chovat...a hlavně poslouchat své tělo a samozřejmě když už maso tak nejlépe domácí, kvalitní a ne ten maras ze supermarketů.Kvalitní maso je totiž zdravé a tělo posiluje...ale samozřejmě taky s mírou.M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

Bobina píše:Můj manžel měl ph hodně nízko-okolo 5.I když bral t.směs ne a ne se přehoupnout nad 7-trvalo to několik měsíců,než se mu rozchodil píst.Nějak mi to nesedí-rakovina a vysoké ph :ethink:,když říkají,že rakovina je jen v kyselém prostředí.No nejsem odborník.Zavolej našemu :angel: Batlesovi.Taky si přečti vlákno o CDH.
Díky zatím jsem volala té poradkyni co tatínka měřila, nechci hned Batlese se vším obtěžovat. Ta mi radí to samé co Ty, přestat tlačit zásaditou pilu:-)Tzn třeba vynecháme obden zásadité koupele s MMS. Pak víc dávat i kyselinotvorné věci. Ještě bych doplnila. pH metr máme asi víc jak týden .Nevím jakou měl moč přes pobytem u nás. Ale opět dle měření na Salvii u poradkyně před 14 dny byl dost překyselený. Takže to zvednutí a překlopení pH nad 7 nastalo až u nás. Rakovině se nedaří v zásaditém prostředí.
Proto jsme volili tuto cestu mimo jiné. Mělo by se hlavně zpracovat....trauma , strach který s plicemi souvisí .Nestačí kurýrovat tělo. Proto s tatínkem o tom mluvíme .


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

ještě dotaz-a zkalibrovali jste ten ph metr?


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

Ano zkalibrovali.Současně se měříme i my s manželem. Já dnes ráno měla 6,6pH


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

No já se radši zeptala-už se to tady stalo :D Vývar z vepřových kostí-co nejméně masité a zvolna vařit dlooouho.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

Jsem tady a hlásím po 6 týdnech léčby tatínka první výsledky.-)
Má nádor na levé plíci a v nadledvince malinký,
DOSUD,není to konečný stav :-)
Včera jsme s ním byli u poradkyně přes parazity, u které vlastně kontrolujeme frekvenčním přístrojem stav celého těla včetně i psychiky. První kontrola byla 11/4/2014.
Tatínek bral samé informatika Joalis a také od paní Podhorné infomační kapky na onko viry.
dělal jednu informační zjednodušenou techniku, kterou zvládl.
Přestal kouřit před 2,5 měsíci, zatím nehubne ,spravilo se mu pH
Popis aktual.stavu:
- Psychika není ještě v pořádku....na to dnes dostal info kapky
- Plísně jsou lepší
- Je zásaditý
- Plíce s onko se dle ní zlepšily , konstatovala že to vypadá že se útvar zmenšuje, ale čisté ještě nejsou
- Velmi poskočily játra a jsou o hodně lepší , z toho se hodně radovala a my též
(krom technik Bïoinfo pil 2x denně indickou bylinu Kutuki 100x silnější jak Ostropestřec)
- těžké kovy téměř už nejsou , ale našla je zbytkové na mozku
- v nadledvince pravé je ještě onko
- lymfa není dobrá, na to dostal informatika
-srdce je v pořádku, přesto že má kardiostimulátor
- zátěž z cigaret je o 1/2 lepší (celoživotní silný kuřák)
- ledviny také ještě nejsou v pořádku
- v tlustém střevu jsou škrkavky....a jsou v ložisku i v plicích
- filárie ve střední části mozku
- v pohodě ještě není hypotalamus a hypofýza

Na to že bylo minulé měření 11/4 konstatovala velké zlepšení toho na co se nějak působilo.
Už při příchodu tatínka konstatovala, že přišel jiný člověk, že už to není ten balíček neštěstí co poprvé:-)
Zatím to jde dobře ale pořád je to pro nás rovnice o mnoho neznámých. Víme že vše záleží hlavně na tatínkovi, kolik snahy a chtění žít do toho vloží ve svých 82 letech.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
medive
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 29 kvě 2014 13:25

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od medive »

Předem zdravím všechny, kteří sem přispívají se svými poznatky a zkušenostmi, za které jsem velmi vděčná.. Již pár dnů tady čtu a sbírám informace ohledně MMS. Mému tatínkovi diagnostikovali tumor na slinivce o velikosti cca 4 cm, minulý týden, zatím se zdá, že je ohraničený bez rozsevu. Ve čtvrtek ho čeká CT, tak budeme vědět víc.Zdravotní problémy má cca 6 měsíců, celkem zhubl 12kg, nechtěl vůbec navštívit lékaře, zřejmě cítil, že je na tom špatně, tak se rozhodl, že nebude dělat nic. Před 16 lety mi zemřela maminka na rakovinu jícnu a tatínek se o ni celou dobu staral od té doby je sám. Nechci aby mi odešel i on a tak nějak ani necítím zoufalství, naopak jsem přesvědčena, že se vyléčí, nemám pro to nějaké vysvětlení, jen takový zvláštní pocit. O MMS1 i MMS2 jsem si zjistila vše potřebné a objednala jsem si vše , tatínek s tím souhlasí, že do toho půjdem, jen si nechce nechat vymluvit operaci...musím ho probrat... Moc bych chtěla poprosit o radu s podáváním dalších doplňků : B17 a Amygdalinu, zda je možné kombinovat s MMSkem a také co by se ještě mohlo přidat navíc...samozřejmě počítáme i s dietou na odkyselení...A ještě zda je zde někdo kdo prodělal protonovou léčbu, nebo má nějaké informace. Moc,moc děkuji předem za každou informaci. Iveta.


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od babanci »

Zdravím všechny. Mému muži našli v krku nějaký útvar, chtějí do toho píchat a řezat a předpokládají, že je to karcinom hrtanu. Můj muž to odmítá, po tragické události v rodině, kdy dceři vzali biopsii z malé bulky v prsu a za pár dnů z toho byla obrovská boule - dcera za 6 týdnů zemřela, toto odmítá. Nasadili jsem okamžitě MMS a budeme hledat ještě další možnosti. Pokud máte nějaký nápad, co by se dalo ještě přidat, zda jít do hladovky nebo co, budu Vám vděčná, za radu. Zatím sice nic moc nevíme, ale vyděsili nás a můj muž zatím o celé věci odmítá mluvit.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

Mám jen malý dotaz k manželovi. Co nechce a nebo nemůže říci ? Ž se mu to projevilo právě na tom místě ? Je tam i 5.čakra ,což ej místo komunikace ale i VULE !!!! Nebo co nemůže spolknout ? Může se Vám to zdát jako nepodstatné,ale je dobré najít příčinu, krom léčby těla.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od babanci »

Před třemi lety nám zemřela dcera ve 24 letech. Já celou dobu brečím, mluvím o tom, i když se trápím, jde to ze mě ven. Byla jsem několikrát na psychoterapii, chodím na biorezonance....na rozdíl od mého muže. Ten je introvert, odmítá se o tom bavit, řekl mi, že s nikým to nebude probírat, že se s tím popere sám, ale ....vím, že se moc trápí. Po dceři máme vnučku, o kterou se staráme, hlavně já, můj muž na to vydělává. Abychom jí mohli pomoci a práce mu prý pomáhá. Jinak je to mlčoch.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Hela »

Tím se vysvětluje, proč má problémy zrovna v krku. Na uvolnění krční čakry je výborná Oshova meditace Giberiš (neboli hatmatilka). Člověk se postaví někam ke zdi a mluví do ní, ale beze slov, která by dávala smysl. Vydávat jen různé zvuky, zkomoleniny, smích, pláč atd. To se dělá 20 minut. Potom si sedne a 20 minut zůstane v klidu. Nejúčinnější je, když se to dělá každý den, alespoň 3 týdny.
Pro introverty je taky vhodné si psát něco jako deník. Zapisovat si pravidelně, co ho zrovna napadne. Pak to může třeba hned spálit. Je to hodně účinná metoda na uvolnění mysli a stresu.
Ten útvar může být taky parazit, takže bych taky zašla k nějakému poradci, který to zjistí i bez biopsie.


cuzapet
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29 kvě 2013 18:14

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od cuzapet »

Dobrý večer.Moc prosim o radu.Něco přes měsíc se léčím MMS1,2.I
nstrukce mám od Batlese.Mám rakovinu prsu s meta
do uzlin,jater,sleziny,a do kostí(obratle v kříži,kyčel a ramenní kost).Je mi 36.Po 2 tydnech užívání mi začly bolesti v kříži,hlavně při chůzi a ve stoje.Tlačí to a bolí intenzivně.Měla jsem i zimnice a vyšší teploty.Na radu Batlese beru 2 týdny jen MMS1.Ale bolesti mám pořád.Musím spát v sedě,ale to jsem zas zlámaná.Na noc beru 2x Zaldiar,abych se vyspala.Se zády jsem měla problémy již dříve.Bála jsem se,jestli nemám Bechtěrovovu chorobu,ale testy mi nedělali.Prosím,poradte nejakou mast či jiný lék na bolest.Neujdu ani 100 metrů a musím si sedat na bobek,abych to na chvíli protáhla.Je to již nesnesitelné.Děkuji,s pozdravem Petra.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

cuzapet píše:Dobrý večer.Moc prosim o radu. ...
Chlorid cesný. Pokud, dej mi SZ.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“