Různé druhy očisty

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od Hela »

Na odstranění těžkých kovů je velmi dobrý Joalis Antimetal. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že funguje.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od MIRKO »

Ještě jsem zapomněl podotknout to DMSO se pije naředěné!!!...nejlépe stříknout stříkačkou do cca 1. dcl vody.Chut je v pohodě...taková osvěžující.Pokud se bere ráno, nejlépe nalačno třeba s MMS,CDS,CDH...DMSO tak pořádně zesiluje účinek...mně se vůbec osvědčilo brát všecky deriváty MMS mimo jídla, s jídlem mi to nedělá moc dobře. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Čistenie ľadvín petržlenovou vňaťou

Příspěvek od Nso ci »

ČIŠTĚNÍ LEDVIN PETRŽELÍ

Roky běží a naše ledviny neustále filtrují krev od solí, různých jedů a od všeho, co znečišťuje naše tělo. Po čase se sůl nahromadí a je tak předmětem na čištění a léčení.
Jak můžeme zvládnout tento problém?
Je to velmi snadné:
Kupte jednu kytičku petržele, omyjte ji, pak ji pořežte na malé kousky, hoďte ji do hrnce, zalijte čistou vodou, povařte ji deset minut a nechte vychladnout, pak vývar přefiltruje, nalijte od čistých lahví a vložte do ledničky.

Užívání: pít jeden pohár denně.

Výsledek uvidite v moči, že sůl a ostatní nahromaděné nečistoty vycházejí z vašich ledvin a také sami spatříte rozdíl a
budete se cítit jako nikdy předtím. Petržel je známá jako nejlepší přírodní prostředek na čištění ledvin.

P.S. Takto mi prišlo mailom bez uvedenia zdroja.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
blesik
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06 bře 2014 13:04
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od blesik »

No, já tedy nic. Efekt nula bodov. A že nebyla kytička petržele žádný chudáček! Zkoušela jsem to před měsícem.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od LenkaX »

Petržel běžně ve velkém dávám do polévek ,jednu dobu i ve velkém ,nějak sem nic zásadního nepocítila , ale pocit může být subjektivní. Kolikrát malé změny se v těle neprojeví tak abychom to postřehli a přece se stanou. Já jsem zase měla doporučenou na pročištění ledvin štávu z červené řepy , kterou pijeme tak 2x týdně 4 dcl a upravuje to krevní obraz naprosto přirozeně a rychle, pak je velmi zásaditá ,což při dnešním stravování bych všem vřele doporučila a navíc také čistí ledviny.
Co ji pijeme nebývá mi taková zima a studené ruce,nohy se mi zlepšily


Změň sebe sama a změníš svět :-)
ibanez5
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 03 led 2014 6:25
Bydliště: Třinec okolí
Dal: 25 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od ibanez5 »

Zdravím :jump:
Chtěl bych taky trochu přispět svou zkušeností.
Od svých asi 10 let trpím depresemi a takovými nedobrými pocity v hlavě, ze své osoby.
Pořád se snažím s tím něco dělat. Od meditace , přes různé přírodní "tablety" a nic , :bhead:
teda vžycky zlepšení asi na tři týdny a teď se stala zajímavá věc.
Asi dva měsíce ( kvůli autoškoly) beru ráno na lačno 1 kávovou lžičku sojového granulovaného leitinu a 13 tablet chlorelly (fa medicol) a je mi dobře , žádná deprese , pocity úzkosti a další podobné hnusy ... , mimo jiné se mi trochu zlepšilo akné , ale to bude asi psychikou ...
, takže možná by to pro vás , kteří se taky trápíte , stálo za pokus ...
Zdravím Ibanez5 :D
PS : nikdy sem nebral antidepresiva a ani bych to svinstvo do sebe nedal ...


„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od ailleyscha »

Dobrý večer
mám dotaz a budu ráda za jakoukoliv odpověď, jen nevím zda jsem pro svou otázku zvolila to správné vlákno - volila jsem mezi MMS, parazity a tímto :!:
Můj manžel 10 dubna podstoupil katetrizační ablaci srdce k vůli aritmii. Nechci zde řešit že operace nepřinesla očekávaný výsledek a manžel má aritmii stále, ale to že od této operace má manžel až do dnešního dne skoro neustále průjem, je zavzdušněný, prdí a říhá. Mám kamarádku zdravotní sestru a ta mi řekla že mohl chytit nějakou infekci v nemocnici, nebo má špatně nastavené léky, nebo .......
Mám pocit že už jsme vyzkoušeli všechno od černého uhlí, endiaron, dieta na sucharech, probiotika atd a problém přetrvává.
Radili jsme se i s operujícím lékařem a ten manželovi ubral léky a nechal jen ty nezbytně nutné prý - nechal lék na ředění krve, vysoký tlak a srdce - Rivodaron, Presterium neo forte, Eliguis
Jenže průjem trvá dál. Pokud si manžel lehne při vstávání jde z něho vrchem mnoho vzduchu. To všechno sice není v pořádku ale ani zase nic hrozného.
Co je hrozné a proč zde píšu svůj dotaz je to že mi začíná připadat že manžel hnije zevnitř zaživa. Asi blbě napsané ale prostě já z počátku z toho co z něho jde vrchem cítila vajíčka, takový ten zápach jako od žlučníku, jenže teď už je to puch, hrozný puch a to mě děsí.
Už jsme zkoušeli ostropestřec, různé čaje, aronii atd. Doktoři jen vrtí hlavama a nic neříkají i když jim musí být jasné že průjem trvající dva měsíce přeci není normální.
Taky manžel jako dlouholetý kuřák cigaret a poslední dva roky kouřil el. cigaretu kterou měl ale v ruce pořád přestal po operaci úplně z kouřením ale aby se takto dlouho čistil je také nesmysl.
Neměl by někdo nápad co by to mohlo být nebo co zkusit ? Já bych zkusila asi MMS jen na manžela musím opatrně, také mám podezření na parazity jenže nevím co s tím. Vše komplikuje manželova nemoc, poradí někdo ?? :oops:


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od pavelv »

ailleyscha píše:... průjem trvá dál. ...že mi začíná připadat že manžel hnije zevnitř zaživa. ...
Napisu ti par dalsich moznosti, mimo to co uz jste zkusili nebo se chystate zkusit, ktere stoji za pokus.

Na jednom webu je diskuze kde scitaji kolika lidem co pomohlo. U prujmu vede jablecny ocet:
45x jablecny ocet
27x kurkuma
8x aktivovane uhli
8x skorice
Jablecny ocet, idealne s matkou, asi to zakalene na dne, nefiltrovany, bio. Dat 3x denne do sklenice vody 1-2 lzice j. octa a vypit. J. ocet ma hodne pozitivnich ucinku, viz napr. http://www.labuznik.cz/diskuse/jeste-je ... -ocet-468/ , takze ten bych urcite dal.
Kurkuma, pul cajove lzicky do sklenice vody a vypit. Mohlo by to stacit, ale pokud ne, tak po nekolika hodinach opakovat, rovnez pomaha na vsechno mozny.

Dale lze zkusit ryzovou voda Na prujem ji doporucuje napriklad dr. Christopher, moje manzelka :) a web http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a- ... -z-kuchyne, kde maji navod:
200 g rýže vařte se lžičkou mořské soli asi 30 minut v jednom litru vody. Potom ji nechte 30 minut pařit a nakonec přeceďte. Během dne vypijte několik větších šálků rýžové vody.

Ja kdyz mi neco je, vyjimecne, treba jsem mel zubni vacek, do sebe peru vsechno zdravy co mam doma a ve velkem. Jiz zmineny jableny ocet a kurkumu, co nejvic cesneku, kajensky pepr, zazvor... Vymlati to vsechny potvory a vycisti telo a vetsinou je problem do rana vyreseny.

To vyse uvedene a vsechno co uz jste delali sami je cosi jako prvni pomoc. Ale soucasne to chce nasadit ocisty (strev a jater) a zdravou stravu nebo pust (napriklad stavovy)!!!. A pokud jist, tak zadne umele jidlo co nevyrostlo na strome nebo v zemi. Predevsim zadny cukr a sladkosti, nic z mouky, zadne mlecne vyrobky a pokud, tak jen prirodni kvasene, zadne maso. Aspon dokud se manzel nevyhrabe z toho prujmu, ale i pak by neskodilo v ocistach a zdrave strave pokracovat. Pises, ze bere mimo jine leky na vysoky tlak, to je zbytecny zdravotni hazard. Zdravou stravou lze vysoky tlak snizit i bez prasku.

To byl jen naznak co lze delat, cokoliv lze rozvest.

Drzim palce, Pavel


ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od ailleyscha »

Ahoj Pavle, moc ti děkuji za odpověď, na jablečný ocet jsem úplně zapomněla a ta kurkuma je také dobrý nápad.
Já jsem také člověk který když má zdravotní problém neletí hned k lékaři ale snaží se nalést jiné a lepší cesty k uzdravení :)
Mám za svůj život už pár skušeností s lékaři a hlavně s jejich způsoby léčby takže proto.
Jenže mám muže který skoro 30 let nechodil mimo pracovní preventivní prohlídky k lékaři skoro vůbec a bohužel teď když je nemocný tak věří všemu co mu doktoři řeknou protože věří že májí zájem a snahu ho vyléčit :shock:
Svou roli zde hraje samozřejmě i strach a pohodlnost - protože co řekne doktor je svaté, on má na to školy a také je jednodušší vzít párkrát denně pár barevných prášků než hledat, číst a pracovat na sobě sám - někdy mi připadá jak malé dítě :cry:
Včera jsem koupila Ostropestřecovou směs JK od dědka kořenáře tak uvidím, když tak skusíme ten jablečný ocet za který ještě jednou děkuji přeji pěkný večer
Pá pá Eva


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od poota »

Na průjem funguje výborně i mrtvá voda, stačí jí vypít asi deci a většinou se to už ani nemusí opakovat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od ailleyscha »

Poota - děkuji moc ale k té se asi nedostanu :cry:


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od MIRKO »

Zdravím Vás přátelé.Uvedu zde pár svých postřehů z Jaterní očistou a klystýry.Jaterní očistu dělám přesně podle návodu
Jardy Zajíčka z http://www.zdravi-az.cz .Funguje výborně, pouze bych chtěl vypíchnout důležitost kvalitního oleje,nahřátí jater nejlépe infralampou a předčištění a následné dočištění tlustého střeva klystýrem.Není třeba se ani během jaterky nějak omezovat v pití vody a to nejlépe pramenité...prostě jen poslouchat svou žízen.Jarda se o tomto v návodu nijak nezminuje,já žádný rozdíl nezaznamenal, takže se případnou žízní netrápím.

Alternativou, která taky čistí játra a žlučovody je klystýr s CDS.Nevím přesně jak funguje, ale řekl bych, že se chlordioxid dostane z tlustého střeva do oblasti jater a tlakem s tama vytlačuje binec do tl. střeva.Já začínal s 40ml CDS 1000 p.p.m. do 1l vody, ideální se mi zdá tak 80ml CDS.Zkoušel jsem i 120ml CDS do 1L vody, zde je efekt čištění již zaručen, ale tlak plynu v játrech je již docela nepříjemný.Tento klystýr se mi osvědčilo dělat ráno po stolici, jelikož večer při případném předčištění klystýrem s citronem nebo solí nejsem schopen udržet CDS s vodou ve střevě požadovaných 5-10 min.Jsem přesvědčen, že chlordioxid stoupá lymfatickýma cestama i jinam, jelikož po klystýru jej cítím na mandlích a v krku.Při 120 ml CDS jsem cítil i pěkný šrumec v hlavě :ethink: .

Další skvělá věc je kávový klystýr...pokud se udělá správně, funguje jak má a je to i skvělý relax...člověk je pořádně nabuzen.


Jaterní očista+následné ranní očištění klystýrem s CDS

Při poslední jaterní očistě mne napadlo provést ranní dočištovací klystýr s CDS.

Po první ranní stolici jsem znovu nahřál játra infralampou a udělal klystýr s 80ml CDS.Žlučovody již byl předčištěné jaterkou,
takže se chlordioxid do jater dostal bez problémů...efekt je ohromný...chlordioxid cítím v každém kousku těla, ale není to nepříjemné.Ještě bych podotknul, že při klystýru s CDS jsi zároven dopřávám ještě koupel v 20ml MMS+15. ml kyseliny citronové.To celé nechám tak 1. minutu aktivovat v plastovém kelímku z Ikea, který přiklopím druhým a strčím pod vodu aby
se vyvinutý chlordioxid nestrácel do vzduchu...a následně vyliju do vany /klystýr jsi dělám ve vaně/...je to nejpohodlnější.../samozřejmě+WC/.Ono je to celkem síla, někdy musím otevřít koupelnu a nalokat se čerstvého vzduchu.Ale je to totální očista.A je i vidět, že konečně po třech letech snažení /21x jaterka/ už v záchodě skoro nic není...pouze jen žluč a trocha smetí...ale já začínal z pořádně zaprasenýma játrama a žluč. cestama.

Zde je i odpověd pro pochybovače co tvrdí, že to co je ráno v záchodě jsou zbytky oliv. oleje...
Při klystýru s CDS je v záchodě podobný bordel, jak při klasické jaterce...Takže :ptrain:

Přeju krásnou neděli. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Lucina
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03 lis 2014 12:08

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od Lucina »

Já už jsem zkoušela řadu diet, ale řada z nich měla takzvaný jojo efekt. Přesto se nevzdávám. Zkouším různé redukční diety i zdravou stravu v kombinaci s pohybem a váha se mi daří pomalu snižovat. Ale nedoporučuji to s dietami přehánět. Přece jen to je u některých typů diet docela drastická změna jídelníčku. Pěkný článek jsem o tom četla tady.

Edit: Komerční odkaz odstraněn. SDK


pata
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04 srp 2011 21:23
Bydliště: Nýdek
Dostal: 8 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od pata »

Lucina píše:Já už jsem zkoušela řadu diet, ...
Luci, na redukční diety se vy****i. Není to k ničemu. Začni žít vitariánský a objevíš nový život, novou sílu, novou energií. A jíst můžeš kdykoli, cokoli, a jakékoli množství - jen aby to bylo syrové -raw!
Věř mi, nekecám. :)


lu1234
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: pon 01 zář 2014 10:36
Dal: 24 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od lu1234 »

Aky mate nazor na KREMELINU??


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“