Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od ceskymo »

Vokoune, nereaguj na to, nema to cenu... tyhle osobe este hodne dlouho nic nedojde...


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od jao »

nika22 píše: Jak si v takovém případě s někým lze vyměňovat nějaké informace, mi není jasné.
Jedna možnosť je vymieňať si informácie.
Druhá možnosť je zbytočne nestrácať energiu a čas.
V tomto prípade volím dvojku.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od nika22 »

Tady je to samý mudrc, jak se tak dívám; jistě nepostrádáte nad hlavou svítící kolečko...


Detektor
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 20 črc 2013 10:57
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Detektor »

Přesunuto z https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=129669#p129669

Nerad se účastním debaty, ale sleduji cvrkot na několika fórech, kde mne zajímají názory na různé náměty. Tady, magnetické motory a jiné. Všude jsou stejní lidé. Rozumní i domýšliví hlupáci. Ti hlupáci nejsou hloupí, mají určité nabiflované znalosti, ale schází jim vrozená inteligence. ASI PODOBNĚ, JAKO NĚKTERÝM VE VLÁDĚ, NA MINISTERSTVU ATD.

Na tomto fóru je jakási třenice názorů dědy Slavíka a A(&F)

Rozumné názory podložené fakty, které máme možnost vidět každý a naproti tomu domýšlivé a urážející chování ze strany A(&F).
Tak je to ale na všech fórech. Vždy se tam najde nějaký domýšlivý ubožák a otravuje ovzduší fóra.
Někdy je to dobře. Jinak by některé fórum upadlo do spánku...
A protože se lidé již smířili s tím, že proti chemtrails nic nenadělají, usnulo by i toto fórum. Buďte tedy rádi, že tady máte takového "znalce" jako je A(&F).
Podobný problém s tímto pxšným člověkem je i ne Magneto-motorech. KARBAN a A(&F).


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

Detektor píše:Nerad se účastním debaty, ....
... mno, ... takže to přesně dopadlo tak, jak se dalo předpokládat ...... protože když "Děkovi Slavíkovi" došly argumenty, tak udělal přesně to, co je mu nejbližší ... (jako vždy) uchýlil se k překrucování a k pomluvám ... a to tak, že povolal "Detektora" ...... neboť otázka zní: "jaká je pravděpodobnost, že Děda Slavík i Detektor budou mít v rozmezí cca 12 hodin zcela stejnou IP adresu ???" ... :ethink: ... odpovím: "no zhruba asi taková, že 10x za sebou vyhrajete 1. cenu ve Sportce !!!" ... :ewhistle: ...

... takže jak už jsem dříve napsal: "Dědo Slavíku, jsi lhář, podvodník a manipulátor !!!" ... svým dnešním příspěvkem z účtu "Detektor" jsi to plně dokázal ...

důsledek:
- účet "Detektor" je od teď zablokován (= trvalý ban), ... ale klidně mu "Dědo Slavíku" ještě můžeš dát ocenění, abys mu oplatil, jak ti ho před časem dal on ... https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=129401#p129401 ... (jak nízké a přízemní, dávat ocenění sám sobě ... :roll:) ...
- uživateli "Děda Slavík" se dostává "pouze napomenutí", neboť dostatečným trestem mu budiž "z ostudy kabát", který si dnes sám na sebe ušil ...

... :bye: ... Anri ...

------------------
PeS: ... Dědo Slavíku, ... to že jsi věřící, to opravdu neznamená, že zde budeme trpět "praktiky církve" (ať už je jakákoliv) ... nicméně to "kázaní vody, když přitom piješ víno", to se ti fakt povedlo ... :evil: ... ono to s tou tvojí "vírou" asi taky nebude moc "žhavý", což ??? ... ;) ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

přesun z Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

 takže jak už jsem dříve napsal: "Dědo Slavíku, jsi lhář, podvodník a manipulátor !!!" ... svým dnešním příspěvkem z účtu "Detektor" jsi to plně dokázal ...


Je to hezké počteníčko, ale trefil jsi vedle.

Detektor nejsem já, ale zeťák. Bydlí nahoře, má svůj PC a je napojen v síti na mne. Napomíná mne, abych toho dohadování nechal. Má pravdu v tom, že jsi hulvát.....Mně osobně nejde o tebe a tvé chování, ale o popírání chemtrajls.

Kdysi mně napsal "ocenění" a dnes mně nadává......a právem. Mám se naučit mlčet.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: přesun z Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

děda Slavík píše:ale trefil jsi vedle......
... vyzývám tímto uživatele "Detektor", aby mi na adresu anri.free@seznam.cz ze svého PC poslal libovolný email pro ověření totožnosti ... (email klidně může být prázdný, jde mi pouze o "header") ... v případě rozdílné identity od "dědy Slavíka" mu bude účet odblokován ...

... mmch, to "technik" v mém profilu znamená především "ajťák" ... 8) ...

... :bye: ... Anri ...

PeS: ... mmch, "dědo Slavíku", každý soudný člověk vidí, kdo v našem "sporu" překrucoval fakta ... a kdo se držel podložených skutečností ... ;) ...... fakt mi silně vaděj lháři, demagogové a manipulátoři, potom se s naprosto klidným svědomím chovám třebas i jako "hulvát" ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Magneto
Zasloužilý člen
Příspěvky: 316
Registrován: pát 02 zář 2011 13:28
Dal: 8 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Magneto »

A co takhle dědo tohle:

http://www.novinky.cz/domaci/342886-ces ... ourky.html

Přinesla nám to příroda nebo HAARP?

Anrimu dávám plně za pravdu, protože ty si tady pořád dokola jenom omíláš jednu a tu samou doktrínu. Tvůj věk tě neomlouvá a důchodcovský stav taky ne. A že by se nějaký "nový člen" zajímal speciálně o třenice mezi Anrim a tebou, tak to by musel být hodně velký labužník :laugh:

Odkud máš ty svoje zaručené informace? Z netu, že? A net, jak známo, snese všechno! A i když jsou to mapy ze satelitu, tak ty si je stejně přeložíš "po chemtrailsku". Prosím tě, nasprejuj se tím hliníkem a baryem a co já vím ještě čím, prej je to levnější než deo. A budeš pak imunní vůči cizím názorům, které tak jako tak nechceš slyšet...

Do Kotěhůlek zdraví

Magneto


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od MIRKO »

No děda má s chemtrails pravdu. :bhead: .Já nejsem v důchodě, ale stačí se mi podívat někdy ráno na oblohu, a vím která bije...a ta skvělá procentuální úspěšnost předpovědi počasí.Před takovými 15-20 roky vše vycházelo na týden dopředu téměř 100%.A dnes?...A důvod?Mám dojem, že i kdyby se to provalilo, tak bude chemtrails zdůvodňováno humánními důvody...podobně jako bombardování Srbska,vraždění nevinných Arabů v Iráku,Sýrii či Lybii.Ale to je jiný level.Tak slunce v duši...a zdravý rozum.I když, co bych někdy dal za sladkou nevědomost.Přeji hezký den. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od feedback »

MIRKO píše:...a ta skvělá procentuální úspěšnost předpovědi počasí.Před takovými 15-20 roky vše vycházelo na týden dopředu téměř 100%.A dnes?...
Když s rodinou nebo s přáteli vyrážíme na potulky tak už nějakou dobu si počasí ověřuji na tomhle http://presnepocasi.cz/ serveru. Dosud mně ani jednou jejích předpovědi včetně Slovenských míst nezklamali, mohu jenom doporučit.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od sisa »

Nelíbí se mi, že takto napadáte dědu Slavíka.
Člověk by si měl promyslet, co vypustí z pusy, protože slovy se dá velice ublížit a stáhnout to už nejde. Ani omluva to nespraví, pachuť zůstává. :(


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od hanka »

sisa píše:Nelíbí se mi, že takto napadáte dědu Slavíka.
Člověk by si měl promyslet, co vypustí z pusy, protože slovy se dá velice ublížit a stáhnout to už nejde. Ani omluva to nespraví, pachuť zůstává. :(
Kdyby zeť dědy Slavíka dědu Slavíka neocenil, bylo by všechno v pořádku a nevadilo by, že z jedné IP adresy přispívá (a jsou zdejší členové) více lidí.. ;)
Jablkem sváru je jednak souhlas s názorem oponenta, ale hlavně jeho ocenění!

Před časem (nebudu hledat kdy) jsem se ve vlákně Psychické příčiny nemocí dostala do sporu a členem Animalem. Podpořil mě tehdy jiný člen zam4, což tehdy Anímala tak vytočilo, že jakožto dlouholetý člen pod jiným nickem ( původně pod nickem pepe, který byl jedním ze zakladatelů tohoto fóra) využil svého přístupu k soukromým údajům členů a zjistil a nařkl mě z toho, že jsem „travesty“. Protože současně vyhrabal někde něco na Slávka (který tehdy stál při mně), velice mě jeho chování pobouřilo, což jsem taky dala najevo. Jeho obvinění mojí osoby se mě ale nedotklo, jelikož jsem věděla, že já „travesty“ nejsem a kromě mne nikdo z rodiny na zdejší fórum nechodí.
Až za dlouho (při kritice jednoho z moderátorů jiné členy tohoto fóra) mě napadlo, že tady možná chodí někdo z mých známých, který je připojen na stejný zdroj internetu, jako já. Zdejší diskusní fórum jsem tehdy doporučovala spoustě mých známých, někteří bydlí i okolo mne (ze stejného domu) a zjišťovat, kdo tady kromě mne ještě chodí se mi jednak nechtělo, druhak jsem netušila, že je zakázáno, aby z jednoho IP přispívalo více než jeden člověk. Pro jistotu jsem ale napsala Rivalovi, popsala mu moji situaci a požádala ho o vyjádření. Odepsal mi, abych to neřešila, že je to v pořádku, je prý tady spousta lidí, kteří nejenže mají stejné IP, ale jsou dokonce i rodinnými příslušníky …
A tak jsem přispívala dál - jenomže v klidu pouze do té doby, než mi výše zmíněný člen zam4 (se svojí manželkou) znovu projevil souhlas a dal mi ocenění …. to nemohl přenést přes srdce Anri (do té doby jsem si myslela, že přítel). Na rozdíl od dědy Slavíka jsem měla to „štěstí“, že mi Anri napsal svůj názor na SZ.. od té doby je s „přátelstvím“ konec, bohužel, jeho názoru uvěřili i jiní mí přátelé… Je to tak, jak píšeš, siso - slovy se dá velice ublížit.

Čistý člověk nepodezírá jiné ze špinavostí, jenom člověk sám nečistý, závislý na oceněních, kterých má pořád málo, málo, málo … závistivý, nepřející…
Kdybych mohla vrátit všechna ocenění, kterých se mi tady dostalo, velice by se mi ulevilo…
Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od A(&F) »

hanka píše:A tak jsem přispívala dál - jenomže v klidu pouze do té doby, než mi výše zmíněný člen zam4 (se svojí manželkou) znovu projevil souhlas a dal mi ocenění …. to nemohl přenést přes srdce Anri (do té doby jsem si myslela, že přítel). Na rozdíl od dědy Slavíka jsem měla to „štěstí“, že mi Anri napsal svůj názor na SZ.. od té doby je s „přátelstvím“ konec, bohužel, jeho názoru uvěřili i jiní mí „přátelé“
... mno, děvče, mám pocit, že v tom máš docela slušnej hokej ... naštěstí však existuje historie ...... a jelikož jsem se z tvého příspěvku právě dozvěděl: "že od té doby je s přátelstvím konec", tudíž teď na svou obranu bez jakéhokoliv uzardění zveřejňuji naše dvě poslední proběhlé SZ, ze kterých je myslím dost jasno, jak to celé proběhlo ... :ewhistle: ... (kdo bude chtít, tak to tam najde) ...

- mmch, nějak vůbec nechápu, jak se o tom mohli "dozvědět tvoji jiní přátelé" (a tím pádem "uvěřit tomu") ... neb ode mne se to tehdy rozhodně nedozvěděl ...
- a nebyl jsem to náhodou já, kdo tě mezitím přesvědčoval, že kvůli "proběhlým událostem" z fóra odcházet nemusíš ??? ... :ethink: ...

... takže děvče, máš docela slušnou "hroudu másla na hlavě" ... a pokud si chceš před ostatními členy fóra zachovat dekorum, bylo by asi záhodno, aby sis ji teď ještě "posypala popelem" (bude Ti na tom másle moóóóc dobře držet ... :D :D ) ...

... sry, ale jakvykmy, takmivy ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...

-----------
PeS: ... fakt nemám rád překrucování faktů ... :smoke: ... a zákulisní boje přímo nesnáším ... :? ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od A(&F) »

hanka ve https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=129703#p129703 píše:Čistý člověk nepodezírá jiné ze špinavostí, jenom člověk sám nečistý, závislý na oceněních, kterých má pořád málo, málo, málo … závistivý, nepřející…
... jelikož to tebou napsané lze vysvětlit tak aj tak, dovolil bych si ještě podotknout, že gróó svých příspěvků jsem na FuP napsal v dřevní době, kdy ještě žádná ocenění vůbec neexistovala ... :ewhistle: ...

... a když už jsme u toho, tak nepopírám, že ocenění za poskytnutou radu mne vždy potěší, jelikož je to pro mě zároveň i zpětná vazba ... ale jinak na nich nijak nelpím ... :) ...

... :bye: ... Anri ...

------------------------
PeS: ... hlavně mi pls neodepisuj, že jsem "potrefená husa" ... protože to opravdu nejsem ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od A(&F) »

sisa píše:Nelíbí se mi, že takto napadáte dědu Slavíka.
Člověk by si měl promyslet, co vypustí z pusy, protože slovy se dá velice ublížit a stáhnout to už nejde. Ani omluva to nespraví, pachuť zůstává. :(
... siso, sry, ale opravdu nemíním stáhnout nic z toho, co jsem napsal "dědovi Slavíkovi" (natož abych se mu snad omlouval) ...... a je mi líto, že sis řádně neprošla celou historii mého sporu s ním (když už se k tomu vyjadřuješ), popř. odmítáš vidět jeho "přehmaty" vůči mě (míním tím "překrucování historických faktů", na něž jsem ho upozornil ... nejdříve jemně, potom užaj na plnou hubu) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“