Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, atd.

Moderátor: aNONym

Odpovědět

Co myslíte, jak se vyřeší tato otázka?

Vláda konečně zasáhne a přitvrdí.
1
2%
Lidem dojde trpělivost a začnou to řešit sami.
38
76%
Jinak.
11
22%
 
Celkem hlasů: 50

Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Česká média ...

Příspěvek od A(&F) »

... někdo sere v síni, proto píše takto: ... Dva devítiletí kluci zmlátili na hřišti staršího školáka ...

... a jiný to zkrátka nazve pravdivě ... Písečná: Dva malí Romové na hřišti surově zmlátili chlapce ...

... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

U nás na severu ...

Příspěvek od A(&F) »

... takřka na denním pořádku ...

citace: ... "Prodavač přetáhl zloděje tyčí, policie ho podezírá z ublížení na zdraví.
Mostečtí strážníci si všimli v úterý v Lipové ulici muže s poraněnou holení. Protože měl silné bolesti, hlídka na místo přivolala sanitku. Ta ho převezla do nemocnice.
Hlídka ale také hned zjišťovala, jak muž ke zranění přišel. Zjistila při tom, že se ve vietnamské prodejně pokusil ukrást aviváž.
Prodavač ho upozornil, aby zboží vrátil, on se ale ohnal a udeřil ho pěstí do hrudníku. V ten moment prodavač uchopil hliníkovou tyč od slunečníku a uhodil muže přes nohy" ...

(Zdroj: ... http://usti.idnes.cz/prodavac-pretahl-t ... ntent=top6 )

... někdy se "indiáni" dokonce vydávají i za policii (není to rozhodně poprvé) ... Lupička s nožem se vydávala za policistku, prodavač ji chytil za vlasy ...
(zdroj: http://usti.idnes.cz/prepadeni-vecerky- ... zpravy_alh )

... a co u vás ?? ... :smoke: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: U nás na severu ...

Příspěvek od hanka »

A(&F) píše:..... a co u vás ?? ... :smoke: ...
Přišel mi poštou tento příběh:
"Moje kamarádka vyšla z domu, (Volfa 13,ČB), jen koupit cukr do vedlejšího krámu... Před domem ležela těhotná cikánka a prosila o pomoc.
Kamarádka jí zavolala záchranku. Vyskákali cikáni, že viděli, jak těhotnou moje kamarádka okradla - že jí prý vzala 7700Kč...
A výsledek?
Moje kamarádka rozhodnutím soudu v prosinci 2013 MUSÍ ZAPLATIT 7 700 KČ A JEŠTĚ DOSTALA PODMÍNKU... "
Monika Štýfalová

A ještě varování:
" Pokud náhodou uvidíte dítě, které pláče a křičí, že se ztratilo a ví adresu (může ji mít napsanou třeba na lístečku, který Vám ukáže) ... Nikam nechoďte !!!!!!!!
Zavolejte policii, ať pomůže ona!
V žádném případě neveďte dítě na uvedenou adresu. Můžete se stát obětí únosu.
Je tu nová mezinárodní, dobře organizovaná mafiánská skupina, která unáší lidi za výkupné nebo na orgány, přičemž používá tento trik ... :evil: ...
Není to výmysl, bohužel.. Pošli to dál a tím pomáhej."

.... tak to tedy posílám dál :smoke:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Jak léčit Rómy a nedostat 8 let nedpodmíněně?

Příspěvek od A(&F) »

MUDr. Petr Kubáč před časem na svém blogu napsal:

... "Když jsem měl sloužit první noční službu na příjmové ambulanci ve špitále, dostal jsem jasnou hodinovou instruktáž od staršího kolegy:
1. Prvních 5 minut byly rady týkající se ošetřování běžných pacientů, od obecného "snaž se léčit příčinu, ne příznaky" až po zcela konkrétní a praktické "Zvracejícího pacienta musíš přijmout, protože předepsané tabletky by stejně doma vyblil".

2. Zbytek do hodiny se týkal Cigánů a byl to naprosto striktní a velmi dlouhý výčet "nepsaných pravidel" z nichž uvedu jen co si pamatuju:
- Cigána vždy velmi podrobně vyšetři a léč jej nejlépe jak umíš.
- Příznaky, které udává, ale vyšetření je nepotvrdí - pro tebe neexistují.
- Co není striktně indikováno je striktně kontraindikováno.
- Předepiš mu JEN ZCELA NEZBYTNÉ léky v dostatečné dávce.
- Nepředepisuj žádné léky které nejsou pro zachování života nezbytné, zejména ne ty o kterých tvrdí, že mu je vždycky píše "páááni dochtorka obvodni"
- Nepředepisuj ABSLOLUTNĚ ŽÁDNÉ léky, které mají SEBEMENŠÍ drogový potenciál, zejméne ne Diazepam, léky na spaní, antiepileptika, antidepresiva, tramadol, atd atd atd - ty ať mu předepíše ten, kdo mu je píše jindy.
- Pokud cigáni začnou spontánně žádat určitý lék SEDNI K INTERNETU A VELMI PODROBNĚ nastuduj jeho drogový potenciál a to včetně účinků v kombinaci s ostaními léky, alkoholem, všemi drogami, těkavými rozpouštědly, plynem do zapalovačů atd...
- Pokud vystavuješ jakékoliv potvrzení piš absolutní pravdu, ale tíži choroby v žádném případě nenadhodnocuj.
- K cigánům se chovej korektně, ale s profesionálním a chladným odstupem, protože přítelíčkování s civilizovaným cigánem dneska vede k potížím s jeho divokým příbuzenstvem zítra.
- Modli se, aby cigán přežil ve zdraví.
- Modli se, aby tě cigán nedoporučil příbuzenstvu.

Toto je jádro nepsaných zásad, kterých je ve skutečnosti mnohem více, ale pro pochopení jejich "ducha" to snad stačí.
Je to rasismus ? Měli byste odvahu, jako moje máti, slevit z těchto osvědčených zásad ?

Osobně se jich držím jako klíště. Bonboniéru od Rusňáka sice nemám (ale ani 8 let natvrdo) a zatím byl jediný problém, když si na mně snědý narkoman - heroinista a perivitinista písemně stěžoval, že jsem jej nechal trpět křečemi a průjmem (což je absťák z nedostatku heroinu), protože jsem mezitím ošetřoval "bělocha" (s infarktem), který dle textu stížnosti "jen tak ležel na lehátku a nic mu nebylo".......
(zdroj: ... http://petr-kubac.blog.cz/1205/jak-leci ... dpodminene ... kde najdete i zbytek příběhu)

... :D :D :D ... :good: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Janovice ...

Příspěvek od A(&F) »

citace: ... "Jednašedesátiletý Václav K. podle policie nedostatečně zajistil kovové kotce, ze kterých utekli dva ohaři, přeskočili plot a dítě napadli. Teď mu hrozí až dvouleté vězení." ...
(zdroj: http://www.novinky.cz/krimi/347506-poli ... lapce.html )

... chudák majitel ... :( ... pokud by ti cigánští smradi dlouhodobě opakovaně po psech za plotem (kde byla i fena se štěňaty) neházeli kameny a nedráždili je pomocí klacků (jak jeden z nich přiznal na kameru http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/ ... ulnik.html ), tak se jim nic nestalo ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Život na podpoře

Příspěvek od hanka »

Život na podpoře.... :shock: .... :ethink: ..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Volby 2014 ...

Příspěvek od A(&F) »

... jak tak máme těsně před volbami, tož v rámci "koho ještě vybrat", jsem ve volebním programu "Toryovců" narazil mj. na předvolební slib, se který mě pohladil po duši ... :) ... a který zřejmě osloví i velkou spoustu dalších lidí ...

citace: ... "Vytěsníme nepřizpůsobivé občany na periferii nebo mimo město (při dodržení platných zákonů). Pokud budou otravovat život svému okolí, budeme otravovat život my jim." ...

... :good: ... Oldo, za tenhle bod máš můj hlas ... s tím počítej !!! ... ;) ...

-----------------
PeS: ... no a v dalším kole bychom je mohli vytěsnit nejlépe až za hranice státu (ty zmetky, co jen dělají bordel, úmyslně parazitujou na soc. systému, kradou a ubližujou) ... a těch několik, co se chovají slušně, ti ať tu klidně zůstanou, třebas i ve městech (pokud k sobě nebudou nastěhovávat své "rozsáhlé příbuzenstvo") ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Volby skončily ...

Příspěvek od A(&F) »

... volby skončily ... a všichni "normální mostečané" si velmi zhluboka oddychli, jelikož strana "Mostečané Mostu" nedostala potřebný počet hlasů, aby mohla nějak zásadně zasáhnout do komunální politiky ...... jinak to mohl být docela slušnej průser (ale o to více zase mohlo být na radnici veselo při zasedání rady ... :laugh: ) ...

... o složení této nové letos založené strany si můžete udělat představu dle "charakteristickým jmen" jednotlivých kandidátů ... a u většiny z nich pak především dle jejich "zaměstnání" ...... teda, dá-li se to tak vůbec nazvat ...

1 Bažo Peter 52 ČS BEZPP asistent prevence kriminality Most
2 Nováková Věra 64 ČS BEZPP živnostník Most
3 Kroščen Imrich 55 NK BEZPP živnostník Most
4 Peštová Romana 24 NK BEZPP nezaměstnaná Most
5 Táncoš Josef 22 NK BEZPP živnostník Most
6 Bažo Petr 21 NK BEZPP nezaměstnaný Most
7 Šváb Radek 31 NK BEZPP živnostník Most
8 Gabčo Pavel 26 NK BEZPP asistent prevence kriminality Most
9 Pohlodko Radek 21 NK BEZPP nezaměstnaný Most
10 Budík Jan 43 NK BEZPP živnostník Most
11 Chromy Milan 30 NK BEZPP nezaměstnaný Most
12 Zeleňáková Jiřina 42 NK BEZPP nezaměstnaná Most
13 Balogová Monika 24 NK BEZPP živnostník Most
14 Rác Antonín 35 NK BEZPP asistent prevence kriminality Most
15 Harakal Michal 44 NK BEZPP nezaměstnaný Most
16 Peterová Miroslava 27 NK BEZPP živnostník Most
17 Horváthová Irena 39 NK BEZPP nezaměstnaná Most
18 Bažo Miroslav 28 NK BEZPP živnostník Most
19 Ulrichová Šárka 25 NK BEZPP nezaměstnaná Most
20 Koky Tomáš 23 NK BEZPP nezaměstnaný Most
21 Karsa Robert 44 NK BEZPP živnostník Most
22 Tokárová Verona 48 NK BEZPP živnostník Most
23 Miko Josef 28 NK BEZPP živnostník Most
24 Muchová Adriana 31 NK BEZPP nezaměstnaná Most
25 Šiváková Květuše 43 NK BEZPP živnostník Most
26 Grundza Miroslav 57 NK BEZPP nezaměstnaný Most
27 Harakalová Renata 36 NK BEZPP nezaměstnaná Most
28 Cina Jan 28 NK BEZPP nezaměstnaný Most
29 Šiváková Nataša 45 NK BEZPP živnostník Most
30 Mirga Vladimír 50 NK BEZPP živnostník Most
31 Kokyová Renáta 41 NK BEZPP nezaměstnaná Most
32 Cisár Marek 30 NK BEZPP nezaměstnaný Most
33 Balogová Božena 30 NK BEZPP nezaměstnaná Most
34 Peštová Adriana 27 NK BEZPP nezaměstnaná Most
35 Poláková Veronika 30 NK BEZPP živnostník Most
36 Zeleňák Josef 49 NK BEZPP živnostník Most
37 Šamko Jan 27 NK BEZPP živnostník Most
38 Cina Milan 50 NK BEZPP nezaměstnaný Most
39 Ferencová Zuzana 51 NK BEZPP živnostník Most
40 Pompa Lukáš 22 NK BEZPP nezaměstnaný Most
41 Harakalová Anna 63 NK BEZPP živnostník Most
42 Šiváková Agnesa 75 NK BEZPP důchodce Most
43 Karsa Petr 41 NK BEZPP živnostník Most
44 Gabčo Radek 26 NK BEZPP nezaměstnaný Most
45 Tokár Michal 24 NK BEZPP nezaměstnaný Most


... naštěstí jim nepomohl ani název strany, velmi podobný to názvu dlouholetému "Sdružení Mostečané Mostu" (jenž se umístilo na 2. místě), takže MM nakonec ve finále získali celých 139 hlasů !!!! ... :) ....... divný,co ??? (při tom neskutečně velkém voličském potenciálu) ...... že by snad cigáni už nevěřili ani těm "svejm" ??? ... :ethink: ... anebo jim jednoduše vadí, že "lídrem strany je asistent prevence kriminality v Chanově" ??? ... :angel: ...

... předseda strany "Mostečané Mostu" ...
Obrázek
(zdroj: ... http://www.e-mostecko.cz/zpravy/volby20 ... ne-mostu-2 )

... kdepak, on ten důvod je mnohem prozaičtější, jelikož strana "Mostečané Mostu" se stačila do voleb téměř rozpadnout (kdy z celé strany zůstali pouze 4 kandidáti, oficiálně potvrzeno) ...... ono se totiž počátkem října tak nějak provalilo, že většina jejich kandidátů i přes titul "živnostník/podnikatel" si dál v klidu neoprávněně pobírají sociální dávky "coby nezaměstnaní" ... :shock: :lol: :lol: ...... jo, i to je v tomto státě možné ... :ewhistle: ...

... no nic ... vše při starém ...... jedeme dál ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...

-----------------
PeS: ... a když už jsme u "tématu", tak zajímavý odkaz je i http://www.e-mostecko.cz/zpravy/54-zpra ... ity-chanov ... to posezení u kiosku je libový ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Volby skončily ...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:..... že by snad cigáni už nevěřili ani těm "svejm" ??? ...
Myslím, že důvod bude nejspíš daleko prozaičtější ;)
Některé strany dávaly jakýsi obolus "za hlasy" - tiskem proskočily zprávy, že se voleb dožadovali i zahraniční Cikáni, aby si přivydělali :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Konec svobody slova na internetových diskuzích ??? ...

Příspěvek od A(&F) »

... budeme ještě moci v budoucnosti svobodně vyjádřit své názory ?? ... aneb jak český soud za "rasistické urážky" v diskuzích pod články již dříve přiznal 55.000 a nedávno pak (zatím nepravomocně) částku 150.000 CZK romskému aktivistovi J. Suchému, naprosto tupému cikánovi, který ani není schopen spočítat celkový počet teček na hrací kostce, jak před časem předvedl v TV hře "Taxík" ... (to zřejmě na "zvláštní škole" nebrali a rozdíl mezi písmeny "i" a "u" zřejmě také ne :shock: :roll: ) ...
[youtube][/youtube]


... původně požadoval částku 5 milionů ... http://mediamania.tyden.cz/rubriky/on-l ... 31669.html ...

... což by se však do budoucna mohlo státi nebezpečným precedentem, kdy provozovatelé webů by raději zamezili jakýmkoliv diskuzím, než aby riskovali možný finanční postih .... neb už se o tom totiž jedná aj ve Štrasburgu ... http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... skusi.html ...

citace: ...."Suchý prohlašuje, že má v plánu odejít do zahraničí, protože se v České republice cítí kvůli svému původu diskriminován. "... :good: ... jen ať hošan táhne (pokud možno co nejrychleji) a vezme sebou i všechny své (podobně "vychcané") příbuzné ...

... :ewhistle: ...

---------------
[youtube][/youtube]
... "sem tam musel ze sebe dělat opičáka" ... :evil: ...... "svěrací kazajky v šatně" ... bravo, p. Osvaldová !!! .... :eclap: :eclap: :eclap: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Jak se vypíná cikánský hudebník ... :D

Příspěvek od A(&F) »

[youtube][/youtube]

... :laugh: :laugh: :laugh: ... :eclap: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Romské sdružení připravilo kraj o 2,6 milionu ...

Příspěvek od A(&F) »

... Romské sdružení připravilo kraj o 2,6 milionu ... http://liberec.idnes.cz/rom-sdruzeni-pl ... ntent=top6 ... takže vlastně do puntíku splnilo svůj účel, jelikož k ničemu jinému tato podobná sdružení de facto neslouží ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Bydlení u Roma ... za trest ...

Příspěvek od A(&F) »

citace: ... "Před časem se Kötél stal členem zastupitelstva města Mezőtúr, když v doplňovacích volbách suverénním způsobem porazil kandidáta vládní strany FIDESZ Lajose Peteho. Člen Jobbiku byl přitom známý ostrými protiromskými výpady na sociálních sítích. Kötél například zveřejnil fotografii pistole, zásobníku a nábojů, které byly označeny za „součástky na převýchovu Cikánů“. ...
(zdroj: ... http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... omovi.html) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Bydlení u Roma ... za trest ...

Příspěvek od poota »

V odkazu mě zaujal i následující odstavec
Maďarská televize v této souvislosti upozornila, že bydlení u Jónáse asi není ideální místo k převýchově Kötéla, protože romský člen Jobbik měl v minulosti protižidovská prohlášení. Známého rabína Lomó Kövese měl Jónás označit za „izraelitského parazita“.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Plán integrace Romů: přednost na úřadech práce a výuka romšt

Příspěvek od A(&F) »

citace: ... "Konec diskriminace Romů ve vzdělávání, bydlení a na trhu práce. To jsou cíle strategie romské integrace na příštích pět let, kterou v pondělí schválila vláda." ...
(zdroj: Plán integrace Romů: přednost na úřadech práce a výuka romštiny)

... už jenom ta první část názvu článku ... :good: .... no, je vidět, že naší vládě to "fakt pálí" ... to má opravdu vohromnej smysl upřednostňovat "právo na práci" pro někoho, kdo o ní přitom vůbec nestojí a nějakou pracovní morálku má zcela u :ptrain: ...

... :bhead: :bhead: :bhead: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Tertium NON datur“