Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

lajos píše:Fórum není rozbité, jste-jsme rozbiti mezi sebou a zajímavě jen v těchto příznačních vláknech a nijak to nejde přestat. ..... Třeba je to jistá forma zábavy, upouštění páry....
... Lájo, určitě to není jen o "upouštění páry" ... a už vůbec to není "druh zábavy" (tedy alespoň pro mě rozhodně ne) ...

... jednak se čeká na nějakáta vyjádření a činy od Rivala ... a druhak je to v poslední době hlavně o opětovném "upřesňování faktů", jelikož někteří jedinci (momentálně a.b., Ilem, Hanka) se snaží vylíčit minulé události značně jinak, než jak se ve skutečnosti odehrály ...

... :bye: ... Anri ...

-----------
PeS: ... :ethink: ... mno ... ani si nemyslím, že bychom byli "rozbiti mezi sebou" ... přesnější by možná bylo napsat, že "někteří jedinci jsou zkrátka rozbitý" ... :D ...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne úte 05 kvě 2015 19:10, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od milnem »

hanka píše:
felda píše:Hanko, nepovažuji se za nepřítele...

To jsi mě mile překvapil, feldo – děkuji Ti.
Také bys věděl, že miluji pravdu a nezávislost a ze všeho nejvíc nenávidím ponižování lidí a manipulaci! Jakoukoliv manipulaci - poznám ji totiž na sto honů, i když ji manipulátor zabalí do sebehezčího papíru ;) .
Při této příležitosti se musím usmívat pokusům manipulátora z obviňování mojí osoby z manipulátorství - je to stejné zametání stop, jako když zloděj volá „Chyťte zloděje!“ :D
A lidi mu zase naskočili …

.
Hanko,už jsem se nechtěla do této diskuze míchat,navíc teď tady několik dnů nebudu,ale co píšeš se vážně pro mne moc číst nedá.Citovala jsem co píšeš a přitom s ponižováním Anriho jsi prudkým útokem(Slávkem pro mne tehdy nevysvětlitelně oceněným) na začátku tohoto konfliktu začala právě Ty.Takže jak Tě mám brát vážně v ostatním co píšeš o tomto konfliktu?
Tímto nechci snížit Tvé jiné příspěvky,ráda je čtu a určitě nejsem sama,ale tady se zamotáváš a propadáš stále více a na začátku stačilo jediné slovo:Promiň nebo Odpusť,chybila jsem.Tato slova postrádám u více lidí,dokonce ještě více než u Tebe.Nebude v tomto vlákně klidu dokud se bude takto pokračovat.M.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

milnem píše: ....už jsem se nechtěla do této diskuze míchat....

Milnem, ráda věřím tomu, že to, co píšu, se Ti špatně čte, když patříš k lidem, kteří podporují opačnou stranu, než stojím já. Tvoje způsoby oponování jsou velmi nečisté a zákeřné, jak jsi to ostatně předvedla už párkrát.. a pokaždé se opakuje i to, že napíšeš, že dále nebudeš k mání ;) .. Nerada se uchyluji ke stejným způsobům jako A(&F), ale nic jiného mi nezbývá, tvému nařčení se musím bránit... DOLOŽ svoje tvrzení, já totiž vím naprosto jistě, že jsem s žádným "ponižováním" A(&F) ani útokem (dokonce prudkým :shock: ) na něho NEZAČALA!!! Kdyby byl člověk, kterého tímto podlým způsobem bráníš, čestným mužem, musel by se za používání takovýchto podlých způsobů na jeho obranu zastydět. Když se nestydí, platí, že "vrána k vráně sedá..." a vy jste se k sobě podle "zákona přitažlivosti" jednoduše přitáhli :D . Na vašem místě bych si dávala sakramentský pozor, abych se k tomu druhému neobrátila zády :enaughty: ..

Byla bych mnohem radši, kdybys moje "jiné" příspěvky nečetla, a raději nelhala! Tvoje lhaní na podporu A(&F) Ti mohou ocenit Tví "parťáci", ale ne slušní lidé, kteří byli očitými svědky celého nechutného procesu.
Můj začátek "ponižování Anriho a "prudkého útoku na něho", který Tě tak strašně pohoršuje, dávám k posouzení ostatním členům fóra https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135137#p135137 , můžete si přečíst i další moje příspěvky, zmiňovaný "prudký útok a ponižování osoby "Anriho" tam nevidím - jenom můj návrh na zavedení evidence zabanovaných členů ... :ethink: .. že by ho to opravdu tak silně ponižovalo :shock: - jedině snad kdyby věděl, kolik zabanovaných jeho rukou a z jakých důvodů bany dával ... že by tak silné výčitky svědomí :ethink: .. :dknow:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

hanka píše:
milnem píše:....už jsem se nechtěla do této diskuze míchat....
... já totiž vím naprosto jistě, že jsem s žádným "ponižováním" A(&F) ani útokem (dokonce prudkým :shock: ) na něho NEZAČALA!!! ..... Můj začátek "ponižování Anriho a "prudkého útoku na něho", který Tě tak strašně pohoršuje, dávám k posouzení ostatním členům fóra https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135137#p135137 , můžete si přečíst i další moje příspěvky, zmiňovaný "prudký útok a ponižování osoby "Anriho" tam nevidím ...
... mno, ... zjevně asi nebudu jediný, kdo nechápe, proč sem jako argumentaci předkládáš odkaz na příspěvek, ve kterém ses vůči mě vůbec ničeho nedopustila ... (opravdu dost podivná taktika) ... :dknow: ...

... ty, proč sem raději nedáš nějaký "lepší odkaz", který by plně vystihoval tvou "překrucovačnost", ... např. na ten, ve kterém jsi den po mé rezignaci vědomě lhala (https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135357#p135357) ... nebo proč rovnou nezmíníš to tvé slavné "STROOM SE POZNÁ PO OVOCI", kde jsi hned v začátku lživě uvedla: "Prosila jsem Tě, abys mi dal pokoj, Anri. Místo toho stupňuješ útok a posíláš mi výsměšné SZ.", následované dlouhým výčtem zesměšňování a navážení se do mě ... (viz příloha, kterou stačí pouze "rozbalit", nebo-li "rozzipovat", a poté kliknout na soubor "Obdržel by uživatel MIRKO - strana číslo 3" ... = obsah se vám zobrazí v internetovém prohlížeči) ...

... Hanko, víš v čem je mezi námi dvěma zásadní rozdíl ?? ... :ethink: ... krom diametrálně rozdílné úrovně charakteru (a spousty dalšího jiného), se lišíme především v tom, že já když pravdivě napíšu "že jsi lhářka, manipulátorka, atd.", tak to pak velmi snadno dokážu pouze pomocí toho, co jsi napsala ty sama ... 8) ... kdežto ty o mně můžeš psát "co chceš a jak chceš", ale schází ti jakékoliv důkazy, aby tvá slova nabyla váhy ...... já jsem totiž (na rozdíl od tebe) v ničem nelhal ...

... tedy přesně jak ti napsala milnem: ... "ale tady se zamotáváš a propadáš stále více" ... :ewhistle: ...

... Anri ...

--------------
to Rival: ... omlouvám se, ale vzhledem ke zde Hankou předváděnému mi nezbývá, než abych přímo odkazoval na její "výplody", kteréžto napsala do vlákna "Obdržel by MIRKO" (Tebou "uklizeného", čehož teď Hanka drze zneužívá) ... proto jsem byl nucen přiložit zálohu z mého archivu ...... neb dokud se Hanka navážela pouze do mě, tak jsem to ještě nějak překousl ... rozhodně však nestrpím, aby tu křivě pomlouvala a zesměšňovala ostatní členy fóra, kteří se za mě během kauzy postavili ... tedy přesně tak, jak to zde <Hanka> předvedla ve svém předchozím příspěvku ohledně milnem ... :evil_vm: :evil_vm: ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
mahatma

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od mahatma »

[quote="A(&F)"] ... zjevně asi nebudu jediný, kdo nechápe, proč sem jako argumentaci předkládáš odkaz na příspěvek, ve kterém ses vůči mě vůbec ničeho nedopustila ... (opravdu dost podivná taktika) ... :dknow: ... [quote="A(&F)"]
Anri, toto je taktika špinavých a yákerných manipulátorov : obviňuje ma, že som klamala prekrucovala, pozrite sa, že neklamem a neprekrucujem... a dá odkaz na úplne nevinný príspevok
v nezúčastnených to môže vyvolať zdanie že si cvok, že za toto na ňu začal zbesilo útočíť, ako stále dokola opakuje...

... tedy přesně jak ti napsala milnem: ... "ale tady se zamotáváš a propadáš stále více" ... :ewhistle: ...

dotyčná tu dookola opakuje svoje výmysly, klamstvá a lživé obvinenia, ale doteraz ich NIKDY nedoložila jediným dôkazom... ak jej niekto skopíruje jej vlastné slová ktoré napísala, tak sa pindá aby vzbudila ľútosť že ona je iba stará žena a nevie sa brániť...
ale hovno, je to stará zákerná a podlá ženská čo sa brániť nepotrebuje, lebo útočí... možno je chorá a nevie čo robí, ale podľa jej príspevkov to tak nevyzerá


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

edit
Naposledy upravil(a) sisa dne stř 06 kvě 2015 9:24, celkem upraveno 1 x.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od milnem »

Hanko,jsem dnes tady poslední den,na týden odjíždím.Jestli jsem se někdy předtím nechtěla do hádek míchat ,napsala jsem jen svůj názor a stáhla jsem se,poněvadž mně připadalo zbytečné rozdmýchávat slovní přestřelky.Tato situace je jiná.jak sis jistě stačila všimnout,pravidelně se zapojuji.

Co se týká doložení,které požaduješ,nechce se mi ho hledat,považuji to za ztrátu času,snad bude ho mít ve své fotografické paměti Anri,možná už tady vůbec není.Ve vyhledávači jsem ho nenašla.Jednalo se mně o příspěvek,kdy jak jsi psala "jsi se Anrimu postavila" a psala jsi o sobě jako o slušné ženě v důchodu.Místo aby jsi věcně diskutovala o problému napadla jsi Anriho lidské vlastnosti,které jsi viděla velmi nedostatečně a velmi kriticky.Skutečně nehezkým,ponižujícím způsobem a v podstatě velmi neobjektivním(Anri má i mnoho dobrých vlastností tak jako každý z nás).První co mne tehdy napadlo bylo,že musíš toho,o čem píšeš mít toho v sobě hodně,když toto tak nehezky vidíš v druhých.Za toto jsi měla dostat napomenutí (můj názor),jenže Slávek tento ostrý a ponižující výpad ocenil.A řekla bych,že to bylo spouštěčem všeho co následovalo.Kdyby jsi se omluvila,že jsi byla zrovna na Anriho naštvaná,pochopila bych,ne vždy vše zvládneme,jenže to nenásledovalo..Anriho neznám,jen jsem se zapojila,poněvadž mně situace připadala vůči němu velmi nespravedlivá.

Vysvětlila jsem,a považuji za zbytečné v této válce pokračovat.A je mi úplně jedno,jestli mne osočuješ z lhaní.sama dobře víš,co jsi tehdy psala.

M.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

milnem píše: Hanko,už jsem se nechtěla do této diskuze míchat,navíc teď tady několik dnů nebudu,ale co píšeš se vážně pro mne moc číst nedá.Citovala jsem co píšeš a přitom s ponižováním Anriho jsi prudkým útokem(Slávkem pro mne tehdy nevysvětlitelně oceněným)[ na začátku tohoto konfliktu začala právě Ty.[/u]
Začátek konfliktu ZAČAL na ZAČÁTKU – nebo je začátek uprostřed? :ethink: .. Proč tedy milnem nepíše UPROSTŘED tohoto konfliktu? Tak se laskavě dohodněte, kde máte ten pomyslný ZAČÁTEK, a nebudete muset vytrhávat příspěvky z kontextu, aby jste tou manipulací s pořadím příspěvků „dokazovali“ svoji „pravdu“. Nebo chcete popřít i to, že diskuse měla nějakou posloupnost a jednotlivé příspěvky na sebe navazují? Překrucujete a manipulujete VY, jenže ve vaší „řeči“ tomu říkáte „lepší odkaz“. :?
... Jeden větší kvítko, než druhý ....

P.S.
Když jsem tady před pár dny po delší přestávce znovu přišla, abych se pokusila najít společnou řeč, bláhově jsem si myslela, že při dobré vůli obou stran bychom se společně mohli pokusit najít smír a vrátit klid do tohoto fóra. Bohužel, s demagogy vašeho druhu je veškerá snaha o smír marná.
Fórum ještě dýchá, záchrana byla možná, jenže s lidmi vaší nátury má minimální šanci na přežití. Moje trpělivost s vámi právě došla, můžete v klidu a pohodě dorazit, co tady ještě žije...

Sbohem, Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne stř 06 kvě 2015 9:37, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Hanka definícia manipulátora tak ako si ju sem ty sama dala je v celku výstižným popisom jak tvojho tak i Křepelkovho správania sa tu na fore.
hanka píše: Manipulace je nepřátelský záměr manipulátora, kterého CÍLEM je poškodit vybranou osobu, vytvořit o ní nepříznivé mínění - ať už před jinými lidmi nebo dokonce před ní samou (vyvolat v ní pocity viny a pochybnosti o sobě), z čehož manipulátor následně těží.
Tvoje vlastné slová sú toho jasným dôkazom.
hanka píše: Tvoje způsoby oponování jsou velmi nečisté a zákeřné, jak jsi to ostatně předvedla už párkrát.. a pokaždé se opakuje i to, že napíšeš, že dále nebudeš k mání ;) .. ...Kdyby byl člověk, kterého tímto podlým způsobem bráníš, čestným mužem, musel by se za používání takovýchto podlých způsobů na jeho obranu zastydět. Když se nestydí, platí, že "vrána k vráně sedá..." a vy jste se k sobě podle "zákona přitažlivosti" jednoduše přitáhli :D . Na vašem místě bych si dávala sakramentský pozor, abych se k tomu druhému neobrátila zády :enaughty: ..

Byla bych mnohem radši, kdybys moje "jiné" příspěvky nečetla, a raději nelhala! Tvoje lhaní na podporu A(&F) Ti mohou ocenit Tví "parťáci", ale ne slušní lidé, kteří byli očitými svědky celého nechutného procesu.:
Ešte chvíločku nám tu niečo hovor o vranách a príťažlivosti


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
mahatma

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od mahatma »

to čo sa tu na FuP deje je koordinovaný špinavý a zákerný útok na Anriho a na každého kto sa ho zastal.
prečo? na toto musia odpovedať SDK, hanka, vlčice, Ilem a Benda, teda ktorí túto kampaň spustili a ďalej sa do útokov a ohováračskej kampane aktívne zapájajú.
Anri tu už mnohými citáciami doložil, že vyššie menovaní cielene klamú a zákerne manipulujú verejnú mienku proti nemu.
hanka viac neklam, je to zbytočné. ani 100 x zopakované lož sa pravdou nestane


mahatma

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od mahatma »

hanka píše: P.S.
Když jsem tady před pár dny po delší přestávce znovu přišla, abych se pokusila najít společnou řeč, bláhově jsem si myslela, že při dobré vůli obou stran bychom se společně mohli pokusit najít smír a vrátit klid do tohoto fóra. Bohužel, s demagogy vašeho druhu je veškerá snaha o smír marná.
Fórum ještě dýchá, záchrana byla možná, jenže s lidmi vaší nátury má minimální šanci na přežití. Moje trpělivost s vámi právě došla, můžete v klidu a pohodě dorazit, co tady ještě žije...

Sbohem, Hanka.
zasa toľko špinavých manipulácií a lží v tak krátkom príspevku... kurva! to snáď ani neni možné...
pozri sa čo kto navrhuje, prečítaj si to a potom píš takéto nezmyselné kydy!

hraj sa na urazenú, obviňuj úplne neopodstatnene okolie, ale tie špinavosti čo okolo seba šíriš je veľmi jasne vidieť...veď ich píšeš červenou, aby ich nikto neprehliadol...

tu je tá tvoja údajná snaha o spoločnú reč... celá, aby si zas nekvičala, že je to vytrhnuté z kontextu. iba pre istotu, aby bolo jasné o čom točíš :
hanka píše:Opovažuji se mít také pár otázek :oops: ... Jsem zvědava, kolik lidí z tábora A(&F) se odváží i proti vůli svého vůdce (u kterého jsem, jak víte, za vypovězeni mého přátelství k němu, v těžké nemilosti ;) ), na ně přesto odpovědět - a to k věci , slušně, bez napadání a urážek.. Najde se mezi vámi člověk natolik svobodný, že se odváží být slušný i k „nepříteli“ ?

1) Všichni píšete, že máte silný odpor proti banování členů a voláte po odstranění těch moderátorů, kteří bany dávali. Když jsem jako první ze všech na tento nešvar upozornila, a žádala o zveřejnění seznamu zabanovaných, nikdo z vás, kteří nyní tak vehementně bojujete za zákaz banování, se ke mně nepřidal..
Ptám se: PROČ?
Proč jsem tehdy za to byla označena za špatnou, ačkoliv jsem požadovala a stále požaduji, přesně totéž, co chcete vy? :dknow:
Nerozumím tomu, můžete mi to, prosím, někdo z přátel vašeho "šéfa", vysvětlit? (nechci odpověď od samotného šéfa, jeho naopak opětovně žádám :epray: , aby byl tak laskav a na moje příspěvky nereagoval)..

Doufám, že tentokrát se mi podařilo neurazit ničí jemnocit - úmyslně se vyhýbám jakémukoliv jmenování, aby na mne zase nebylo útočeno, že jsem se opovážila vyslovit prý „zakázané" jméno… ;)

Tehdy mi nebylo vyhověno, nyní se přidávám se svojí žádostí znovu - mám stejný dotaz a přání na Rivala, jako máte vy. I já chci vědět, kolik členů bylo (alespoň od doby nového fóra) zabanováno, který moderátor bany dával a za co byly bany dávány.

Hanka.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

hanka píše:Všichni píšete, že máte silný odpor proti banování členů a voláte po odstranění těch moderátorů, kteří bany dávali. Když jsem jako první ze všech na tento nešvar upozornila, a žádala o zveřejnění seznamu zabanovaných, nikdo z vás, kteří nyní tak vehementně bojujete za zákaz banování, se ke mně nepřidal..
Ptám se: PROČ?
Proč jsem tehdy za to byla označena za špatnou, ačkoliv jsem požadovala a stále požaduji, přesně totéž, co chcete vy? :dknow:
Hanka je evidentné že si pletieš pojmi s dojmami. To čo žiadaš ty (zverejňovanie zabanovaných) je na hony vzdialené od toho čo tu žiadaju ostatný (skončenie s nezmyselným banovaním oponentov), takže zas len manipuluješ s faktami.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od adam.benda »

Tak mahatma si to už asi nepřečte, ale i jemu jsem chtěl udělat radost tím, že se nechám vyprovokovat do dalšího příspěvku, což je pravděpodobně přesně to, co tento povstalecký tábor tiše chce.

Mám rád, když se věci berou jaksi od kořene a problémy či konflikty od jejich počátku a od jejich pravé podstaty. Protože tady povstalecký tábor plodí opravdu hodně textu, mohlo by zase časem zapadnout to podstatné. V mých starších příspěvcích je to už vystihováno, ale dnes si dovolím jen stručně doplnit a připomenout, že:

1) Konflikt se začal nejvíce rozšiřovat v době, kdy Anri docela vehementně usiloval (a určitě stále usiluje) o to, aby tzv. bylo jeho jméno očištěno od nějakých křivd.

2) Jenže jeho předchozí "utržení ze řetězu" způsobilo to, že řada lidí k němu ztratila respekt a důvěru (hlavně co se týče jeho tehdejší polize globála), ale z části mohlo jít o celkovou změnu vazeb k němu i jako k členovi-nemoderátorovi, jelikož si nemálo lidí všimlo toho, že se najednou velmi podivně (a z našeho pohledu nepochopitelně - bez známých důvodů) změnilo jeho celkové vystupování, reagování, chování. Tohle všechno (ale hlavně asi ta ztráta důvěry coby ke globálovi) pak přirozeně způsobilo, že někteří lidé se unáhlili a z pouhého nedorozumění (třeba kolem těch zneužitých SZ atp.) pak vznikala podezřívavost směrovaná k Anriho osobě a lidi prakticky řešili otázku, čeho všeho je Anri vlastně schopen. Byť to byla mnohdy unáhlená a nesprávná podezřívavost, docela ji vzhledem k té situaci dokážu pochopit. Také jsem se zabýval otázkou, jak moc se vlastně Anri změnil, čeho všeho je schopen, a to bylo v době, kdy jsme zdaleka ještě nebyli takhle "na ostří nože".

3) Člověk, který si je naprosto jistý čistotou svého jednání a který má naprosto čisté svědomí, nemá pak vůbec zapotřebí se tak zoufale a vehementně dožadovat nějakého "očištění svého jména", protože to pak vůbec nevidí tak, že by někdo opravdu jeho jméno pošpinil. Pokud jsou kritici takového člověka opravdu mimo mísu, není co řešit. Nemusí na ně dlouhosáhle reagovat, nemusí se jimi vůbec zabývat. Natož se takhle doslova dožadovat nějakého očištění, případně nějakých omluv, které však musejí být ještě formulovány podle gusta, které mu přijde nejhezčí.

4) Otázka však je, jestli jde opravdu o očišťování nějakého jména, nebo je toto použito jen jako zástěrka. Když se tady handrkuje o tom, kdo je tu vlastně provokatér... Hojné používání ksichtíků ( :ewhistle: , 8) atd. ) při takovém sporu a konkrétně při útoku na ostatní, snad může mít jediný důvod a tím důvodem je zesílit důraz provokace a nikoliv diplomatickým způsobem dojít k nějakému rozumnému východisku.

5) Na závěr je opravdu zajímavé napojení konfliktu původního na konflikt spojený se vzpourou proti dvojici globálních moderátorů. Od začátku do konce mi to tedy připadá jako docela jasná rafinovaná konfliktní konstrukce ať už Anriho samotného, nebo celé jeho družiny. Ať už to je illuminátsky vykonstruované nebo ne, tak jako tak mi přijde naprosto jasné, že tato družina hájí své soukromé zájmy zcela bezohledně nad zájmy fóra a víc nebo míň to vnímám jako útok na fórum a snahu ho vnitřně rozložit (samozřejmě nejlépe a nejúčinněji od těch nejvyšších pater).

Eklhaft, vážení. A i proto, že je to takový eklhaft, tak tu na vás už hromada lidí nereaguje, byť se jim to taky nelíbí. To jenom, abyste si nemysleli.

I kdybych sem úplně přestal chodit, o čemž dost uvažuju, v rámci jakési spravedlnosti zcela narovinu pořád pevně doufám, že vás Rival nakonec za tohle nějak osolí. Protože tady to byl přecijen jiný (a mnohem správnější a spravedlivější) svět, než tam venku.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re 4pighead ...

Příspěvek od A(&F) »

... krásně dlouhý příspěvek, ale bohužel opět celý o "hovně" (pro ty útlocitnější "o ničom"), jelikož jeho pisatel to celé opět postavil takříkajíc na hlavu ... nejlépe to asi vystihuje bod č. 1 a 3 ... (i když i ten zbytek jeho příspěvku je těžce "výživnej") ...
adam.benda píše:1) Konflikt se začal nejvíce rozšiřovat v době, kdy Anri docela vehementně usiloval (a určitě stále usiluje) o to, aby tzv. bylo jeho jméno očištěno od nějakých křivd.
... to nebyly jen tak "nějaké" křivdy, ale křivdy velmi konkrétní ... :? ...
3) Člověk, který si je naprosto jistý čistotou svého jednání a který má naprosto čisté svědomí, nemá pak vůbec zapotřebí se tak zoufale a vehementně dožadovat nějakého "očištění svého jména", protože to pak vůbec nevidí tak, že by někdo opravdu jeho jméno pošpinil. Pokud jsou kritici takového člověka opravdu mimo mísu, není co řešit. Nemusí na ně dlouhosáhle reagovat, nemusí se jimi vůbec zabývat. Natož se takhle doslova dožadovat nějakého očištění, případně nějakých omluv, ...
... :shock: ... to jsem jako měl mlčky přejít, když např. o mě lhářka Vulfice napsala, že jsem ji v SZ častoval "hrubými výrazy" + "poznámkami se sexuálními podtextem" ?? ... navíc když to následně svým "přezkoumáním" potvrzoval i Křepelák ??? ... když tu o mě lhali i další, Hanka, ceskymo, ty, atd. ??? ... to jsem opravdu měl zavřít oči a ponechat to bez povšimnutí ??? ... i přestože jsem si byl "naprosto jistý čistotou svého jednání" + měl "naprosto čisté svědomí", jelikož jsem se ničeho z lživě na mě "nakydaného" nedopustil ... :shock: ... fakt jsem měl ?? ... :ewhistle: ...

... :ethink: ... poslyš <Bendo>, jako malej, neupadl jsi náhodou na hlavičku ??? ... :dknow: ...

... vždyť vy jste tu na mě nakydali tuny nepravdivejch vejmyslů a teď se tu budeš smyšleně rozepisovat o nějakých mých "zástěrkách" ??? (přestože já jsem se přitom pouze bránil vašim křivejm obviněním ??) ... to je naprosto neskutečný, čeho všeho seš schopen ... co všechno seš schopnej vykonstruovat ...

... a pokud je něco eklhaft, tak je to především tato část ...
... to pak přirozeně způsobilo, že někteří lidé se unáhlili a z pouhého nedorozumění (třeba kolem těch zneužitých SZ atp.) pak vznikala podezřívavost směrovaná k Anriho osobě a lidi prakticky řešili otázku, čeho všeho je Anri vlastně schopen. Byť to byla mnohdy unáhlená a nesprávná podezřívavost, docela ji vzhledem k té situaci dokážu pochopit.
... to je vážně k zblití (že to a.b. dokáže pochopit, zvláště pak, když on sám byl tím, kdo tu jako první začal roztrušovat, že jsem se "změnil") ...

... rovněž prosím, ... vysvětlete někdo tomu blbovi, proč následně vznikla "vzpoura proti dvojici globálních moderátorů" (viz bod 5) ... von to totiž nevidí ..... (i přestože je to tu několikrát jasně napsáno) ...

--------------------------------
PeS: ... jen doufám, že když už bude Rival vosolovat, tak to tu zároveň i vopepří a vodvepří ... 8) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

Čistě jednající osoba s čistým svědomím nemá zapotřebí v zájmu svého očištění produkovat megatuny smradlavého černého bahna
a házet ho po ostatních, čehož jsme na FuP už čtvrt roku svědky.
Za tu dobu tady vzniklo rozlehlé a hluboké odkaliště, a málokdo je schopen bez znalosti pozadí a vazeb pochopit, proč se v té černé,
mazlavé, lepkavé a smrduté hmotě dokonalý a charakterní A(&F) společně se spřízněnými muži a ženami s takovým gustem pravidelně rochní a donekonečna produkují a recyklují další a další bahno, aby ho měli pro ukojení svých zvláštních potřeb pořád dost.


Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“