Candidoza-přemnožení kvasinek

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
lu1234
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: pon 01 zář 2014 10:36
Dal: 24 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od lu1234 »

Čo my poviete na toto,je to pravda???
Kyselina listová (B9), ta totiž podporuje růst bakterií. Vezměte také v úvahu, že B vitaminy mohou podporovat růst kvasinek.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od deʒa vy »

V prirodzenom prostredí s dostatkom živín pre kvasinky vitamíny zo skupiny B niesu ich potravou. Samé o sebe sú vitamínmy zo skupiny B (viď "pangamín") a patria medzi mikroorganizmy ktoré v prípade nedostatku živín "lízujú" tj. z vnútra požierajú samé seba.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Valeria1982
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 02 pro 2015 13:12

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Valeria1982 »

Opakovane mám silné bolesti před menzes a pak divné bíle výtoky po menzes spojené s pálením a bolestí pošvy. Vaginální čípky ani gynekolog nepomohli, z výtěru mám opakovane potvrzenou Candidu. Máte s tím nejakou skušenost?


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od MIRKO »

Kup jsi Rosalgin-irigátor na gynekologické použití a dělej si pravidelné výplachy pochvy pomocí CDS.Začni se slabší dávkou...třeba
50ml CDS 1000 p.p.m. + zbytek vlažné vody.Nejdříve 1. týden každý den,pak 3.týdně,a udržovací dávka je 1x týdně.Sílu roztoku,který
sneseš si musíš zjistit sama...je to jako u klasického MMS...každá /každý/ snese něco jiného.Je pravděpodobné,že zezačátku s tebe půjde odumřelá sliznice.Každopádně výplach nesmí být nějak moc nepříjemný nebo moc pálit...uber tedy :bye: dávku.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od A(&F) »

Valeria1982 píše:Opakovane mám silné bolesti před menzes a pak divné bíle výtoky po menzes spojené s pálením a bolestí pošvy. Vaginální čípky ani gynekolog nepomohli, z výtěru mám opakovane potvrzenou Candidu. Máte s tím nejakou skušenost?
... zkus výplach/sedací koupel odvarem z Krtičníku hlíznatého (Scrophularia nodosa) v kombinaci s Řebříčkem, popř. i Řepíkem ... odzkoušeno - prověřeno - funguje ... zatím asi to nejúčinnější, co je známo z přírody, přitom však naprosto šetrné, nebolestivé a bez vedlejších účinků ...... způsob aplikace viz např. http://www.bylinkyprovsechny.cz/byliny- ... ni-vyuziti ...

... k tomu ještě přidej pravidelné popíjení odvaru z Kotvičníku (https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=140857#p140857), popř. kvalitní kotvičníkovou tinkturu (pro odstranění premestruálních bolestí v podbřišku, ale i "PMS nálad" a výkyvů, především však těch bolestí a křečí v počátku MS ... s kotvičníkem je to "prý jako hedvábí") ... rovněž můžeš při problémech popíjet očistný odvar z již výše zmíněného Řepíku, Maralího kořene (Parcha léčivá - Phaponticum carthamoides Rhaponticum carthamoides), atd. ... a máš to zcela bez chemie ... a bez pálení ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne ned 06 pro 2015 18:19, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Peter11 »

A(&F) píše:... Maralího kořene (Parcha léčivá - Phaponticum carthamoides), atd. ... ) ...

... :bye: ... Anri ...
Asi máš překlep v názvu. Rhaponticum carthamoides je tuším správně.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rhaponticum carthamoides ...

Příspěvek od A(&F) »

... Petře dík ... :good: ... hned upozorním kolegu, že má překlep ve fakultní kytkodatabázi ... :D ... asi mu tam upadla ta pravá spodní nožička od "R" ... :lol: ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od A(&F) »

Valeria1982 píše:.... z výtěru mám opakovane potvrzenou Candidu. ...
... náhodou nevíš, který konkrétní druh/taxon Candidy máš diagnostikovaný ?? ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Valeria1982
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 02 pro 2015 13:12

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Valeria1982 »

A(&F), děkuji za odpověď. Je to pro mě něco nové. Jak dlouho musím koupele a výplachy provádet? Přípaně v jakých časových intervalech?

Moc děkuji


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Krtičník ...

Příspěvek od A(&F) »

... jak je napsáno v odkazu, koupele ideálně provádět 2x denně ... poznatelné výsledky jsou už po druhé aplikaci (zkušenost) ...

... a jak dlouho?? ... no přece dle potřeby ... ;) ... (neb základ je, nejdříve vyřešit to, co Ti candidu způsobuje, ... ale o tom až příště, až budu mít více času se "rozepsat") ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
A-Ha
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29 bře 2016 11:02
Dostal: 1 poděkování

Re: Candidoza a chytrá houba - hlášení č.1

Příspěvek od A-Ha »

[quote="kutil"]Vážení přáte ANO !!!
Přemnožením kvasinek trpím léta aniž bych to věděl a až zde na fóru sem zjistil vo co gou....
Pozitivní zjištění:
Antimycosin jako chytrá houba užitý vnitřně nemá žádné vedlejší účinky a nijak neovlivňuje střevní flóru ani imunitní systém :jump:
Po dobrání prvního balení se mi úžasně ulevilo. Ani sem netušil jak moc trpím vnitřním napětím v oblasti střev. Houbička mě sežrala nežádoucí kvasinky, ztratily se příznaky žáhy způsobované Candiíí a kromě pár dnů "napěněné" stolice se užívání jinak neprojevilo.
Vlastně ano, zmizelo mi noční pocení zapříčiněné právě obranou organismu proti působení kvasinek.
Protože mám ložisko Candie v krku projevující se trvalým bílým povlakem na jazyku (jak sem vyčet na netu), zvolil sem další taktiku:
Večer sem si nanesl prášek přímo na jazyk a nechal jej aktivovat slinami (kvasinky se množí nejvíce v noci). Povlak na jazyku se sice neztratil, ale jazyk je takový jemnější a špička růžová. Opět konstatování že se něco pozitivního děje.
Závěr:
Zahajuji frontální útok. Dokoupil sem 3 balení houbičky (mimochodem pod jiným obchodním názvem). Pak nasadím protikvasinkovou dietu, MMS a posilování IS současně! Prostě chci se těch kvasinek zbavit za každou cenu ;)
Pak opět podám hlášení č.2 :bye: :bye:
H.v.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Candidoza a chytrá houba - hlášení č.1

Příspěvek od kutil »

[quote="A-Ha"]Vážení přáte ANO !!!
Přemnožením kvasinek trpím léta aniž bych to věděl a až zde na fóru sem zjistil vo co gou....
.........
H.v.[quote="A-Ha"]
Vážení přátelé,
jsem udiven že se zde objevil můj příspěvek hóódně staršího data a proto musím reagovat.....
Všechno je totiž jinak :!: :!: :!:
Candidóza je úzce spojena s funkcí zažívacího systému a proto se velice těžko samostatně likviduje :bhead: :evil:
Kdo sledoval mé příspěvky tak ví že jsem vyzkoušel kde co pod heslem "tonoucí se stébla chytá".
Obrat nastal až sem se zaměřil na zažívací ústrojí jako celek. Nevím co bylo příčinou toho že v současné době su fit, tak vám alespoň nastíním co vše mě pomohlo zbavit se letitých problémů ;)
V první řadě je to HCl terapie kdy před hlavním jídlem popíjím vodu s pár kapkami HCl nebo Bolotova koktejlu. Se zvyšujícím se věkem každému klesá vlastní tvorba HCl a pokud ji nedoplňujete tak si tělo musí vyrábět jiné kyseliny na trávení ze svých tělesných orgánů. Ty ale nejsou řízeny a tak dochází k jejich přemíře až k pálení žáhy atd....
Druhým bodem bylo provedení očisty jater epsomskou solí a oliv.olejem s grepem (viz google) a semo tamo i očista tl. střeva kávovým klysmatem.
Aniž bych si to uvědomil, tak po roce byly problémy s candidou minulostí... :good:
No a abych tomu nasadil korunu, tak sem našel endogenní dýchání dle dědka kořenáře a nestačím se divit :shock:
Závěr:
Klasická medicína je zaměřena na řešení důsledků a nikoliv příčin. Proto se zaměřte na očistu celého těla a na jeho detoxikaci, v google je info hafo.
Všude se píše o nutnosti posilování imunitního systému, ale těmi prášky z lékáren toho nedocílíte - grrr
Např. se prodává hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem, ale MuDrci doporučená dávka je téměř 10x nižší než ta která opravdu pomáhá... V tom případě by vás podpora IS stála kolem 1000,- Kč měsíčně a to se jim zdá móóc.
Proto sem si začal pěstovat hlívu doma ve sklepě a kupodivu to jde ;)
Bacha na podmínky sušení, veliký rozdíl v obsahu např. vit.D je v tom zda sušíte hlívu kloboučkem nahoru nebo třásněmi ke slunci! Ale to je opravdu na velice dlouhé povídání.
Vše se dá najít na netu, chce to enem trpělivost.
Tak vám přeji hóódně té trpělivosti v samoléčbě. Opravdu to stojí za to :hip:
H.v.


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od nika22 »

Zdravím,

je tu někdo kdo by mi poradil, kde sehnat v ČR Ozovit nebo peroxid hořčíku? Zkoušela jsem se ptát Googlu, ale na peroxid hořčíku mi nabídl jen fu Fagron, která momentálně nemá a prý ještě dlouho mít nebude. Pokud tu třeba někdo i umí tu látku vyrobit, prosím ozvěte se.

Díky!


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od kutil »

nika22 píše:Zdravím,
je tu někdo kdo by mi poradil, kde sehnat v ČR Ozovit nebo peroxid hořčíku? Zkoušela jsem se ptát Googlu, ale na peroxid hořčíku mi nabídl jen fu Fagron, která momentálně nemá a prý ještě dlouho mít nebude. Pokud tu třeba někdo i umí tu látku vyrobit, prosím ozvěte se. Díky!
Omlouvám se že reaguji na příspěvek o peroxidu, ale odkaz v pc mě upozornil že toto vlákno jede dál ... a to je dobře ;)
Za těch 10 roků co se zajímám o alternativní medicínu tak sem zjistil spousty rozporů oproti klasické medicíně. V rámci upřednostnění zisku z nás dělají neustále ovčany-grrr
V poslední době sem narazil na Kurkumu- klasické koření. V příloze máte co všechno umí a budete se divit. Problém je, dostat do sebe léčivou dávku a to 1 lžičenku kari denně. V této dávce je pár mg léčivého kurkuminu. Na léčení rakoviny a jiných údajně neléčitelných nemocí potřebujete denně 3g. Tuto dávku nejste schopni do sebe klasicky dostat. Když budete týden jíst řízky tak vám přestanou chutnat a polezou vám ven aj ušima ....o kurkumě nemluvě.
Naše chuťové buňky oklameme použitím tobolek ;)
Samozřejmě že se dají koupit jako výtažek - extrakt, ale jako se vším za podstatně dražší peníz :cry: Na udržovačku je to OK, ale na větší dávky abychom začali šetřit. Proto ta kutilská výroba kdy napřed vyrobíte extrakt povařením kurkumy v tuku a vodě. Po schládnutí je kurkumin navázán v tuku který snadno odeberete z hladiny jako led. Do tohoto tuku pak přidáme klasicky kurkumu a máme tobolky o dostatečné síle....

Tak sem se vypovídal a život de dál....
Přeji brzské uzdravení a pevné zdraví všem
H.v.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od nika22 »

kutil píše:
nika22 píše:Zdravím,
je tu někdo kdo by mi poradil, kde sehnat v ČR Ozovit nebo peroxid hořčíku? Zkoušela jsem se ptát Googlu, ale na peroxid hořčíku mi nabídl jen fu Fagron, která momentálně nemá a prý ještě dlouho mít nebude. Pokud tu třeba někdo i umí tu látku vyrobit, prosím ozvěte se. Díky!
Omlouvám se že reaguji na příspěvek o peroxidu, ale odkaz v pc mě upozornil že toto vlákno jede dál ... a to je dobře ;)
Za těch 10 roků co se zajímám o alternativní medicínu tak sem zjistil spousty rozporů oproti klasické medicíně. V rámci upřednostnění zisku z nás dělají neustále ovčany-grrr
V poslední době sem narazil na Kurkumu- klasické koření. V příloze máte co všechno umí a budete se divit. Problém je, dostat do sebe léčivou dávku a to 1 lžičenku kari denně. V této dávce je pár mg léčivého kurkuminu. Na léčení rakoviny a jiných údajně neléčitelných nemocí potřebujete denně 3g. Tuto dávku nejste schopni do sebe klasicky dostat. Když budete týden jíst řízky tak vám přestanou chutnat a polezou vám ven aj ušima ....o kurkumě nemluvě.
Naše chuťové buňky oklameme použitím tobolek ;)
Samozřejmě že se dají koupit jako výtažek - extrakt, ale jako se vším za podstatně dražší peníz :cry: Na udržovačku je to OK, ale na větší dávky abychom začali šetřit. Proto ta kutilská výroba kdy napřed vyrobíte extrakt povařením kurkumy v tuku a vodě. Po schládnutí je kurkumin navázán v tuku který snadno odeberete z hladiny jako led. Do tohoto tuku pak přidáme klasicky kurkumu a máme tobolky o dostatečné síle....

Tak sem se vypovídal a život de dál....
Přeji brzské uzdravení a pevné zdraví všem
H.v.
Zdravím,

Kurkumu konzumuji, co mi síly stačí a musím říct, že nějaký efekt má, ale pořád to není ono. Za několik měsíců jsem jí zkonzumovala kilo. Nasypu ji vždycky do másla, je to docela dobré i samotné.
(Nejlepší cenu jsem našla na profikoření.cz 180 Kč/kg).

Ale jak říkám, chtělo by to breberkám pořádně zatopit. Třeba někdo poradí, nebo bude chtít taky objednat Ozovit ze zahraničí - pošta z Dojčlandu stojí 15 teuro, to je moc...


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“