Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Valeria1982
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 02 pro 2015 13:12

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Valeria1982 »

Lidi, jak se zbavit Candidy.....,prosím poradte....


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:... problém HB versus lékaři je v tom, že HB vidí parazity úplně za vším. I tam kde je naprosto jednoznačně z pohledu medicíny definována jiná příčina onemocnění (napřiklad tuberkulóza). Proto ji neberou vážně ani lékaři, kteří jsou jinak alt. medicíně nakloněni.
... http://zpravy.idnes.cz/lecitele-chlorov ... zpravy_mav ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od A(&F) »

Batles ve https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=139987#p139987 píše:
stoun píše:..... a z octů - jablečný a vinný ocet ......
Malá rada pro vás: nepoužívejte vinný ocet, on přímo vyživuje Candidu. .......
... :ethink: ... pls zdroj informace, popř. zdůvodnění, proč právě vinný ocet (jiné octy tím pádem Candidu nevyživují ?? ... :ethink: ... proč, když vinný ano ??) ... předem dík za odpověď ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Batles »

A(&F) píše:pls zdroj informace, popř. zdůvodnění, proč právě vinný ocet (jiné octy tím pádem Candidu nevyživují ?? ... :ethink: ... proč, když vinný ano ??) ... předem dík za odpověď ...
... :bye: ... Anri ...
Protože vinný ocet obsahuje něco, co candidu vyživuje. Není ocet, jako ocet. Co je na tom divného?
Ve všem dobrém je vždy i něco špatného a naopak. U zdravého člověka vinný ocet není třeba řešit.
Zdroj: knihy Nebezpečné plísně, O zdraví úplně jinak, Praktická detoxikace.
:bye: Batles


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od A(&F) »

Batles píše:Protože vinný ocet obsahuje něco, co candidu vyživuje. Není ocet, jako ocet. Co je na tom divného?
Ve všem dobrém je vždy i něco špatného a naopak. U zdravého člověka vinný ocet není třeba řešit.

Zdroj: knihy Nebezpečné plísně, O zdraví úplně jinak, Praktická detoxikace.
... dík za info, ale přesto ... předpokládám správně, že v těch knihách není blížeji popsáno, co konkrétně je to "něco"/"na základě čeho se tak děje" ?? (= na základě čeho je to tvrzení pravdivé/ověřené) ...

... :bye: ... Anri ...

-------------------
(mmch, o tom, že by na tom mělo být něco "divného", jsem přece nikde nic nepsal ... tak proč potom ta poznámka ???) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Když koupím zavařené kyselé okurky a pár jich sním, je mi blbě. Když se udělá doma salát hlávkový či okurkový, můžu toho sníst kýbl a nic mi, krom nafouklého břicha, není. A to většinou vypiju i octovou vodu z misky-teda spíš z lavorku, protože mně miska okurků či salátu nestačí. Úplně na tom ujíždím. :-) Naučili jsme se používat jablečný ocet, ale nikdy mi nebylo blbě ani po vinném octu. A že mi bývá blbě po kde čem.... Z toho usuzuji, že to s tím octem nebude tak hrozné.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od A(&F) »

Kov píše:Naučili jsme se používat jablečný ocet, ....
... a používáte kupovaný ... nebo si vyrábíte vlastní ?? ... ;) ...

(pokud jej kupujete, tak koukni k Zuze na "Zkvašeno", ... třeba tam najdeš inspiraci ... :) ) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Mrknu se, ale na tyhle samovyroby nemam uz volny cas.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: samovýroba octa ...

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
... Kove, výroba domácího octa není nic složitého ani časově náročného, ten čas si vždycky rádi najdeme (hezky se při tom povídá i relaxuje :) ) ... kdy pokud jsou jablka a hrušky zadarmo (jako že jsou), tak potom litr vynikajícího samodomo aromatického octa vychází zhruba na 2 až 3 koruny ... + samozřejmě cca 2 člověkohodiny spojené s počátečním zpracováním ovoce ...... každoročně se dává vykvasit minimálně 50 litrů, z čehož se část ve správnou chvíli spotřebuje jako burčáček :P a část se nechá změnit na jabčák (ze kterého se pak dle potřeby převážná část nechá přeměnit v ocet, anžto hodně zavařujeme) ... dyť na tom vůbec nic není ... ;)

... jinak kvasnou metodou vyrábím i další octy, včetně těch bylinkových (čili nikoliv klasickým louhováním bylin v octu, jak je běžně zvykem, ale opravdovým alkoholovým + následným octovým kvašením) ...... letos jsem tímto způsobem poprvé spáchal i kotvičníkový ocet :D, kterýžto absolutně nemá chybu !!! ... nádherná barva, vůně i chuť (až lehce do citrónova), silně pěnivý ... a byť ještě není zcela dozrálý, tak se povedl ... :good: ...... krom "ranního cucnutí si" jej přítula dokonce používá i místo šťávy do vody (popř. ho při tomto ještě míchá dohromady s domácí aroniovou šťávou, se šťávou z bezu, atd.) ... až taková je to mňamka ... :) ...

... :bye: ... Anri ...

-------------
PeS: ... mmch, zrovna dneska jsem z velkoskladu dovalil skoro 12 kg řádně nahnědlých, těžce měkkých banánů v ceně 4,-/kg (po kterých se můžu utlouct :D ), tudíž za chvíli jdu založit na banánový kvas ... ;) ... že bych pak také nechal část šmakoviny "zoctovatět" ??? ... :lol: ... (ale nevím, jestli mě s ním pak "bytná" nevyžene, anžto ve špajzu i v obou sklepích už máme nemalé zásoby ve formě cca 30-ti různých druhů octa :laugh: :laugh: , vše vlastnoruční výroba, kdy některé druhy již mají archivní charakter ... :) )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Valeria1982
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 02 pro 2015 13:12

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Valeria1982 »

Přátelé, vše co radíte mi připadá moc časově náročné... Jsem plne vytížený člověk, který chce neco jednoduchýho a účinnýho. A taky nechce trávit půl dne v kuchyni.
Nějaký tip?


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jani »

Valeria1982 píše:Přátelé, vše co radíte mi připadá moc časově náročné... Jsem plne vytížený člověk, který chce neco jednoduchýho a účinnýho. A taky nechce trávit půl dne v kuchyni.
Nějaký tip?
Zcela seriozně HLADOVKA - nenáročné, jednoduché, účinné a jako bonus gratis


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

Co říkáte na můj vlastní antiparazitární protokol?
Chci si namíchat do zásoby tuto směs, množství na 1 den: 2gramy MSM (působí prý i proti parazitům), 1,5g vitamínu C (má synergický efekt s MSM), 200mg kyseliny borité (měla by ničit chininové "kostry" parazitů), jako poslední složka neurčené množství citrátu hořčíku (spíše pro podporu dalších účinků bóru než proti parazitům).
Tuto směs bych pil každý den, do toho mám v plánu jednou týdně 3 dny po sobě brát 12g namletého hřebíčku. Dále každý den cca 10 kapek lugolu (k tomu 100ug selenu). Pak párkrát si dát ořešákovou tinkturu od Anriho, respektive Bohuše, možná ještě přidám i česnekovou tinkturu.
Toto všechno bych chtěl brát zhruba 3 týdny, ještě v průběhu do toho přidám antiparazitární směs od Mahatmy, která mi už doma leží rok, ale je prý pořád účinná :-D .
Myslíte, že to bude dostatečné? Chtěl bych tím v první řadě vyřešit pravděpodobné parazity v hlavě a hlavně v uších. Mám za sebou dvě očisty jater podle Jardy Zajíčka, následně i kůru bobkovým listem, u kterého se pozná, jak je tělo zaneseno a dle minimálních reakcí mám naštěstí teď tělo docela čisté. Po tomhle všem se nejspíš domluvím s Batlesem, jestli by mě proměřil, jestli jsem zlikvidoval vše co jsem měl.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od felda »

Igi s tím lugolem bych byl opatrný,jedna dáma zde na fóru psala ,kam všude je zastřeně přidáván jód a vypadá to ,že ho spíš máme přetlak, než,že by nám chyběl...udělěj si radši test, tím nic nezkazíš.


felda
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

Jj test si udělat určitě.Mně osobně se mi zdá ohodně lepší než lugol třeba chlorella...to je mj. přírodní zdroj jodu a funguje bezvadně i na detoxikaci. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od A(&F) »

Igi píše:..... Pak párkrát si dát ořešákovou tinkturu od Anriho, respektive Bohuše, možná ještě přidám i česnekovou tinkturu. ... (doplněno: ČTT nebo-li Česneková Tibetská Tinktura je rovněž od Bohuše :) )
Toto všechno bych chtěl brát zhruba 3 týdny, ještě v průběhu do toho přidám antiparazitární směs od Mahatmy, která mi už doma leží rok, ale je prý pořád účinná :-D .
Myslíte, že to bude dostatečné? Chtěl bych tím v první řadě vyřešit pravděpodobné parazity v hlavě a hlavně v uších.
... Igi, pokud si myslíš, že jsi "šťastným hostitelem dajakých parazitů", tak pro začátek zkus pár dnů v kuse (4 až 7 dní) užívat pouze vyšších dávek kotvičníku (tj. cca 5-ti násobek dopor. denní dávky, ale v průběžném rozložení do celého dne) a uvidíš, jestli to zapůsobí ...... pár lidí už to prublo a zažili klasickou nefalšovanou herxku, z čehož se dá usuzovat, že kotva působí aj jako účinné antiparazitikum ... :) ... (zatím se sice neví, na které všechny parazity to vlastně zabírá, ale na některé určitě ano ;) ) ... nicméně, pokud ještě nejsi navyklý na kotvičník, tak při takto téměř "koňských dávkách" bych to s ničím dalším už raději nekombinoval ... (ono vůbec, to "pokusnické" kombinování několika různých bylin najednou je většinou vošajstlich ... jednak potom nevíš, co Ti vlastně zabralo + mohl by ses rovněž dočkat i ne moc dvakrát povedené interakce ... :ewhistle: ) ...

... jenom počítej, že během této high-grade kotvové léčby budeš dosti "naspídovanej" ... (tím pádem toho moc nenaspíš Ty ani Tvá přítelkyně ... :D ) ...

... :bye: ... Anri ...

---------------
PeS: ... a byť je kotvičník při běžném užívání jedna z nejbezpečnějších bylin, která je vůbec známa (neb nemá žádných negativních vedlejších účinků), tak při dlouhodobějším užívání markantně zvýšených dávek (v množství 5 až 10-ti násobku) by možná chtělo, aby Tě, Igi, někdo průběžně kontroloval, jestli náhodou po několika dnech s minimem spánku někde nedřímáš ve stoje ... :lol: ... ;) ...

... mmch, novinář J-X-Doležal zkusil až 10-ti násobek po dobu několika týdnů a ustál to v pohodě ... navíc už druhý den mu všechny ženy připadaly "nesmírně atraktivní" ... :D ... (zkoušel jsem kdys v samých počátcích podobně vysoké dávkování ... a byť jen po dobu necelých dvou týdnů, tak jsem dopadl na chlup stejně ... tedy vlastně spíše "na mnoho chlupů stejně" ... :evil: ) ...
Jiří X. Doležal - REFLEX - září ´02 - v článku REPORTÁŽ Z MARTÍNKOVA píše:..... Večer si málem zapomenu čaj uvařit. Pak si ale vzpomenu, zaleju hrst natě a s nechutí vypiju hořkou tekutinu. Kouřit se to nedá – to jsem zkoušel, přestože to profesor Valíček zavrhl rovnou. Nezbývá než potvrdit, že to nemá cenu. Usnul jsem, druhý den odpoledne šel do fotolaboratoře na Příkopech a s překvapením zjistil, že vidím v podstatě jenom ňadra a ženské zadky. Tak mě to vzalo, že jsem šel na kafe a usoudil, že se jedná o subjektivitě podmíněné selektivní vnímání.

Třetí den jsem obvolal pár známých a rozdealoval pár pytlíků tribulu. Zadarmo – jak jsem to dostal. Na večer před dnem, než jsem v Martínkově slíbil dodat text, jsem měl naplánovaného tuhle reportáž dopsat. Večer dopadl jinak. Den nato jsem dopoledne seděl před obrazovkou s vyhaslým polednem a opravdu se nemohl soustředit na psaní. Vzpomínky na tu noc mi umožňovali pouze googlovat „Tribulus terrestris“ a klikat na další a další klinické studie, že ten čínský plevel prostě prokazatelně funguje jak to, co se očekávalo od elixíru mládí. Jenom se o něm neví a nikdo se neshodne v dávkování natě.

Zazvonil telefon, volal pan Klušák, co je s textem. „No víte …,“ nevěděl jsem přesně, jak formulovat, „já to včera testoval.“ „Pak jsem upil ze šálku odvaru ze sedmi gramů“ (dávka profesora Valíčka, pro běžného konzumenta doporučuje začít na sedmině).

„To chápu!“ zasmál se vítězně pan Klušák, který rovněž pije sedm gramů denně, ale již několik let.

KORUPČNÍ DOVĚTEK

Přijal jsem jako úplatek za tuto reportáž asi půl kilogramu kotvičníku. Asi 200 gramů jsem zdarma distribuoval přátelům, kteří mi slíbili referovat o účincích. Zbytek jsem si ponechal k testování na vlastní osobě, což při mém dávkování znamená necelých šest týdnů – pak se ke kotvičníku v Reflexu vrátím krátkým ohlédnutím. Jinak dělám té rostlině reklamu zcela zdarma, jenom proto, že mi už třetí týden užívání kotvičníku funguje.

Má-li kterýkoliv subjekt pocit, že jsem podplacený a lžu, nechť pošle fotografie a základní údaje o věku, váze a postavě své zmocněné ověřovatelky včetně telefonického spojení na ni do e-mailu jxd@volny.cz, případně v obálce na adresu redakce. Projde-li dáma nepříliš náročným výběrovým zřízením, rád ji osobně předložím genetické důkazy, že mi stojí za to dělat kotvičníku reklamu zadarmo.
... :laugh: :laugh: :laugh: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“