MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

My se bát koronaviru nemusíte ne?mámě mms.Já su zrovna ve Vietnamu


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Deane »

Aj niekto skúsil na koronavírus MMS?
Pekne dlho som tu nebol, ani neviem aké sú nové poznatky s MMS.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Dagmara
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03 bře 2020 18:37

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Dagmara »

jsem zde úplný nováček, prosím poradíte, kde koupit MMS. Internet je ho plný, nedokážu rozeznat kvalitu versus cena, vřelé díky Dáša


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

na stránkách J. Humble:

Koronavirus - Světová epidemie z Číny

Chřipka - MMS - Jim Humble
Jistě brzy přijde "chřipkové období" a tak připomínám jednoduchou věc, která vás na 90% od jakékoliv chřipky ochrání.
Je jedno, zda bude ptačí, prasečí či hovězí či to bude koronavirus z Číny !
MMS a jeho účinná látka kterou je oxid chloričitrý, zlikviduje jakoukoliv mutaci jakéhokoliv koronaviru !!!
Jde o to, jak oxid chloričitý správně použít.
Každý večer před spaním si aktivujte tři kapky MMS v hrnku nebo ve skleničce.
Po aktivaci se ihned začne uvolňovat plyn s názvem oxid chloričitý, který zničí jakýkoliv známý i neznámý virus jakékoliv "chřipky". Jde o to, dostat tento plyn do plic, společně se vzduchem.
Dle Jima Humbla to lze provést takto:

Třikrát se nadýchnout oxidu chloričitého smíchaného se vzduchem nosem a třikrát pusou.
Jak?
Přibližte hrnek s aktivovaným MMS k nosu a pomalu ale hluboce se nadýchněte. Směs plynu vás nesmí štípat v krku ani v nosu - zvolte vhodnou vzdálenost hrnku od nosu. Zadržte dech a poté vydechněte. To samé udělejte ještě dvakrát. Jde tedy celkem o tři nádechy.
Toto je první část procedury. Nyní to samé proveďte pusou. Pomalu hrnek přibližujte k puse a nadechujte se. Nesmí to pálit v krku. Opět se nadýchněte a zadržte dech. To samé ještě dvakrát.
Viry chřipky se přenášejí v drtivé většině kapénkovou infekcí, tedy že prostě virus či viry vdechnete. Nějakou dobu viry zůstanou v plicích, než se dostanou do těla, kde spustí stav, zvaný chřipka.
Nádechem se oxid chloričitý smíchá se vzduchem a dostane se vám do plic. Tam zahubí vše, co by mohlo způsobit následné rozšíření chřipkových virů do krevního oběhu a tím zabrání napadení těla těmito viry. Zároveň vám plíce začne oxid chloričitý čistit. Můžete se rozkašlat, můžete začít vykašlávat divné věci - to se vaše plíce čistí. Nedělejte nikdy více, než tři nádech nosem a tři pusou.
Můžete také volit každodenní koupel v horké vaně s MMS nebo s CDS v době rozšiřování chřipkových onemocnění. Budete vdechovat výpary - oxid chloričitý - a přes kůži vám půjde do těla oxid chloričitý také. Vše je tak přínosné, jak jen si lze přát.
Nelze na 100 % zaručit, že i přes tato opatření chřipku nedostanete.
90% je ale skvělé číslo!
Přemýšlejte a jednejte !
Oxid chloričitý - dar který musíme využít !
Jsem nyní zvědavý na novináře, kteří pořád polévají chloritanem sodným kalhoty a odbarvené je potom ukazují jako důkaz podvodu s MMS.
MMS může nyní zachránit celý svět !!! Kdo o MMS ví a umí ho používat, nemusí se ničeho bát.
J.W.


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Deane »

Ja približne obden beriem preventívne po cca 2-3 hodinách 4 aktivované kvapky MMS. Môžem skúsiť aj ten plyn.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
mirutko
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 23 led 2020 21:42

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od mirutko »

Dobrý deň, prosím vás, dlhšiu dobu mám problémy s tvorbou HCL, dopĺňam ústne kyselinu aj Betaine HCL, dokonca aj intramaskulárne do svalu ju pichám. Skúšal som aj úpravu stravy, no žiadne zlepšenie... Mám pocit, že problém bude v chronickom zápale, cítim, že zdravotne nie som na tom najlepšie, nedávno som prekonal zápaľ pľúc a celkovo cítim, že mám slabú imunitu. Objednal som si Chloritan + HCL, tak skúsim to trošku prečistiť. Má s tým niekto skúsenosti ? Teoreticky po vyčistení od vírusov, plesní atď. by mohlo dôjsť k obnove vlastnej tvorby HCL v žalúdku ? Začínam byť zúfalý, mám 31 rokov... :(

Ďakujem za akúkoľvek reakciu !


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

Trošku to rozepiš-jak se u tebe projevuje nedostatek hcl? co jíš?jaké máš PH?


wahenko
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 02 kvě 2020 13:42

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od wahenko »

NAzdar lidi,

sledujem mms, pozerám rôzne rozhovori a čítam o tom dost, ale čim viac o tom čítam, tým viac som zmateny nakoľko som dost opatrný v tejto veci :|
viete mi prosim vas napisať po lopate s čim je najlepšie aktivovat roztok chloritan sodny 25% ??
pretože pred tym, kym som vypatral toto forum tak som natrafil vacsinou na aktivator kyselina citronova a objednal som si s eshopu kys.citronovu a chloritan sodny, dnes som vyskual 1:1 a veru som si neni isty ci ta kys.citronova bude pre mna vhodna...
ale tu som sa docital ze je lepšie vymenit kys.citronovu za HCI.
potom som sa dopocul je je lepšie CDS2.

tak teda moja otazka znie : aky aktivátor použiť?

DAkujem za kazdu odpoved.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Nejhodnější je kyselina HCl.
Kyselina citronová podle některých lidí je také vhodná, ale ona vytahuje vápník z kostí, takže ji vůbec nepoužívám.
CDS2 je aktivováno hydrogensíranem sodným a ukázalo se to jako nejhorší varianta - vyšel o tom článek v Regeně.


wahenko
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 02 kvě 2020 13:42

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od wahenko »

super,
momentalne fičim Na 1 kvapke s kys.citronovou ( snazim sa to piť kazdu hodinu, ale nie vzdy to ide dodrzať) a dnes zvysujem na 2 kvapky. tak to možem spravit aj tak,ze ked navyšim davku na 3 kvapky, tak kys. citronovu vymenim za kys. chlorovodikovu? tu zatial nemam ale dokupim.

este ma napadala jedna otazka , kupoval som to cele na jednom eshope neviem ci to sem mozem napisat ked nie tak vymazte, na stranke mmskvapky.sk, je ten zdroj spolahlivy co sa tika kvality? lebo napr na tej stanke predavaju kys.chlorovodikovu HCl 4% a vacisnou citam ze sa to aktivuje 1:1 s 3.5% kys.chlorovodikovou. tych 0.5% tam hore dole neprekaža ?

dakujem


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Ano, citronku můžeš vyměnit za kyselinu HCl. Koncentrace 4% HCl je v rámci tolerance pořádku.
Chceš li mít jistotu kvality, tak nakupuj na stránkách skchem.sk
Pouze tyto stránky mají autorizaci Jima Humbla.
Hezký den :)


Michal01
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 01 říj 2011 14:14

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Michal01 »

Dobrý večer všem,

chtěl bych Vás poprosit o radu/pomoc.

Manžel mojí kolegyně je těžce nemocný. Má rakovinu tlustého střeva ve 4. stádiu s metastázemi na plících. Z klasické "léčby" má za sebou chemoterapii a rádioterapii. Operaci nedělali. Jinak je mu 66 let, před nemocí neměl jiné výrazné zdravotní problémy.
Poskytl jsem jim nějaké základní zdroje informací k MMS a vypadá, že je to docela zaujalo.

Byl bych moc vděčný za nějaké tipy a postupy, které by mohl aplikovat (který protokol, jestli jít cestou CDS a nebo MMS, atd.)

Děkuji moc a přeji hezký večer


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Zdravím Michale01,
na tuto rakovinu bych použil Protokol 2000 (MMS1+MMS2+DMSO)
Tato rakovina je už kombinovaná, takže i inhalace do plic ze dvou kapek MMS1 a přímá likvidace nádorů v tlustém střevě pomocí klystýrů s MMS1.
Tato sestava dává šanci.....Moc držím palce.
Já osobně místo MMS1 používám CDH, protože CDS je slabé.
Batles


Michal01
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 01 říj 2011 14:14

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Michal01 »

Ahoj Batlesi,

děkuji moc za rychlou odpoved.

Měl bych pár doplnujících dotazu:
- MMS1 mám radši pripravovat z chloritanu, ktery aktivuji HCL nebo hydrogensiranem? A nebo to nahradim primo CDH, ktere se taky musi nejak aktivovat?
- nasledne dle predchoziho bodu bych pripravene MMS1 pouzil i pro potirani s DMSO, inhlaci a klystyr?

Jsou pak prosim jeste nejake dalsi dulezite veci, ktere by bylo fajn dodrzovat? Nebo naopak co radsi nedelat?
Napadaji me takove zakladni veci jako pit zeleninove stavy, nejist cukr a uzeniny, chodit na prochazky, relaxovat (meditovat) + dýchací techniky, vysoke davky vit. C cca 2 hodiny po posledni davce MMS atd.

Ještě jednou dekuji a preji hezky den
Michal


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Ahoj,
nejlepší bude mi zavolat na 777 220 221.
Samozřejmě, že je potřeba změnit jídelníček i nápojový režim, jak správně připomínáš.
MMS1 aktivovat kyselinou HCl. Můžu poslat i jak vyrobit CDH.
CDH se použije na klystýry, na protokol, na inhalaci ne - to se může praktikovat pouze z MMS1. Mám sice osobní zkušenosti s inhalací do plic s CDH, zdá se mi to velmi dobré a pohodlnější, než ze dvou aktivovaných kapek MMS1. Jak píši, lepší je mi na tyto podrobnosti zavolat, rád vše vysvětlím.
Eventuelně mohu poslat celkem podrobný jídelníček, píši tam i čeho se vyvarovat jídelníček......


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“