MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Deane »

Tak a teraz babo raď. Chloritan sodný mám doma v zásobe, chcel by som si urobiť CDS, no nejak sa v tom strácam. Aktivovať kyselinou citrónovou mi príde najjednoduchšie, no o aktivovaní hydrogensíranom neviem nič, nejaký jednoduchý návod som a nedočítal, mal som aj HCl doma, no už neviem aká koncentrácia, som z toho blbý.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Kera-la
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 08 říj 2020 17:46

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kera-la »

Dobry den. Svagrinina tchyne se nakazila covidem. Prozatim nie je v nemocnici ale nie je to s nou dobre... vedeli by ste mi prosim poradit nejaky protokol alebo kuru ako jek pomocou MMS pomoct? Potrebne kvapky mam doma (liecim s nimi mamku-rakovina). Moc Dekuji


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Na cov stačí protokol 1000 a inhalace do plic ze dvou kapek.
Nebo začít brát vitamín C každých 20 minut 2 gramy až do průjmu a další dny pomalu zvolnit dávky. Třeba každou hodinu 2 gramy atd....


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Deane píše: ned 18 říj 2020 20:33 Tak a teraz babo raď. Chloritan sodný mám doma v zásobe, chcel by som si urobiť CDS, no nejak sa v tom strácam. Aktivovať kyselinou citrónovou mi príde najjednoduchšie, no o aktivovaní hydrogensíranom neviem nič, nejaký jednoduchý návod som a nedočítal, mal som aj HCl doma, no už neviem aká koncentrácia, som z toho blbý.
Jednoduší a velmi účinné je vyrobit si CDH. Jestli chceš, napiš mi na můj meil a já ti pošlu přesný návod....


Myslitel
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 26 dub 2012 13:51

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Myslitel »

Nazdar dlho som tu nebol ,vyrabam si CDH podla receptu :

"Chcete li získat rozumné výsledky, vyrábějte takto:
240 ml vody, přidejte 9ml chloritanu sodného (24,5%) a 2,1 gramu hydrogensíranu sodného (NaHSO4 93%).
Dostatnete z toho okolo 70-80ppm a pH 6,9"

Je to možne aj vdychovat s hrnku 3x ,ako sa piše na strane 201?
A ešte na vnutorne použitie vzhladom na zaludocne kyseliny, je možne CDH experimentalne pripraviť AKO "liposomal vitaminu C" Teda roztok CDH zapuzdrit do sojoveho alebo slnečnicoveho fermentovaneho lecitinu v Ultrazvukovej cističke .Podobne ako sa vyraba L.E.T. Vitamin-C? Len moja uvaha... :angel:

https://vitamincfoundation.com/forum/
https://www.mmsinfo.org


Dolfa
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 08 lis 2021 17:05
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Dolfa »

Dobrý den již druhým rokem mě sužuje ulcerózní kolitida(chronický zánět tlustého střeva, průjmy 10x denně) postupně na mě přestaly fungovat všechny léky i biologická léčba, nyní mám poslední šanci jak střevo zachránit, a tak bych chtěl od Vás poradit.Beru teď ještě kortikoidy a jedny silné prášky co nejsou zrovna lahoda pro žaludek no a o mms jsem se dočetl že může poleptat žaludek atd, jak by jste postupovaly, určitě asi začít pomalu třeba 3 kapky denně a sledovat stav a postupně zvyšovat na protokol 1000. Moc děkuji o jakkoli názor, jsem v tomhle směru úplný amatér, o mms čtu cca týden a nikoho jsem s tímhle problémem nenašel.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od cimirek »

Dolfa píše: pon 08 lis 2021 17:20 ulcerózní kolitida(chronický
Údajně, alespoň u někoho, by mohla zafungovat vodíková voda. Zkus přes soukromou zprávu kontaktovat člana s nickem "la".
Možná by poradil i Batles?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Ano, použij na ulcera protokol 1000, ale také klystýry.
Důvodem vzniku je napadení a "kousání - narušování" střevní stěny nějakými patogeny (parazité, bakterie nebo prvoci).
Střevo se snaží hojit a narůstá v něm nekrotická nefunkční tkáň, uzavírá se tím průchodnost střeva.


Dolfa
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 08 lis 2021 17:05
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Dolfa »

Ahoj moc díky za rady, a myslíš že když ještě užívám kortikoidy že to nebude dělat neplechu, beru prasky ráno a večer, tak asi začít s mms během dne, že? Jinak mohli byste mi prosím zaslat presny postup dávkování, našel jsem už asi tři a vždy se v něčem liší.Mam z toho respekt protože mi ještě chybí hemoglobin a taky sem zhubl 10 kg.předem moc díky Dolfa


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Ahoj Dolfo, pošli mi soukromou zprávu, napiš tam svůj meil a já ti to pošlu v přílohách. Kortikoidy vyzkouším instatestem, zda se to nebije......


michalbe
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 29 lis 2021 5:55
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalbe »

Dobrý večer všem.
Mohu poprosit o návod na užívání kapek MMS1?
“Batles” byl velice laskavý a poslal mi návod na výrobu MMS1.
V návodu se píše, ze :
- 3ml Cdh v deci vody = 50ppm hodnoty chloridu
- 1 ml Cdh = 1 aktivovana kapka MMS1. A lze používat na všechny protokoly…

Ač cely den hledám na webech nějaké rady…. Hrozny chaos. Kde najít ty protokoly? Na tuto reakci.
Muže mi někdo, prosím, poradit, jak to v praxi použit?
Má někdo nějaký návod na užívání , který do praxe převede návod na výrobu?
Děkuji za každou radu.
Užíval jsem CDS2 (zlutavoda.cz je užívání skvěle popsané) a pochopil jsem, ze jste již výrazně dále v technologii výroby.
Naposledy upravil(a) michalbe dne pon 29 lis 2021 21:20, celkem upraveno 1 x.


Betka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21 lis 2021 18:18
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Betka »

Chci se zeptat Betaine HCL je to samé jako HCL o kterém se tady píše a nebo to už je zase něco jiného prosim?


wahenko
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 02 kvě 2020 13:42

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od wahenko »

Objednal som si chloritan sodný a tekutina v nádobe nie je číra , ale sú tam take tmavé a bledé kúsky takých bodiek. Môže to byt pokazené alebo nejak zle uskladnené ? Ďakujem


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Chloritan sodný je málo kdy vzhledově úplně čistý. Dříve nebo později se v něm objeví usazeniny i mírný kal.
Nech to třeba dva dny ustát a pak to pomocí silikonové hadičky (běžně ji mají v akvaristice) nech přetéct do jiné nádoby.......


wahenko
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 02 kvě 2020 13:42

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od wahenko »

- čo by sa stalo keby si ten kal nevsimnem ?? Lebo to bola naozaj náhoda že som tam pozrel, v živote by ma nenapadlo že by tam niečo take mohlo byt


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“