Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od proud »

Craft píše: pát 16 srp 2013 11:10 Vidím, že tady vznikají poněkud nejasnosti, tak jsem raději napsal toto upřesnění, viz. http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... tml#msg853
"Tyto nepoctivce ovšem upozorňujeme, že jsme začali průběžně tuto situaci mapovat, abychom mohli podniknout patřičné kroky. Očividně zákon na ochranu autorských práv a duševního vlastnictví jim zřejmě nic neříká."..........nooo, u me sis hodne posramotil povest, ja ti delat elektrinu, taky ji prohlasim za dusevni vlastnictvi a budu uplatnovat teda autorsky pravo a zaplatis mi za kazdy cvaknuti vypinacem a podobne. Nad takovejma se mi chce blejt, omluva, ale pisu jen jak to je. Vazim si kazdy prace ve prospech vsech a tyhle sionisticky reci me hodne nadzdvihavaj ze zidle! Nic proti jmenovani nepoctivcu a falzifikatoru a uvadeni veci na pravou miru, ale bez blbejch kecu a vyhrozovani!


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od proud »

"Tyto nepoctivce ovšem upozorňujeme, že jsme začali průběžně tuto situaci mapovat, abychom mohli podniknout patřičné kroky. Očividně zákon na ochranu autorských práv a duševního vlastnictví jim zřejmě nic neříká."..........nooo, u me sis hodne posramotil povest, ja ti delat elektrinu, taky ji prohlasim za dusevni vlastnictvi a budu uplatnovat teda autorsky pravo a zaplatis mi za kazdy cvaknuti vypinacem a podobne. Nad takovejma se mi chce blejt, omluva, ale pisu jen jak to je. Vazim si kazdy prace ve prospech vsech a tyhle sionisticky reci me hodne nadzdvihavaj ze zidle! Nic proti jmenovani nepoctivcu a falzifikatoru a uvadeni veci na pravou miru, ale bez blbejch kecu a vyhrozovani!


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“