MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
lena

jaterni kura

Příspěvek od lena »

ahoj

ja jsem tuto kuru delala, neni to nic spatneho, trva to jenom priblizne 24 hodin.

pokud by jsi chtela vedet neco konkretniho tak se ptej.

znam dokonce nekoho, pres jednu kamaradku, kdo to dela stale a sbira jaterni/zlucove kameny do velke sklenice jako trofej

a timto se mu zlepsilo celkove zdravi

hezky den

lena


Andyblue
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 05 lis 2009 11:55
Bydliště: Trnava

MMS a ulcerozna kolitida...

Příspěvek od Andyblue »

Ahojte, vie mi niekto prosim vas poradit, ci ma MMS pozitivny ucinok aj na ulc. kolitidu?/chronicky zapal hrub. creva/ nemozem sa to nikde docitat...
..ak ano , ci sa to moze brat aj s liekmi, kortikoidmi / Salofalk,Imuran/ ..
trochu mam z toho pripravku obavy, ale laka ma to vyskusat, lebo uz som skusal vselico.....pekne dakujem
Naposledy upravil(a) Andyblue dne čtv 05 lis 2009 14:32, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: MMS a ulcerozna kolitida...

Příspěvek od la »

celostní medicína
http://www.celostnimedicina.cz/ulcerozn ... streva.htm
MMS na záněty funguje dobře ,to mám na sobě vyzkoušený.(Cotoje za léky nevím.)


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

VELMI doporučuji!

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Andyblue
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 05 lis 2009 11:55
Bydliště: Trnava

ATB? brat ich s MMS?

Příspěvek od Andyblue »

tak zatial dik vsetkym... keby nahodou niekto vedel, ci sa da brat MMS s tymi kortikoidmi, by mi to super pomohlo...
ale uz to aj tak beriem dokopy, zatial zijem.. a nemal som dokonca ani srajdu..ale som len na 4 kvapkach ...
uvidime, co to spravi, je to ale zvlastny pocit skusat na sebe nieco co je malo odskusane.. pripadam si ako v SCI-fi...
tak pa,pa

Když už to bereš, na tvém místě bych zůstal na MAXIMÁLNĚ 4 kapkách a bral je týden co 2 hodiny. Nemá žádný smysl to navyšovat!
S těmi kortikoidy je to zapeklitá věc, (mimo jiné!) UTLUMUJÍ imunitní systém, který se MMS-kem snažíš odlehčit a povzbudit... hmm.
Prostuduj si tohle, to Ti asi neřekli http://www.stefajir.cz/?q=kortikoidy-nezadouci-ucinky

Při ulcerózní kolitidě musíš hodně vláknin a doufám, že jsi kuřák, protože kouření u U.C. velmi pomáhá! Stoprocentně bych ale začal brát Nutra Bona. Je to to nejlepší, co pro sebe můžeš udělat. Je to naprosto jedinečná věc, a čím víc se v tom hrabu (nechal jsem si poslat podklady, které jinak nikde nejsou...), tím je mi jasnější, že nic podobného na světě neexistuje. Jen škoda, že se o tom moc neví.


Andyblue
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 05 lis 2009 11:55
Bydliště: Trnava

otazka...

Příspěvek od Andyblue »

... tak dik za radu.. a myslis , ze by som mal to MMS po tyzdni uplne vynechat ? a potom skusit tu Nutra Bonu?
..zatial som na 5 kvapkach a nic mi to nerobi, skor si myslim , ze sa citim trochu lepsie, ale dalej uz nepojdem, bojim sa tych kortikoidov..viem, ze su svinstvo,ale co ine mi zostava?
nikto mi nevie zatial poradit co to moze spravit /MMS-Kortikoidy/...
snad na nieco pridem, kym ma to nezlozi...
ale budem bojovat!
..zivot je krasny,jeden z najkrajsich na svete!


klára8
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: ned 25 říj 2009 11:55

MMS a doplnky výživy

Příspěvek od klára8 »

Ahojte,
ďakujem za všetky rady ohľadom aplikácie a užívania MMS, ešte by ma zaujimalo či môžem uzivat MMS spolu s doplnkami výživy -konkretne chlorophyl, oreganovy olej (prirodne antibiotikum), mineraly v tobolkach. Nebude sa negovat ich ucinok, ked sa to uziva súčasne?
vopred vdaka za odpoved


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: ATB? brat ich s MMS?

Příspěvek od Dasena »

Andyblue píše: Při ulcerózní kolitidě musíš hodně vláknin a doufám, že jsi kuřák, protože kouření u U.C. velmi pomáhá! Stoprocentně bych ale začal brát Nutra Bona. Je to to nejlepší, co pro sebe můžeš udělat. Je to naprosto jedinečná věc, a čím víc se v tom hrabu (nechal jsem si poslat podklady, které jinak nikde nejsou...), tím je mi jasnější, že nic podobného na světě neexistuje. Jen škoda, že se o tom moc neví.
Ještě jednou pro ženskou prosím, s tím kouřením je to myšleno vážně nebo je to jenom velmi podpásová poznámka? :?: :idea:
Kámoška má tuhle mrchu taky, letos v létě se jí to po dvouletém klidu a dovolené v Itálii rozjelo tak , že strávila dva týdny na Karláku na kapačkách. Chycený má komplet tlustý střevo.Korťáky bere taky. Má je slíbený na dva roky.
A znamená to tedy, že jakékoliv posilování imunity je nežádoucí a jde vlastně proti těm korťákům?
Pořád něco vymýšlí, ale v podstatě se už jakékoliv alternativy bojí. MMS jsem jí nutila, nechce ani slyšet. Je teď ve fázi, že ten bílej pláštík jí zachránil život a jeho rady jsou svatý. A jaký asi jsou? Ale podle toho jak vypadala, ani se jí nedivím.
Ale až se oklepe z největšího, kouřit bych jí naučit mohla, ne? :lol:
NutraBonu určitě doporučím. Díky

NE, TO S TÍM KOUŘENÍM JE PRAVDA!


denisa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10 lis 2009 8:08

MMS a Helicobacter pylori a chronická gastritida

Příspěvek od denisa »

ahojte máte niekto skúsenosti s MMS pri tomto ochorení? mne to žerie žalúdok, ale inak zabralo...

bohužial dvanástorník bolel tak veľmi, že som to meusla pri 2 kvapkách prerušiť, ale inak sa cítim omnoho lepšie ako s klasickou liečbou.


denisa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10 lis 2009 8:08

nikto s helikobakterom???

Příspěvek od denisa »

a to ho má vraj minimálne 50 - 80% populácie.

Viz také http://www.jitrnizeme.cz/view.php?cislo ... 2007011505


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: nikto s helikobakterom???

Příspěvek od chiq »

mal som HP, ale liečil som ho koloidným striebrom - zabralo perfektne!


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

gastrit

Příspěvek od kutil »

Ahojky,
nerad bych tu kázal bludy, brát s rezervou, každý jsme jiný.

Problémy se žaludkem mám leta letoucí a ta Candia má prsty tedy své bakterie zalezlé všude.
Když sem byl na gastro vyšetření s tou hadicí, tak mi našli již zhojené vředy na dvanáctníku a silně rozleptanou sliznici. Po současných zkušenostech s mmskem a candiíí mám následující poznatek:
Bakterie Candie reagují na určitá jídla tak, že působí na tvorbu žaludečních kyselin a jejich přebytek vrcholí pálením žáhy.
Důsledkem je rozleptaná sliznice žaludku i jícnu. U žaludku je to sice blbost, ale právě v tom dvanáctníku se tělo brání vznikem vředů.
Když sem začal brát MMS měl sem podobné problémy jako kdybych se napil červeného vína - okamžité pálení žáhy a těžko od žaludku.
Co dělat?
Osobně si myslím že základem je uklidnění povrchu sliznice Actimelem a laktobacily. Alespoň u mně to zabralo. Dřívější předchozí vyšetření na helicobacter pylori bylo negativní a po zkušenostech s kvasinkou Cambinas se domnívám, že je rozšířenější než ta helicobacter pylori. Protože se o ní moc nemluví, tak je asi o to zákeřnější.
Zkus na chvilku přerušit braní MMS a pokus se uklidnit sliznice těmi laktobacily. Až ti bude líp, tak zkus nasadit to MMS a mělo by to být podstatně lepší.
Já po částečném umravnění Candie už mohu bez problémů dokonce i to červené víno. Nevzdávej to, ono to pude ;)
H.v.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

všichni jsme překyselení

Příspěvek od milda »

Ono je to už na té stránce "jitřní země" ale opakování je matka moudrosti :D

Překyselení našeho těla (hlavně potravou) je původcem většiny problémů i vážných nemocí. V trávicí soustavě především.

viz také na: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewforum.php?f=8


denisa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10 lis 2009 8:08

dik za tipy

Příspěvek od denisa »

koloidne striebro mi totalne zablokovalo travenie - ani som si neskrtla - prosto co slo do zaludka, vsetko ako kamen.


preto som hladala ine cesty.

vo mne je viac svinstva ako len HP - ten iba teraz vyrazne vyskocil. v zime bola mykoplazmova pneumonia, mam alergiu na pele a roztoce, udajne mam v sebe EBV a mozno aj candidu. ale to nie je podstatne, dolezite je, ze MMS funguje a budem to skusat dalej. ked nie inak tak aplikaciou na kozu s DMSO.


pekny den a vsetkym prajem pevne zdravie a mier v dusi.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: pomoc - skúsenosti - helicobacter pylori a chronická gas

Příspěvek od poota »

denisa píše:...že som to meusla pri 2 kvapkách prerušiť, ale inak sa cítim omnoho lepšie ako s klasickou liečbou.
Možná to bude vypadat jako blbá otázka, ale já si to risknu.
Proč tedy nepokračuješ jenom s jednou kapkou?
Zdravím - poota

... nebo s půlkapkou (namíchá se jedna, nalijí 2 dl vody a polovina se odlije, tak se to dělá u malých dětí. Polovina se vylije.. nebo ji vypije někdo jiný.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“