MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: dotaz

Příspěvek od hanka »

..... Škoda jen, že to neumí vrátit nějaký ten rok nazpět a nebo na pár let zastavit stárnutí.
:lol: :lol: :lol: To bych brala taky :lol: .


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: BOLESTI,ÚNAVA a Roztroušená skleróza

Příspěvek od hanka »

verča píše:Já s MMS zkušenosti zatím nemám, dnes začal můj syn. Mě se do toho nechce, mám STRACH ze zhoršujících se mých současných problémů a to jsou bolestivé stavy nohou pr. ruky a žeber.
Mám diagnostikovanou od r. 1994 Roztroušenou sklerózu. Lékaři vše přičítají této diagnóze, jenže žádné léky ani ty na bolesti nezabírají. Asi před měsícem jsem začala docházet ke známé na Zapper a vše je zase mnohem horší, takže končím, to se prostě nedá vydržet. :( Zatím budu pozorovat syna co s ním MMS udělá.
Verčo, já bych to nevzdávala dřív, dokud MMS nezkusím. Strach má velké oči :shock: , ale opatrnost je jistě namístě. Proto bych začala jenom velice mírně, jenom 1 aktivovanou kapkou denně, třeba i pár dní, když se nebude nic dít, tak bych vzala 1 kapku 2x denně a zase třeba několik dní, pak 1 kapku 3x denně..... .úplně pomaloučku přidávat. Anebo se zkus pro začátek ve vodě s MMS napřed koupat - zase napřed méně kapek, nebo kratší dobu a sledovat reakce těla. Přestat můžeš vždycky, ale jestli vůbec nezačneš, budeš jenom lítostivě sledovat tohle fórum....(radím Ti tohle, protože po MMS pokukuješ už delší dobu, viď?) :)

Škoda, že Zapper tak špatně působil, možná, že ty frekvence byly moc všeobecné a zbytečně hodně voltů - proto asi ty bolesti. Nerozumím sice elektřině, ale to vím, že když zvýším při zappování volty, tak se taky cítím nepříjemně, co teprve musíš cítit Ty! (Už vidím, jak se zdejší mužká část chytá při mém výkladu za hlavu :roll:, ale rozumíš mi, ano? )

Asi by to taky chtělo vědět, na co se v těle zaměřit, ať si nezpůsobuješ zbytečné bolesti jenom všeobecným zappováním. Jestli se najde parazit, tak ho zlikvidovat a pak už pomůže i jenom MMS. Tak to vidím já.

Zdravím Tě, :lol: Hanka.

--------------------------------------------------
Slunce v duši.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

nebál bych se

Příspěvek od jarda ovčák »

zkus mms. Moje sousedka se stejnou diagnozou má po kůře s mms mnohem lepší pocity.Prášky nevysadila, ale rozhodně se jí ulevilo. Jak to a proč po mne nechtějte vědět. Navíc ta diagnoza má společné symtomy s deseti různejma potížema. Přístroje kolikrát ukážou prdlajs, takže se léčí metodou pokus omyl.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: BOLESTI,ÚNAVA a Roztroušená skleróza

Příspěvek od Palo »

verča píše:...STRACH ze zhoršujících se mých současných problémů a to jsou bolestivé stavy nohou pr. ruky a žeber.
Mám diagnostikovanou od r. 1994 Roztroušenou sklerózu...
Věř nebo nevěř, prakticky jsem nebyl schopnej hrát na kytaru, kterou zbožňuju. Hraju si sám pro sebe - pro radost a v mých 30 letech byl problém s akordama zkrz - něco jako - náznak roztroušené sklerózy. Moje babička měla sklerozu multiplex, co dodat, mě byly 3 roky když umřela. Při prvních dávkách MMS - hned po prvním dni, kdy jsem skončil na 8 kapkách, jsem zaznamenal rapidní zlepšení, ale také mnohem lepší vnímání zvuků. Pokud s MMS nezačneš... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
NoDi
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 27 lis 2009 20:30
Bydliště: Valachy

..

Příspěvek od NoDi »

fakt se toho MMS neboj a zkus jej, co třeba já na sobě od prvního zkusení sleduju je velice kvalitní spánek....minulý týden sem zaspal do práce 3x ;)


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz

Příspěvek od děda Slavík »

Už jsi se dědo Slavíku zastavil za svým doktorem a nechal sis vyloučit přítomnost motolice střevní?
Někde jsem tady četl, že motolici nechutná česnek. Já beru již přes rok denně dva stroužky k snídani a feferonky na chleba. Takže pokud nějaká byla, tak je po ní.


Kluci, do toho.
verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

bolesti, únava, RS

Příspěvek od verča »

Díky všem za povzbuzení. Já to zkusím. Možná dříve než orálně a koupel, mě zaulalo od Denyho to potírání.
Zkusím nejprve jednu nohu, jestli se bude konat nějaký rozdíl.
V pátek MMS přišlo, ještě jsem se nekoukla, zda mám doma kys. citr.
Já věřím, že to ty mrchy zabije,(podle krevních testů je jich dost, podle EAV ještě více) ale po všech těch pokusech, co jsem za několik let vyzkoušela mě připadá, že se tělo těch mrtvých neumí zbavit. Prostě se mě vždy přitíží při jakékoliv detoxikaci - čištění těla, já vím, hodně pít a vydržet, ale to jde jen do určité doby. Před Zapperem jsem si také přikládala pijavice, když jsem dala jednu na zkoušku, nic se nedělo, za dva dni dvě, také nic, ale po třech zase horší bolesti. A to si spousta lidí pijavice chválí - vím, tohle je o něčem jiném.
Když už to mám doma, tak do toho půjdu -jsem BERAN, ale možná až po vánocích.
Také budu sledovat reakce syna, jenže ten má zatím jen potíže, které jsem já měla před 20 lety -takže ,,brnkačka"


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: BOLESTI,ÚNAVA a Roztroušená skleróza

Příspěvek od děda Slavík »

Věř nebo nevěř, prakticky jsem nebyl schopnej hrát na kytaru, kterou zbožňuju. Hraju si sám pro sebe - pro radost a v mých 30 letech byl problém s akordama
Ten problém s kytarou jsem měl (nebo mám??) taky. Dna v prstech levé ruky. Jenže ne ve 30ti, ale v 70ti. Bolest je to asi podobná, jako ta roztroušená skleróza. Po třech dnech MMS bolest polevila a po týdnu mohu si zase zahrát. Bolest není, ale odvykl jsem a jsou otlačené od strun prsty. Podobně zmizela bolest v kolenou a Bechtěrev v noci taky neotravuje.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: bolesti, únava, RS

Příspěvek od poota »

verča píše:... po všech těch pokusech, co jsem za několik let vyzkoušela mě připadá, že se tělo těch mrtvých neumí zbavit. Prostě se mě vždy přitíží při jakékoliv detoxikaci - čištění těla, ...
To ovšem vypadá tak, že by sis nejspíš měla napřed vyčistit "odtoky", to znamená střeva, ledviny a játra, aby to, co zlikviduješ, mohlo taky odcházet.
Asi tak v polovině stránky http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=52677 je od Pala jako příloha "texty.txt" - určitě to stojí za přečtení, a i když je to občas trochu zpřeházené, najdeš tam spoustu dobrých rad.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Iam
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 13 čer 2009 7:02

Cesnak a cibuľa

Příspěvek od Iam »

Niekdo tu písal, že motoliciam nechutí cesanak a cibuľa. Preto to chcem opraviť - je to práve naopak a cibuľa a cesnak hlavne v surovom stave motolice využívajú a preto by sa ľudia s rakovinou mali týmto druhom vyhýbať hlavne v surovom stave. Ešte sa na to pozriem detailnejšie a toto info doplním, jedná sa o viac druhov zeleniny podobnej druhu cibuľovitých.
Cibuľa a cesnak majú protiparazitné a antimikróbne účinky to je pravda, ale práve pre druh motolíc, ktoré Dr.Clark považuje za príčinu rakoviny sú tieto druhy zdrojom potravy.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesnak a cibuľa

Příspěvek od děda Slavík »

Podíval jsem se také trochu po té motolici. Ale našel jsem úplnou pohromu, kterou máme v celém těle rozlezlou. Jen motolic je asi sedm druhů. Koho to zajímá, je obsáhlý článek s popisem této havěti na této stránce. (motolice, tasemnice, škrkavky, červi atd)

http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... 3&Itemid=1

Je tam i ukázáno, že motolice může být i příčinou roztroušené sklerózy o které tady také byla řeč.

Ještě malý dodatek-
Antihelmintika jsou léky používané proti tasemnicím (anticestodika), motolicím (antitrematodika) a hlísticím (antinematodika).


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesnak a cibuľa

Příspěvek od Palo »

Iam píše:je to práve naopak a cibuľa a cesnak hlavne v surovom stave motolice využívajú a preto by sa ľudia s rakovinou mali týmto druhom vyhýbať hlavne v surovom stave.
Nezdá se mi to, ale můžeš mít pravdu. Brzy zjistíme - asi v půběhu ledna. ;)

Pak by mohl být řešením Praziquantel.

A dědo Slavíku, za doktorem na vyloučení motolice si skoč ;)
A česnek užíváš jaký? Kupovaný rok starý, čínský, vyčuchlý, chemicky nadopovaný proti klíčení nebo čerstvý český, domácí? :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: bolesti, únava, RS

Příspěvek od verča »

poota píše: To ovšem vypadá tak, že by sis nejspíš měla napřed vyčistit "odtoky", to znamená střeva, ledviny a játra, aby to, co zlikviduješ, mohlo taky odcházet.
To je právě to, že při tom čištění se mě ty bolesti móc zhorší. Tak 10 let se o čištění organismu zajímám.Dříve to nějak šlo, mám známou psychotroničku, tak jsme to vždy probíraly, ale nyní je vše jen horší. Nyní bych si sama sobě už nedala ani klystýr. Bude v tom zřejmě ještě něco jiného, jí vyšel v nohou zánět, to samé mě řekl věštec Brázda a když jsem se ho zeptala jaký zánět a kde, tak řekl cévního původu.
To by pak mohlo odpovídat nové teorii o příčině RS, že ji způsobuje CCSVI ,,žilová nedostatečnost " snad se bude provádět výzkum, to ale není téma pro tohle fórum.
Ale únavu bych snad zabitím nějakých mrch odstranit mohla.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: bolesti, únava, RS

Příspěvek od Dasena »

verča píše:
Ale únavu bych snad zabitím nějakých mrch odstranit mohla.
Ahojky Verčo, zpočátku po MMS očekávej únavu ještě větší, pro tělo je to velká práce. Po mononukleoze vím o čem mluvím. Všechny patogeny mám dle Oberonu sice neaktivní (včetně chlamidií a malárie) a vše má IS pod kontrolou, stále se však cítím jak po týdenním flámu. Proto jsme nasadili škrob KUZU (koupíš v každé makrobiotické výživě) a MUMIO (to je asi z Ukrajiny). A musím říct, že to jsou oba hodně silný nabíječe energie.

Přeji Ti hodně sil a vydrž holka, stojí to za to. A s užíváním MMS mysli hlavně taky na výživu, ne jako já. Tělo potřebuje energii a sílu.

Na ty žíly jsi nezkoušela třeba mast z pijavic?


verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: bolesti, únava, RS

Příspěvek od verča »

Mast jsem zkoušela a přímo pijavice také a horší. Mumio jsem také užívala, opět ho plánuji,potřebuji nějakou vit, bombu, padají mě vlasy


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“