MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
bob
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: ned 11 úno 2007 22:23
Bydliště: SK
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pre ANDYBLU

Příspěvek od bob »

Andy, viem že si často v lese so všetkým čo k tomu patrí..., preto sa skús pozrieť aj na iné "berberky", nielen na tie, ktoré padnú po zásahu MMS, možno to je zanedbaná a podcenená oblasť ( reakcie typu ...to sa mňa netýka, ja dodržujem hygienu atd. nie sú na mieste) viď priložený súbor (je naň link v inom vlákne).
Pozdravuje Bob. ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Bob
vlades1
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29 lis 2009 0:42

M.CHRON a MMS mate nejake skusenosti ?

Příspěvek od vlades1 »

Chcel by som poradit pri Chronovej chorobe uzivam Petasu a Imuran ci je vhodne uzivanie spolu alebo vysadit tieto lieky popripade ak mate nejake ine skusenosti s MMS a chronovou chorobou.
Dakujem


rejpal
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: pon 13 črc 2009 9:39
Bydliště: JM
Dostal: 3 poděkování

re:

Příspěvek od rejpal »

... s kortikoidy to celkem dohromady jde, nejsou pro tělo cizí, ale to azathioprinum (Imuran), to asi bude dělat problémy, tělo ho bere jako slušnou intoxikaci, MMS se jej pravděpodobně bude snažit odstranit. A Pentasa???


verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

MMS a bakterie v močovém měchýři.

Příspěvek od verča »

Chtěla bych se zeptat, zda je možné metodou MMS zlikvidovat bakterie v močovém měchýři. Já je tam mám skoro pořád. Jedna antibiotika je zničí, hned se objeví bakterie jiná, zase jiná ant,za tři dny odběr moče a jsou tam ty původní a pořád dokola.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: BAKTERIE v močovém měchýři.

Příspěvek od A(&F) »

... nevím jak MMS, tohle by mohlo pomoci (vyzkoušeno 8) ): http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=8820#8820 ... lžíci kompotu si "rozblemcat" v puse se slinama po sliznicích ... a vydržet tak alespoň 3 minuty (čím déle, tím více se dostane látek do krevního oběhu) ... teprve potom polknout ... opakovat několikrát denně ... ;)


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: BAKTERIE v močovém měchýři.

Příspěvek od verča »

Pojídání brusinek ani brusinkových potr. doplňků nikdy nemělo u mě úspěch, ale tohle blemcání zkusit mohu. Zřejmě to ale nezvládá imunitní systém.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

dotaz

Příspěvek od jarda ovčák »

Jak se poznají bakterie v močáku? Třeba je mám a vůbec o tom nevím..... nebo bych to věděl???


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: dotaz

Příspěvek od A(&F) »

... no to si piš, že bys o tom věděl ... při těch "špatných bakteriích" máš totiž během močení podobný pocity jako "při cévkování na sucho" ... :D:D


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: BAKTERIE v močovém měchýři.

Příspěvek od A(&F) »

verča píše:Brusinky v kompotu ani v potr.doplňkách u mě úspěch zatím neměly, asi to ovlivňuje imunitní systém, ale tohle ,,blemcání" zkusit mohu
... pokud jsi je přímo pojídala (a neblemcala po sliznicích), tak jejich účinnost je potom velmi velmi mizivá ... 8) ..... mmch: ... "slavný" lék Urinal je postaven především na brusinkovém výtažku ... ;)

... jinak pokud by brusiny nepomohly, doporučuji vyzkoušet tohle ... http://uncaria.prirodni-leciva.cz/cola- ... o/d-37091/ ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Bakterie

Příspěvek od Dasena »

Verčo, chce to koupele, koupele, koupele v MMS. Praktikuju jenom sedací (10 kapek MMS)do škopku, druhý den výplach pochvy (2 kapky MMS na tři deci vody)a třetí den rakytníkový čípek pro výživu sliznice. Docela to funguje. Samo, že se musíš hlídat, abys nepřistydla, někde nesedla na nic studenýho, prostě pořád opruz. Ale jde to ;)

Bohužel Vy to máte chlapi přizpůsobený trochu jinak a o bakteriích skutečně většinou nevíte, kdežto ženská trpí jak zvíře.

Verčo, ještě zkus tinkturu z lichořeřišnice, můžeš brát každou hodinu 5 kapek. Antibiotika asi nemají cenu, když jen vyvolávají recidivu a navíc, no co si budeme o atb povídat. :smoke: :hip:
Jo a ještě jsou dobrý kapičky z lékárny SPASMOPHYT, je tam medvědice a další bylinky a ty krásně uvolňují křeče. Na noc si ohřej sůl, zabal do plátna a připleskni na podbřišek a pěkně prohřej. Pozor sůl v mikrovlnce neohřeješ, musíš pěkně na pánvi.

A hlavně taky pít, pít, pít.

Ale jde nad tím vyhrát, jen to chce trochu trpělivosti.

Brusinky působí jen na E-coli a pokud se toho tam Verče motá víc, skutečně nepomůžou. Já jsem teda měla mycoplasmu a ureoplasmu. Mycoplasma už nějak zmizela a ureoplasma se mi ozve jen občas.


verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: BAKTERIE v močovém měchýři.

Příspěvek od verča »

A(&F) píše:
... jinak pokud by brusiny nepomohly, doporučuji vyzkoušet tohle ... http://uncaria.prirodni-leciva.cz/cola- ... o/d-37091/ ...
Dík, ta COLA DE CABALO je mě sympatická, nevíš zda to mohou mít i v kameném obchodě. Nechce se mě platit poštovné pouze za jeden výrobek.
Ten křemík mě zaujal, přemýšlela jsem o něm neboť mě dost padají vlasy.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Bakterie

Příspěvek od verča »

Dasena píše:Verčo, chce to koupele, koupele, koupele v MMS. ...
Kapky z lichořešnice užívám jako prevenci, fakt je, že nyní nemám žádné pálení, ale před tím zřejmě z jiné bakterie jsem ho měla. To jsem si napařovala na podbříšek cibuli.
Ty sedací koupele je také dobrý nápad, zatím se mi ještě nechce lézt celá do vany s MMS. Jen aby se mě do toho lavoru co mám doma vešel předek i se zadkem a nemusela jsem kupovat větší.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
verča
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 15 lis 2009 1:20
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: dotaz

Příspěvek od verča »

jarda ovčák píše:Jak se poznají bakterie v močáku? Třeba je mám a vůbec o tom nevím..... nebo bych to věděl???
Jardo, bakterie v močáku se zjišťují tzv. kultivací. Kdyby jsi měl nějaké potíže - třeba pálení až bolest při močení, praktik nebo urolog ti dá sterilní zkumavku a ty mu odevzdáš moč, on to pošle do laboratoře, do týdne je výsledek.
Jestli mají být v močáku také nějaké prospěšné bakterie jako ve střevě, o tom jsem až do teď nepřemýšlela.
Myslím, že ne.


Nejsilnější lék je LÁSKA - trošičku denně mi dej.......
Jarka
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 08 pro 2009 21:34

MMS a chřipka

Příspěvek od Jarka »

MMS jsem si pořídila už v říjnu ale než jsem se dostala k přečtení knihy p. Humbla, uplynul měsíc. Nechtěla jsem ho začít používat, aniž bych znala více. V knize jsem se dočetla, že je vhodné nějaký čas před použitím MMS užívat větší dávky vitamínu C, což jsem také udělala, cca 14dní jsem brala 5 g denně.
V neděli 6. prosince jsem začala pociťovat bolest nohou a asi od pátku jsem pokašlávala ale nevěnovala jsem tomu moc pozornost, přičítala jsem to únavě-běžný lehce pracovní víkend-úklid, vaření, mytí oken, zahrada atp. . Pro jistotu jsem ale přestala brát céčko ( s postupným uvolňováním), stím, že začnu s MMS od úterka a v pondělí si dám od všeho pauzu. Včera, v pondělí jsem se probudila úplně grogy, hned bych si MMS připravila, ovšem musela jsem do práce- bohužel až do 17 hod. A na nic jiného nebyl čas- neměla jsem ani připravený aktivační roztok a taky jsem se bála, co by to se mnou v práci udělalo. Byla to jasná chřipka, klepala se mnou zimnice a rozhodně jsem měla teplotu, každý kousek těla mě bolel na lehký dotyk a já jsem jen počítala každou minutu do konce pracovní doby.
Doma jsem si vzala nejprve jednu kapku MMS, po hodině 2 kapky a před spaním zase 2. Usnula jsem okamžitě a spala jak zabitá. Ráno mi už bylo znatelně lépe. Vzala jsem si 3 kapky, a MMS si vzala do práce s tím, že na likvidaci chřipky bude potřeba mnohem kratší časový interval, než cca 10 hod. ( v knize p. Humbla je 6x6 kapek, na což jsem si netroufala). V práci jsem brala každou hodinu až do 14 kod. 3 kapky, tj od rána celkem 8x. Potom jsem si dala pauzu- bylo to o mnoho lepší než ráno, ale celkem dost, a to už od druhé kapky v pondělí se mi motala hlava a byla jsem celkově rozechvělá a bolelo mě břicho. Z ostatních příznaků při používání MMS se dostavil jen průjem, ale nic drastického ( zatím!). V průběhu dne se ale ( po týdnu!!) dostavila menstruace. Nikdy jsem neměla žádné problémy s periodicitou, až letos v září, kdy jsem po více než dvaceti letech navštívila gynekologa, který mi sdělil, že už nejsem nejmladší, a tím pádem je vše v normálu, což jsem i celkem uvítala. Ovšem při prvotním vyšetření objevil malou „ cystičku“ vlevo a po 14- ti dnech se cystička vlevo ztratila a objevila se malá ( asi putovní ) „ cystička“ vpravo. Zajímalo by mne proto, pokud někdo bude mít informace, nebo zkušenosti, zda není možné, že se při celkem masívním začátečním použití MMS nemohla cysta uvolnit a vyloučit. Jak už jsem psala, po dnešních 24 kapkách jsem se ještě pořád cítila rozechvěle, slabě a ne ve své kůži. V 19 hod. Jsem dala další 3 kapky a začíná mi být příjemně. Před spaním zvýším dávku na 4 a ráno uvidím.
Celkem shrnuto, na to, že chřipka byla rozjetá, a já nevychytala prvotní příznaky- moc krásnej úspěch- proti včerejšku je blaze. Jarka


Gratuluji, to je opravdu ukázkový postup. :good: Podržte se toho i po té chřipce. Ale nechodil bych přes ty 4 na dávku.


Kok
Jarka
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 08 pro 2009 21:34

Re: Chřipka

Příspěvek od Jarka »

9.12.09

Tak dnes jsem to tedy řádně podcenila. Protože mi už bylo podstatně líp a příznaky chřipky takřka vymizely, chtěla jsem pouze pokračovat v braní MMS 2x denně s tím, že každou další dávku zvýším o 1 kapku. Vzala jsem si ráno 5 kapek a kolem oběda 6 kapek, což už na mě bylo zjevně dost ( průjem). Radu o tom, že bych měla pokračovat častěji denně a max. 4 kapky jsem se bohužel dočetla až později.
Dnes se mi celý den, stejně jako včera celkem silně motá hlava a jsem celkově poněkud mimo sebe, v útlumu. Je pravda, že mám nízký tlak, ovšem nevím, jestli to s tím nějak souvisí. Rozhodně to není vůbec příjemné. Původně jsem netrpěla žádnými potížemi, léky neberu a MMS jsem chtěla abych ho na sobě vyzkoušela a v případě nutnosti ho naservírovala někomu z blízkých. Samozřejmě jsem si také pomyslela, že za život ( 46 let) mám v sobě jistě nastřádáno spoustu sajrajtu, což se ukáže při užívání MMS. Ale ukázalo se už minulý měsíc- kde se vzal, tu se vzal najednou pásový opar- sice lehká forma ale byl tu- měla jsem ho jednou v životě v pubertě. Hned na to se mi udělal opar obyčejný – herpesák. Je to už móóóc dlouho, kdy jsem na ně trpěla. Je ovšem zajímavé, že každý z obou oparů zapřičiňuje jiný virus! Opar se ještě málem ani nezahojil a vrhla se na mě chřipka. Zajímavé, jako by moje tělo se všemi těmi projevy čekalo, až budu mít k dispozici účinnou obranu. Účinná tedy rozhodně je ale hnusná!!!. Ze začátku jsem byla velká hrdinka a vůbec mi to nevadilo, jak jsem ale začala užívat v hodinových intervalech, tak se ve mně začal projevovat odpor k této moči podobné tekutině- asi ji budu muset něčím vylepšit.
Dnes tedy ve dvou dávkách večer přejdu znovu na 4 kapky a pokud tomu dobře rozumím, měla bych je brát v kratších intervalech denně tak dlouho, dokud mi nebude úplně dobře. Ale protože jsem původně chtěla klasickou kůru od 1 do 15 kapek 2x denně, týden vydržet a pak udržovacích 2x 6 kapek, nevím jak po tomhle čtyřkapkovém základu pokračovat. Prosím tedy o radu, pokud možno jednotnou, což asi nepůjde.
Shrnutí 3 dne užívání- silné motání hlavy, křeče v břiše, odosobnělost, zmizely příznaky chřipky a dlouhodobý povlak jazyka.


Kok
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“