Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zaping vs. Oberon

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Jo, jsi si jistý, že ta soda v každém pití dlouhodobě nevadí? Taky jsem měla tendence to takhle dělat, ale chybí mi ujištění, že je to OK!
A v čem by to nemělo být OK? :) Už to chlemtám asi měsíc a můžu jen doporučit. Když to budeš dávat do šťáv z obchodu, poznáš které jsou kvalitní :) Čím víc se totiž změní barevnost a chuť při smíchání se sodou, tím více jde o paskvil. Sirupy YO se celkem dají, tam se mění třeba jen barva z červené na takovou jakousi karamelově fialovou, ale u levnějších se mění barva na "žádnou" a chuť také na "žádnou" :lol: Však si to vyzkoušej :) Prostě levné sirupy nejsou nic jiného než chemická chuť, chemická barviva a chemické konzervanty. Tudíž opravdu velmi zdravé :lol:

A navíc jsou šťávy se sodou neuvěřitelně jemné a s největší pravděpodobností budou rozpouštět i nejrůznější kameny :) Však víš o Calgonu do praček, co to dělá, to je vlastně skoro to stejné - akorát je to soda na praní :)

Jo a ještě info - způsobí to větší pitný režim, jako by tělo řeklo "Hej to je dobrý! Toho chci víc!" :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

soda- šutráky

Příspěvek od milda »

Palo, dlouhodobým užíváním jedlý sody si zaděláváš na ledvinový šutráky. :x
Dočetl jsem se o tom na jiném fóru. Aspoň by k tomu měl být dostatek hořčíku.....


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: soda- šutráky

Příspěvek od Palo »

Ok, až budou, dám vědět :) a propláchnu to několika litry piva :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zapping

Příspěvek od Craft »

na kdy odhaduješ začátek jeho prodeje
Tak tuhle otázku mi poslední dobou pokládají všichni, kdo ten zapgen viděli v činnosti, ale nechávám si stále prostor pro testování a v klidu řeším věci kolem, protože nechci něco slíbit a pak se stresovat. Takže až to bude, tak to bude. Nebudu ale veřejně říkat některé jeho technické specifikace, to už se mi v životě párkrát nevyplatilo. Snad jen, že umožňuje pomocí software si vytvářet i harmonické a subharmonické frekvence z frekvencí, kde jsme zaznamenali nějakou odezvu organismu, které pak je schopen i přímo generovat. Samozřejmě podporuje i projíždění frekvencí od-do s možností si zvolit jak ten skok má být dlouhý a jak dlouho má každá frekvence trvat nebo obstřelovat podrobně frekvenci nahoru a dolů, kde třaba zaznamenáme, že se něco děje, fakt je toho hodně. Jinak ručně se na něm akorát řídí síla výstupního signálu na elektrody, vše ostatní je ovládáno softwarově. Jenom návod má více jak 20 stran, ale to je pouze pro ty, kteří by chtěli umět ovládat všechny jeho funkce :) Každopádně je to dílko vícero lidí, spíše fandů z různých oborů.
Jinak ta frekvence, kterou Clarková dříve u svého zapperu použila, tj. 30kHz je na starou bačkoru, nejúčinější se zdá být pásmo kolem 2kHz, pokud chce někdo používat zapper o pevné frekvenci.

Pamatuji se jak jsem byl kdysi dávno u jedné osoby na oberonu a taky to byly absolutní nesmysly, pak jsem zjistil, že některé kousky prodávané pod rukou kolem 50 000kč jsou slušně řečeno nefunkční a pouze náhodně něco generují, takže buď jsi měl štěstí na takovej kousek a nebo neschopnou obsluhu.
Kde mají určitě funkční stroje je např. Harmonie v Bystřici pod Hostýnem.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zapping

Příspěvek od Palo »

Craft píše:Pamatuji se jak jsem byl kdysi dávno u jedné osoby na oberonu a taky to byly absolutní nesmysly, pak jsem zjistil, že některé kousky prodávané pod rukou kolem 50 000kč jsou slušně řečeno nefunkční a pouze náhodně něco generují, takže buď jsi měl štěstí na takovej kousek a nebo neschopnou obsluhu.
Kde mají určitě funkční stroje je např. Harmonie v Bystřici pod Hostýnem.
Jo... přesně takovej jsem měl pocit, když to testovalo cosi, když jsem odložil sluchátka, a odkočil si... Přišel ze záchodu a ejhle - výsledek byl v mašině :lol: všechno celkem OK, akorát v jednom místě byl tmavý punťa :lol: Paní mistrová "stránku" ihned zavřela :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
tonik
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: úte 13 říj 2009 19:49
Dostal: 1 poděkování

Česnek

Příspěvek od tonik »

Napadlo mě, že tibetská česneková tinktura, popsaná např. na
http://www.vilcakul.estranky.cz/clanky/ ... a-tinktura
je vlastně odčervovací prostředek.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

tibet....

Příspěvek od jarda ovčák »

Tož nevím, ešli v tibetu roste cesnak.... Ale vím, že tato tinktura byla zveřejněná v milotickém hospodáři v roce 1924.
Je to na velice mnoho neduhů i na cizopasníky. Jen sedláci s mladýma a jankovitýma koněma museli dávat bacha, páč kůň poznával pána i podle dechu a ten byl s tím česnekem fakt ostrej. Dnes v době zženštilosti a jemných mravů tento lektvar příliš lidé neužijí ke své škodě. U nás se to jmenovalo zázračný životabudič.....
PS,zelené zbarvení česneku je normální.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Česnek

Příspěvek od Palo »

tonik píše:Napadlo mě, že tibetská česneková tinktura, popsaná např. na
http://www.vilcakul.estranky.cz/clanky/ ... a-tinktura
je vlastně odčervovací prostředek.
Ehmmm... Už se těším, jak budu (nejen) s tchánem požívat domácí česnek (snídaně žádná, místo oběda) a zalívat jeho domácí kořalkó ze slívek :)

Taková tinktůra vyrobená přímo v žaludku... :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Opíři

Příspěvek od Palo »

Napadla mě myšlenka - horory, upíři, stříbro, česnek...

Nedávají nám náhodou v těchto filmech najevo, co je dobré proti upírům, ale proti těm z druhý strany? :lol:

Česnek - nezvaní hosté
Stříbro - nezvané plísně

:lol:

Jakoby tvůrci filmů věděli, že česnek a stříbro půl zdraví :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Česnek

Příspěvek od NAVAR »

tonik píše:Napadlo mě, že tibetská česneková tinktura, popsaná např. na
http://www.vilcakul.estranky.cz/clanky/ ... a-tinktura
je vlastně odčervovací prostředek.
Díky, to vyzkouším ono by to mělo být zdravý i na srdíčko ale vopatrně, postupně a nepředávkovat se (platí pro kardiaky)
Letos budu mít nadspotřebu česneku, chystám se na to uzený a to padne tak 1kg, pak klobásy to je další kilo atd.... Do země jsem nacpal asi 1000kousků tak mi snad něco vyroste. Zkusil jsem tam přihodit i pár pacibulek že bych si otáčel vlastní sadbu. Příští rok chci dát do země 2000ks, to mi už mi pak zbyde na jídlo, sadbu i pokusy.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Česnek

Příspěvek od Palo »

NAVAR píše:...ale vopatrně, postupně a nepředávkovat se (platí pro kardiaky)
No, kardiaci asi budu těch brebek mít požehnaně, tak to vypadá, že když to přeženou, tak se jim v těle bude prohánět několik kil mrtvolek :lol:

Takže souhlas :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
tonik
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: úte 13 říj 2009 19:49
Dostal: 1 poděkování

Re: tibet....

Příspěvek od tonik »

jarda ovčák píše:.... Ale vím, že tato tinktura byla zveřejněná v milotickém hospodáři v roce 1924.
Já jsem ten recept koupil před lety na inzerát asi za stovku. Bylo tam napsáno, že jej objevila delegace OSN v Tibetu v roce 1971. Takže buď milotičtí hospodáři přišli z Tibetu, nebo si ze mě někdo udělal pr.del.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Česnek

Příspěvek od NAVAR »

Palo píše:
NAVAR píše:...ale vopatrně, postupně a nepředávkovat se (platí pro kardiaky)
No, kardiaci asi budu těch brebek mít požehnaně, tak to vypadá, že když to přeženou, tak se jim v těle bude prohánět několik kil mrtvolek :lol:

Takže souhlas :)
To je taky možné, krevní řečiště alias stoka s mrtvolama:)
Spíš se jedná o to že se při nadměrném a nárazovém užívání česneku mohou urvat cholesterolové pláty které se užíváním česneku rozpouští. Taky může některým lidem houpat tlak nejdříve se jim tvýší a pak může spadnout dolů, což by vysvětlovalo vliv na funkci cév a odbourávání cholestrolu.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: tibet....

Příspěvek od Bardioc »

tonik píše:Takže buď milotičtí hospodáři přišli z Tibetu, nebo si ze mě někdo udělal pr.del.
Za B je správně :D


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Tibetská česneková tinktura:

Příspěvek od milda »

Lidé s hypertenzí pozor!!
Česneková tinktura zvyšuje krevní tlak. Alespoň na začátku určitě. Dělal jsem tu kůru letos na jaře a vždy po pár dnech jsem musel vynechat kvůlivá nepříjemně zvýšenýmu krevnímu tlaku.
Ať už je to mrtvejma breberkama, nebo spíš rozpuštěnejma usazeninama, je to tak, zřejmě zahušťuje krev. ;)

Takže brát to podle toho předpisu může jen zdravý člověk s čistými cévami. :lol: Ostatní opatrně, hlídat tlak a kdyžtak přerušit..... :D


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“