Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

Akordovo vlákno

Poznatky, nápady, myšlenky...
Odpovědět
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

zaujalo ma

Příspěvek od Akord »

....Nikdy nesúper s blbcom. Stiahne ťa na svoju úroveň a tam ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2442
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 470 poděkování
Dostal: 212 poděkování

?

Příspěvek od lajos »

Jsou to zajímavé otázky Akorde, rozhodně jsou k povšimnutí. Jsem vcelku rád že nic nemoderuji, to by bylo stížností, že co vše jsem smazal


Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1087
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 183 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: kdo delá co ?

Příspěvek od Rival »

Akord píše:V moderátorském vláknu jsou v nadpise uvedeni tito moderátori:
Moderátoři Rival, sano, martinq, Waldes, A(&F), Iv, Merlin, belamachina, Akord, sao, adam.benda, chiq, JiMi, Pego, aNONym, Gabča

.....
3. Proč dotyčná osoba nemuže diskutovat pod mým vláknem, nehož jsem moderátor, a nemám se spornou osobou žádný konflikt.

....
Téhle otázce nerozumím ? Žádné takové omezení není nastaveno. Potřeboval bych znát konkrétní případ.

Jelikož jsem byl delší dobu marod nemohl jsem se dění na fóru plně věnovat... Sekce pro moderátory nevznikla náhodou a má svůj důvod. Takže případné moderátorské dotazy prosím směrovat tam, děkuji.

P.S. To že se na fóru budou vzájemně napadat někteří uživatelé se dalo očekávat. Ale aby se tak chovali i moderátoři vůči sobě mi připadá mírně řečeno "nešťastné". A toto vše chtít propírat veřejně mi opravdu přijde jako krajně nevhodné.

Smyslem fóra je spolupráce nikoliv boj. Rád bych vyvažoval obě názorové strany, ale musíme si přiznat, že ta "vědecká" je zde v absolutní menšině a obvykle svým přístupem tu "nevědeckou" spíše naštve než povzbudí. Přiznávám, že některá vlákna často spíše připomínají fanklub určité myšlenky. Nevidím na tom nic špatného, pokud to lidi spojuje a pomáhá jim to. Není možné zde prezentovat tu jedinou zaručenou pravdu. Tu si musí každý najít sám. Nejlépe po nastudování argumentů jedné i druhé strany...

Doufám, že se nám společně podaří upravit stávající situaci k lepšímu. Jasná pravidla by tomu mohla pomoci, ale vše je hlavně o lidech.


Rival
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

kopie z boxovárny, alibisti

Příspěvek od Akord »

Slavek Krepelka píše:Chlapi, je to všechno složité. Stačí jít podle pravidel:
1) Příspěvek s osobně namířeným vulgarismem - okamžitě odstranit beze stopy z vlákna bez poznámek a výstrah.
2) Příspěvek s osobním napadením kohokoliv ze lživosti, podvodu založený na spekulacích co by kdyby atd., pokud vůbec nějakých, bez objasnění konkrétních důvodů nebo situace, ze kterých napadení vyplývá - okamžitě odstranit beze stopy z vlákna bez poznámek a výstrah.
3) Příspěvek s negováním experimentu a la "fyzikální zákony nepřipustí" "ještě se nikomu nepodařilo" atp. bez uvedení konkrétních věcných důvodů zaměřených specielně na diskutovaný předmět - okamžitě odstranit beze stopy z vlákna bez poznámek a výstrah.
4) Příspěvek mimo téma - Vložit do příspěvku žádost o přesunutí do příslušného vlákna majitelem příspěvku a pokud to přispívající neudělá během řekněme 4 dnů - buďto odstranit bez dalších poznámek a výstrah, nebo přeřadit, dle uvážení moderátora.
Rival ve vlákne kdo je moderátor zhruba napsal - pravidla sice pomužou, ale vše je hlavne o lidech.
Co čtu, tak prakticky nečtu sebereflexi, jen hromadu složitých návrhu. Bylo by to snad ok, kdyby ten bordel delaly neznámé viry. Je moc zajímavé, že složité pripomínky mají ti, kterí by je vlastne mít nemeli. Podle predešlých bodu chybí zajímavá vec. Když proste zalžu, že umím z kamene vymačkat víno, tak by to podle predešlých bodu nemel kdo spochybnit. Když nekdo zalže, že mu jede auto na vodu, nebo magnetický motor, tak je vítaný účastník, a nikdo nemá právo nic namítat. Arogantní nick(viz také prípady v mém vlákne) nemá co navrhovat pravidla, ať reší sebe.
Bylo popsáno aktuálne Rivalem, že jsem ve skupine, která je v menšine. Ptám se v jaké menšine, protože funguje i princip blbé vetšiny(nejde o urážku, ale o filosofický princip). Jsem prakticky jediný menšinový moderátor, který zde není patrične respektován, a kdejaký debil si muže o nej otrít hubu bez toho, že by na to ti vetšinoví moderátori patrične reagovali, príkladu je dost. Tím je to jasné. Rešíte zde blbosti, pritom není ani jasné, který moderátor má jaké kompetence, dále to nepotrebuju pitvat. Reakce pepa, Petera, hatlíka, Stepana nejsou kvalitativne horší, než ty vaše a jsou vaším zrcadlem. Moderátori jako Iv, AaF, Non, Merlin, adambenda, prípadne i další jste proste z toho místo inspirace udelali ideologii. Je to vaše vec a jednomyslný monolog.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

kanadská hafkající perla

Příspěvek od Akord »

Slavek Krepelka píše:
Akord píše: Když proste zalžu, že umím z kamene vymačkat víno, tak by to podle predešlých bodu nemel kdo spochybnit.....
Pane Akord, ono jde dost o formu. Pokud budete tvrdit, že dokážete vymačkat z kamene víno, lze se vždy dotázat a jak to vážený děláte, taky bych si dal řict. Ono není třeba hned nadávat do lhářů atp. Toto byl ve skutečnosti príma případ, protože je pro něj obdobný precedent, když jakýsi Kristus prý udělal víno z vody. No, nejste Kristus, já taky ne, tak pijeme to co pijeme.

Pokud máte tím arogantním nickem na mysli mne, jsem v tom nevině, to jméno je jaksi v rodině. :D Nicméně bych si dovolil Vám připomenout, že komunikaci mezi námi dvěma jste započal vy a to právě osočováním mé maličkosti ze lživosti na téma nemožnosti funkčnosti Jcell. Takže si moc nestěžujte. Nejsem Kristus, abych nastavoval druhou lící, ještě jsem tam nedospěl a kdykoliv Vás s gustem políčím zpátky, specielně tam, kde Vaše předstíraná odbornost vykazuje velké mezery.

Mluvíme-li o autě na vodu, Vaše neschopnost jezdit autem na vodu Vám absolutně zase nedává oprávnění druhého, kdo to dokáže, nazývat jakkoliv neuctivě a pochyby se zase dají specifikovat stejně jako nějaké důkazy proti. Pokud však oponent nemá moc páru o tom, o co jde, jeho argumentace se nemůže bezpečně a inteligentně pohybovat v technikalitách, ale může jenom tápat a šmátrat ve všeobecnostech, což není ničemu ve prospěch. Vzhledem k tomu, že si dnes můžete koupit stavebnici na úpravu spalovacího motoru na vodu na Novém Zélandě za ca 450 Australských dolarů, asi by bylo na oponentovi jako jste Vy takto učiniti a přesvědčiti se na vlastní zkušenosti. Zadarmo Vám to nikdo nedá.

Co se týče magnetického motoru, je jich a i velice jednoduchých na internetu k lehkému postrojení dost na to, aby se oponenti nemuseli ohánět sprosťárnama a 300 let starými vědeckými kliché, které vznikly z velice nepatrnéhoí porozumění věcí existujících a navíc zamlžených dobovými vlivy. Jak to rád takovým expertům jako jste vy předhazuji, ještě ve dvacátém století se učenci na Sorboně dokázali dohadovat o tom, kolik se vejde andělů na hlavičku špendlíku. Taky velice fundovaně a vědecky. Jde o to dobře duplikovat. Pokud duplikujeme blbě, neduplikovali jsme.

Takže, venkoncem se dá říct, že zde v tomto příspěvku lžete právě Vy svým označováním za lež tvrzení někoho, kdo je Vám ochoten ukázat, či prodat, jak na to. Toto je přesně důvod, proč jsem navrhl pravidla tak jak jsem je navrhl, aby lidé jako Vy, kteří pokládají svou víru za fakta, si ji mohli strčit do prdele.

Haf Haf, Slávek.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

mé podekování vetšine, menšina mi byla ctí

Příspěvek od Akord »

Jsi v té správné vetšine. Mne je to již zcela fuk. Co myslíš, dokdy te bude bavit nekomu pomáhat, když on si umí pomoct lépe sám.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

zakomplexovanost v praxi

Příspěvek od Akord »

Zdravím, Rivale, soubor s textem príspevku jsi mi neposlal, ani nic k situaci neodpovedel, udelali mi zde svévolný zákaz prispívat do magnetické části bez omezení trvání, mažou mi príspevky zavedením barvy pozadí, tak co ješte ...? Jak bys tohle nazval, já vím jak. Arogance a tupost.
Peter
jvj56 píše:Mimochodem mám doktorát z fyziky.
Bomba. Ješteže ne z medicíny:) To není handicap, ing. PhD není také záruka. Tou je poctivost a zkušenost v oboru. Je zajímavé, že jsi šel pomerne málo se svou kuží na trh pri rozboru problému kolem clony, ubírání energie jednomu pólu, podmínkám funkce smotu, H.Johnson pro Tebe parketa jako vyšitá, unipolár si také mohl komentovat,magnet jako pružina nebo akumulátor...je toho dost.
Edit: ... A. ... :| ...

Dát zrovna tomuhle mému príspevku barvu pozadí bez primereného zduvodnení se komentuje samo.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

neco o dustojnosti

Příspěvek od Akord »

Akord píše:Je moc zajímavé, adame, že mažeš prednostne mé príspevky. Co tak diskutovat radši se zrcadlem. Jsem zrejme o cosi starší, než Ty, a ve tvém veku jsem se takhle arogantne k nikomu nechoval. Mám spíše zkušenost, že si takhle nekterí vyplňujou své mezery. Však budete také mít své nástupce.

Edit [2011-03-10 17:18]: Vážený pane Akord, v editaci používá podpis "A." moderátor A(&F). Já používám podpis "a.b", aby to bylo rozlišené. Navíc, nevím, o jakém mazání mluvíte. A(&F) se k Vám zachoval ještě dost slušně, když místo mazání Vaše příspěvky pouze hodil do splývavé barvy. Ať už jste se spletl v identifikování moderátora nebo ne, přestaňte mě prosím už rozesmívat komentáři o aroganci a zrcadle, které byste měl sám použít nejdřív na sebe a místo toho urážíte ostatní. A o "vyplňování mezer" v tomto ani nemluvě. Opravdu jsem šokován, zachovejte si, prosím, zbytek důstojnosti a nechte toho. a.b
O to hur, že jsem se zmýlil, myslel jsem že se podobné veci snad vekem spraví. No a v podstate jste se k tomuto typu arogance priznal také. Slušný človek by mluvil nejprve za sebe, a se pouze ohradil, že mu to nepatrí, namísto predčasného a nadrazeného poučování o dustojnosti. Vynucujete si oba neexistující pravidla o rozlišování podpisu, copak se neumíte podepsat jasne? Odkud berete jistotu o vašem vzoru slušnosti. Podobné arogantní a manipulativní zacházení jsem nezažil na žádném fóru krome tohoto. Slušné je, si myslím, co delám já a ne co vy, kterí si to pouze vynucujete počtem, egocentrizmem a schováváním se jeden za druhého. Slušnost ani pravda nejsou výsadou vetšiny. Preju hezký víkend.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

jak se 2 moderátori prekrikovali nad Stepanem

Příspěvek od Akord »

StepanPepan píše:
adam.benda píše:...Jestli to ale někomu ukážu, tak počítej s tím, že ty to rozhodně nebudeš.
Ajéje, další tajný motor... :roll:

Edit [2011-03-10 12:13]: Pro spoustu lidí tajnej nebude, to jen pro takové zlořádné skřítky, jako jsi ty, Jozef. a.b.
adam.benda píše:Sbal si kufry, skřítku, jdu pro naběračku, voda už je dávno uvařená. :bye:
Cože? Chudáka skřeta Hatlíka jste zavřeli do klece a ucpali mu pusu, a mě budou Božstva polévat vařící vodou? :shock: To je teda ošklivé... :cry:

Edit ... RE: ... chudák skřet Hatlík se do té klece zavřel sám, jelikož neakceptoval rozhodnutí administrace ... ale naštěstí jsou i jiná fóra, kde se teď Karban (alias Nenikola) může se svými názory směle realizovat ... :D ... viz např.: http://hawelson.blog.cz/0611/nabijecka- ... 7#87473295 ( http://hawelson.blog.cz/0611/nabijecka- ... 7#62453405 ) ... http://planetlab.blog.cz/0609/bowmanuv- ... 3#86643396 ... a jiné ... jj, to je počteníčko ... :lol: :lol: :lol: ... A. ...


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

nenechalo na sebe 4 týdny čekat

Příspěvek od Akord »

A(&F) píše:... varuji Tě !!! ... opět i přes stávající lokální BAN plevevíš ve vlákně mimo jeho téma !!! ... takže na rovinu:

- lokální BAN máš stále, protože sis ještě pořád "neposypal hlavu popelem" za to, jak jsi se zde choval 6.-7. února tr. ... tj. za tyto veřejné počiny: ignorování rozhodnutí moderátora, mazání a přepisování moderátorských poznámek, několikanásobné vracení nesouvisejícího textu smazaného moderátorem, plevelení ve vláknu mimo jeho téma, zasměšňování a podrývání důvěry administrátorského týmu fóra, nepodložené poukazování na nefunkčnost fóra, vynášení částí diskuzí na do veřejné části z oblasti určené výhraně pro moderátory, atd. ... to vše v "magnetické části fóra" ... Tvé "výrony" ve vlákně "Akordova obhajoba" a dalších podobných nemá smysl ani komentovat ...

- dokud se neomluvíš ostatním diskutujícím za výše uvedené prohřešky, tak Ti lokální BAN nezruším ... (jak jsem Tě již několikrát na základě Tvých intervencí informoval) ...

- jelikož se Ti nelíbí, že "souhlasnou barvou pozadí zneviditelňuji Tvé příspěvky" (které zde mimochodem díky udělenému miniBANu neměly být vůbec napsány), počítej tedy s tím, že příště je budu rovnou mazat ... následky si za ně ale poneseš stejně ...

... stačí to takhle ??? ... nebo jsem snad ještě na něco zabudol ??? ... A. ...

PeS: ... a naposledy připomínám, jestli se ještě někdy v budoucnu budeš jakkoliv "otírat" o kteréhokoliv moderátora (tzn. nevhodně komentovat jeho činnost mimo "Pokecu pro moderátory"), tak ti budou kompletně zrušena veškerá moderátorská práva + můžeš k tomu navrch vyfasovat mnohem delší BAN než máš teď momentálně !!! ... řekl jsem to jasně a srozumitelně ?!? ...
Varování není nutné, nejsu trouba jak si myslíš, stačilo nekde vysvetlit zhruba jako ted a nenechat me 3 týdny na nej čekat. Nechápu jen o jak dlouhý ban melo jít, když to dosud nikde nikdo nenapsal. Zabudol je po slovensky, to je snad také zbytečná provokace venována kolegovi moderátorovi, jenom s malým m. Tímto zde končím, byl bych skončil i dríve, kdyby tohle umeli respektovat i ostatní. Jsem z posledních, co se potrebují vnucovat a prosit. Preju hezký víkend.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

neco co není tolik tajné aby nezasloužilo pozornost

Příspěvek od Akord »

1.... pochybení vzniklo na Tvé straně, ať už to zdůvodňuješ jakkoliv ...
2.... jo, a co SZ ??? ... ty jsi snad také nečetl ??? ...
3... ještě dotaz, k čemu potom máš rozšířená práva = jsi členem administrace ??? ... pouze k tomu, aby sis zamykal témata s příspěvky, na které nechceš od ostatních dostávat nesouhlasné odpovědi ???
4....vyčítáš nám všechno možné (často bezdůvodně), ale Ty sis hodně nadrobil tím, že jsi začal slepě hájit Karbana v době, když začal plánovitě rozvracet fórum, ... v době, kdy se díky němu spousta lidí stáhla do ilegality nebo úplně z fóra odešla ...
1. Já jsem nikde nikdy nenapsal, že jsem neudelal nekolik chyb včetne posledního konfliktu. Byli však neúmyslné, a vy jste tuhle prezumpci porušili tím, že jste se chovali s predstihem arogantne jako neomylní tvorové. Pak jsem jenom pozoroval, co z vás ješte vyjde, ať se trochu projevíte, v podstate probíhala určitá sebeidentifikace. Stepovali jste nade mnou a pritom vám vylítly další neskutečne arogantní veci.
2. Napsal jsi v tomto roce jenom 3 SZ, ve 2 zprávách jenom 2 nepodstatné vety, a jediná zpráva, kde bylo pár odstavcu neríkala nic o banu, ani nerešila žádné vecné otázky, jenom politické kecy.
3. To jsem tak rešil z jenom donucení, aby byla zachována linie a veci, vzorky které mely být pohromade. Ať je videt, jak probíhala manipulace a jakých urážek jsou nekterí schopni, ať se to nezaplevelí stejne, jako nekteré mé vecné príspevky, na kterých jsem si dal opravdu více práce, než kecalové a pošuci. Jen pár vláken bylo zamčených, naposled jsem zamkl všechny i s patričným vysvetlením.
4. Ano, nejsem zbabelý jako nekterí tady, co se potrebují schovat za nečí sukni a neumí diskutovat za sebe. Používali jste na tyhle lidi dvojí metr, tak jsem se o to oprel také. V podstate jsem udelal totéž, co vy deláte porád, jenom na opačné strane. Hrajete si jenom na počty, kvalita vám ríká málo. Konspirace o plánovitosti pripisuji paranoizmu. Je to hloupý predsudek a pricházíte tím sami o zajímavou diskusi.

Nejvíce škody .......................................odpoutáváním vecné debaty do politiky. Také tím, že nedostatečne uznáváte overitelnost a opakovatelnost konstrukcí. Mohl bych jmenovat členy, kterí kvuli tomu odešli, nebo se znechutili. To je muj názor na vec. Je mi smešné, že jste me posílali do boxovacího levelu, tam si radši rešte své komplexy. Napsal jsem zde tolik užitečných vecí, že rozebírat a editovat má slova vaším zpusobem mi prijde, jako když se opice dívá do rozebraného mobilu. A ne ješte zrovna mne poroučet, co mám psát a kde, já plevelit nezačal, opakuji, nemohl jsem se na váš dvojí metr dívat. Nezapomínejte, že jsem nikdy o moderátorská práva nežádal. O zneužití práv, nebo pozice nemuže být ani reči. Podobne mluvte príšte s vagabundy a ne se mnou.
Jinak v pohode, preju pohodu také.

Z boxovárny - není muj level,
ale krátkou poznámku dám jako odpoved AaF:

ješte jednou jsem si prohlídl všechny 3 SZ za tenhle rok, ve dvou jsou 2 bezvýznamné vety, a ve 3 obsáhlejší jen politické školení. Nic vecného, a nic konkrétní o udeleném banu. Klidne jsem dám kopii té SZ, až chceš. Svuj príspevek jsi mohl doeditovat pozdeji, nepamatuju se, že bys v tomto období neco napsal k udelení banu, jinak bych se toho obratem nedožadoval včetne Rivala. Pouze si se jednou zmínil o jeho možném návrhu a to je trochu rozdíl. Udelej si porádek nejprve u sebe.

Toto si tam zrejme doeditoval, mel jsi to však napsat hned:
... pokud tedy změníš názor na to, co jsem Ti výše vytkl, rád Ti opět povolím přístup do "magnetické části fóra" ... stačí se veřejně omluvit ostatním diskutujím, za to jak jsi se tehdy choval ... a můžeš tam zase vesele začít přispívat ... dříve však ne ... A. ...
Také chybí to udelení banu kým, kde a dokdy. Prakticky všem jste to zatím uvádeli, jenom mne jste to nepovažovali za nutné, navíc šlo nejprve o návrh, a nevím, kdo se za nej postavil. S ohledem na dosavadní charakter mých príspevku to považuju za sprostou urážku. V pokecu pro moderátory nic konkrétní k banu není.

Dezinformuješ okolí, opakuji, že jak v SZ, tak v moderátorské části nic konkretní k vysvetlení a charakteru banu dosud není, pokud to tam nedoedituješ. Krome arogance a politických kecu.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

kus obojku venovaný moderátorem

Příspěvek od Akord »

A(&F) píše:
Akord píše:
A(&F) píše:... o jaké "doeditaci" to probůh hovoříš ??? ... v pokecu pro moderátory jsi napsal další příspěvek za necelou čtvrthodinu hned po mně ... viz příloha ... tak co chceš ještě pořád dál popírat ??? .... a pokud jsi ty snad něco přehlédl, tak má chyba to rozhodně není ...

... okolnosti ohledně délky udělení lokálního BANu nechybí ... najdeš to zde: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 0798#80798 (zbytek viz příloha) ... poté, co vše jsi před měsícem v MM2 porušil, tak jako moderátor "magnetické části" na to mám plné právo ...
Však práve, když píšu príspevek, tak se práve nedívám, na to, co píše ten druhý. No a myslím si, že predmetný odstavec tam byl dopsán pozdeji. Pri Tvé férovosti musím pripustit i tuhle verzi. Stojím si za tím, že jste mi nevímdkovšechno udelili ban na neurčito, považuju to za podraz vedení fóra. Vy jako vedení by jste meli být príkladem, ne já abych vám musel cosi takové vysvetlovat, máte plnou hubu tolerance k alternativním názorum a rešením, a jste v tomhle ve skutečnosti proti druhým fórum na ocase. Mel sis nejprve udelit ban sám i s nonem a podobne povedenýma, kterí názory politizují. Zbytek jsou jenom záminky a snahy o napasování. Dívej se na príčinu a nerozplývej se nad následky. Já s konfliktama nezačal, vyštvávat diskutující jste začali nekterí vy pouze na základe svých dojmu pomocí svévolných kritérií, konflikt se mnou je jenom logický dusledek.
... Akorde, s tvejma "domněnkama" si jdi víš kam ... (ano přesně tam) ... při mé férovosti tě musím upozornit, že pokud bych cokoliv "doeditovával později" (tedy poté, co jsi za mne po 14 minutách vložil ty svůj příspěvek), tak by se to automaticky projevilo pod textem ... a jestli se chceš totálně zesměšnit, tak potom klidně pokračuj dál ve vytváření podobných na hlavu postavených teorií ... :P ...

----------------------------------------

... tak aby bylo jasno ... lokální BAN jsem ti udělil já, jakožto moderátor magnetické části ... BAN na neučito máš do té doby, než se omluvíš ostatním diskutujícím ... (mně se omlouvat nemusíš, já už jsem si na to tvé hulvátství vcelku zvykl ... ;) )

... máš klávesnici plnou vzletných frází, ale jaksi pozapomínáš, že příčinou udělení ti BANu jsi byl jedině ty a nikdo jiný !!! ... malá rekapitulace ... snad už naposledy:

- v ten inkriminovaný den jsi nejdříve dostal upozornění, že určité věci související s chodem fóra se mají řešit výhradně ve vlákně k tomu určeném ...
- poté jsi nepatřičně začal plevelit v MM2 (loučit se s fórem atd.)
- což jsem ti přesunul do "pokecu pro moderátory" ... a v MM2 smáznul ...
- tys to tam ale přesto opakovaně vracel zpátky (celkem ještě 2x) ... a ještě ses u toho rozčiloval jak malý děcko, že jsem si ti to dovolil smazat ...
- následně jsi se začal všeobecně navážet do administračního týmu fóra ... (což koneckonců děláš do teď) ...
- ve finiši jsi vytáhl část textu (který jsi ty nenapsal) z moderátorské části fóra do veřejné ... fakt nechápu tvou neutuchající zálibu "prát špinavé prádlo na veřejnosti" ... :?
- a ještě mnoho a mnoho dalšího ... např. neustálé překrucování faktů (i přestože je možné je velmi snadno dokázat) ... přitom všem si samolibě klidně lžeš si sám sobě do kapsy !!! ... je tohle normální ??? ... :shock: ...


... kolikrát ti tohle všechno ještě budu muset napsat, abys konečně pochopil, že jsi se choval silně nepatřičně, kašlal na moderátorská rozhodnutí, atd., čímž sis zákonitě vysloužil BAN !!! ... dyť jsi byl jak utrženej ze řetězu !!! ... (a jak vidno, kus ti obojku plandá stále dál ... :D ) ...

- podívej se např. co jsi včera opětně vyváděl ve vlákně MMM, kam jsi vůbec díky BANu neměl právo cokoliv psát ... i přes opakovaná upozornění jsi tam plevelil, hned za mým příspěvkem, kde všechny upozorňuji, aby si soukromé záležitosti řešili jinde ... a opětně jsi se zase rozčiloval, "cože si to vůbec dovolujeme ti něco zneviditelňovat barvou splývající s pozadím" ... tobě, Akordovi zasloužilýmu (co samojedinej má vždycinky pravdu) ...

... pro komentování členů administrace pak používáš výrazy jako: paranoia, tupost, arogance, stádo, plnou hubu, atd. ... tak se tedy nediv !!! ... a brzdi !!! ... (výrazy, které jsi evidentně pochytil od Karbana ... gratuluji, že jsi klesnul na jeho úroveň ... :good: ... ) ...

... tak co je tedy příčina ??? ... a co potom důsledek ??? ...

... ty, jenom ty a to tvoje neskutečně neurvalý chování ... nic jinýho ... !!!!!!! ...


... takže si už konečně nastav to tebou neustále omílané "zrcadlo" ... a zamysli se laskavě nad sebou ... chováš se jak ženská s rozhozenejma hormonama !!! ... :roll: ... A ...

PeS: ... navíc, na to, že rozhodnutí žádného moderátora se veřejně nekomentuje, jsi byl už upozorněn již několikrát !!! ... takže ještě jednou a dostaneš BAN na celé fórum ... týden je minimální doba ...


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

učebnice psychologie haf haf

Příspěvek od Akord »

Slavek Krepelka píše:
Akord píše: Pri svých moderátorských rozhodnutích nemáš proste co ponižovat a urážet lidi, chápeš konečne?
Pane Akord, míra Vaší náklonosti k urážení je přímo úměrná Vašemu pocitu méněcennosti. Léčíte si tady mindráky a ono to nějak nefunguje. Očividně jste si to maloval, když jste si to sem přihasil, že vás někdo pohladí respektem, který k sobě sám nemáte, ale který vyžadujete od druhých. Vřele bych Vám doporučil, i když je to nejspíše zbytečné, si prostudovat vlákno "Psychické příčiny nemocí", ještě máte co zachraňovat a není to až tak těžké. Určitě Vám to nepřinese více škod než tohle tantrum, ba, je jistá šance, že tomu bude naopak a pomůže to.

Pokud tento vzkaz chcete opět považovat za urážku prosím, poslužte si. Nebyl tak míněn. Nejsem nelida a možná se někdo nad tím i pozastaví, ale kdybych věděl jak, pomohu Vám.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3116
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 346 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Akordův ban

Příspěvek od Ilem »

Nelí bí se mi banování Akorda, proto jsem založil toto hlasování


"Dum spiro spero"
Ciceron
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

...

Příspěvek od la »

No na Akorda v elektromagnetizmu moc nemám taky mě párkrát vyvedl z omylu,například díky němu se mi daří zapínat vpohodě regulační trafák uplně sem zapomněl co dokáže s trafem zbytkový magnetizmus.
Prostě mi to časem vypadlo z hlavy, tak sem si to hold musel zvopákout.Ušetřil mě hodně člověkokrokokilometrů k hlavnímu jističi.
Technika a emoce to obvykle dopadne blbě.


Odpovědět

Zpět na „Akord“