Akordovo vlákno

Poznatky, nápady, myšlenky...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Akordův ban

Příspěvek od Ilem »

A(&F) píše:
Ilem píše:
gromit píše:Tím neříkám, že by ban nezasloužili i jiní, příspěvků off-topic nebo osobně laděných by se našlo, ale to by to tu Rival mohl zavřít celé..
Právě v tom vidím ten dvojí metr.
... zatím si ale ještě nikdo z nich nedovolil to, co za poslední měsíc Akord (proti administrativě) .... nebo snad ano ??? ... A. ... :| ...
Aha, tak o to jde. Dotknul se vrchnosti.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Akordův ban

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:
A(&F) píše:
Ilem píše:Právě v tom vidím ten dvojí metr.
... zatím si ale ještě nikdo z nich nedovolil to, co za poslední měsíc Akord (doplněno:NEJEN proti administrativě) .... nebo snad ano ??? ... A. ... :| ...
Aha, tak o to jde. Dotknul se vrchnosti.
... nikoliv ... "pouze" porušil pravidla ... a to dosti zásadním způsobem ... ale pokud Ti to stále nedochází, tak potom opravdu už asi není co více dodat ... A. ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Akordův ban

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:
gromit píše: Tím neříkám, že by ban nezasloužili i jiní, příspěvků off-topic nebo osobně laděných by se našlo, ale to by to tu Rival mohl zavřít celé..
Ono by stačilo, kdyby Ti rozumnější buďto na provokace takového charakteru neodpovídaili, nebo odpovědi přetahovali, a to důsledně, do boxovárny a moderátoři ty provokace nemilosrdně gumovali, jak jen se k tomu dostanou. Já osobně s tím tímto začnu, důsledně a hned, mimo vlákna, která se týkají právě takových hádanic a ničeho jiného, tam to vidím jako marnou snahu.

Co vy na to vespolek?
... nic jiného bych si nepřál !!! ... :good: ... A. ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Akordův ban

Příspěvek od Ilem »

A(&F) píše:. nikoliv ... "pouze" porušil pravidla ... a to dosti zásadním způsobem ... ale pokud Ti to stále nedochází, tak potom opravdu už asi není co více dodat ... A. ...
Které pravidlo? Kde je napsané? Nenašel jsem ho.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Akordův ban

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:
A(&F) píše:. nikoliv ... "pouze" porušil pravidla ... a to dosti zásadním způsobem ... ale pokud Ti to stále nedochází, tak potom opravdu už asi není co více dodat ... A. ...
Které pravidlo? Kde je napsané? Nenašel jsem ho.
... ještě odkaz pro ty, kteří si doposavad nepřečetli zdejší FAQ týkající se mimo jiné i práv a povinností moderátorů ... http://www.upramene.cz/forum/faq.php#29 ... tam je řečeno vše ...
... "Kdo jsou moderátoři?
Moderátoři jsou jednotlivci (nebo skupiny jednotlivců), jejichž práce je starat se o chod fóra každý den. Mají právo upravovat nebo mazat příspěvky, zamykat/odemykat, přesouvat, mazat a rozdělovat témata, která spravují. Obecně řečeno, moderátoři jsou od toho, aby lidé nepřispívali mimo téma nebo nepřidávali otravný materiál." ...


... takže opakuji, a doufám, že již naposledy:

- Akord v okamžiku, kdy začal na MM2 plevelit, byl upozorněn ...

- nerespektoval to, tudíž jsem mu jeden z nesouvisejících příspěvků přesunul do "Pokecu pro moderátory" k dořešení ... a v MM2 ho smazal ... on ho ale vrátil zpátky ... (to celé se odehrálo 2x) ... a ještě se přitom rozčiloval, že mu zasahuju do jeho příspěvků ... ( již zmínený http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 0785#80785 ) ... a nadále, i přes upozornění stále pokračoval v plevelení vlákna se záležitostmi, jenž byly mimo jeho téma ... dostal tudíž lokální miniBAN, až do té doby, než se ostatním diskutujícím omluví za své nevhodné chování (tak jako to již mnohokráte udělali jiní), na což on ale nijak nereflektoval ...

- toto zřejmě následně odstartovalo lavinu jeho neutuchajících "naschválů", která trvala až do teď ... mám sem snad ZNOVU vypisovat, čeho všeho se následně od té doby ještě dopustil nebo si to přečteš v předchozích příspěvcích ??? ... :? ... A. ...


PeS: ... "už tam budééééém ??? .... " .... :D:D


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Akordův ban

Příspěvek od Ilem »

A(&F) píše: Moderátoři jsou jednotlivci (nebo skupiny jednotlivců), jejichž práce je starat se o chod fóra každý den. Mají právo upravovat nebo mazat příspěvky, zamykat/odemykat, přesouvat, mazat a rozdělovat témata, která spravují. Obecně řečeno, moderátoři jsou od toho, aby lidé nepřispívali mimo téma nebo nepřidávali otravný materiál." ...[/color]
To co mi tady cituješ jsem četl, ale to je pravidlo pro moderátory. To jako obyčejný diskutující nemohl porušit.
Nenašel jsem žádné pravidlo pro obyčejné lidi. Ani takové, že nemohou vrátit zpět moderátorem svévolně přesunutý příspěvek.
Mám to tedy chápat tak, že pravidla tvoří moderátor podle toho, jak se zrovna vyspal a jak uzná za vhodné. Někomu projde všechno a jiný se ani nesmí bránit proti křivému nařčení, pokud svou obranu nepřesune někam, kde to ztratí souvislost. Pochopil jsem správně?


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Akordův ban

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ilem píše:
A(&F) píše: ... zatím si ale ještě nikdo z nich nedovolil to, co za poslední měsíc Akord (proti administrativě) .... nebo snad ano ??? ... A. ... :| ...
Aha, tak o to jde. Dotknul se vrchnosti.
Ileme, ty, takový odborník a nechceš rozumět tomu, že jde nejen o kvalitativní závislosti, ale taky kvantitativní. Hříšníků mnoho, ale v podstatě jen podstrkujících spolužákům napínaček na stoličku. Když se do třídy ale namontuje rozvteklený omáčka a honí spolužáky a seká šavlí, jde všechna sranda stranou. S vrchností to samozřejmě má taky co dělat. Je veliký rozdíl jestli dáš facku spolužákovi, nebo kantorovi. To by jsi snad mohl znát už ze základní školy.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Akordův ban

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:
A(&F) píše: Moderátoři jsou jednotlivci (nebo skupiny jednotlivců), jejichž práce je starat se o chod fóra každý den. Mají právo upravovat nebo mazat příspěvky, zamykat/odemykat, přesouvat, mazat a rozdělovat témata, která spravují. Obecně řečeno, moderátoři jsou od toho, aby lidé nepřispívali mimo téma nebo nepřidávali otravný materiál." ...
To co mi tady cituješ jsem četl, ale to je pravidlo pro moderátory. To jako obyčejný diskutující nemohl porušit.Nenašel jsem žádné pravidlo pro obyčejné lidi. Ani takové, že nemohou vrátit zpět moderátorem svévolně přesunutý příspěvek.Mám to tedy chápat tak, že pravidla tvoří moderátor podle toho, jak se zrovna vyspal a jak uzná za vhodné. Někomu projde všechno a jiný se ani nesmí bránit proti křivému nařčení, pokud svou obranu nepřesune někam, kde to ztratí souvislost. Pochopil jsem správně?
... ne, nepochopil, ... jenom docela (ne)slušně překroutil ... ;) ...

... jakže to nemohl porušit !!? ... "napsal do vlákna nevhodný příspěvek, a já mu ho přesunul ... ale on ho tam zase několikrát vrátil" ... vždyť tohle už tu píšu již poněkolikáté !!! ... :roll: ... ach jo ...

... tak Ti teď nevím, co si mám myslet (o Tvém smýšlení) ... dobrá, zkusíme to jinak (ale upozorňuji, že opravdu už naposledy) ... ptám se Tě naprosto vážně: ... k čemu by tedy potom bylo moderátorské právo a povinost ohledně odstranění OoT příspěvku z vlákna, když by si ho tam dotyčný (dle Tvého výkladu) mohl ze své libovůle opět vrátit zpátky ??? ... k čemu by potom vlastně byl stanoven moderátor, jaké by byly jeho pravomoce ??? ... jaké nástroje by mu zbyly, aby mohl smysluplně vykonávat svou práci, když by těm neukázněným (nenapravitelným) jedincům byl "jenom pro srandu králikům" ??? ... to by se pak jedině mohl snažit "uprosit je", jestli by už náhodou laskavě nechtěli být hodní, zatímco oni by si ale přitom dál řádili jako černá ruka ... :idea: ... už Ti konečně došlo, jak nesmyslně jsi před chvílí reagoval ??? ... :| ...

... k tomu zbytku pak mohu pouze podotknout, že "pravidla se netvoří za pochodu za účelem potrestání toho či onoho", ale pouze na základě potřeb fóra ... nikdy (opakuji že NIKDY!!!) to neprobíhalo tak, že by si moderátor něco-cosi vymyslel (podle toho "jak se zrovna vyspal") a na základě toho pak zperzekuoval dotyčného přispěvatele (tedy tak jak to zde prezentuje Akord a nyní i Ty), ... v minulosti to vždy probíhalo, že dotyčný byl nejdříve opakovaně upozorněn na to, co v tu chvíli fakticky porušuje ... a pokud se ani posléze "nesrovnal", tak (teprve poté) se přistoupilo k radikálnějšímu řešení ...

... viz např u Akorda ... na to, že nemá právo veřejně kritizovat rozhodnutí jiných moderátorů při správě fóra, mu bylo za půdruhého roku sděleno již minimálně 10x (v SZ, v moderátorské části, na otevřeném fóru) ... ale on to stejně nerespektuje !!! ... tak co s tím ... ?????? ...

viz např: A(&F) v moderátorské části fóra dne 03 srpen 2009 píše:Akorde,

... to, že máš (také) statut moderátora, vzniklo Tvým specifickým přístupem k foru a k ostatním diskutujícím ... byla Ti proto založena samostatná část fóra, aby ses mohl naplno realizovat ... neopravňuje Tě to ale nijak k tomu, abys veřejně kritizoval moderátorskou činnost jiného člena administračního týmu !!! ... uvědom si to !!! ... svým příspěvkem http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 6593#46593 jsi hrubě porušil základní pravidla fora !!! ... o moderátorských rozhodnutích se veřejně nediskutuje a ani se veřejně nekritizují ... toto právo mají pouze ostatní členové administračního týmu a to pouze zde v této části) ...
(doplněná pozn.: ... běžný diskutujících má právo řešit své výhrady vůči rozhodnutí kteréhokoliv moderátora formou SZ nebo emailu s administrátorem fóra)
... jen tak mimochodem, ... v tehdejší kauze jsi Ty, Ileme, také docela "zabodoval" ... :? ...

... a ještě doplněk ... pokud má někdo přesto potřebu dál obhajovat či rozebírat své OoT příspěvky, může tak činit např. v "Boxovárně" s tím, že tam bude citovat i části ostatních příspěvků, aby se neztratila ona potřebná návazná souvislost (popř. tam může doplnit odkazy na příslušné příspěvky) ... argument, "že Boxovárna není jeho level" postrádá jakoukoliv logiku ... on je snad něco víc než ostatní ??? ... :shock: ...

... A. ...

PeS: ... za tohle všechno (jak říká Slávek, "za to, že jsem za Tebe udělal domácí úkol" :)) mi dlužíš pořádnýho tzv. "dospělýho" paňáka něčeho hodně dobrýho (preferuju "12 let odleželou zkapalněnou kukuřici" ... 8) ) ... o to víc se již teď těším na naše setkání v květnu u Jeffa ... :bye: ... (sákryš, ani nevím, jestli "ji" má v nabídce -> Jeffe, doplň prosím své skladové zásoby ... Ilem to platí ... :D) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Akordův ban

Příspěvek od 1220 »

Vzniknul jako svatá válka magnetářů a oprávněný není.Magnetářská inkvizice ožila. Proč ? Protože byly argumenty na jeho straně.
Sympatie člověk vždy mít nemusí, ale proto že je nějak nastaven proto nepatří mezi lidi, nebo co ?
Tím neříkám, že nebyly chvíle kdy jsem ho snášel s vypětím, emoce ale posléze pominou, nebo by měly pominout. :idea:
K.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Akordův ban

Příspěvek od Slavek Krepelka »

1220 píše:Vzniknul jako svatá válka magnetářů a oprávněný není.Magnetářská inkvizice ožila. Proč ? Protože byly argumenty na jeho straně.
Sympatie člověk vždy mít nemusí, ale proto že je nějak nastaven proto nepatří mezi lidi, nebo co ?
Tím neříkám, že nebyly chvíle kdy jsem ho snášel s vypětím, emoce ale posléze pominou, nebo by měly pominout. :idea:
K.
Ty, Karle, to tady chceš, naprosto upřimně, z toho mít ještě větší cochcákov a všechny pravidla do kanálu? Víš vůbec pořádně co se dělo? Tobě skutečně připadá týden bez odmlování jako něco přehnaného?

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

No dobrá

Příspěvek od 1220 »

Možná jsem mimo, protože pořádně nečtu magnetické motory, měl jsem za to, že jste ho vyhodili natrvalo :roll:

Za dobu psaní a čtení příspěvků lze totiž ve světě hmotném leccos učinit což všem vřele doporučuji.
Akord hodně věcí vyzkoušel, pokud Vás skutečně zajímá obsah jeho snažení tak můžete třeba čihnout na aldebaran forum, jak ho vnímají tam,
pokud Vám bytostně vadí tak diskutujte v nadšencích, obojí ale víte psal Vám to i on.
Ten cochcákov je základna pro diskuzi, tedy pokud není někdo vysloveně psychopat.
V zápalu boje tak může vypadat kdekdo... a nedodělané stroječky se válejí pod stolem.(jeho i Vaše)
Toto není můj boj Slávo , ber to jako omluvu.
K.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: No dobrá

Příspěvek od Slavek Krepelka »

1220 píše: ber to jako omluvu.
K.
Nazdar Karle, :D mně se nemáš za co omlouvat. Jenom mě překvapila ta inkvizice.

Vše nej, s laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

pres 2 týdny a nic

Příspěvek od Akord »

Jsou tomu skoro 3 týdny, výsledek hlasování se už nejak nemení, já jsem nehlasoval:
Souhlasíš s banováním Akorda?
Ano 30% [ 7 ]
Ne 52% [ 12 ]
Je mi to jedno 17% [ 4 ]
Celkem hlasů : 23
Vedení se k tomu nevyjádrilo, a já také moc nemám co dodat.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: pres 2 týdny a nic

Příspěvek od lajos »

Akord píše:Jsou tomu skoro 3 týdny, výsledek hlasování se už nejak nemení, já jsem nehlasoval:
Souhlasíš s banováním Akorda?
Ano 30% [ 7 ]
Ne 52% [ 12 ]
Je mi to jedno 17% [ 4 ]
Celkem hlasů : 23
Vedení se k tomu nevyjádrilo, a já také moc nemám co dodat.
Jseš tady? buď rád, měl jsi už něco horšího v životě něž jako ban? Je nás tady víc, kdo tě stejně uznáváme, s banem nebo bez.
Palici vzhůru a jdeme dál


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: pres 2 týdny a nic

Příspěvek od A(&F) »

Akord píše:Jsou tomu skoro 3 týdny, výsledek hlasování se už nejak nemení, já jsem nehlasoval:
Vedení se k tomu nevyjádrilo, a já také moc nemám co dodat.
... a co bys k tomu chtěl dodávat ??? ... (krom té "tvé omluvy", když už zase přispíváš do "magnetické části fóra") ... ??? ... A. ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Akord“