Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, atd.

Moderátor: aNONym

Odpovědět

Co myslíte, jak se vyřeší tato otázka?

Vláda konečně zasáhne a přitvrdí.
1
2%
Lidem dojde trpělivost a začnou to řešit sami.
38
76%
Jinak.
11
22%
 
Celkem hlasů: 50

Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

róm vševěd

Příspěvek od hanka »

..něco pro zasmání ..



Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

emajlem

Příspěvek od Aquarius1 »

Nejenže nemusí platit léky to už je dlouho známá věc ale třeba tady existují tzv charity,tam si můžeš za babku koupit značkové zboží ze světa mají to pod patronátem charitativní společnosti,no a tam chodí právě ti sociálně slabí s papírem od sociálky na odběr ošacení,samo že zdarma.Bavil jsem se tam s jednou jeptiškou co to prodává,říkala,my to vyperem vyžehlíme a prodáme, peníze takto utržené jdou na podporu těch nejchudších na zemi ale pokud to někdo dostane na papír od sociálky není z toho nic.Tihle hajzlové vlastně oberou nás,charitu a i ty na které jsou tyto koruny určeny,vlastně berou všem!


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
lordCorvin
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 31 pro 2010 20:27

...něco pro odlehčení...

Příspěvek od lordCorvin »

Tak jsem se vydala na úřad práce, abych získala sociální dávky pro svého PSA. Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat. Tak jsem jí vysvětlila, že můj pes je černej, nezaměstnanej, línej, neumí česky. Byl několikrát napomínán za sexuální obtěžování, má plno potomků po celé vesnici a zásadně si dovoluje jen na menší a slabší. Navíc neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi a žebrá. Krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec. Paní se ještě jednou podívala do papírů a v pondělí se mám stavit pro peníze.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Nový Bor - další útok.

Příspěvek od aNONym »



The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Senát

Příspěvek od Aquarius1 »

Dnes v noci jsem nemohl usnout tak jsem sledoval záznam jednání našich vládníků,jednalo se o dávkách v nouzi a následná možnost vymahatelnosti pokut a jiných dluhů.V návrhu bylo od paní Řápkové že by tyto dávky měli podléhat exekutivě a především vytvořit zákonný model pro starosty obcí tyto pokuty a dluhy vymoci od stávajících dlužníků.Pěkně to tam řekla poslankyně Sekaninová a to že,pokud se poskytují dávky v hmotné nouzi není možné tyto ze zákona odebrat jelikož jsou státem přiznané právě lidem kteří se ocitly v té hmotné nouzi a to už jedno z jakého důvodu.A naopak člověk který poctivě maká odvádí daně a dostane se do hmotné nouze nejenže nic nebo jen maličko dostane ale přiživí se na něm soud exekutor a ještě má zablokován účet a zůstane mu kolikrát méně (já myslím mnohem méně) než takový pobíratel dávek který pracovat nemusí daně neodvádí.A ten kdo je v hmotné nouzi a pracuje ještě odvádí daň právě na tohoto neplatiče a tím pádem naše vláda neřeší tuto problematiku v důsledku ale represivně na spořádaných občanech kteří se i třeba svou vinou dostanou do hmotné nouze a nikdo jim nepomůže a nikoho nezajímá kde mají na své potřeby brát.
A tak je to se vším cikáni budou do doby než je někdo nepřinutí vysmátí pořád.Tohle ta paní neřekla ale v podstatě to z jejího přednesu vyplynulo.Na konec vystoupila opět paní Řápková s tím že tyto argumenty budou do návrhu zákona začleněny ale já si myslím že se zase nic nezmění.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

školky

Příspěvek od huhu »



huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

sprej je lepší než zbraň

Příspěvek od huhu »

http://www.novinky.cz/domaci/249055-slu ... zapad.html

malý vzkaz místním sportovcům s ptáčnicema , větrovkama , zadovkama:
pumpa má pravdu.

jinak největší sbírka je na Konopišti , druhá největší na zámku Žleby :D


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

V Mostě bude radnice obstavovat auta za nezaplacené pokuty

Příspěvek od A(&F) »

... http://usti.idnes.cz/ridici-neplati-v-m ... zpravy_oks ... schválně, kteří občané mají nejvíce nezaplacených pokut ??? ... :? ... hm, takže se to opětně mine účinkem ... :roll: ... "slušní dlužníci" zaplatí, kdežto nepřizpůsobiví si dál budou jezdit těmi svými polovraky až do rozpadu, popř. je vymění za jiné ...


PeS: ... od známého cajta mám info, že romale poplatky za likvidaci vozů neplatí ... každý týden zdejší PČR řeší nějaký jimi nahlašený případ údajné krádeže auta, kdy toto je přitom již dávno prodáno do sběrny (které přestože je nesmí vykupovat, tak je běžně přijímají a evidují jako autoplech ... několik škubnutí bagrem a není co řešit) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Ježdění si na nákup taxíkem ...

Příspěvek od A(&F) »

... http://zpravy.idnes.cz/zena-z-varnsdorf ... zpravy_oks ... docela asi pro romáky překvápko, protože do nedávna měli nárok! nechat si od sociálky jednou měsíčně proplatit jízdu taxíkem za účelem "nákupu potravin" ... :shock: ... jo, na komfort si zvykají snadno ... a lobby jsou lobby ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zpráva z tisku

Příspěvek od huhu »



Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Ač arogantní blb tak přesně předpověděl jak to dopadne.

Příspěvek od aNONym »

A jeho nejslavnější výrok. ;) Non

[youtube][/youtube]

K tomu něco na odlehčení. :D

[youtube][/youtube]


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Nejvzácnější tekutina.

Příspěvek od aNONym »

Víte která je nejvzácnější tekutina na světě? ;) Non

No přece cigánskej pot vzniklej při práci. :lol:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

..ten státní zástupce....

Příspěvek od martin11 »

...ten státní zástupce...to mě hlava nebere....

http://praha.idnes.cz/pri-policejni-kon ... zpravy_jpl


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

ázijskí gastarbajteri zabili domáceho mládenca v Rusku

Příspěvek od sano »

čo následovalo:


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Jablonec nad Nisou - nezletilý cigoši - napadení ve večerce.

Příspěvek od aNONym »

Už by to konečně chtělo snížit hranici trestní odpovědnosti pro mladistvé a nezletilce. :? Non

Anebo jim dát hned na místě pořádně přes držku. Třeba by si to pro příště rozmysleli.

http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/v ... video.html


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Odpovědět

Zpět na „Tertium NON datur“