Nový Svetový Poriadok

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Plány na nový svetový poriadok sú skutočné

Áno
49
82%
Nie
8
13%
Neviem
3
5%
 
Celkem hlasů: 60

rado3105
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 22 led 2010 0:33

Chcete pochopit dejiny? Precitajte si toto

Příspěvek od rado3105 »

Tu ich mate:
https://docs.google.com/viewer?a=v&q=ca ... bWfCzogBjg

po precitani pochopite preco su dnesne problemy vo svete
o tejto dynastii zlodejov, ktori stoja za 1. svetovou vojnou, za 2. svetovou vojnou, za vytvorenim FEDU by mal vediet kazdy jeden obcan

a troska z ich stranky:
http://www.rothschild.com/
http://www.rothschild.info/home/


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chcete pochopit dejiny? Precitajte si toto

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jojo. To jsem se takhle kdysi hrabal různou historií a narazil jsem na velice dlouhou studii, ze které v kostce vylezlo, že maminka Adolfka byla pár let služtičkou u jednoho z této rodinky ve Vídni. Náhle byla ze služby vypovězena a vrátila se domů se slušným věnem, po kterém i s maminkou skočil jakýsi Josef Hitler. :evil:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

16 skutečností, o "které Libye přijde"

Příspěvek od NAVAR »

Asi se měli moc dobře, asi líp než amíci..... Myslím si o tom svoje a nemyslím si o tom nic dobrého, stejně asi jako o WTC, velké sametové šaškárně atd...



16 skutečností, o "které Libye přijde"
Text zveřejnilo newyorské nakladatelství a portál http://www.disinfo.com
Ostře kritické reakce anonymních čtenářů, zřejmě z Libye, jsou ZDE
1. V Libyii se neplatí za elektřinu, elektřinu mají všichni občané zdarma.
2. V Libyi se neplatí žádné úroky za půjčky, banky v Libyi vlastní stát a podle zákona všichni občané dostávají půjčky s nulovými úroky.
3. Vlastnit dům či byt se v Libyii považuje za lidské právo.
4. Všichni novomanželé v Libyi dostávají od vlády částku v hodnotě 50 000 amerických dolarů na koupi svého prvního bytu či pro začátek do rodiny.
5. Vzdělání a zdravotnictví jsou v Libyii zadarmo. Před Kaddáfím bylo jen 25 procent Libyjců gramotných. Dnes je jich 83 procent gramotných.
6. Pokud chtějí Libyjci farmařit, dostanou do začátku zadarmo pozemek, farmu, zařízení, semena a dobytek.
7. Pokud Libyjci nemohou ve své zemi najít vzdělání či lékařskou péči, které potřebují, vláda financuje jejich vzdělávání či léčení v zahraničí a nadto dostanou měsíčně diety ve výěí 2300 amerických dolarů.
8. Pokud si Libyjec koupí automobil, vláda ho dotuje částkou 50 procent jeho ceny.
9. Cena benzínu v Libyi je 0,14 dolarů za litr.
10. Libye nemá žádné státní dluhy a její finanční rezervy ve výší 150 miliard dolarů jsou nyní celosvětově zmrazeny.
11. Pokud nemůže Libyjec najít zaměstnání po absolutoriu školy, vláda mu platí průměrný plat v jeho profesi až do dobu, než zaměstnání nalezne.
12. Část příjmů z prodeje libyjské ropy přichází rovnou na individuální konto všech libyjských občanů.
13. Matka, která porodí dítě, dostane 5000 amerických dolarů.
14. 40 bochníků chleba stojí v Libyi 0.15 dolaru.
15. 25 procent Libyjců má univerzitní vzdělání.
16. Kaddáfí realizoval největší světový zavodňovací projekt, aby byla voda k dispozici po celé libyjské poušti.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: 16 skutečností, o "které Libye přijde"

Příspěvek od martin11 »

...no asi je pálilo dobré bydlo....jako nás před 89 :idea: ....teď je na řadě Sýrie....a potom Kuba a nakonec Severní Korea...tam se maj také mooooc dobře :idea::oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 16 skutečností, o "které Libye přijde"

Příspěvek od Palo »

Včera byla na Seznamu zpráva o tom, že Amíci, rusáci a další se zbrojí ve velkém... Asi to bude proti všem Lybijcům a podobným... Nuže když se zmrazí Kadáfího peníze, tak se to někomu nebude líbit, tak je třeba za ty prachy se vyzbrojit a tyto lidi umlčet...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 16 skutečností, o "které Libye přijde"

Příspěvek od huhu »

Palo píše: Včera byla na Seznamu zpráva o tom, že Amíci, rusáci a další se zbrojí ve velkém... ...
Když vyjde na seznamu podobná zpráva, mám se na pozoru a zkouším dešifrovat co za tím vězí a proč to ty mrdky mediální vydaly......
Kdo si myslí , že se jedná o objektivní zpravodajství , je na velikém omylu

seznam = Ivo Lukačovič = Rudé právo ;)


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 16 skutečností, o "které Libye přijde"

Příspěvek od Palo »

Vono to tak dycky bylo, že čím mají lidé míň peněz (jsou jim "odebrány" tzv. daněmi), tím víc mají těch peněz vlády a co s těmi penězi, že jo... Krize byly také pochopitelně před světovými válkami... Takže jestli nás čeká válka, tak je pravděpodobné, že se budou muset vlády vyzbrojit... No a odnesou to pochopitelně civilisté...

Ta zpráva nějak rychle opustila čelní pozice médií, kdopak asi tak ví proč...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 16 skutečností, o "které Libye přijde"

Příspěvek od huhu »

Čím víc si nepřeju aby to byla pravda , tím víc mi přijde, že svět spěje ke stejné situaci , jako byla na počátku WWII. WWI nevim.. Dějepis mě nebavil. Přijde to ze dne na den, ráno ještě nebudeme tušit , co budem dělat odpoledne.
Ale jako lidstvo jsme selhali , možná pár jedinců by uspělo, ale celek je sračka. Bratr bratru vrahem.


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: 16 skutečností, o "které Libye přijde"

Příspěvek od NAVAR »

Třeba nás zase budou strašit "imperialisty na hranicích". Ono je to wurst jestli imperialista, ozbrojený amík, rus, mafián, či exekutor. Stádo je potřeba totiž strašit, aby nebrblalo a nemyslelo si že nemůže být ještě hůř. No, jo štěkot ovčáckých psů se ozývá.....


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 16 skutečností, o "které Libye přijde"

Příspěvek od huhu »

oni ti eks ekutóři už nemajú co brať
problém je jinde. Stát neříká :" dejte co můžete ,my s tím budem hospodařit "
ale :" dejte nám tolik a tolik , jedno kde to vezmete a kdo to nesežene, toho zavřem a ostatní zaplatí o to víc "


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: 16 skutečností, o "které Libye přijde"

Příspěvek od NAVAR »

Jednoduše sřečeno stát si dělá s lidmi co chce a bere si co chce kdy chce a jak chce.
Teď mi dochází proč stát chrání "menšiny", oni se totiž chovají stejně, bude tam asi jistá kolegialita. :)


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Abakuk
Starší člen
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 22 kvě 2008 22:10
Bydliště: Náchodsko

Jak vlastně funguje svět?

Příspěvek od Abakuk »

Víte, přemýšlel jsem proč vlastně je tolik ruzných institucí, podniků a států. K čemu lidé potřebují mít někoho nad sebou a kčemu je to dobré, proč jsou ty zastřešovací instituce?
Až teprvé když jsem našel odpověd na následující otázku mě to všechno docvaklo(alespoň si myslím).Co je důležitější u kruhu, body které tvoří obvod nebo je to střed?
Pokud odstraníme obvodové jednotky(body) tak kruh zanikne a zůstane samotný střed který již není středem, původní střed už není "nic". Pokud vytáhneme z "prostoru" hypotetické body a utvoříme libovolným principem kruh tak nám střed vznikne "automaticky" ale opačně to nejde.Protože pokud ustanovím střed a k němu chci vztáhnout body tak spotřebuji obrovské množství energie vůči samotné energii středu který je ještě jenom bod. Nemusíme mít střed a podle něj vytvářet obvod to není automaticky nutné.
Stát a všechny mnohé jiné instituce fungují jako planetární model atomu. Nejvíce a naprosto nepostradatelní jsou ti nejvzdálenější od středu totiž valenční elektrony, pak po hladinách jsou další a další funkce v systému které jsou k životu méně a méně důležité (elektron aby byl elektronem nepotřebuje atom, ale atom potřebuje elektron).Čím blíže je elektron(člověk) ke středu tím obtížněji se muže uvolnit se sevření systému(u atomu to obvykle můžou jen valenčí elektrony, ty nejvzdálenější).
Vždycky když vzniká stát tak nejprve jsou jeho občané pak teprve ty funkce které směřují ke středu kruhu. Ani případ Hitlera toto nevyvrací. Zdálo by se že on byl středem nového uskupení ještě než byli členové, ale já to vidím tak že kdyby ti lidé nebyli připravení na jeho myšlenku a nezamlouvala se jim tak by si poklepali na čelo a nikdy by ho středem neustanovili. Aby mohl vzniknou nový kruh(nebo třeba jen zájmový modelářský kroužek tak je potřeba členů).

A k čemu je vlastně dobré vytvořit nejakou instituci(kruh)?
Z dlouhodobého hlediska to je nejspolehlivější nástroj k potlačení "vnitřního hlasu" tudíž k manipulaci.
Voják přeci zabíjí i neviné proto že mu to řekli ti co jsou na niží hladině než on(blíže ke středu), a kde se soustřeďuje přece více energie která pulzuje pro život kruhu(atomu,státu...) a tudíž musí poslechnout není zde prostor pro vlastní zodpovědnost. Člověk který např. zabíjí z vlastního rozhoodnutí je obvykle vrah ale pokud mě to nařídil někdo v systému výše(to je nám vštěpováno do hlavy,ve skutečnosti ale níže podle důležitosti pro mojí existenci) tak to není vražda. Vše co si člověk dokáže ospravedlnit to také s velkou pravděpodobností vykoná. Hodím vinu na systém ale přitom systém pomáhám vytvářet sám.

Co se stane když z rotujícího setrvačníku odstraníte osu, střed otáčení? Pokud bude vyvážený tak setrvačník přežije a vznikne nová osa. Pokud bude nevyvážený tak dojde ke skáze. Stejně jako u atomu pokud zničíte jádro(stěpná atomová reakce) tak se hromadně uvolní energie celého kvanta a místo aby byla kostruktivní tak bude destruktivní.
Stejně tak se stalo nedávno v Libyi. Místo aby se projevovaly demokratické principy u těch co po nich volali tak zlinčovali svého "vůdce". Energie která se uvolnila odstranením středu byla destrutivní pro ně samé(pro jejich vnitří hodnoty) protože kruh(setrvačník, atom..) kterého byli součástí byl nevyvážený. Pokud by jejich revoluce byla přirozeného charakteru a celý národ by byl v jednotě tak by veškerá energie uvolněná odstraněním jejich středu symetrie byla kostruktivní.
Čím více prvků má tento "kruh" tím více jsou jednotlivci postradatelní. Ve středověku si obvykle šlechta nedovolita vyhladit lokálně zemědělce při jejich povstání(viz. povstání sedláků u Chlumce) protože na nich byli závislí.

Co přináší globalizace? Kdo chce tak se sami zamyslete.

Pro ty co mě ještě nepochopili co mám na mysly tím kruhem, atomem, setrvačníkem tak je to cokoliv co spojuje stavební prvky, otroky, k určitému cíly/ům, cítí se být něčím spojení a zároveň obsahuje mechanizmy k udržení jeho funkce. Lidé se sdružují do ruzných spolků zájmových, náboženských, národních..., protože jim to přináší jakousi vnitřní energii kterou čerpají z účasti v systému, chtejí někam patřit.
Lidé se sami ponížily na úroveň otroků protože nechtějí nést odpovědnost za své činy. Přestože v každém člověku už od jeho stvoření je dostatek moci aby si "sám" zajistil přežití za jakýchkoliv podmínek.
Pokud má přijít v součastnosti nějaká opravdová změna tak si myslím že to bude pochopení toho jak jsme zotročeni. A přijmutí odpovědnosti za své činy.

Na závěr:
Neříkám že využívání principu kruhu je špatné, tvrdím že je potřeba si uvědomit jeho sílu i úskalí
Netvrdím že planetární model atomu je tím správným modelem atomu jenom mi vyhovoval.
Promintě mi tu formu podání informace špatně se mi to píše a také tak jsem to napsal.


Tma na to vrhá nové světlo
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

...niekomu sa nehodil

Příspěvek od chiq »

alebo - ak je niekto úspešný, treba ho zabiť.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: ...niekomu sa nehodil

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
chiq píše:alebo - ak je niekto úspešný, treba ho zabiť.
Je to hezký, ale ani po zvětšení to nepřečtu :( - jako příloha by se to dalo stáhnout a pro čtení libovolně zvětšit.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ...niekomu sa nehodil

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
poota píše:Je to hezký, ale ani po zvětšení to nepřečtu :( - jako příloha by se to dalo stáhnout a pro čtení libovolně zvětšit.
Myš dej nad obrázek, pravý tlačítko (ne levý, to mačkáš častěji) dej "otevřít v novém okně" a zvětši si to ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“