Crohnova choroba - co zvolit?

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: trochu jiná teorie....

Příspěvek od Palo »

Saint-Jimmy píše:Každou chvilku vám někdo "hne žlučí"...
Mám co povídat... Mě žluč zvedá moje máti dnes a denně - tím, že se do všeho tentuje, má prd co na práci, pořád povídá, jak má strašně moc práce, řeší již vyřešené věci, nikdy si není schopna zapamatovat nové věci, není schopna zavřít pusu, když jí řeknu aby chvíli nemluvila, ptá se na pitomosti a za půl hodiny se zeptá na to stejný, když někdo mluví, tak neposlouchá. Na co šáhne, to se porouchá a svádí to na ostatní. Nerespektuje svobodu a potřeby ostatních, vnucuje je jim potřeby, které si myslí, že ostatní nutně potřebujou (musíš se najíst, vždyť si ještě nic nejedl, obleč se, atd.). Když po ní chce někdo s něčím pomoct, tak moc ochotná není, protože ona už tolik toho napracovala a ten druhý ještě neudělal v baráku NIC...

Taky je celkem příšerný, že nemá absolutně cítění fyziky, což vyvolává konflikty - také ohledně teorie porouchání věcí. Jednou se mě ptala, proč tím větrákem foukám na radiátor, když větráky se používají jenom v létě, když je horko, protože foukají studený vzduch. Měl jsem v pokoji zimu a potřeboval jsem z radiátoru dostat maximum do místosti - neuvěřitelné.

Absolutně nechápu, jak může za jeden den zaflákat tolik nádobí. Pak si stěžuje, že musí umývat takovou hromadu nádobí...

Prostě hrubohmotný konzumní člověk, co se akorát čumí na TV a umí akorát to, co se naučil do 20 let. Vařit taky moc neumí... a ani se nepoučí - například guláš dělá stále s gumovým masem.

Můj otec tu neměl klid, který potřeboval, tak se odstěhoval. Jeho matka je to stejný jako moje máti, jen bydlí o patro výš. Zvláštní je, že za to, že se můj otec odstěhoval, podle báby a mojí matky můžu já.

Už jsem si na to zvykl, tak mi to nepřijde nijak zvláštní, je to prostě moje rodina a tím, že v tom jsem celý život, tak to považuji za normální. Takže se ani nedivím, že jsem měl po dobu svýho života tolik zdravotních problémů. Jen teď nevím, jestli je to dobře nebo špatně.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
DUSAN79
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 29 říj 2011 13:38
Bydliště: Šťáhlavice

Ulcerozní kolitida

Příspěvek od DUSAN79 »

Dobrý den,s nadšením čtu vaše příspěvky a chtěl bych vás poprosit o radu. Přítelkyni (24let) zjistili před rokem ulcerózní kolitidu,krev a hlen ve stolici,po kolonoskopii stím že je zasaženo 10cm tlustého střeva od konečníku. Léčba Salofalk,účinné asi půl roku,respektive do doby než si přítelkyně vzala ibuprofen,tím se to celé rozhodilo,zase nastaly potíže. Doktorka chtěla nasadit prednison (kortikoidy),což jsme odmítli a začli léčit sami. Naše léčba Chlorella,Schindeleho minerály,mladý ječmen,mochna stříbrná,teď ještě zkoušíme čínskou medicínu. Je poznat drobet zlepšení,ale žádná sláva. Potom jsem narazil tady na to fórum a dočetl jsem se že celá kolitida není asi vlastně nic jinýho než paraziti.
Chtěl bych vás poprosit kdo stímto máte nějaké zkušenosti jak se toho zbavit jestli by jste nám neporadili,je toho tu spoustu,spoustu návodů doporučení,chtěl bych jestli by jste mi někdo neporadil návod jak se stím vypořádat,za případné rady a návody předem moc děkuji. Dušan
_________________
Dusan


Dusan
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ulcerozní kolitida

Příspěvek od Palo »

Zkuste postupovat podle návodu na předchozí straně, který jsem uvedl. Je takový poměrně univerzální, pomete velkou část cizopasníků, nahodí imunitu atd.
Každý extra název nemoci může znamenat ty stejné cizopasníky, akorát s odlišným umístěním v těle. Ten návod by mohl teoreticky zlikvidovat i cukrovku, a s drobnými změnami doporučuji tento postup i na rakovinu.
Pokud máte obavy u některého z bodů, napište, zkusíme to nějak vyřešit.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

..

Příspěvek od Saint-Jimmy »

Ahoj Palo,
dnes jsem na 13 kapslích hřebíčku. Myslíš, že můžu jít ještě trochu dál než na 15 kapslí. Z vlastní zkušenosti moje tělo reaguje u léků, doplňků stravy a podobně spíše na vyšší než standardní dávky, tak mě napadlo, že by možná nebylo od věci jít třeba až na 20. Snad by to nemuselo být na škodu, pokud k tomu poctivě piju i zředěnou HCl dle Tvého doporučení. Co ty na to?

Jak pak brát ten Ivermectin? V kterou denní dobu, jaký odstup od jídla, s čím nekombinovat?

Díky. P.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od Palo »

Klidně vylez až na 20 tobolek hřebíčku bez obav, sám jsem měl i víc jednorázově a bez problémů ;)

U Ivermectinu je celkem jedno kdy se to bere, já to bral tak nějak mezi jídlama, spíš odpoledne.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: trochu jiná teorie....

Příspěvek od NAVAR »

Palo píše: Mám co povídat... Mě žluč zvedá moje máti dnes a denně - tím, že se do všeho tentuje, má prd co na práci, pořád povídá, jak má strašně moc práce, ...

Cindler a jeho přednáška..... To Ti doporučuji, jednak odhalíš v některých případech původ svých problémů a jednak si pak zakážeš reagovat na výlevy druhých.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: trochu jiná teorie....

Příspěvek od Palo »

Anebo si upravím život tak, abych to nemusel poslouchat, podobně jako Ty ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lenaluna
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 16 črc 2011 13:17

Jak si upravíš život?

Příspěvek od lenaluna »

To mě zajímá, jak si upravíš život, aniž bys to musel poslouchat?


krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: trochu jiná teorie....

Příspěvek od krovak »

Palo píše:Anebo si upravím život tak, abych to nemusel poslouchat, podobně jako Ty ;)
emm, nedalo by sa v tomto kontexte predpokladať, že Ťa to (možno v inej forme) dobehne aj tak?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak si upravíš život?

Příspěvek od Palo »

lenaluna píše:To mě zajímá, jak si upravíš život, aniž bys to musel poslouchat?
Úplně stejně jako můj otec - byl moudrý a ustopil - odstěhoval se.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Ano, nejdůležitější věta v životě lidském budiž universálně:
NIKDY SE NETRAP NĚČÍM, CO NEMŮŽEŠ ČI NEUMÍŠ OVLIVNIT.
Když si to vezmeš za své přichází neodolatelý půvab bytí......


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak si upravíš život?

Příspěvek od laik »

Palo píše:Úplně stejně jako můj otec - byl moudrý a ustopil - odstěhoval se.
A prosím tě palo, proč teda nejsi radši tam kde si býval předtím, než si začal trávit víc času tam kde jsi ted?... (to je ale divná věta)
ale křovák má pravdu....."TO" tě stejně dostihne kdekoliv....... pokud před tím jen utíkáš.....a nebojuješ.....
Cindlera na tebe!!! .....
zrovna při posledním tel. rozhovoru před pár dny mě tak zjebal za různé věci.... mimo jiné např. že člověk se mu snaží něco vysvětlit a on že "mluvím hodně, ale zbytečně" a ještě takovým tónem to řekl že si někdy připadnu jak děcko ve škole..... on si vůbec nějak nebere servítky.... čeká mě další telefonát zítra večer tak už ted mám obavu za co mě zas sepsuje :) no ale to patří spíše do vlákna o etikoterapii


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak si upravíš život?

Příspěvek od Palo »

laik píše:A prosím tě palo, proč teda nejsi radši tam kde si býval předtím, než si začal trávit víc času tam kde jsi ted?
Bývám na dvou místech. Na jednom nemůžu mít sklad a na druhým nemám klid ;) Podle potřeby přejíždím.
laik píše:ale křovák má pravdu....."TO" tě stejně dostihne kdekoliv...
To pochybuju. Otec má klid.
laik píše:.... pokud před tím jen utíkáš.....a nebojuješ..... Cindlera na tebe!!! .....
Moji matku na Tebe! To jí mám zavraždit?
laik píše:...že "mluvím hodně, ale zbytečně"
Má pravdu ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Jak si upravíš život?

Příspěvek od NAVAR »

Palo píše:Úplně stejně jako můj otec - byl moudrý a ustopil - odstěhoval se.
Bingo, je to i v Cindlerově přednášce - moudřejší ustoupí.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Jak si upravíš život?

Příspěvek od NAVAR »

Kluci drahý, pozor, velký pozor. Vítězit se dá i bez boje než bojovat do posledního dechu za cenu krvavých ztrát. Tohoto autora Cindler zajisté zná. Knihu vlastním, mohu zapůjčit. Jinak: V´íťezit bez boje - Josef Kirschner
Popis: Autor, který zaujal české čtenáře již Biblí egoistů (2000), nás v této knize přesvědčí o tom, že není třeba o vítězství v životě bojovat, a přesto jej získat. Jeho pravidla jsou jednoduchá, ale vysoce účinná. Člověk je úspěšný jen tehdy, pokud získává vítězství naprosto automaticky. Kdo o sobě pochybuje, ten ztrácí šanci na vítězství a je nucen se stále srovnávat s ostatními, často posilovat své ego ponižováním a hledáním chyb na ostatních.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“