Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Cherry, ktorym chemickym anti-parazitkom navrhujes zacat? Predpokladam, ze miesat ich je nevhodne a tak sa vzdy treba zamerat na jeden? Z toho co som cital, mi prijde Prazik najvhodnejsi. V akom poradi si ich bral ty?


cherry
Starší člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát 13 led 2012 7:05
Bydliště: KH kraj
Dal: 4 poděkování
Dostal: 16 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od cherry »

Mám dojem, že se má začínat Entizolem, po vybrání se bere Albendazol a Prazik, jeden den třeba A a druhý den P, za týden opět jeden den A a druhý den P a pak se dá brát i Ivermectin.
Já osobně jsem začala hřebíčkem, který šmejdíky jen rozdráždil, takže mi cukalo v těle a nic víc se nedělo a první lék, který mi dorazil, byl Ivermectin, takže jsem začala s ním a asi za dalších 10 dní jsem přidávala A a P. V podstatě jsem ty léky střídala všelijak asi 7 týdnů, teď už pomalu vysazuju a beru jen občas a začnu s ořešákem a jinými pupenovými tinkturami.
Na herxky se mi osvědčil Wobenzym, občas Ibalgin a na bolest hlavy jsem musela ještě asi dvakrát vzít sumatriptan, ale zdá se, že jsem se zbavila i osídlení v mozku. Trpěla jsem častými migrenozními bolestmi a ty skončily.


Léčba v ilegalitě: dobrým lidem zdar, breberám zmar!
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Diky za radu, ja zacnem asi prirodnou kurou na zaciatok, ved aj oslabeny parazit je lepsi, ako pri plnej sile. :-) A potom budem pokracovat tymi chemickymi. Preco sa ma zacinat prave Entizolem?


cherry
Starší člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát 13 led 2012 7:05
Bydliště: KH kraj
Dal: 4 poděkování
Dostal: 16 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od cherry »

skenování0068.jpg
asi je vhodné vybít nejdřív prvoky (Entizolem) a pak jít po větších mrchách (P, A, a I). Dávám sken z knihy ing. Bláhové.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Léčba v ilegalitě: dobrým lidem zdar, breberám zmar!
etericka
Stálý člen
Příspěvky: 69
Registrován: úte 28 úno 2012 12:14
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od etericka »

ja mam entizol ako druhy,po 7dnovej kure s A, dam 10dni entizol a potom zas A. Po A ale neviem, ci zohnat P, ci Ivermecin . Asi treba obe,aj ked neviem skade nato naskrabem. Co je vhodne na Boreliu?


" Iba mŕtve ryby plávajú s prúdom "
marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od marlenka »

Prosím Vás má niekto skúsenosti s pastou Ivermectin ktorá sa dáva koňom? (postrehy,dávkovanie atď)
Musíme to urýchlene použiť pre 20-ročné dievča,ktorému našli škrkavky v žalúdku a dvanástniku a lekári jej chcú vyoperovať žalúdok lebo si myslia že má nádory a na prístroji Salvia boli namerané škrkavky viacej druhov a má ich podľa prístroja v celom žalúdku a dvanástniku.Užíva momentálne rýchlo nasadený Antiparasite,čo je prírodný prípravok na rôzne druhy parazitov od firmy Starlife,ale nepociťuje zlepšenie.Skúšame zohnať aj lieky od známej z lekárne ale to je všetko slabý odvar.Liečiteľka povedala že by jej zabral Ivermectin,ale našla som len pastu pre kone.
Prosím vás sú aj tablety alebo len tá pasta? Povedala že už zje hocičo len aby sa jej uľavilo.Operáciu s následným odstránením žalúdka odmietla ako aj pooperačnú chemoterapiu a v súčasnosti je doma a pokúša sa dostať to z tela von.Zatiaľ nič nezaberá,len jej po tom prípravku Antiparasite vyšlo pár hlístov.


marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od marlenka »

Oprava,nie mne ale Zuzke našej známej boli namerané škrkavky.Pardon za prvý mail.


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Užívala jsem (neměla jsem antibiotika) borelii, homeopatickou nosodu (lék). Obratem mě zbavila mnoha potíží a to mi klinicky borelii nepotvrdili, jen zbytky protilátek. Čili jsem se ji co do množství a působení klinicky zjistitelného, zlikvidovala.
Čistící čaje, tinkturky, koupele (nejlépe detox a posilující dle Ferdy), vitaminy, zbavit se candidy a plísní.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

marlenka píše:Prosím Vás má niekto skúsenosti s pastou Ivermectin ktorá sa dáva koňom? (postrehy,dávkovanie atď)
Musíme to urýchlene použiť pre 20-ročné dievča,ktorému našli škrkavky v žalúdku a dvanástniku a lekári jej chcú vyoperovať žalúdok lebo si myslia že má nádory a na prístroji Salvia boli namerané škrkavky viacej druhov a má ich podľa prístroja v celom žalúdku a dvanástniku. Operáciu s následným odstránením žalúdka odmietla ako aj pooperačnú chemoterapiu a v súčasnosti je doma a pokúša sa dostať to z tela von.Zatiaľ nič nezaberá,len jej po tom prípravku Antiparasite vyšlo pár hlístov.
Nazdar Marlenka, Tyhle věci se počítají na váhu. Má-li tedy průměrný kůň 600kg, což je dost široké číslo, protože není kůň jako kůň, a děvče nějakých 55kg, dostaneš se tam
600 : 55 = 10.9, tedy nějakých 11. Takže vydělíš dávku pro koně jedenácti a máš to dostatečně blízko pro tu dívčinu. Pokud však rakovinu skutečně má, vřele bych Vám doporučil se obrátit na pana Hakla u Nymburgu. http://hakl.nymbursko.com/
Je to pro vás sice daleko, ale otázkou je, jestli se nechat uzdravit, nebo zkoušet a možná marně.
Ahoj a držím palce, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Tyhle věci se počítají na váhu. Má-li tedy průměrný kůň 600kg, což je dost široké číslo, protože není kůň jako kůň, a děvče nějakých 55kg, dostaneš se tam
600 : 55 = 10.9, tedy nějakých 11. Takže vydělíš dávku pro koně jedenácti a máš to dostatečně blízko pro tu dívčinu.
Běžně užívá člověk jednu "čárku" - "dávku" na 125 kg koníčka :) Ikdyž má třebas 70 kg... Ale dá se dávkování upravit, jen se pak trošku hůř odhaduje... Když se dá akorát na váhu, tak to nemusí působit úplně stopro. Není od věci dát prvně decentku akorát na váhu a druhej den trochu přitlačit... Je fakt, že když je člověk fakt hodně "zavšivenej", tak by první "koňská dávka" mohla s ním hezky zamávat...

Jen malá technická - nevím, co to má společného s MMS (vlákno)...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
cherry
Starší člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát 13 led 2012 7:05
Bydliště: KH kraj
Dal: 4 poděkování
Dostal: 16 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od cherry »

Marlenko, Ivermectin pastu pro koně beru já (a myslím i spousta dalších), dávkuje se podle hmotnosti. Na aplikační stříkačce je značení na hmotnost koně, tam se nastaví požadovaná dávka šroubovací zarážkou na pístu stříkačky. Dávkování tam bývá ale v librách, tedy je třeba hmotnost člověka přepočítat z kg na libry.


Léčba v ilegalitě: dobrým lidem zdar, breberám zmar!
dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dancaa »

Marlenko, na škrkavky je lepší ALBENDAZOL, je to dlouholetá zkušenost (zdroj ing. Hana Bláhová)


cherry
Starší člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát 13 led 2012 7:05
Bydliště: KH kraj
Dal: 4 poděkování
Dostal: 16 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od cherry »

Já vzala jako první druh antiparazitárního léku Ivermectin a opustily mě škrkavky i motolice.


Léčba v ilegalitě: dobrým lidem zdar, breberám zmar!
Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gaia »

marlenka píše:Musíme to urýchlene použiť pre 20-ročné dievča,ktorému našli škrkavky v žalúdku a dvanástniku a lekári jej chcú vyoperovať žalúdok lebo si myslia že má nádory a na prístroji Salvia boli namerané škrkavky viacej druhov a má ich podľa prístroja v celom žalúdku a dvanástniku.
Může baštit pelyněk i druh estragon,hořec, jablečník, a na sucho a čajíky z toho + zeměžluč. Také osladič kořen, mít ananaso grepové dny, granátové jablko, hodně mrkve a šTávy z ní, kdyby byly roupíci (ty budou nejspíš také). VE vlákně jsou tu popsané hřebíčkové kůry - než se doví, co ji vlastně je, může brát, to neublíží.
Homeopatika- cinu, hydrastis (žaludek) , arsenikum album (na odvedení toxinů).
HOmeo z rak.nádoru - carcinosinum . Zatím mi na ni moc nesedí. Na semináři přednášející - měli rak v rodině, říkal že ho občas vezme preventivně ale je dobře splnit obraz léku (a na to pasuje hodně lidí)- Jako prevence to takhle obecně moc nefunguje.


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

A ještě článeček.., psaný před xx lety..
"Nepoškozený a funkční systém zejména poznáte podle důkladného promoření parazity.
Zdraví, chování a vývoj člověka ovlivňuje mnoho vnějších i vnitřních faktorů. O jednom, poněkud nezvyklém, jehož vliv na vývoj nás lidí i okolního světa je pravděpodobně opomíjen a podceněn, se chci zmínit. Přivedla mě k němu snaha pochopit a rozklíčovat nezvyklé chování či reakce na podněty jedinců v určité životní situaci. Jedná se o parazity.
Parazity obecně můžeme členit na vnitřní a vnější. Přítomnost parazitů v těle hostitele probíhá v symbióze s hostitelem, nebo může vyvolat nepříjemné stavy, nemoci, alergie, chronická a onkologická onemocnění a další závažné choroby hostitele. Paraziti ovlivňují chování hostitele a to mnohdy tak dokonale, že z něj udělají jakéhosi biologického robota, aniž by si toho všiml. V některých případech dokáží obelstít imunitní systém hostitele tak, že nespustí obranné mechanismy a docíli i přijetí sebe-vetřelce, za součást hostitelova organismu. Dosahují toho cílenými chemickými nebo mechanickými zásahy do jeho nervového systému. Vyvolanými změnami chování zvyšují i pravděpodobnost svého přenosu z jednoho hostitele na druhého. Ve většině případů to znamená menší ostražitost před predátory.
Příkladem manipulujícího parazita je motolice Dicrocelium dendriti, která se v rámci svého hostitelského cyklu potřebuje dostat z nakaženého tvora, např. mravence, do žaludku některého přežvýkavce. Protože přežvýkavci mravence neloví, vyvinula motolice rafinovaný trik. V nakaženém mravenci se nepohlavně namnoží na klon asi o 50 jedincích, z nichž jeden až dva vcestují do nervových uzlin hostitele. Co zde přesně dělají, to nevíme, ale výsledkem je, že nakažený mravenec ráno vyšplhá na vrchol trávy, zakousne se do něj kusadly a v této nepřirozené poloze setrvá, dokud ho nespolkne pasoucí se ovce nebo dokud teplota nestoupne do té míry, že by mravenec mohl vyschnout. V pozdních odpoledních hodinách, kdy se zas ovce začnou pást, vyleze mravenec znova na vrchol trávy, a když se ani teď nedočká, vrátí se na noc do mraveniště, kde nabírá síly k dalšímu náročnému dni. Podobné situace je možné je shlédnout i v dokumentárních pořadech TV. Apatie mravence je až zarážející.
Dravci jsou obvykle velice opatrní na to, čím se živí. Například se vyhýbají jedovatému hmyzu, nemocným kusům zvěře, pokud vycítí, že nemoc potravy by ohrozila i jejich rod. Při pozorování a pokusech ale vyšlo najevo, že si častěji vybírají, lépe řečeno uloví, k potravě kusy nakažené parazity. Proč si tedy ptáci vybírají nakažené rybky, vlci nakažené kusy zvěře? I když jim paraziti odebírají část potravy, na druhé straně jim zřejmě značně ulehčují přístup ke kořisti.
S promořením druhů parazity prý koreluje i množství a nápadnost sexuálních ozdob. Druhy s málo parazity se tolik nepředvádějí - jedna z teorií to zdůvodňuje tím, že zdraví samci nejsou takovou vzácností, ale možná nejsou tolik stimulováni a ovlivňováni. Pak nemají takovou potřebu se předvádět, znají svoji cenu a svým chováním lépe zapadají do celkového systému. Existují studie prokazující, že mnohoženství a konkubinát se více vyskytují v oblastech sužovaných parazity. Mno..
Jiní z parazitů cíleně způsobují změny i v psychice tak, že hostitel - i člověk, se chová jako útočník nebo oběť v běžném životě. Důkazem toho jsou statistiky zahrnující počet nakažených v obětech násilných činů a nehod. Například manipulace toxoplasmou gondii. Ovlivňuje pozornost hlodavce, kterého pak snáze uloví kočka nebo jiný predátor. Parazit pravděpodobně ovlivňuje zdraví a psychiku i infikovaných osob. Tato hypotéza (opět dokument TV) byla postupně ověřována na několika nezávislých souborech pokusných osob. Ve všech případech bylo zjištěno, že mezi nenakaženými a nakaženými osobami existují statisticky významné rozdíly v některých psychologických faktorech, U nakažených mužů byl zjištěn pokles síly tzv. "superega", tj. ochoty respektovat společenské normy, vzestup podezřívavosti či žárlivosti a vnitřní nejistota. U nakažených žen byl naopak zjištěna zvýšená míra společenskosti, srdečnosti či otevřenosti a také o něco větší síla superega, síla vůle, a naopak pokles podezívavosti a žárlivosti. Tedy i obezřetnosti? U žen, které byly testovány v průběhu těhotenství, byla navíc zjištěna vyšší inteligence a větší vnitřní nejistota. Někteří paraziti si hostitele i opečovávají. Určité druhy motolice podporují imunitní systém, aby se lépe vypořádal s nově příchozími larvami motolic a využívají jej k vylučování svých vajíček z těla. Průzkumy ukazují, že jeden z hlístů dokonce chrání jeleny před losy. U jelenů vcelku neškodný hlíst se losům zavrtává do míchy. Tam rozkládá jejich nervovou soustavu - bez něj by robustnější a silnější losi vyhnali jeleny z lesa i louky.
Jak se bránit? Máme se děsit? Současná klasická medicína v tomto směru není stoprocentně účinná. Staří Egypťané pokládali červy za původce všech onemocnění i neparazitálních. Věřili, že červi mohou vzniknout ze zkažených tělesných tekutin. V Egyptě se tak červ-parazit stal hlavním symbolem nemoci. Indové v souvislosti s tím např. v učení "O rozumné životosprávě a hygieně v oblasti stolování a jídelních příborů" upozorňují na mosaz a její příznivý vliv na vyhánění červů (dále na dýchání, teplotu a léčení hlenových poruch). Původní obyvatelé Ameriky používali na obranu proti parazitům, mimo jiného, i indiánský vynález - klystýr s bylinnými roztoky, Dále užívali olej z ořechu ledvinovníku(kešu), vytažky tabáku a dalších bylin, vně i vnitřně, k vykuřování a jiné.
Přirozenou obranou proti parazitům je pochopitelně dodržování určitých pravidel hygieny. Nejznámějšími prostředky vypuzujícími parazity jsou česnek, cibule, tabák (šťáva), odvar z pelyňku, a dalších hořkých drog, kořene osladiče, koření ostré chuti, granátová jablka, ananasy-zvláště nezralé, konzumace hořkých a ostrých pokrmů a nápojů obecně, urinoterapie, použití Zapperu a další.
Z homeopatických léků je možné využít např.:
cina - červi ve střevech, (hyperaktivita, nepokoj, zloba, zimomřivost)
scirrhinum - roupy
kamala, lat.: Mallotus philipensis- svrab
jatropha curcas, angl.: Coral Plant, Purging Nut.-hlísty a škrkavky
acalypha indica - hlísty.
losos /pacific salmon - vši, paraziti (lék na sterilitu)
psorinum (nosoda z kožního onemocnění - svrabu), anacardium. lypocodium, luna, ammonium carbonicum - (představa-červy se plazí, hemží), a další.
Stává se, že při léčbě jiných problémů homeopatickými léky pacienty nečekaně překvapí vypuzení parazitů, o nichž dosud neměli tušení, jako jeden z důsledků ozdravění organismu.
Problematiku parazitů zajímavým a čtivým způsobem přibližuje např. Kniha "Vládce parazit", Zimmer, Carl -pohled do světa nejnebezpečnějších tvorů planety. Ukázku z této knihy i recenzi na ni si můžete najít v připojených odkazech. Kniha končí vcelku překvapivým ekologickým postřehem - nepoškozený systém se pozná především podle toho, že je důkladně promořen parazity.
No, hezké sny.
Zdroje a stránky s obdobnou tematikou k prostudování:
http://www.zapper.cz
http://www.centrumzdravi.net/cizopasnici.htm def.
Paraziti
http://www.sekunda.cz/veda-a-technika/1 ... anety.html paraziti léčí trávicí trakt
http://www.centrumzdravi.net/articles/article04.htm - návštěva v Thajsku, Haré Krišna
http://www.knihovnice.cz/recenze/zimmer ... razit.html -recenze knihy
http://www.paseka.cz/80-7185-685-1.html - kniha
http://www.paseka.cz/material/parazit.pdf - ukázka
http://www.project-syndicate.org/commen ... mer1/Czech
http://archiv.neviditelnypes.zpravy.cz/ ... 0_0_0.html -
http://www.planovanirodiny.cz/view.php? ... 2006010402 - paraziti a sex
http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2003122102 - lidské tělo - líheň p.
http://www.regenerace.net/Archiv/2002/07/netradicni.htm - k léčbě rakoviny
Indiánské léčivé byliny, Christian Rätsch
Medicina dávných civilizací, Kurt Pollak
Materia medica"


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“