MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od děda Slavík »

Hodně čtu,že je lidem po tom blbě.Mě stále nic.
Bral jsem dva měsíce v jednom kuse 3x denně 15 kapek (s kyselinou citronovou) a taky se nic vedlejšího nedělo. Druhý měsíc ale postupně narůstala nechuť až odpor a musel jsem toho na čas nechat.

Potom přišel Palo s myšlenkou, nahradit kys. citronovou HCl a od té doby je to v pohodě. Žádná nepříjemná chuť, odpor, ani jiné vedlejší účinky a pocity se nekonají.
Beru ale jen UDRŽOVAČKU, to je (pro mne) 10 kapek jednou denně s jednou kapkou HCl. A jak jsem již psal, k tomu čaj z kotvičníku a jako vynikající zákusek několik lístků čerstvého jiakogulanu (ženšen pětilistý).
MMS mne chrání a zbavbuje zánětů a bolestí. Kotvičník rozpouští beton v tepnách a ženšen dodává čilost a svěžest.


Kluci, do toho.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: ako zriediť HCl?

Příspěvek od Mo »

Lívia píše:Chcem poprosiť skúsenejších o radu. Máme doma 31,6% HCl-technickú a nevieme či ju máme zriediť na 10%, alebo 3,5% koncentráciu.
A tiež nevieme v akom pomere s MMS1 sa to užíva. ...
Ahoj Lívia ;)
pekné meno ;) no na to hučanie v ušiach a hlieny by som odporúčala hrebíček, domáca výroba, namletý v tobolkách ;) myslím, že by to mohlo fungovať, ale treba vyskúšať, to je len môj názor ;)
keď som brala hrebíček, hučalo mi z toho asi týždeň v ušiach, som myslela, že to už neprestane, a zrazu nič, nakoniec sme s Palom došli k záveru, že asi sa paraziti vylúčili z tela a je kľud ;)
pekný dník ;)


Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

re

Příspěvek od FrancJoeseph »

Dobře, zajdu do lékárny na Hcl a naředím si ho na jakou koncentraci a jak často to pít? Nějak je v tom zmatek.


Sine amore nihil!
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: re

Příspěvek od Mo »

zo začiatku aj častejšie (len pozor na zuby, môžu byť citlivé na HCl), potom menej - len udržovať ;) keďže nemám z lekárne, neviem poradiť koľko kvapiek, snáď ti to tu niekto ozrejmí :)


Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

re

Příspěvek od FrancJoeseph »

V tom problém nevidím. Prostě si zuby vyndám! :D


Sine amore nihil!
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: re

Příspěvek od Mo »

:lol: to máš super :D to si my mladší zatiaľ nemôžeme dovoliť ;) taký prepych :D
som zvedavá, či ti ho v lekárni namiešajú, daj potom vedieť, lebo niekde to robia, inde nie ;)


Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

re

Příspěvek od FrancJoeseph »

Ale na jaký koncentrát?


Sine amore nihil!
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: re MMS a HCl

Příspěvek od Batles »

A za jakým konkrétním účelem chceš používat HCl? Pít léčebně během dne, nebo aktivovat MMS?


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: re

Příspěvek od Mo »

FrancJoeseph píše:Ale na jaký koncentrát?
no myslím, že je to jedno, lebo v lekárni miešajú jeden - väčšinou, alebo dva typy-rozdiel je len v percentách, ak vôbec miešajú ;) preto tu ľudia vravia, že jednoduchšie je to objednať tu na fóre, tak zájdi do lekárne, opýtaj sa či to robia, a potom tu napíš, aký máš koncentrát, a ako ti ľudia odporúčajú dávkovanie, určite sa ti niekto ozve, ono, z lekárne je to slabšia koncentrácia ako tu, myslím, takže by sa nemalo nič zlé stať ;) väčšinoú sa to odporúča pred, alebo po jedle, najnovšie tuším pred jedlom, a podľa toho, či papáš ľahké jedlo, alebo ťažké ;)


Uživatelský avatar
FrancJoeseph
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: pát 11 pro 2009 18:59

Re

Příspěvek od FrancJoeseph »

OK koupím v lékárně a pak se ozvu. Ale pokud by byli vstřícní, tak jakej koncentrát je nejlépe namíchat? Já jsem bohužel masožravec. Hlavně uzeniny atd. Zkoušel jsem s tím něco dělat, ale v podstatě nelze. Zelenina a luštěniny mě nadímají a bez masa se prostě necítím ani fit, ani sytý. Přestat kouřit jsem dokázal, ale bez masa týden a plazím se.


Sine amore nihil!
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Re

Příspěvek od Mo »

myslím, že čím vyšší, tým lepší, ale tam ti to asi vo vyšších koncentráciách aj tak nenamiešajú, lebo to by bolo životu nebezpečné :D tak vyskúšaj ;) neviem, nemám z lekárne, tak ti neviem ani povedať, akú najvyššiu koncentráciu zatiaľ namiešali, ale vysoké to nebolo ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Palo »

FrancJoeseph píše:Ale na jaký koncentrát?
Napiš, kolik Ti namíchali v lékárně a pak odpovíme ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Aktivace MMS1

Příspěvek od Batles »

Právě jsem dokončil pár pokusů s aktivací MMS1 a HCl.
Do skleničky jsem dal 10 kapek MMS1 a dolil 50 ml vody a vylil do průhledné lahvičky.
Pak to stejné s 10 kapkami HCl 5% (lékárenské ředění)
Čekal jsem 10 minut a prozkoumal: Tekutina byla stále bezbarvá a byla velmi slabě cítit chlordioxidem.
Pak jsem nakapal do lahvičky 10 kapek MMS1 a 10kapek HCl. Po třech minutách jsem dolil 1 dcl vody. Za deset minut jsem prozkoumal: Tekutina zbarvená do hněda a nedalo se čichnout u hrdla -chlordioxid mne udeřil dost silně.
Pak jsem dal 10 kapek MMS1 a hned 10 kapek HCl. Uzavřel skleničku a po 10ti minutách jsem čuchnul. JÉŽIŠIKRISTE, já v tom rozvášnění zapomněl, že se může přičichnout max. ke dvěma kapkákám! Už je to hodina a doteď mne pálí v nose, poleptal jsem si sliznice.
Jen pro zajímavost: 10kapek MMS1 v 50 ml vody má pH 9,4 (toto je snesitelné, občas piji živou vodu (elektrolýzou) 10 pH a je to v pohodě.
10kapek HCl 5% v 50 ml vody má pH 2,3 ( toto by mohlo citelně leptat sliznice)
Pak jsem to smíchal a mělo to 2,9 pH - tedy žádná přímá úměra.
Ochutnal jsem to a bylo to docela snesitelné, trochu kyselé. Kdyby to bylo s kys. citr. 50ti%, tak bych asi chcípl. Na aktivaci 10 kapek MMS1 v pohodě stačí 6 kapek HCl 5% v deci a půl vody - takto to dělám od té doby, co na to přišel Palo.
Na základě těchto pokusů si myslím, že vypít MMS a pak vypít HCl neprovádí téměř žádnou produkci léčivého chlordioxidu, zřejmě se to v žaludku chová stejně, jako v té pokusné průhledné lahvičce. Je to škoda, protože při braní velkých dávek (10-15kapek) by to bylo fakt pohodlné.


Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: Aktivace MMS1

Příspěvek od Peter »

Batles píše:
Pak jsem dal 10 kapek MMS1 a hned 10 kapek HCl. Uzavřel skleničku a po 10ti minutách jsem čuchnul. JÉŽIŠIKRISTE, já v tom rozvášnění zapomněl, že se může přičichnout max. ke dvěma kapkákám! Už je to hodina a doteď mne pálí v nose, poleptal jsem si sliznice.


10kapek HCl 5% v 50 ml vody má pH 2,3 ( toto by mohlo citelně leptat sliznice)
Leptá ClO2


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Aktivace MMS1

Příspěvek od milda »

Batles píše: Pak jsem dal 10 kapek MMS1 a hned 10 kapek HCl. Uzavřel skleničku a po 10ti minutách jsem čuchnul. JÉŽIŠIKRISTE, já v tom rozvášnění zapomněl, že se může přičichnout max. ke dvěma kapkákám! Už je to hodina a doteď mne pálí v nose, poleptal jsem si sliznice.
Do zítřka nepoznáš vůni česneku od vůně růží. Zítra se to vrátí do normálu- mám to vyzkoušený... ;) :lol: :laugh:


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“