MMS (i jiné) a chřipka

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chřipka

Příspěvek od poota »

Katka.basenji píše:... Strašně mne to štve, protože bych chtěla MMS používat při léčení zvířat. Ale jak mohu používat a doporučovat něco, z čehož se mi již při pouhém zápachu dělá špatně???
To, že se Ti dělá ze zápachu MMS špatně, je příznakem toho, že jsi použila nesprávný postup. Tím může být třeba vysoká počáteční dávka nebo braní dávky nalačno. Často to způsobuje třeba i aktivace kyselinou citronovou, pokud se následně neředí třeba ananasovým džusem. Při běžném a správném užívání MMS je právě počínající nechuť nejlepším signálem, že dávka je pro organizmus hraniční, takže raději snížit dávku a rozhodně dál nezvyšovat. Tohle pravidlo má přednost před všemi ostatními, které doporučují nějaké dávky a nějaké postupy.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Katka.basenji
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 20 pro 2010 14:56
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

chřipka

Příspěvek od Katka.basenji »

Děkuji za odpověď.
Bohužel tento problém řeším už dlouho a není mi dobře z jakékoliv koncentrace... Zkoušela jsem i kapsle, ale taky se mi zvedal žaludek.


"Podobné léčí podobné..."
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

Ahojte ;)
Hani, skoro som ti závidela s tým vitamínom C, keď sa ti polepšilo skoro hneď, z M a Ž vodou som sa nezaoberala, takže túto otázku zatiaľ nezvláladam :oops: no ja som v práci, aj v piatok som na chvíľu bola, ale od zajtra som zase doma :roll: ja ležím od utorka poobede, teda okrem toho piatku, musela som prísť na 2 hodiny, inak sa nedalo, ale v noci dlho spím a poobede tiež spávam tak dve hodiny, tak aspoň to, dávala som si Kláru každý deň, ale s PMS a v tobolkách, ak kúpele tri dni - resp. večery, aj naparovať som sa naparovala, sopel mi steká, dýcha sa mi dobre, vykašliavam, len ešte ucho - zrejme dutiny mi nepovolilo a na jednej strane krku mám asi mandlu a na druhej strane mám uzlinu, len neviem, ktoré je vyššie a ktoré nižšie :roll: kloktám a preplachujem si nos slanou vodou a inhalujem mms, asi o polovicu mi to povolilo, ale ešte to nie je ono, aby som vykonávala prácu, hlavne keď pracujem s mojou hlavou, asi mi dutiny zavalili aj rozmýšľanie :angel: tak od zajtra zas ležím a inhalujem a tak ... je to na ústupe, ale zrejme to nebude tak rýchlo, ako som si predstavovala, teplotu som nemala, ani nemám ;) všetkým prajem skoré uzdravenie a pekný dník :D


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: re

Příspěvek od hanka »

Ahoj Mo,
tak se Ti to nepodařilo zdolat v začátku a rozběhlo se to... no, nezávidím Ti :| . M a Ž voda není tak důležitá, jako ten vitamín C - v náporu virového onemocnění (tak začíná každá chřipka i nachlazení) nezatěžovat tělo dalšími zplodinami, ale maximálně posilovat imunitu vitamínovými bombami. Když se z toho rozvine zánět, což se Ti bohužel stalo, tak je boj složitý a dlouho trvá. Myslím, že by bylo dobré, aby jsi brala i vit. C, pomůžeš imunitě, ale ne dlouhodobě uvolňující, když bereš MMS1. Kloktání slanou vodou je dobré, jestli máš doma koloidní stříbro, prostřídej to - k. stříbro drž v ústech co nejdéle, vstřebává se nejlíp sliznicí. S MMS Ti radit nebudu - jsi zkušený harcovník, tady můžeš dávat rady Ty mně :). Přeji Ti brzké uzdravení a držím palečky :good:.
Hanka :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Pár rad a zkušeností kolem chřipky.

Příspěvek od aNONym »

Masivní podávání Cé vitamínu se při chřipkovém onemocnění již delší dobu v odborných kruzích nedoporučuje. :ethink: Non

Namísto toho je prý mnohem lepší užívat vitamin D, nejlépe v přírodní podobě. Rybí tuk = 1 kávová lžička na 40kg váhy 2x denně, ale klidně i více.

Jinak za mého mládí nás babička "kurýrovala" čajovou směsí skládající se z tymiánu + fenyklu + badyánu. Mohu říci, že fungoval naprosto znamenitě. Teprve docela nedávno jsem si prošel látky obsažené v těchto jednotlivých bylinách a byl jsem velice mile překvapen. Víte např., že slavný přípravek Tamiflu byl poprvé vyroben právě z látek izolovaných z badyánu a dlouho se z něj i ve velkém vyráběl? :idea: A že tymián má naprosto stejné složení účinných látek jako naše mateřídouška, ale obsahuje jich mnohem mnohem více? :shock:
O tymiánu http://www.elavi-cz.com/clanky.php?cti= ... clanek=303
O badyánu http://bylinky.doktorka.cz/slozka-badya ... vku-proti/ ( popř. http://www.novyvek.cz/?sekce=maminka&pg=clanek&id=228 )
O fenyklu http://www.apatykacb.cz/www-apatykacb-c ... -foeniculi

Na prsa popř. i na krk nám v době nemoci vždy natírala máslo (to opravdové z mlíka) a potom ještě tyto části těla balila do lajntuchů, aby se "pořádně promastily plíce". To taky velmi slušně zabíralo. :!:
Dále nás celoročně napájela (hlavně jako prevenci) dalšími různými čajíky a odvary z: jitrocele, divizny, plicníku, měsíčku, heřmánku, podbělu, třezaky, šípku, řebříčku, lipového květu, černého bezu, kopřiv, máty, černého rybízu, zázvoru, atd.

Druhá babička zase měla jiný oblíbený čaj. Kurkuma se ždibcem pepře (pozn: Pepř prý totiž podporuje vstřebatelnost kurkuminu, jak mi bylo tehdá vysvětleno).

No a můj tatínek nám vždycky na "dobrý odkašlávání" dělal plátky cibule jemně prosypané krystalovým cukrem (do skleněné zavařovačky). Po několika hodinách uložení v lednici cibule "pustila" šťávu a bylo to hodně mňam. :D (Vyšťavené plátky se dají ještě kuchyňsky dále zpracovat, na některé speciality si je takto dokonce připravuji předem :)). Na protažení nosních dutin se v otěckově podání nejvíce osvědčil nastrouhaný křen s jablkem. No a když už jsme byli větší, vařil nám oblíbenou meducínu, tzv. "medvědí mlíko" (rum + mlíko + med, vše dohromady nechat lehce projít varem). Taky móc velká dobrota. :P
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: re

Příspěvek od jani »

hanka píše:Ahoj Mo,
tak se Ti to nepodařilo zdolat v začátku a rozběhlo se to... no, nezávidím Ti :| . M a Ž voda není tak důležitá, jako ten vitamín C - v náporu virového onemocnění (tak začíná každá chřipka i nachlazení) nezatěžovat tělo dalšími zplodinami, ale maximálně posilovat imunitu vitamínovými bombami. Když se z toho rozvine zánět, což se Ti bohužel stalo, tak je boj složitý a dlouho trvá. Myslím, že by bylo dobré, aby jsi brala i vit. C, pomůžeš imunitě, ale ne dlouhodobě uvolňující, když bereš MMS1. Kloktání slanou vodou je dobré, jestli máš doma koloidní stříbro, prostřídej to - k. stříbro drž v ústech co nejdéle, vstřebává se nejlíp sliznicí. S MMS Ti radit nebudu - jsi zkušený harcovník, tady můžeš dávat rady Ty mně :). Přeji Ti brzké uzdravení a držím palečky :good:.
Hanka :lol:
Moc držím pěstičky při brzkém uzdravení. U nás také vypukla chřipa a angína, zvládli jsme to s mužem do dvou dnů (v začátku) , koupele v MMS 1 čaj. lžička mms + 5 kys. citronové ( hlteček jsem vždy spolkla při kloktání) a přes den pár střiků KS pod jazyk, jelikož nevím, jak nejlépe kombinovat KS s MMS - zda to vůbec lze - za radičky budu moc ráda.
Na kašel velmi dobře zabírá čajík z omanu kořene - léčí prudušky i plíce. Kámoš bylinář mi radil namlet oman kořen na prášek a brát na špičku nože, prý to má roztahovat cevy, k tomu si vařím čaj z kotvičníku zemního - asi to funguje. Bábina děckám dávávala posekanou cibuli přelitou medem - dle mého sladké na kašel není moc rozumné a cibuli s cukrem (navíc bílým) to bych asi fakt nedala!
Ještě mám otázečku, jak se inhaluje MMS ( vím, že max. 2 aktivované kapky ) ale jakým způsobem, mám objednaný ultrazvukový inhalátor, tak to můžu dát do něj (?), do doby než mi ho budu mít tak ty dvě akt. kapky inhalovat jak, jen k tomu čuchat nebo nějak zahřát aby šla pára - zředit s horkou vodou?
Děkuji předem.
Ještě chci dodat, že léta se u nás v rodině " žužlá " olej - dát do pusy takové množství, aby bylo možno ho cedit sem tam mezi zubami a 20 minut žužlat, po té době zbělá a vyplivne se, ústa se vypláchnou !!! není potřeba používat olivový, stačí jen slunečnicový, nevstřebává se, ale vytahuje toxiny z těla, známej si nechal udělat rozbor v laborce a skutečně to bylo plné toxinu, takže ověřeno. Navíc to i znatelně bělí zuby. Ze začátku čím častěji, tím lépe 3x denně, je to ale dlouhodobá záležitost, udržovačka je 1x denně aspon rok. Jak je v domácnosti klid, tak už vím, že se u nás žužlá bud olej nebo si držej KS pod jazykem cha cha cha ......


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

Ahojte :D
ďakujem za rady, no tým bylinkám by som mala ozaj venovať viac pozornosti, joooj, potrebujem na všetko toto štúdium viac času ;) cibulový sirup - ja to poznám s tým medom používam, to mi dosť dlho pomáhalo nedostať ozajstnú chrípku, používam ho vždy, keď mám nádchu, len teraz aj tá uzlina a mandľa a zo dňa na deň, tak som to ozaj nejako nepodchytila, musí to byť niečo vírusové, lebo na prechladnutie si dávam pozor ;) tie bylinky, to vám verím, to je sila a dobrá pomoc ;) mienim si aj začať zbierať, od jari, len to musím naštudovať ;) a bude zo mňa čarodejnica za chvíľu - teda o pár rokov, keď začnem všetko kombinovať a praktizovať ;) na priedušky ja zas poznám - aj som to teraz asi tri dni chlípala - skaramelizovať cukor, zaliať mliekom a keď sa to roztopí, tak už bez varenia pridať maslo, volali sme to mastné mlieko, sestra mávala v mladosti veľké problémy s prieduškami, tak viem, že to zaručene funguje, no a v mojom prevedení to bol- hnedý cukor, sójové mlieko a klasické maslo, aj pol z polky - 125g masla, na tri deci mlieka, toho cukru na dne hrnca, aby skaramelizoval, ten olej som chvíľu praktizovala, nemám na to trpezlivosť, ale mala by som s tým začať, lebo to je veľmi jednoduchá a vraj veľmi účinná vec, tak sa asi na to dám :) no to inhalovanie mms, dve kvapky mms s kys. citrónovou alebo s HCl, komu ako vyhovuje ja to riedim v sklenej nádobke od pirulí, niečo ako veľký štamperlík, a len si čuchnem 2x nosom a 2x ústami, pomaličky vdýchnuť a pomaličky vydýchnuť ;) no tak po dvoch minútach od zmiešania až vdychujem, keď sa ten plyn vytvorí, keď mám tie dutiny tak zľahka len chytené, tak mi to skoro okamžite odvalí to ucho a normálne počujem, no teraz ich mám zrejme riadne zavalené, ale postupne to povoľuje, tak sa teším, aj uzlina s mandľou sa zmenšujú, tak som rada, aj chuť do jedla ma tuším pomaly začína chytať, tak je to zrejme na dobrej ceste ;) ďakujem vám za podporu a cenné rady :D krásny dník ;)


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

A tohle jsi zkoušela ??? ...

Příspěvek od A(&F) »

... http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=8820#8820 ... lžíci kompotu si "rozblemcat" v puse se slinama po sliznicích ... vydržet tak alespoň dvě tři minuty ... a žužlat a žužlat a žužlat ... (čím déle, tím více se dostane látek napřímo do krevního oběhu) ... teprve potom polknout ... opakovat několikrát denně ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Pár rad a zkušeností kolem chřipky.

Příspěvek od hanka »

Vitamín D je dobrý, beru ho pravidelně teď v zimě každý druhý den 2000 IU, ale málokdo ho má doma. Jako rychlou pomoc při nastupující chřipce (ale ani při probíhající chřipce) bych ho nenasazovala, protože se ukládá v těle a hrozí předávkování. Jako prevenci při epidemii chřipky ano (ale i tak mě neuchránil před chřipkou - ale je možné, že i díky němu jsem se z toho tak rychle dostala - ještě to nemám ověřené, to se ukáže až při dlouhodobém užívání, zatím jsem ve fázi výzkumu ;) ) .. Vitamín C mám odzkoušený na vlastním těle - je zatím u mne na prvním místě při chřipce a nachlazení - vždycky pomůže. Je dobré při "vitamínových bombách" dávat i vit. B-komplex forte (z počátku 2x denně) + zinek, hořčík, vápník, selen (1x denně). Ten rybí tuk bude určitě výborný doplněk! Žádné mléčné výrobky a sladkosti - hodně zahleňují a ztěžují léčení. K pití bylinkové čaje. Každá rodina mívá svoje oblíbené návody na různé nemoci, založené na dobrých zkušenostech. Moje mamka měla oblíbený prostředek proti kašli vydlabanou velkou cibuli, do které dala kousíček másla a cukr, kterou podusila, až cibule pustila šťávu a tu nám pak z té cibule vybírala a po lžičkách dávala - byla to náramná dobrota :lol: . Ty bylinkové čaje je třeba zkoušet, až si najdeme ten svůj oblíbený, který nám dělá nejlíp. Já tentokrát neměla po ruce jako na potvoru žádné vhodné bylinky, ale dobře posloužil i čaj hanasake a sayonara, do kterých jsem dávala zázvorový kořen a práškový vit. C. Můj muž kys. ascorbovou nechtěl, dává přednost citrónu - taky je dobrý, ale jako "vit. bomba" nepostačuje - ještě dneska není tak zcela fit ;) .
Pár bylinek a léčivých postupů je i tady: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 6042#76042

Jani: nevím, jak funguje ten ultrazvukový inhalátor (já mám na inhalování frolův inhalátor), ale MMS se musí vdechovat jen velmi zlehka, asi bych se bála ho dávat do inhalátoru .... udělala bych to, jak radí Mo.

Zdravím, Hanka :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
lena

chripka a mms

Příspěvek od lena »

chripka je samovolna ocista tela, pokud je toho v tele uz moc a neni mozne najit cestu na vylouceni, pote kazdy onemocni
a je to vlastne pozvolna detoxikace naseho tela. dulezite je hodne pit caje ci jenom horkou vodu se zazvorem, medem a citronovou stavou.
to je to nejlepsi co muze byt pokud je chripka v nabehu. propucuje to telo spolehlive, alespon moje zkusenost.

inhalace mms se me jevi jako treba ozonator. konecne jsem si ho koupila a kdyz ho zapnu tak citim presne podobnou vuni ci
zapach s aktivovaneho mms. asi tam bude neco podobneho ci stejneho. a jak jsem, kde cetla, ze to zabiji nejenom to zle, ale
i to dobre, to muzu jenom potvrdit. proto je nutne ozonator pouzivat opravdu ne prilis dlouhou dobu, nechavam to jenom
par minut bezet a take ne kazdy den, jenom kdyz mam pocit, ze to potrebuji.


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Chřipka

Příspěvek od Cina »

Také je dobré držet alespoň dři dny,lépe sedm dnů hladovku jenom o vodě.První dny provádět klystýr.Proplachovat nos slanou vodou.Nejlépe je vlastní urinou.Případně kdo nemá zábrany tak kloktat a pít.Po hladovce začít jíst rýžový vývar,zeleninu.Hodně ovoce a zeleninu.Kdo jí bílé pečivo a cukr,mléko a mléčné výrobky má v sobě hodně hlenu a ten milují viry.Oni ho potřebují ke svému životu.Tak je pochopitelné,když jim ho nedáme tak,těžko mohou žít.Dvacet let jsem vegetarián a co jsem si vyčistil organismus ,tak nevím co je to chřipka a další nemoc.Když náhodou dostanu chřipkový vir,tak během dne,mírné pálení v krku.Přes noc navodím zvýšenou teplotu a ráno jsem fit. Předávkování vitamínem C je také účinné a to chce hned a klidně preventivně.Pocukrovaná cibule a její šťáva je nejlepší lék proti kašli.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

Ahojte ;)
no brusinky, to je mi jasné, že je to super, ale doma nič takého momentálne nemám, nieto ešte kompót z nich, ale dobrá rada veru, do budúcnosti si zapamätám ;)
ja som viac menej vegerarián tiež, maso nejem, mlieko nepijem, vajcia nejem, ryby ale jem a syry milujem, takže to k jedlu a jesť mi aj tak nechutilo, tak som pojedala väčšiou pomaranče a grepy, to sa mi pýtalo, sem tam banán a keď som chcela cibuľu alebo cesnak, tak som si ju dala s kúskom chleba - čierneho, domáceho, teda celozrnného ;) ešte by ma zaujímal recept na dutiny, tak to mi málokto vie povedať, mám pocit, že z tých dutín potom na jedno ucho - ľavé, poloohluchnem, a z dutín ma zrejme aj zuby trochu pobolievajú, tiež len na ľavej strane, ale teda, už je to tak o dve tretiny lepšie, tak som zrejme na dobrej ceste, ale okrem naparovania a tepla na dutiny nič nepoznám, pekný večer všetkým :D


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Cina »

Nosní sprcha:
Jogíni sice tvrdí, že nosní sprcha člověka zbavuje všech neduhů od ramen nahoru, mám však postačí, když nás zbaví rýmy. Vyznavači této metody slibují přinejmenším lehčí průběh rýmy a větší odolnost proti případným recidivám.
Nosní sprcha je rituální staroindická metoda čištění nosu, k níž se vztahují i různé legendy. Dříve se používala výhradně čistá pramenitá voda (což dle soudobých poznatků není ideální), která se nasávala do jedné nosní dírky z dlaně. Pozdější inovace přinesla speciální nádobku „lota“, ze které se voda aplikovala do jednoho nosního vchodu, aby druhým volně vytekla ven. Lota se používá v Indii i u nás dodnes.

Co budete potřebovat?
Chcete být styloví a celou proceduru pojmout opravdu se vší vážností? Pak si pořiďte pravou lotu. Lze ji koupit například přes internet. V případě, že metodu chcete nějakou dobu zkoušet s minimálními náklady, postačí vám obyčejná malá dětská konvička s obsahem zhruba 0,5 l a sůl. Hrany nalévací trubičky musejí být oblé a dobře těsnit k nosní dírce.
7 kroků k džala nétí
1. Ničeho se nebojte, celá procedura nosní sprchy je nebolestivá a dá se říct, že není ani nepříjemná.
2. Nádobu naplňte 0,5 l čisté vlažné vody a nechte z ní zhruba 5 minut vyprchat chlór. Přidejte kávovou lžičku mořské soli a dobře ji rozpusťte.
3. Stoupněte si nad umyvadlo, lehce nakloňte hlavu na stranu, přiložte k jednomu nosnímu vchodu nádobku a slanou vodu pomalu lijte dovnitř. Náklon umožní vodě opačnou nosní dírkou volně vytékat. Během procedury dýchejte otevřenými ústy, vodu nepolykejte!
4. V průběhu výplachu se snažte soustředit se na to, co děláte: kudy voda protéká a co nečistého z vašeho těla odnáší.
5. Jakmile je polovina obsahu nádoby vypotřebovaná, narovnejte se a pomalu vydechněte nosem. Proces opakujte s druhou nosní dírkou. Po ukončení džala nétí se nenásilně vysmrkejte.
6. Nosní sprcha se nejčastěji provádí jako součást ranní hygieny, a to pravidelně každý den. V případě potíží ji oceníte též navečer před spaním.
7. Mnoho lidí proceduru praktikuje vždy od podzimu do jara.

Kontraindikace
Nosní sprchu není vhodné provozovat po komplikovaných zánětech středního ucha a při zánětech dutin. Jestliže trpíte na opakovaná onemocnění uší, dutin, nosu a nosohltanu, konzultujte výplachy s lékařem.

http://www.zdravotnickaprodejna.cz/konv ... CB%29.html


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

Ahoj ;)
jeej, no super, konečne niečo, čo môžem vyskúšať, ešte to skúsim kuknúť v okolí Brna, či to zoženiem, lebo poštovné je drahé, a kúpim si to veru, ďakujem :) ja aplikujem to klasické vyplachovanie slanou vodou z pohára, teda, keď mám nádchu, nie preventívne, aj v tom je možno problém, pokiaľ by toto mohlo byť účinnejšie, super ;) ďakujem :D pekný dník všetkým :D


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: re

Příspěvek od jani »

Ahoj Mo, netřeba kupovat zbytečně drahou konvičku, já jsem měla leta takový ten lázenský pohárek, je prakticky na bázi té konvičky a dá se koupit v bazarech za pár kaček, moje babííí jezdívala do lázní, tak mi dovezla, ale to byly ještě jinačí ceny. No a pak jsem koukla k Jardovi Zajíčkovi a od té doby používám petku, dá se řídit i tlak průplachu, což je super.
http://www.zdravi-az.cz/Odstraneni_dysbakteriozy_03.php
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“