Aktuálně: Byla vytvořena nová sekce fóra, věnující se poselství od našich Praotců, které přínáší Auroran Dift Lavus (Persuánes).

Nadšenci - Aktuální informace

Vstup do sekce

Moderátoři: Rival, sano

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1152
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 205 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nadšenci - Aktuální informace

Příspěvek od Rival »

Tato sekce má omezený publikační přístup. To znamená, že je volně přístupná všem uživatelům (včetně anonymů) pouze pro čtení. Plný publikační přístup zde mají jen uživatelé, kteří jsou členy skupiny FUP - Nadšenci.

O členství v této skupině může požádat jakýkoliv registrovaný uživatel. Je jen na rozhodnutí moderátora skupiny, případně admina zda bude této žádosti vyhověno. Stejná pravidla platí i v případě vyřazení jakéhokoliv člena z této skupiny. Vždy však musí být uveden důvod, proč k vyřazení došlo. Postup pro zažádání o přijetí do skupiny je následující:

V horním hlavním menu (Soukromé zprávy, Fotogalerie...) kliknete na Uživatelské skupiny vyberete FUP - Nadšenci a kliknete na Zobrazit informace. Tímto krokem se Vám zobrazí všechny potřebné informace o této skupině. Tedy kdo je moderátorem skupiny a kdo je členem skupiny. Zde také můžete zažádat o členství ve skupině, případně sami členství ve skupině ukončit. Někteří z Vás mohou být do této skupiny zařazeni v prvotní fázi automaticky. Pokud s tímto nesouhlasíte, můžete se pomocí výše uvedeného postupu ze skupiny odhlásit.

Tato sekce vznikla jako snaha o řešení komplikované situace ve společné části fóra. Uvítal bych vznik podobné sekce pro uživatele, kteří chtějí stavět své poznání převážně na poznatcích z učebnic, tedy na vědečtějším přístupu. Budu-li o to požádán kýmkoliv z této skupiny uživatelů fóra, rád tak učiním. Ctím vyváženost přístupu k informacím a názorům. Prvním krokem je najít vhodného moderátora této skupiny. Určitě by bylo velmi zajímavé následně porovnat dosažené praktické výsledky obou skupin. Nově příchozí lidé si pak sami udělají vlastní úsudek o tom, co je pro ně prospěšné. Navíc je reálná šance, že ustane vzájemné hašteření, které nic neřeší. Naopak bere sílu a chuť cokoliv tvořit. Více k tomu napíši ve společné sekci.

Ještě bych se chtěl zmínit o tom, že v této části fóra by mělo být každé téma důsledněji moderováno, než tomu bylo doposud. Patřičné moderátory se pokusíme nalézt společně. Naznačuji, že moderátorem by neměla být má maličkost. Agenda kolem fóra začíná nabývat na časové náročnosti. A myslím si, že v současné době je zde dostatek profesně a lidsky vyzrálých jedinců, kteří moderování zvládnou lépe než já. Umožní mi to více soustředit své síly na další rozvoj fóra. Samozřejmě stále platí, že kdokoliv z Vás mne může v případě potřeby oslovit. Jen bych se rád o řadu svých pravomocí podělil s lidmi , kteří o to stojí a mají chuť a snahu fórum posunout dál...
Naposledy upravil(a) Rival dne stř 14 říj 2009 8:34, celkem upraveno 5 x.


Rival
Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1152
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 205 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Členění témat

Příspěvek od Rival »

Momentálně jsem vybral několik základních témat, která se mi zdála pro start vhodná. Další členění je jen na Vás. Mohou zde paralelně existovat i vlákna ze společné sekce. Osud této části fóra máte plně ve vlastních rukou ;). Nebojte se vyjádřit. Nikdo Vás zde "peskovat" nebude. Naopak, každý Váš názor může fóru pomoci více než si myslíte. Děkuji, za Vaši trpělivost a přízeň...


Rival
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Ahojte mládenci

Příspěvek od sano »

tento príspevok som uverejnil aj vo vlákne Open source projekty, ako vyjadrenie ku Karbanovmu príspevku.
Uvádzam ho ešte raz. To som ešte nevedel nájsť toto vlákno.

Zaslal: so 04 červenec 2009 21:53 Předmět: Ahojte mládenci,

môžem byť chvíľu hrubý? Kašlime / s-----e/ na brzdičov. Rival ma ustanovil za moderátora fóra EUP nadšenci. Prístup tam budú mať ľudia po Rivalovom schválení.
Vítam každú konštruktívnu kritiku, ktorá vylepší prácu.
Vo fyzike sa traduje jeden doktorand, ktorý bol známy prepracovanými referátmi. Robil to tak, že s každým nápadom obehal všetky kancelárie. Vypočul si všetky námietky voči svojej myšlienke. Zapísal si ich, následne sa ich snažil opraviť. A potom zopakoval svoj nájazd medzi spolupracovníkmi. Robil to dovtedy, kým boli námietky. Takto sa zadarmo a rýchlo dopracoval ku riešeniu. Neviem, či tento človek bol skutočný, ale často sa jeho postup spomína.
To bol príspevok ku konštruktívnej kritike. Kritike, ktorá posúva riešenie dopredu.
Na vlákno EUP nadšenci má prístup každý s akýmkoľvek bláznivým nápadom. Čím bláznivejším, tým lepším. A garantujem vám, že nik vás tu nebude rušiť vo vašom tvorivom rozbehu.
Som len knihovník, ktorý sa snaží vo vlákne open source projekty sprístupniť práce rovnakých bláznov, snílkov akými sme aj my. Dúfam, že tieto informácie niekomu raz na niečo budú. Rival do tohto fóra zaradil aj esá ako je Iv, Novák, Anri...Waldez..... a mnohých ´dalších
Ale aj ľudí, ktorí sú na fóre krátko.
Vynasnažím sa vo vlákne EUP nadšenci, fyzikálna mágia vytvoriť pre vás a vaše úvahy príjemnú klímu. Čakám na príspevky, vyjadrenie, kritiku. Ak si myslíte, že je toto vlákno blbosť, tak to napíšte. Ak chcete iného moderátora, tiež to napíšte. Ak si myslíte, že všetko doteraz bolo dobré tak to napíšte. Ak si myslíte niečo iné, tak to tiež napíšte.

Podľa Rivala je toto otvorené fórum, ktorého členmi sa môžu stať ľudia len po Rivalovom schválení. Takže nehrozí že budete v tomto klube rušení.
Prajem ničím a nikým nerušené bádanie.
Len zatiaľ neviem, ako toto fórum otvoriť. Takže Rival prosím začni.

Ako vidíte, medzitým sa tento problém vyriešil.


Uživatelský avatar
Rival
Hlavní admin
Příspěvky: 1152
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 205 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přístup

Příspěvek od Rival »

Tato nová sekce je snadno dostupná z úvodní stránky fóra. Viz níže přiložený obrázek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Rival
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

na rozprúdenie krve

Příspěvek od sano »Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Nádej

Příspěvek od Elektro »

Zdravím všetkých.
S radosťou vítam založenie tejto sekcie. Dúfam, že všetci členovia budú rozmýšľať nad tým, "ako sa to dá" a nie "ako sa to nedá". To druhé sa žiaľ udomácnilo vo verejnej sekcii. Vyjadrujem nádej, že sa konečne budú riešiť projekty na úrovni a bez toho neuveriteľného osobného napádania, ktoré aj keď sa nevzťahuje na mňa, ma veľmi frustruje a odvádza od hľadania.
Všetkým členom želám veľa zdaru a úspechov pri riešení svojich projektov.
Prajem príjemný deň.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

vítám nové uspořádání

Příspěvek od 1220 »

Tolik potřebná tvůrčí energie se doufám nevyplácá na přesvědčování skeptiků, v tom by měl být přínos. Poplácávat se po ramenou bez výsledků, to ale ne, to je cesta zpátky, i z toho se nechá zblbnout. Každý z nás působí do svého okolí v mnohem větším rozsahu než se běžně uznává. A to nejen gravitačně. Když se třeba podíváme na atom. Jak podíváme ? Jinak než nepřímo to neumí zatím ani základní výzkum. Elektronový mikroskop ukáže neživou strukturu zakonzervovanou pod zlatou mikrofolií. Hmotnostní spektrometrie sice rozřaďuje podle hmotností ale nanejvýš molekuly. Nikdo neví kolika procentní je chyba metody. Staří měli metody přímého vhledu. Lidská mysl může být veliká jako zrnko písku, nebo jako celý vesmír. Ale i zde platí, že subjektvní a objektivní mohou stát ne- li proti sobě , tak v různých oblastech 7 vrstevnatého vesmíru. To je zase dané stupněm vývoje toho, kterého individua. Přeju všem úspěch, a sílu k překonávání neúspěchů.A nebát se mluvit. Bez komunikace, což je také druh setkávání ,jde vývoj tak pomalu, že 100 životů nestačí...........
KDR


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadšenci - Aktuální informace

Příspěvek od 1220 »

upoutávka na jednoho nadšence, přišlo mi pošrou ...


Drazí přátelé,

Je mi ctí oznámit vám, že se mi po mnoha peripetiích a díky spolupráci s dalšími
nadšenci
podařilo uspořádat návštěvu dr. GEORGE EGELYHO v České republice. Dr. Egely je
odborníkem na tzv. volné energie, ale je především autorem funkčního zařízení,
jež
produkuje více energie, než samo spotřebovává!

Atomový vědec a neúnavný experimentátor zde bude přednášet na veletrhu Biostyl -
Ecoworld
20. 4. 2012, kde rovněž naživo předvede základní principy své technologie
mj. spojené s transmutací uhlíku na železo.

Během jeho pobytu se dále uskuteční pracovní seminář a setkání s investory.

Ano, zařízení s přebytkem energie se dnes stávají naší skutečností a věřím,
že využívání zdrojů čistých a bezpečných energií změní i účely,
ke kterým energii používáme na čisté a bezpečné.

Dojalo mě, kolik lidí se najednou dalo kolem celé té akce dohromady,
každý přispěl tím, co umí. Dokud lidé neuvěří v možnost změny, tak k ní
nedojde.
Prosím, pomozte mi tuto informaci rozšířit ...

Děkuji

s jarem a láskou v srdci

Diana Siswartonová

ps: více info na http://www.cestyksobe.cz nebo http://www.volneenergie.cz
nebo web dr. Egelyho s videem http://greentechinfo.eu/
bližší detaily ráda poskytnu na vyžádání

* zvýhodněné vstupné z 200,- na 120,- pri registraci na strankach veletrhu ...
http://veletrhy.feliciusmedia.cz/index. ... &Itemid=12


Odpovědět

Zpět na „Sekce "Nadšenců"“