Fotky

Drontí akce, události, novinky...

Moderátor: Gabča

Gabča
Zasloužilý člen
Příspěvky: 607
Registrován: čtv 21 kvě 2009 11:19
Dostal: 1 poděkování

Re: ... smazáno ...

Příspěvek od Gabča »

A(&F) píše:... vysvětleno, názvosloví již opraveno ... ;)
ale néé, celý tohle vlákno Fotky mělo být jen příspěvek do Laika, s Předmětem Fotky , jen jsem tupě zmáčkla špatnej knoflík, no von je tak malinkej. Nešlo by tam přesunout tohle všechno?


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Tady se nic nemůže ztratit -- ať žije Gabča

Příspěvek od sao »

Píšu za Gabču , protože za ztracený dokument nemůže .
A vůbec .
Nikde se nic neztratilo a Gabča to poctivě zakládala v Kronice , protože tam celkem dost fučelo a do toho ještě návštěvníci z Poutě a taky Karel DR tam furt pobíhal s centrálou pod paží a Jova měl všude ve svazcích dráty a do toho ještě psiska .
Taky se Gabča starala , aby bylo co do huby a neváhala ani vteřinu , aby zaskákla pro šnycle a když se vracela , tak měla naloženej žebřiňák s melounama a do toho ještě Martin lítal s papírovejma letadlama a Barbucha proháněl motorová letadla a Arny držel draka v povětří zuby nechty s ocasem dlouhým aspoň 50m a do toho všeho Jova odpaloval rakety a lidičky co přišli jenom tak okouknout Rozhlednu se už na pouť ani nechtěli vracet a vůbec vládla báječná atmoška .

Nelze se potom divit , že nějaké papírky , byť dost žádané , skončily pěkně v suchu v mé pojízdné Maštali .
:ewhistle:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

,,Kronika JPG"

Příspěvek od pepe »

Pekný záber . Páni všimnite si prosím , že na téj fotke je niečo čo chýba nie len tomuto svetu ale aj tomuto fóru . Čím to je že ten jéj úsmev je taký úprimný ? Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Gabča
Zasloužilý člen
Příspěvky: 607
Registrován: čtv 21 kvě 2009 11:19
Dostal: 1 poděkování

Re: ,,Kronika JPG"

Příspěvek od Gabča »

pepe píše:Pekný záber . Páni všimnite si prosím , že na téj fotke je niečo čo chýba nie len tomuto svetu ale aj tomuto fóru . Čím to je že ten jéj úsmev je taký úprimný ? Pepe
Ach jo, přiznám se, myslela jsem si dosud naivně, že vypadám trochu líp :( . Takže dopříště zkusím něco přibrat (v kg), a koupím si lepší šminky (v CZK), od podzima zkusím znovu MMS , teď zatím ho nemůžu riskovat. . No, taky nějaký bylinky... ?? Pozná někdo, co takovýmu chcípáčkovi chybí?


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,Kronika JPG"

Příspěvek od Ilem »

Gabča píše: Ach jo, přiznám se, myslela jsem si dosud naivně, že vypadám trochu líp :( . Takže dopříště zkusím něco přibrat (v kg), a koupím si lepší šminky (v CZK), od podzima zkusím znovu MMS , teď zatím ho nemůžu riskovat. . No, taky nějaký bylinky... ?? Pozná někdo, co takovýmu chcípáčkovi chybí?
Ach ty ženský, nikdy nejsou spokojený s tím, co maj a jak vypadaj. Když maj dlouhý vlasy, chtěj krátký, když mají krátký, chtěj dlouhý. když maj kudrnatý, chtěj rovný, když maj rovný, chtěj kudrnatý, a tak je to se vším. Kdy už konečně pochopíte, že nejdůležitější je to uvnitř. A ty to tam Gabčo máš, je to vidět na očích.


"Dum spiro spero"
Ciceron
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: ,,Kronika JPG"

Příspěvek od martin11 »

Gabča píše:
pepe píše:Pekný záber . Páni všimnite si prosím , že na téj fotke je niečo čo chýba nie len tomuto svetu ale aj tomuto fóru . Čím to je že ten jéj úsmev je taký úprimný ? Pepe
Ach jo, přiznám se, myslela jsem si dosud naivně, že vypadám trochu líp :( . Takže dopříště zkusím něco přibrat (v kg), a koupím si lepší šminky (v CZK), od podzima zkusím znovu MMS , teď zatím ho nemůžu riskovat. . No, taky nějaký bylinky... ?? Pozná někdo, co takovýmu chcípáčkovi chybí?
...sebevědomí... :idea: ...zdraví karkulka červená :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: ,,Kronika JPG"

Příspěvek od A(&F) »

Gabča píše:........ Takže dopříště zkusím něco přibrat (v kg), a koupím si lepší šminky (v CZK), od podzima zkusím znovu MMS , teď zatím ho nemůžu riskovat. . No, taky nějaký bylinky... ?? Pozná někdo, co takovýmu chcípáčkovi chybí?
... nuóó, ... já bych možná věděl :ethink: ... :D :D ... ale raději nebudu nic riskovat, ... :D :D ... Ty bys mne pak určitě zase tloukla do hlavy ... a dloubala pod chybějící žebro ... :P

... :roll: :roll: ... sry, Gapčo, ... ale to fakt nešlo nezareagovat ... :lol: :lol: :lol: ... měj hezký a pohodový den ... jsme si Quit ... ;)


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,Kronika JPG"

Příspěvek od Ilem »

martin11 píše:
Gabča píše:Pozná někdo, co takovýmu chcípáčkovi chybí?
...sebevědomí... :idea: ...zdraví karkulka červená :oops:
To je trefa Martine


"Dum spiro spero"
Ciceron
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: ,,Kronika JPG"

Příspěvek od martin11 »

Ilem píše:
martin11 píše:
Gabča píše:Pozná někdo, co takovýmu chcípáčkovi chybí?
...sebevědomí... :idea: ...zdraví karkulka červená :oops:
To je trefa Martine
...já jsem na tom stejně....tak vím ...vo co gou....léčím si to už 59 let....
hlavně se to nesmí škrábat...aby se to nerozlezlo....teď zkouším MMS....funguje to....mozkovej průjem je dobrá léčba.....jsem na dobrý cestě....jen co dodělám funkční magnetickej motor.... :oops: ....hezký den všem martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,Kronika JPG"

Příspěvek od Ilem »

martin11 píše:
Ilem píše:
martin11 píše:
...sebevědomí... :idea: ...zdraví karkulka červená :oops:
To je trefa Martine
...já jsem na tom stejně....tak vím ...vo co gou....léčím si to už 59 let....
hlavně se to nesmí škrábat...aby se to nerozlezlo....teď zkouším MMS....funguje to....mozkovej průjem je dobrá léčba.....jsem na dobrý cestě....jen co dodělám funkční magnetickej motor.... :oops: ....hezký den všem martin11 :lol:
Příště ti V Kadlíně trochu odsypu, já zas mám přebytky. :roll:


"Dum spiro spero"
Ciceron
Gabča
Zasloužilý člen
Příspěvky: 607
Registrován: čtv 21 kvě 2009 11:19
Dostal: 1 poděkování

Re: ,,Kronika JPG"

Příspěvek od Gabča »

A(&F) píše:.. ale raději nebudu nic riskovat, ... :D :D ... Ty bys mne pak určitě zase tloukla do hlavy ... ... ;)
Jó, tloukla :D


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

... už to bude skoro týden ...

Příspěvek od A(&F) »

... co skončila Expedice DR ;) NT ... a já jsem si až teď konečně vyšetřil čas k poděkování ... :oops:
-----------------------------------------

... Vážení přátelé ... ano ... byla to těžce vydařená akce ...

... poděkování patří:

- především Gabče za to, že nás takhle "pobláznila", díky čemuž jsme se sešli ... a že si to s JOVOu i celé odměřila, čímž bylo pro ně toto odpoledně více-méně ryze pracovní ... i za netradiční "gulášek z vepřovýho v trojobalu" ... :D :D :D ... neměl chybu, dáš recept ??? (víš jak ;) :P ) ...

- Marťasovi, že si to celé vzal pod patronát ... (mmch, s M11 jsme zjistili, že už jsme se potkali zhruba před čtvrt stoletím", jelikož se znal s mým rodičovstvem a dokonce byl i u nás doma :) ... pozn: neuvěřitelné :!: , máti si na Tebe vzpomíná, :shock: ... měla totiž kamarádku stejného příjmení , blik :idea: ) ... a také ještě také za "řiditelného dvou provazového drakouše", kteréhož mi ve finále věnoval (již jsem ho i "odbahnil") ... díky Martine, děsně mne nadchnul, přestože jsem ho držel v tlapách poprvé, ... jakmile se vrátí naše mrňavka z tábora, tak ho jdeme prubnout, jak lítá ve zdejším povětří ... :D

- JOVA za to, že zrealizoval technické zázemí pro měření ... jako elektronik a technik si dokážu představit, co všechno to obnášelo (hlavně časově) ... :good: ... jsi správný chlap ...

- Karlovi Dr. za lití "olova" i za další aktivity s tím spojené ...

- Sao-vi za: ... poskytnutí ručníku, vyždímání mého totálně promočeného trička, poskytnutí azylu v pojízdné "Maštali" a za několik "válců", poté co jsem v nenadálé bouřce sundaval draka z oblohy (mimochodem, když jsi o tom psal ve svém příspěvku ve "Fotkách", tak to tam vyznívá, jako bych měl ten 50ti metrový ocas já :lol: :lol: :lol: ) ... a ještě za spoustu dalšího, neb je to "betálný kemo" ... dík moc Sao ... takových přátel do nepohody bych chtěl mít víc ... (a nejen protože ssebou vozíš "strdí" ... nechám tímto pozdravovat La, ... moc se Ti povedlo La, bylo 8) ) ...

- Šárce za to, jak Sao-vi nádherně naleštila koule, co nám všem potom rozdal na památku tohoto prvního Drontího setkání, ... ale i za hruškovici, která příjemně zahřála mé staré zkřehlé kosti ... (mmch, ... když jsme na rozhledně čekali, až dorazí zbytek Drontů, tak jsme se Šárkou zjistili, že se taktéž známe ... sice jsme se nedopátrali odkud, ale to vcelku nijak neva ... je to původem krajanka, dokonce ze stejného města, kde bydlí Riv) ...

- Jeffovi za to, že přijel, neb jeho pokaždé velmi rád vidím, ... již jsme toho během různých předchozích setkání hodně a zajímavě prohovořili (mnohdy až do kuropění) ... vďaka aj za pivsony ... zkrátka, když se setkávají lidi "od pramene", tak to má díky Jeffovi vždy příchuť Svijan ... ;)

- no a vám ostatním nejmenovaným za to, že jste také dorazili a že jste tak prímová parta ... bezva setkání ... tohle bych mohl klidně každý víkend ... (o:"

-------------------------------
... ehm, ... ještě bych si rád s vaším dovolením již po několikáté posypal hlavu popelem (na tom másle, co tam teď mám, bude držet určitě dobře :evil:) ...... omlouvám se, že jsem si před odjezdem z firmě nezkontroloval správnost nakládané BAUmax tašky se spoustou věcí, díky čemuž vyšlo vniveč mé veškeré vynaložené úsilí o zpestření akce ... dovezl jsem tím pádem pouze to, co jsem si dovalil v baťůžku z domova ... a jelikož jsem byl v ten den částečně závislý na dopravě od přítuly, tak jsem to po zjištění nastalého stavu u Mělníka již nemohl nijak vyřešit, ... pokračovala totiž ještě do Prahy na inventury ... kdybych jel vlastním autem, tak by se pravděpodobně pro ty věci ještě jednou otočil (ale to bych pak zase nepoznal nádhernou roklinu pod Kadlínem i jeho silně rozbahněné okolí ... bahno z koloběžky mám schované na památku ... :D )

... tudíž se kajícně omlouvám za to, že tam nevlála slíbená vlajka :( ... nechodilo se v dronto-tričkách :( ... a neměli jste osamolepkovaná auta :( ..... pohlednice, jenž byly také v plánu jsem "naštěstí" nestihl ... dělalo se to všechno až na poslední chvíli v pátek před, jelikož do té doby jsem toužebně očekával "až mne políbí můza", ... ta potfora se celej tejden něgde flákala ... ;) ...

... jelikož část triček je se jmény, tak poprosím dotyčné (Gabča, Martin, Jova, Karel.) ať mi písnou do SZ adresu doručení, popř. se můžeme domluvit třeba na místě předání, jelikož občas dost lítám po celé republice ... s vlajkou se vy dva (Martine a Gabčo) dohodněte, kdo z vás si ji vezme ... možná, že by jí mohl Marťas umístit někam do Kadlínského muzea anebo dodatečně i třeba na rozhlednu (jako připomínku "toho slavnostního okamžiku") ... je "dělaná na ven", takže minimálně 2 roky by tam měla vydržet dokud "nevyšisuje" (a pokud by visela na severní straně, tzn. směrem ke Kalínu, tak ještě i mnohem déle) ... chce-li někdo z ostatních PVC samolepu na památku, tak mi rovněž napište ... není problém ...

... z těch dalších nedovezených věcí mne ještě mnohem více mrzelo, že jsme si nemohli zablbnou s laserovým kyvadlem ... a co jsem rovněž díky tomu těžce postrádal, byla "mobilní Hydroxido Al vyvíječka s probublávačkou", ... to abychom si mohli v polních podmínkách vypustit i několik "balónků", což jest velmi oblíbenou činností vodíkářského osazenstva fóra, ale i některých magnetářů (viď Martine :D :D ) ... za tímto účelem byly v pátek zakoupeny speciální vzducholodě od firmy Durex :lol: :lol: :lol: ... bal. po 12ks ( ale měli pouze lubrikované, takže bez moznosti potisku :evil: ) ... a taky bychom si mohli pořádně "zabušit" nejenom shazovanými předměty, ale i pomocí vodíku nabublaného do JARových bublin (už se mi vrátil sluch po setkání u Jeffa, tak proč ne :D ) ... moc moc mne to mrzí (vnitřně jsem byl z toho dost slušně otráven, ... doufám, že to nebylo moc poznat) ... ještě jednou sorry ... mohlo být ještě krapet veseleji ... :| ...

-----------------------------------
... vysvětlení k přílohám: ... snažil jsem se alespoň trochu graficky vystihnout pravou postatu "Drotnství" :lol: ... a co nejvíce zároveň nastínit i to, co se bude smyslem Kadlínské akce tak, aby to pokud možno pochopil i nezasvěcený kolemjdoujcí ... (potřeboval-li by někdo tyto data v ještě lepším rozlišení, popř. přímo v CDRku, ... tak je možno)

popis vyobrazených Drontů: ... zleva: JOVA ... akademické brýle a fousy (i když uznávám, že ztvárnění se mnohem více podobá příteli Pootovi :D ;) ) ... dále Martin s foťákem na krku ... jak jinak, ře ??? (profesionální fotografové prý neodládají přístroj ani když jdou na kutě, ... co kdyby se jim náhodou zdál nějaký pěkný zajímavý sen, co by stál za zvěčnění :D :D ) ... no a vpravo, ten se stopkama na krku, ten je snad jasnej všem ... Gapčo, sorry za tu lehce odlišnou barvu, ale vono najednou se mi to tam "samo vod sebe" obarvilo lehce do růžova, tak už jsem to tak nechal :D ... a inspirovalo mne to k tomu, že bych Ti mohl na hlavu ještě udělal veééélkou růžovou drontí mašli, ale už jsem vopravdu nestíhal ... aáále, pokud bys ji přece jenom chtěla, tak dej vědět a dolepíme ji tam z fólie ... 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DŮLEŽITÉ: :arrow: ... vyhlašuji tímto soutěž o nejvtipnější text namísto otazníku :?: a vykřičníků " :!: :!: v bublinách" :idea: ... své návrhy mi prosím posílejte do SZ a já příští pátek založím vlákno "Drontí SOUTĚŽ, kde si potom hlasováním vyberete ten nejlepší z nejlepších ... :D :D ... pro vítěze bude přichystána sada hodnotných dronto-předmětů ... ;)



... takže ještě jednou díky za vše ... A(&F) ... 8)

----------------------------------------
PeS: ... posezení u plápolajícího ohně a nebem neskutečně plným zářících hvězd nad hlavou nemělo chybu ... dík ... :)


... ježiš šmarjááá !!! ... to je dlouhý !!! :shock: :shock: :shock: ... Ánrísu, ty ses dočista zbláznil, dyť sem to nikdy nikdo nedočte :roll: :roll: ... tak sorry, no ... :oops: :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) A(&F) dne pát 31 črc 2009 21:35, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Gabča
Zasloužilý člen
Příspěvky: 607
Registrován: čtv 21 kvě 2009 11:19
Dostal: 1 poděkování

Re: ... už to bude skoro týden ...

Příspěvek od Gabča »

A(&F) píše:...... tudíž se kajícně omlouvám za to, že tam nevlála slíbená vlajka :( ... nechodilo se v dronto-tričkách :( ... a neměli jste osamolepkovaná auta :( .....
... z těch dalších nedovezených věcí mne ještě mnohem více mrzelo, že jsme si nemohli zablbnou s laserovým kyvadlem ... a co jsem rovněž díky tomu co se stalo těžce postrádal, byla "mobilní Hydroxido Al vyvíječka s probublávačkou", ... to abychom si mohli v polních podmínkách vypustit i několik "balónků", což jest velmi oblíbenou činností vodíkářského osazenstva fóra, ale i některých magnetářů (viď Martine :D :D ) ... za tímto účelem byly v pátek zakoupeny speciální vzducholodě od firmy Durex :lol: :lol: :lol: ... bal. po 12ks ( ale neměli bez lubrikace, takže bez moznosti potisku, ... hm, stejně by se to už nestihlo :evil: ) ... a taky bychom si mohli pořádně "zabouchat" pomocí vodíku nabublaného do JARových bublin (už se mi vrátil sluch po setkání u Jeffa, tak proč ne :D ) ... moc moc mne to mrzí (vnitřně jsem byl z toho dost slušně otráven, ... doufám, že to nebylo moc poznat) ... ještě jednou sorry ... mohlo být ještě veseleji ... :| ...

:D [/b]
Uf, A(&F),
já koukám, klobouk dolů, hlavně : nic si z toho nedělej, TO JE ŽIVOT :shock: , takže už máme náplň práce do Chýnovských jeskyní. Adresu na drahocenné tričko pošlu, vlajku jako když najdeme příští rok, samolepky taky, .... :jump:


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: ,,Kronika JPG"

Příspěvek od pepe »

Gabča píše:.... Takže dopříště zkusím něco přibrat (v kg)...
Čo máš s váhou aký problém ? Moja ,,Pani" (po dvoch detoch) má 58 kg/167cm (Ja mám 62 kg/169cm) a som s ňou (nie len s jéj váhov) viac ako spokojný . Pepe


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: ... už to bude skoro týden ...

Příspěvek od A(&F) »

Gabča píše:
A(&F) píše:..... a taky bychom si mohli pořádně "zabouchat" pomocí vodíku nabublaného do JARových bublin (už se mi vrátil sluch po setkání u Jeffa, tak proč ne :D )
.... takže už máme náplň práce do Chýnovských jeskyní .... :jump:
:lol: :lol: :lol: ... jo , tam se to bude nádherně rozlejhat ... :lol: :lol: :lol: ... chudinkové netopejři ... ještě navíc i chluchý ... ;)

... ten netopýr přilítne zpátky s držkou celou od krve ... a ty dva další se ho ptají: "Tak co??" ... a on na to: "Tak nic ... vidíte támhleten komín??? ... no, ... tak já ho neviděl ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Dronti a Kadlín“