*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Palo »

sisa píše:Palo, jinak. PMS1 jsem brala...
OK.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
morppheus
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 20 dub 2012 19:47
Bydliště: Opava
Dostal: 2 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od morppheus »

Nevíte někdo zda při používání pouze MMS2 je možno brát vitamín C. Z jednoho příspěvku Merlina a po prozkoumání příznaků na netu jsem dospěl k diagnoze Candida. Popřípadě jak byste to skombinovali. Brát to dohromady nebo střídat denně či týdně?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Palo »

MMS2 je slabší oxidant, tzn. vit C také ne.
No jinak někteří lidé, co dospěli k Candidě, často pak dospějí k malárii... ;) Tak zkus pouvažovat rovnou - studený nohy, ruce, nebo naopak horké části těla - někdy záda atd. Pak bezdůvodné pocení... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
antoni2
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 30 dub 2012 13:01

mms1 a mms2

Příspěvek od antoni2 »

dobry den chtel sem se zeptat jestli ma nekdo kontakt na jedno ho clena menem Batles dekuji predem


antoni2
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pon 30 dub 2012 13:01

mms1 mm2

Příspěvek od antoni2 »

dobry den mam dotas na mm1a mm2 chcu se zeptat mms1 chloritan sodny 24.5% to je to mms1 nebo se to musi nak redit jeste pred pouzitim ja vim ze jak koupim tu lahvicku chloritan sodny 24.5% touz je pripravena k pouziti ste lahvicky dam 1 kapku do sklenice a zredim to 5 kvapiek 10% kyseliny citronovej. toje 1 polevkova lzicka kyseliny citronove a 9 lzic destilovane vody necham rospustit a na liju to do tych tmave lahvicky no a ten chloritan sodny 24.5%nepotrebuje zadne redeni to je sam osobe ten rostok sem trosku zmateny budu cekat na odpoved a jako stravu co bych mel jist a co nejist a jeste jednu otazku na mms2 nasel sem jenom na czchem Chlornan vápenatý 80%, bělidlo na látky, bez balastných a přídavných aditiv, 100 g. jeto ten spravny to sou granule sem totiz s ciziny a nevcim kde to obednat muzete me pomoct a muzu ho koupit kde chcu ho objednat nekde pres internet s ceska ten co prodavaji na czchem ten je spravny dekuji moc ale dodavaji jenom do ceska ne do zahranici dekuji

Prý trochu zmatený. Můj ty Tondo, to tu tvou situaci ani zdaleka nevystihuje.
- Přestaň zakládat nová vlákna na téma MMS, už jich je tu dost a ty hned tři vlákna na tři dotazy z nichž dva jsou jedno a to samé. Zabrzdi. Přehodil jsem ti to sem, protože v nových vláknech ti málo kdo odpoví. Ten jeden duplikovaný extra jsem umázl.
- Poněkud se tu porozhlídni, je tu daleko více odpovědí, než je zatím tvých dotazů.
- 80% chlornan vápenatý bez přísad není MMS2. MMS2 je bazénová směs s dalšími přísadami, které zpomalují uvolňování plynů do roztoku a možná ti taky dělaj dobře. Kup si toho pytel v bazénovém dodavatelství a nedělej z toho vědu. Odkazů je tu už spousta.
- Jestli budeš stejně zmateně užívat MMS, dost si užiješ. SDK


David1
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 02 kvě 2012 17:45

Re: *MMS-2*

Příspěvek od David1 »

Ahojte všichni,
po nastudování informací zde a webu Humbla jsem se pustil do boje s plicními chlamydiemi pomocí MMS2. Rád bych se podělil o své zkušenosti a požádal vás zkušenější o komentář. Jedná se mi především o pocity z MMS.

Cca 2 měsíce beru Chlamydil extra od PM a měl jsem krátkou léčbu antibiotiky (Klacid na týden). Zkušenost s doktory byla převážně hrozná a tak jsem se rozhodl pro alternativu.

Dnes je to třetí den s MMS2 - Laguna, modrý šíp. První den jsem si vzal jen zkušebních několik granulek a za několik hodin cca 1/10 kapsle 0. Efekt byl překvapivě silný - nemoc se jakoby znovu akutně rozjela. Projevy jako u zánětu spojivek a silná bolest na na madli, únava a "pocit řídkosti" druhý den. Po MMS se stěhovala bolest po těle a tak trochu jsem doufal, že s těmi potvorami MMS bojuje.

Druhý den jsem si dal 4 kapsle, vždy po cca 3 hodinách, vždy 1/4 kapsle. Necítil jsem žádné projevy léčení, občas jen silnější tepání na spáncích, četl jsem, že to je normální. Možná trochu zfetovaný pocit, nevím, jak to popsat.

Třetí den ráno jsem se probudil s pocitem "zachlorování" v oblasti žaludku a jeho okolí. Neměl jsem na MMS chuť a tak jsem vynechal, až večer jsem si dal 1/4 tobolky.

Ten pocit přebytku chlóru, takového vysušení tkání a jejich nasycení MMS, jsem cítil trochu i v jiných částech těla - zejména v jícnu. Nevím, jestli to je dobře nebo špatně, jestli to je obvyklé nebo výjimečné. Pil jsem hodně, u každé kapsle cca 0,6-0,8 l vody a navíc cca 2 litry - mám pořád trochu obavu z otravy bazenovou chemií, tak jsem raději pil víc.

Budu vděčný za vaše názory a zkušenosti. Je to divný pocit sypat do sebe bazenovou chemii, byť jsem si četl zkušenosti jiných a věřím, že to není jedovaté. U MMS 1 bych takový pocit asi neměl, ale nikde jsem nenašel, že by na chlamydie pomáhalo a vzhledem k jejich pasivnímu uložení v těle se mi MMS2 zdálo vhodnější.

Děkuji, David


Magic
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 10 dub 2012 0:09
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: *MMS-2*65 dni 6xvel.0/Den- zatim nevidim zlepseni

Příspěvek od Magic »

Ahoj, dekuji za odpovedi...beru MMS2 (Chlor Sok)
uz 65 dni zcela pravidelne 6x vel.0kapsle/kazdy Den (tj. 6 kapsli za den kazde 2hodiny (napr. ve 12-2-4-6-8-10) a kazdou zapijim 0,5l vody- nejdriv prevarene, ted po Vasich odpovedich- bylinkovymi caji
(Zlatobyl, Trezalka, Repik, Rebricek na stridacku)- ale zatim nevidim viditelne zlepseni...mozna jen krom toho, ze mi vetsinou staci jen 6HODIN SPANKU, ale to muze byt i letem...tezko rict.
Ruzovka nejdriv trochu vypadala, ze mizi, no mozna to bylo spis psychicke (tezko pupinky pocitat:)- pokud je RUZOVKA zpusobena parazitem-DEMODEXEM- ten ma zivotnost-kratky 60dni, dlouhy90-120dni a reprodukci kazdych 15dni, ale mozna ji zpusobuje bakterie ci imunita...tot research, tak jsem chtela videt, zda to neco udela aspon za tech 60dni, ale bohuzel...docetla jsem se, ze MMS2 by melo byt silnejsi nez MMS1,
ale ani
CYSTYv prsou- nezhoubne do 0,5cm-se vubec nemeni...ani nezmizely...zabira na ne MMS1??? Uz se jich nekdo zbavil?
Jeste jsem to brala kv.herpesu, proto jsem se rozhodla pro MMS2- ale testy na nej mi asi tady nikdo neudela- neni to Emergency hospitalizace pro necesky...
Mohl by mi nekdo poradit, zda mam pokracovat s MMS2 alespon tech 120dni, nebo jak dlouho vlastne clovek muze brat tech 6tablet denne? Na GenesisII to jeden chlapek bral 76dni 6xD na HIV bez testu, ale psal, ze se citi skvele a bude brat uz jen 2tablety udrzovaci davky- bal se pry prestat...Zadny jiny odkaz o tak dlouhem brani jsem nenasla...tak snad nekdo z Vas vi, co jste byli na prednaskach..?
3litry+ denne muze mozna zbytecne pretezovat ledviny...(mene vody vyvolavalo velice neprijemnou plynatost)?
Jedine obavy mam z tech Vasich clanku, ze se to kumuluje v tele- ja cetla, ze to zmizi za 2hodiny- proto se to taky musi brat kazde 2hodiny!??? ze to vycerpa HCl- ja mam chut k jidlu stale, uz mi to ani nedela tlak v zaludku, po bylinnem caji je to skoro jako nic- po zapiti prevarenou vodou to zpusobovalo vetsi plynatost a tlak az v hrdle- ale jinak jsem od 1niho dne nemela zadne problemy- ani jeden prujem ci zvraceni.
Mozna me probelmy jsou autoimunitni a ne paraziticke- proto to mozna nezabira? Vas nazor/zkusenosti?

Nejmene 1x tydne si delam koupel z 1lzicky na vanu (1lzice mne vysusila moc kuzi-zada doslova praskala ve svech), ale i to mne dost vysusuje (jsem v tom tak 1-2h- je to osvezujici narozdil od normalni koupele), nekdy se mi udela az ekzem/vyrazka...ale zase zmizi. Nikdy v tom nemachat vlasy- zcela je to vylouhuje- max. smocit ci polit...

Postrehy: prvnich 20min po zapiti je dobre bud lezet na zadech nebo na levem boku (ne pravem)- pokud jsou neprijemne pocity plnosti apod nebo stat, chodit- nikdy NECVICTE, HL.NEPREDKLANEJTE SE, nebehat- nehybat s zaludkem, nestlacovat apod.- vyvola to pocit zvraceni (zapit vodou a ok, ale dost neprijemny).
Nemit plny zaludek...snazit se jist priblizne hodinu pred a po zapiti. Radeji ne na lacno, aby se to pry nedostalo do strev- aspon jablko 15min pred.

Netusim zda reaguje MMS2 take, jako MMS1 s kys. ASKORBOVOU E300 tusim- a zda vadi chleb a pecivo do kterych je v CR pridavana, zda vadi dalsi antioxidanty napr. ve vinnem octe, rozinkach, majolce EDTA?
a co Kys. Citronova v potravinach?

Ctu zazracna vyleceni HIV do 5ti tydnu apod., jake zkusenosti s tim mate Vy?
A bere uz nekdo tu 1 kapsli- udrzovaci kazdy den po zbytek zivota??? Pomaha to?

Asi bych mela aspon zvnejsku potirat -jak casto??? Rosacea-RUZOVKU- na obliceji aktivovanym MMS1 (i kdyz pak neuvidim, zda se lecim zevnitr...zvlaste kdyz to nejspis zvrchu na vselijake vyrazky pry pomaha, nevraci se ?...)??? Mohl by mi nekdo poslat kontakt na nekoho, kdo prodava MMS1 v Praze a za kolik- kolik se ho tak kupuje na rok- koupele, spray, zuby zkusenosti????
Predem dik za Vase zkusenosti


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: *MMS-2*65 dni 6xvel.0/Den- zatim nevidim zlepseni

Příspěvek od cimirek »

Magic píše: ...beru MMS2 (Chlor Sok)
Máš jistotu, že (Chlor Sok) je Chlornan vápenatý? Je na něm uvedeno složení?

Laguna modrý šíp je Chlornan vápenatý.
http://www.srovnanicen.cz/q/Laguna%20mo ... g/?min=195
Naposledy upravil(a) cimirek dne pát 08 čer 2012 8:02, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: *MMS-2*65 dni 6xvel.0/Den- zatim nevidim zlepseni

Příspěvek od Slavek Krepelka »

cimirek píše: Máš jistotu, že (Chlor Sok) je Chlornan vápenatý? Je na něm uvedeno složení?
Nazdar Cimírku. http://www.google.ca/url?sa=t&rct=j&q=c ... 7g&cad=rja BluePool může znamenat modrý bazén, modrá tůně, modrá laguna, modrá nádrž, modrá cisterna i modrá kaluž atd. a Chlor šok je jenom jiným obchodním výrazem pro tutéž základní chemikálii. Podle tohodle bezpečnostního prohlášení to vypadá na obchodní jméno základní suroviny (chlornan vápenatý), kterou pak ještě další firmy různě domíchávájí s jinými věcmi, tedy podle Wikipedie stabilizátory ponejvíce cyanouráty. Zde pak asi záleží na tom, kolik který další zpracovatelský podnik do této suroviny namíchá stabilizátorů a jak vidno mnoho z nich do jmen svých produktů založených na této základní surovině míchá i její obchodní jméno.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Magic
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 10 dub 2012 0:09
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Magic »

:color: Ahoj,
dik, je to chlornan vapenaty min 950g v 1kg- takze je 95%???
(ES 231-908-7)KING POOL CHLOR SOK)

www.michaelharrah.us/humble-protocols/55-protocol-4000 pouzivaji 73%
42davek tydne:7=6kapsli denne, ale pak pise, ze HIV vylecil za 5tydnu jen 5xkapslemi denne...!??? uvadi:
okolo 70kg vahy-800mg MMS2 kapsle vel.0
okolo 45kg-500mg MMS2 vel.1
takze ja: 58-60kg=58-az 60 :0.09=644-667mg tudiz vel.0- MMS2 NEDRTIM
-v lekarne PRASEK magnesium v kapsli vel.0 je oznacen 0.5g- takze jsem se obavala, ze beru mozna spis malo, ale na Genesis rikaji, ze beru mozna moc- rozumi tomu nekdo?
- me 95%, jejich 73%MMS2...asi bych mohla o par zrnicek snizit plneni do kapsli, pokud je vaha opravdu tech 800g MMS2 v kapsli 0 (plnim jen tu vetsi cast kapsle vel.0) ale radeji bych brala jen 5xdenne-nebo mam snizit na vel.1? Vazil to nekdo nekdy?
Jsem ted na 85. dni a nerada bych to zkazila, pokud se ma vysledek dostavit...
Presto, ze jsem se docetla, ze Herpes (vir nebo intracelularni parazit-nova teorie:) by mel s MMS2 zmizet za 45dni Michael H.)- ja jsem ho ale stejne za 67 dni dostala- 3 pidi pupinky jako obvykle (poter MMS2s vodou vyzral sliznici- palil jak cert- a vi Buh zda to bylo k necemu:)
Ale zatim se nic nedeje- je mozne, ze na nejake veci MMS2 vubec nezabira?
A s MMS1 uz zabiraji na vse??? Jim doporucuje neprestavat a brat to i rok napr. na slozitejsi CUKROVKU, tvdi, ze u kazdeho muze byt problem zakopan jinak hluboko...
U mne krom pocatecni vysoke plynatosti(=odumirani patogenu???)
se nic nedeje- ma nekdo empirickou zkusenost (testy, uzdraveni apod), ze se preci jen deje neco vnitrne???
Mam pocit, ze zatim nikdo tady MMS2 samotne tak dlouho nebral, nebo snad ano...?

Neberu zadny vitamin C (docetla jsem se, ze s MMS2 to neni nutne- jen obcas si vezmu 500mg ascorutinu 2h po nebo 5h pred MMS2).
MMS2 zapijim cajem neslazenym s tak 3 listky suseneho repiku/trezalky nebo rebricku pro chut- to by snad nemelo nicit ucinky, ne? I kdyz pocity v zaludku i plynatost tim zmizela...
(prvnich 50dni jsem zapijela prevarenou vodou, ale uz mi lezla krkem:)

Pokud zacnu uzivat MMS1- Poprosila bych o kontakt do emailu!!!
zevne-plet+zuby, musim brat 1g kys. askorbove 2h po-nebo az pokud zacnu uzivat i vnitrne?

Mohu zacit brat hned 2x15kapek MMS1+ 3,1% HCl (9dilu prevar.vody do toho 1dil 31%HCl z TETA drogerie) nebo mate lepsi zkusenosti s 3k -8x denne+4MMS2 vel.0/denne?
Pokud pouziji ocni kapatko (to 7cm dlouhe s gumovym koncem)mam tyto kapky nasobit 1,5x???abych dostala Jims kapky???


Vedel by nekdo jak se zbavit nezhoubnych prsnich cyst (3x do 0,5cm)- asi plisen- vsechny problemy zacaly, kdyz do mne cpaly 15mesicu bez prestani antibiotika-na par pupinku na tvari- z cehoz pak byla poradna rosacea-ruzovka ...

Uvitala bych kladne zkusenosti nekoho ziveho:)
Predem dik, mejte se krasne


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od sisa »

Magic, mně cysta na ledvině a játrech zmizela po MMS1.


Magic
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 10 dub 2012 0:09
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Magic »

Dik za odpoved Sisa,
- taky nezhoubna? Pokud Ti nevadi ma otazka: jak byla velka a byla to tvrda bulka?
Muzes mi prosim napsat za jak dlouho a pri jakem davkovani-kolik kapek MMS1 (bez MMS2?)
a s cim aktivovane- 50%kys citronove nebo s 3,5%HCl?
Brala jsi to pravidelne bez vynechani kazdou hodinu 8 nebo 10h denne?
Davalas koupele-popr. jak casto?
Zmensovala se postupne nebo za dlouho pak naraz?
Jak je to uz dlouho, co je nemas?
A beres udrzovaci?
Predem dik za info
Hezky vecer preji


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od sisa »

Magic, nezhoubná, malá, bylo mi řečeno, že takové cysty má každý druhý.
Za jak dlouho nevím, cysta nebyla moje priorita, tak jsem to nesledovala, ale pár měsíců to bylo.
Aktivovala jsem s HCL, necelý rok, pak jsem přešla na kys. citronovou.
Brala jsem pár měsíců vkuse, pak jsem si udělala malou přestávku, teď beru s přestávkami
Koupele ne.
Nevím.
Teď momentálně beru systémem MMS1 zhruba 6-8 h denně, o víkendu neberu.


Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Járina »

Po pročtení (cca 4 dny - uf uf) nezaregistrovaně, jsem si raději koupila Modrý blesk a teď čekám do pondělí na kapsle, které jsem si objednala v místní lékárně. Zkrátka MMS2 to u mě vyhrála. Na MMS1 si fakt netroufám.
Samozřejmě jsem to nevydržela a Modrý blesk musela ochutnat samotný. Co na to říct - jsem vůl! Nebudu tu popisovat jak jsem plivala a málem vyklopila všechen obsah žaludku. Prostě počkám do pondělka.
Slibuju si od MMS2, že se odhlením, vyčistím se a trochu napomůžu organismu se poprat s mými alergiemi. Jestli si tím zlepším i psychickou kondici - no jéje, to budu moc vděčná! Ono se to všechno prolíná navzájem, tak jsem zvědavá a budu referovat.

Nazdar Járino. Vítej na fóru :bye:
Příspěvek jsem Ti neměl důvod neschválit. Dokonce mne rozveselilo :D že nejsem sám, kdo dělá podobný pitomosti. Nicméně, obrázek Marge ze Simpsons už je leta zabraný nickem Daria Lori. Musím Tě tedy požádat, jestli bys byla tak hodná a mohla si ho vyměnit za nějaký jiný. Předem děkuju, SDK.


Hledám a ke svému údivu i nacházím
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Járina »

Díky za vstřícné přivítání :P
Avataru jsem se nechtěla jen tak vzdát, tak jsem si Marge poupravila do jiné barvy....
Jo a našla jsem doma AntiLac, který je v tobolkách, tak jsem obsah vysypala a za chvíli po obědě to prubnu, tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá :D

:eclap: A jak jí ten přeliv sluší :D SDK


Hledám a ke svému údivu i nacházím
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“