Kde sehnat...

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od NAVAR »

martin11 píše:vložím se do diskuze...chtěl jsem poslat poštou tablety chemikálie...barevná negativní vývojka na color filmy poštou....do Rakouska...chemie to je zabalená v plastové kartridži, zavařená v igelitu a pak v krabici z vlnité...pošťák se zeptal co je v balíku...tak jsem mu to popsal....pozor žádná tekutina....přeprava nepřipadá v úvahu....tak jsem to poslal jako plastový obal prázdné tuby....jojojo...pošťáci se jistěj...jo a chlorovodíková je asi největší svinstvo co znám....leptá i sklo....to bych asi neposílal....jo kdyby se náááááhodou něco stalo....jako že se to rozbije...tak to odesilatel odsere i s úroky....i přeprava použité foto vývojky, která je v podstatě neškodná podléhá spec. přepravním předpisům..tak se nediv, že to nikdo takové riziko nepodstoupí....tak :pivko: m11 :D

Ahoj Martine,
nemyslel Jsi spíše kyselinu fluorovodíkovou? Ta leptá sklo. Jo párkrát jsem měl tu čest. Jinak sírovka taky umí divy, obzvláště koncentrovaná, vždycky mám strach z reakčního tepla a to jak vcelku fofrem způsobuje zuhelnatění tkání či biologického materiálu..... Ale to jako fotograf určitě znáš.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od NAVAR »

proud píše:Anri,moc diky,pockam az budou obe a dojedu,lahvicky si vezmu ssebou,ozvu se ti,njn,delal jsem dve rizikovy "povolani",jedno mi jeste zustalo,tak o riziku trochu neco vim,i o jeho podcenovani "profikama".Ale uznej sam,dobre zabalenej tovar,podle predpisu, s upozornenim by prece nebyl zadnej problem,zakaz je proste jednodussi nez se babrat s predpisem a vozit v aute bezpecnostni bednu......Nevim jak v Cine,ale v Americe se ty veci takhle posilaji normalne,jsou na to prepravky.A nepotrebujes drahy extra zvlastni sluzby!Bud ti to dovezou a z prepravky vyndaji,nebo kdyz te nestihnou,nechaji ti to v ni a dostanes adresu kam ji odvizt,nebo poslat.Je to vsechno jenom o lidech.
Jenom se zptám a nebylo by lepší si to poslat už jako Bolotovův balzám namíchané? Jde o to že tam už je koncentrace HCl a H2SO4 jenom 1%, to už by nemuselo být tak nebezpečné.
Míchal jsem si to kdysi pro sebe, klasika HCl p.a + H2SO4 p.a. + nitroglycerin + acylpirin.
Samozřejmě pro pití ředit 1:50!


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od martin11 »

NAVAR píše:
martin11 píše:vložím se do diskuze...chtěl jsem poslat poštou tablety chemikálie...barevná negativní vývojka na color filmy poštou....do Rakouska...chemie to je zabalená v plastové kartridži, zavařená v igelitu a pak v krabici z vlnité...pošťák se zeptal co je v balíku...tak jsem mu to popsal....pozor žádná tekutina....přeprava nepřipadá v úvahu....tak jsem to poslal jako plastový obal prázdné tuby....jojojo...pošťáci se jistěj...jo a chlorovodíková je asi největší svinstvo co znám....leptá i sklo....to bych asi neposílal....jo kdyby se náááááhodou něco stalo....jako že se to rozbije...tak to odesilatel odsere i s úroky....i přeprava použité foto vývojky, která je v podstatě neškodná podléhá spec. přepravním předpisům..tak se nediv, že to nikdo takové riziko nepodstoupí....tak :pivko: m11 :D

Ahoj Martine,
nemyslel Jsi spíše kyselinu fluorovodíkovou? Ta leptá sklo. Jo párkrát jsem měl tu čest. Jinak sírovka taky umí divy, obzvláště koncentrovaná, vždycky mám strach z reakčního tepla a to jak vcelku fofrem způsobuje zuhelnatění tkání či biologického materiálu..... Ale to jako fotograf určitě znáš.
.... :bhead: aha...no jo...opravdu fluorovodíková....mám ji doma...lahůdka...ne chlor a fluor...tak to je to všežravé svinstvo....ani nevím, k čemu jsem ji asi před 20ti roky potřeboval....grr...dá se s tím leptat sklo....to vím...asi jsem kdysi leptal.... :baby: m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Zdefa
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 07 čer 2010 20:19
Bydliště: České Budějovice

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od Zdefa »

Hezký večer všem,

nevíte někdo, zda je možné ještě objednat prostředky u Pala ?

Děkuji


DaK
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 30 říj 2020 22:01

Re: Kde sehnat...

Příspěvek od DaK »

Ahoj, taky potřebuji opatřit kyselinu sírovou, taky na Bolotova. Stačí nízká koncentrace, aby to bylo volně prodejné. Poradíte někdo? Děkuji.


MíšaCZ
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 10 čer 2019 12:05
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kde sehnat přípravek na testosteron

Příspěvek od MíšaCZ »

zdarím. poradili byste mi kde sehnat přípravek na zvýšení testosteronu pro manžela? na internetu je toho spousta, ale nevíme podle čeho vybrat tak se snažím pomoct. Zajímá mě jestli je dobrá třeba kombinace nějakých látek a bylinek nebo stačí obyčejné tablety.


Antonin
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14 črc 2020 15:05
Dostal: 2 poděkování

Re: Kde sehnat přípravek na testosteron

Příspěvek od Antonin »

MíšaCZ píše: úte 25 kvě 2021 8:29 zdarím. poradili byste mi kde sehnat přípravek na zvýšení testosteronu pro manžela? na internetu je toho spousta, ale nevíme podle čeho vybrat tak se snažím pomoct. Zajímá mě jestli je dobrá třeba kombinace nějakých látek a bylinek nebo stačí obyčejné tablety.
Dobrý je třeba fenugreek nebo ženšen a klasicky vitaminy, ktere se vždycky hodi. Mužete zkusit vše zvlašt, ale ja doporučuju koupit nějaky komplex v doplncich stravy. Zkoušel jsem Maxulen, ktery byl docela dobry a vratil me do normalu ale nakonec byl docela drahy a musel se pravidelně odebirat, a tak jsem přešel na https://www.vitamen.cz/ ktery ma vice latek, je i o neco levnejsi a jsem s nim spokojeny.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“