Rifeho plazmový generátor

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Craft »

Vidím, že někdo objevil Ameriku :D Vlastně co se divím, obchodní marketing v Čechách jede na plné obrátky. Někdy totiž až žasnu, jaké nesmysly různí detox. poradci lidem tlačí do hlav, které pochytili na různých pochybných školeních. Jednoznačně v případě velkých parazitů - dospělců, hraje biorezonance vždy sekundární roli, nikdy ne primární. Ačkoliv to také stále dokola a otevřeně prezentuji a trpělivě to opakuji všem tazatelům a mám dojem, že jsem to již uváděl i někde tady ve fóru, stále vidím, že je to zažité u velkých parazitů - dospělců jako primární prostředek, což je nesmysl. Plasma je primárně určena pro likvidaci virů, bakterií a plísní a zvládá i některá mezistádia větších parazitů, za předpokladu správných frekvencí, nebo také ještě dospělce velikosti echinokoka (vlastní zkušenost), ale cokoliv většího je potřeba řešit primárně chemicky. Samozřejmě záleží také přístroj od přístroje, jak si s tím dokáže poradit. Plasma tady ale hraje významnou sekundární roli právě v tom, že dokáže proniknout i do těchto velkých parazitů, kteří jsou nezřídka nositeli různých mikrobiálních zátěží (viry, bakterie) a mnozí detox. poradci je vůbec neřeší, nebo jim nepřikládají žádnou váhu, což je chyba. Antiparazitika jak je známo, na tyhle zátěže nepůsobí, protože fungují na úplně jiném principu, což ani tohle někteří detox. poradci neznají. Tyto zátěže sice chtějí řešit MMS, ale mě osobně ani při větších dávkách MMS od akutního problémů nikdy nepomohlo a daleko lepších výsledků jsem vždy dosahoval pomocí KS,nebo právě plasmy. Mám ale kamaráda, u kterého nezafungovalo ani MMS, ani KS, ale třeba na plasmu zareagoval dosti silně, tj. závratě a silná únava, díky vzniku většího množství toxinů, ale jelikož expozice na plasmě byla úmyslně krátká a pak se postupně s denní pauzou prodlužovala, tak to zvládal dobře pouze za přísunu dostatečného množství tekutin (čisté vody), aby tělo mělo čas a prostředky tyto toxiny vyplavovat. Takže opravdu nelze paušalizovat. Stejně tak je naivní čekat, že třeba Metapathie na opravdu funkčních přístrojích typu Oberon vám vyřeší problémy s velkými parazity.

Nicméně s čím nesouhlasím je tvrzení, že nepomohou ani byliny. Vtip je v tom používat ty, které jsou opravdu účinné a nezaměňovat je za jiné se stejným rodovým jménem. Konkrétně velmi přehlíženou bylinou je právě Artemisia annua (pelyněk roční) a jeho koncentrát, coby i velmi účinné antimalarikum. Bohužel u nás je zase zaměňován za jiné odrůdy, které jsou absolutně v tomto směru neúčinné, protože neobsahují téměř žádnou účinnou látku, takže pak takový člověk dojde snadno k závěru, že pelyněk je pouze na dvě věci. Bohužel v ČR patří pelyněk všeobecně mezi "zakázané" byliny, protože mají vliv na CNS, takže pochybuji, že by se našel někdo, kdo by to riskl jej tady oficiálně prodávat, jako hotový přípravek. Již jsem o této bylině a jejím použití před časem tady také někde psal.

Mě spíše překvapuje to, jak H. Bláhová najednou otočila a vystoupila s tím teprve teď, když už o tom ví celkem dlouhou dobu. Asi tam přestal být jistý vliv z Prahy :esilenced: Přesto jsem stále svědkem toho, jak lidem detox. poradci cpou ve velkém zappery právě na velké parazity, což je zcela mimo a dokonce pak mohu slyšet takové perly, že třeba generované frekvence pomocí počítače nejsou dosti přesné, ale v případě přístroje s upoceným jednočipem ano a to hned na tři desetinná místa. Skutečnost je ovšem taková, že frekvence generované počítačem, čili výkonným procesorem, nemají problém s přesností až na 5 desetinných míst. Onen "zázrak" s jednočipem má problém jej generovat i na celé frekvence, natož ony údajné 3 desetiny a ještě k tomu pod zátěží, tedy připojení lidského těla do obvodu zapperu a tak by se dalo pokračovat. Přiznám se, že mě už ale dávno přešlo tyto a další bludy každému vyvracet a raději jej nechám pod vlivem jeho detox. poradce, který to zaručeně musí vědět nejlépe :roll:

Uvedu i postup, jak by to mělo správně vypadat.
1. Detox poradce poctivě a trpělivě vyměří veškeré zátěže, čili věnuje klientovi dostatek času (ne slabou hodinku při prvním měření) a určí způsob a rozsah použití plasmy nebo zapperu. Bohužel v roce 2007 to nevěděla ani H. Bláhová (osobní zkušenost).
2. Detox. poradce vyměří i vhodnost a účinnost frekvencí a určí dobu expozice plasmy.
3. Po plasmě zkontroluje účinnost "plasmování" a dá klientovi informatika "na míru". Ti schopnější mu je přímo vyrobí a dají mu tak pouze jeden informační preparát, který ho finančně nezruinuje a dá mu i přesné pokyny pro dávkování.
4. Klient postupuje přesně podle jeho rad a nehraje si při "plasmování" na hrdinu a netlačí zbytečně na pilu.
5. Doplním, že pokud je to nutné a opravdu nezbytné, vyměří a doporučí mu vhodné antiparazitika a určí pro něj přesné dávkování a nedají mu pouze nějaký x-tou verzi protokolu k užívání, protože v tomto by mělo být dávkování vždy individuální. Antiparazitika nejsou totiž bonbóny, ale silná chemie a je potřeba je nasadit tak, aby jejich účinek byl co nejefektivnější a jako zátěž pro organismus co nejmenší, ale to už jsem tady před časem uváděl také. Dnes je k nim ale přístup po "honu na čarodějnice" mnohem obtížnější a netuším, jak to tady s jejich přístupností detox. poradci v současnosti řeší.

Ale nemohu se zbavit dojmu, že i tohle jsem tady někde už uváděl. Pokud tohle všechno dodrží jsou silné herx. reakce nebo hromadné rozjetí zátěží po celém těle prakticky vyloučeny, protože detox. poradce, který klientovi poctivě všechny zátěže vyměřil (ne hračkou typu F-scan), tak přesně ví, jak postupovat, aby případné herx. reakce byly co nejmenší, protože není možné se jim vždy zcela vyhnout. Stejně tak je totální nesmysl někoho nechat sedět na plasmě třeba hodiny hned napoprvé, pak totiž hrozí, že se organismus doslova otráví zevnitř vznikem velkého množství toxinů z uhynulých mikroorganismů a v případě, že zde došlo i k tzv. matrjoškovému efektu, tak rozběhnutí se zátěží po celém těle, o kterém v tom jednom odkaze je také řeč.
Osobně na biorezonanci nedám dopustit, protože vím co lze s ní řešit a co je již za její možností a tak k ní také přistupuji.

Koho jsem tím neunavil a zvládl to dočíst až sem, tak si může na závěr i sám odpovědět, kdo se nemalou měrou zasloužil o rozšíření bludů kolem biorezonance ;)


Misaa
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 24 bře 2016 19:54

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Misaa »

Zdravim vsechny, chtela bych se s vami podelit o cerstvou zkusenost s plazmovym generatorem rpz 14 v naturopaticke poradne. Zrejme na to hodne dlouho nezapomeneme. Minule pondeli jsem sla do poradny se svym 3,5 letym synem, chtela jsem resit jeho exem, na ktery nic nepomaha. Mame psa a deti maji ruce vecne vsude, pak v puse, tak mi bylo jasne, ze budeme plni parazitu. Moderni medicina nam nabidla akorat kortikoidy a prisnou dietu, takze ti s nami byli rychle hotovi. Snazila jsem se o plazmovani nastudovat co nejvice, abych mohla presvedcit manzela a nedelat to za jeho zady. On jako elektroinzenyr velmi skepticky, bal se, aby nas to neposkodilo, ale pustil nas , kdyz videl, ze je to pres plazmu. Jenze jsem pekelne podcenila detoxikacni krizi. A pan mistr naturopat ovsem taky, ale tomu by se to stat nemelo, predpokladam.

Delali nam jeste zivou kapku krve, synovi fscan 3 a mne imago. Uz zpocatku jsem byla zklamana, prozoze tomu nepredchazela zadna diskuse, vysvetlovani, nic, jen hole vysetrovani. Nasli nam pochopitelne nake parazity, plisne, viry. Melo prijit plasmovani, uz ted jsme tam byli asi 5 hodit, jeste mame 8 mesicni miminko, takze si dovedete predstavit, kde bylo moje vnimani. Plazmu jsme domluvili jned na stredu, protoze namereni paraziti se musi plasmovat do sedmi dnu.

Taky jsem se zaregistrovala u LR, abych mela levnejsi preparaty, ktere poradce doporucil. Ve stredu jsme prisli na plasmu. Poradce chtel plasmovat vsechno u ceho vysly vysoke hodnoty. Stravili bychom tam asi 8 hodin. Hodina/600 kc, na to jsem ani nemela dost penez. Nastavili jsme teda jen parazity frekvence pres 500 khz, adenovirus, echinokok a jeste neco, moc se v tom nevyznam. Celkem palba 4,5 hodiny. I s malou dcerkou. Pripravky k ociste mely prijit az pristi tyden. A bohuzel nam nebylo zdurazneno jak moc musime pit.

Prvni dva dny v pohode. V sobotu syn 41 horecky, nekontrolovatelne mu teklo z nosu a oci, mel takove mrtvolne fleky pod ocima. Hned jsem kontaktovala poradce a ten mel radost, ze se strefil do cerneho, ale tak vysoke horecky mu byly divne. Hned jsem k nemu jela pro colostrum. Ten den kluk vycural vlasovce. V nedeli uz mel nizsi horecku. Pak uz jen rymu a teplotu, ale porad je strasne unaveny.

Ja jsem odpadla v pondeli. Rano silena bolest na prsou jako pri zanetu prudusek. Pri zakaslani jsem mela pocit, ze se mi rozkoci hlava a roztrhne hrudnik, zimnice, horecka, nepredstavitelna bolest hlavy a duneni. Tri dny jsem nevylezla z postele a dva dny jsem nemohla pozrit ani sousto. Ted porad lezim, jsem malatna, toci se mi hlava, ale ma to snad zlepsujici se tendenci.

Takzepredpokladam, ze jak se ty mrchy rozpadly, vylily do nas pekne svinstvo, ktere jsme si museli protrpet. Troufam si rict, ze jsme meli v podstate otravu krve. Chci se zeptat, hodi se to vubec nekdy do normalu? Nebo v nas nake mrtvolky zustanou? Popadla me panika, ze treba ucpou nakou cevku v mozku, nebo v srdci. Mne vem cert, ale strasne si vycitam, ze jsem tomu vystavila to nebohy dite a to maly miminko, kterymu nic neni, ale ted to vypada, ze bude asi ryma.

Muze to v nas nechat nake nasledky, ktere se projevi treba az za x let? Manzel me furt strasi vyzkumy vlivu elektromagnetickeho zareni na lidsky organismus. Jsme na rozvod, je strasne nastvany, tyden se o nas stara a ted ma zimnici, nejspis to chytl taky.

Prosim budte uprimni v odpovedich na me otazky. A to, ze jsem krava a dovolila jsem mu tak dlouhe prvni plazmovani, to uz vim. Diky, M


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Craft »

Když už to tak u někoho dopadne, doporučuji užívat v rozumném množství vit. C, čili max. dávku do prvotního průjmu a pít co nejvíce čisté vody bez bublinek. Účelem je tělu pomoci, ne zase podráždit žaludek, takže s tím vit. C to zase nepřehánět a raději to prokládat zázvorovým čajem s citronem. Optimální je mít askorbát sodný, ale ten každý doma nemá a v ČR co vím, jej ani není kde zakoupit. Jinak je tady i vlákno o vit. C. Pokud se jedná o herx. reakci ze zahlcení organismu vznikem obrovského množství toxinů, což je v podstatě otrava a ne o rozjetí nějakého mikroorganismu po těle, mělo by to ustoupit do 3 dnů. Ve druhém případě to bude trvat delší dobu a v případě, že se zdravotní stav nebude moc vracet k normálu je potřebné co nejdříve vyměřit příčinu a plasmování cíleně opakovat a zbytečně neprodlužovat (raději častěji, ale kratší dobu expozice), nejlépe to spojit s užíváním informatik. Mnohdy je totiž problém i to, že to může být imunitou dlouhodobě tolerovaná zátěž a pak to s člověkem může i delší dobu mávat. Ale většinou se to nejpozději do týdne všechno stabilizuje. Mohlo by pak v případě značných a vleklých problému výrazně pomoci i KS nebo CDS. Samozřejmě u každého je to individuální, protože každý organismus je jedinečný a má ty poměry a druhy zátěží jinak. Předpokládám vzhledem k datu tvého příspěvku, že by to již mohlo být lepší. Osobně plasmování u velmi malého dítěte (nemluvněte) nedoporučuji z několika důvodů a tím je to, že jeho imunita ještě není zcela vyvinutá, tělíčko je malé a snadněji se zahltí vznikem toxinů a hlavně neumí sdělit co jej trápí, natož pak u něj provádět plasmování několik hodin v kuse. Ale tyhle informace mezi lidmi nejsou a tyto rizika jak stále vidím, neřeší ani provozovatelé plasmových přístrojů. Pokud se někdo pro to rozhodne, doporučil bych tak malé dítě po plasmování a v případě projevu nějakých reakcí jej raději hlídat i první noc, zda se jeho stav náhodou nezhoršuje.


Misaa
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 24 bře 2016 19:54

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Misaa »

Dnes je to 14 dnů, co jsme na tom byli. Já mám pořád hrozný kašel, musela jsem až k lékaři a musím prý i na rentgen plic, syn už je docela v pohodě, ale pořád ho neopouští rýma. Vše nasvědčuje tomu, že byl v rozbitých parazitech ukrytý nějaký pěkný sajrajt vir, který nás dostihl. Každý jsme měli jiný, já i synek. Bohužel kašel ode mně chytla i malá, která doteď byla úplně v pohodě, takže podružně to odnesla taky:-( Na další plasmu už nepůjdeme, tatínek rezolutně zakázal a ještě z toho mám doma pěkný průšvih. Alternativám jsem v celé široké rodině nakloněná pouze já, ostatní vesele zobou chemické pilule, cpou se cukrem, živí svoje parazity a plísně a nic je nezajímá...

Zajímalo mě hlavně, jestli to děti nemůže poškodit hlavně do budoucna. Teď malá neměla žádné problémy (kromě toho, že ode mně chytla kašel), ale třeba za několik let. Sleduje někdo jaký má plasmování dlouhodobý vliv na člověk? Tak jako se sleduje dlouhodobý vliv elektromagnetického záření na lidský organismus. Vím, že se píše, že na tělesné buňky působí až vyšší frekvence, ale to mi nestačí. Co takové rozmnožovací ústrojí, nebo krvinky apod...???

Jinak moc díky za reakci, pěkný den, M


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Craft »

Na vašem místě bych to dotáhl do konce, protože onoho Džina z láhve jste už vypustili, otázkou je co konkrétně. Také bych se z popisu přikláněl k virovému původu, ale je to pouze odhad. Jinak riziko tady existuje a to v podobě tolerance IS vůči zátěži a postupný vznik chronicity, tedy stavu kdy se to zlepší, ale úplně se toho nezbavíte a časem se to může začít i zhoršovat. V tom lepším případě si s tím imunita poradí sama. Záleží právě na imunitě každého jedince, jak se s tou uvolněnou zátěží dokáže vypořádat. V lidském těle to funguje tak, že pokud si imunita nedokáže s něčím sama poradit, ale vidí ten problém, tak ten problém doslova zazdí, čili vytvoří cysty. Pokud ho nevidí, neřeší ten problém vůbec, což je horší.
Jen tak pod čarou, pokud je to opravdu virového původu, zapomeňte na běžnou chemii typu antibiotika, protože tady by bylo potřeba specifických virotik. Chápu, že strach z neznámého je v každém hluboce zakořeněn, ale doporučoval bych to dotáhnout do konce, protože s největší pravděpodobností to nejhorší máte už za sebou. Ono dlouhá léta se dít nic nemusí, ale pak stačí prodělat nějaké jiné onemocnění a problémy se můžou začít objevovat, jenom proto, že předtím byl strach tu Pandořinu skříňku otevřít úplně. Samozřejmě, jak se každý rozhodne je čistě jeho věc a berte to pouze jako mé doporučení, nic víc, nic míň :)


Rasputin
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 13 lis 2015 10:53
Dostal: 1 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Rasputin »

Ahoj Jao, ja to asi tiež vyskúšam. Ale stačí dávať na všetky frekvencie iba pol minúty? Ja mám iba zapper a Craft tam má všade nastavené základný čas 2 minúty.

jao píše:Milnem,
frekvencie, ktoré sa mi veľmi osvedčili. Je to obsah dvoch txt súborov.

# Total time: 31m 30s
# Borrelie, Babesia
76, 30
230, 30
254 , 30
306, 30
338, 30
344, 30
345, 30
432, 30
484, 30
485, 30
490, 30
495, 30
500, 30
505, 30
510, 30
525, 30
533, 30
534, 30
570, 30
597, 30
605, 30
610, 30
615, 30
620, 30
625, 30
630, 30
644, 30
660, 30
664, 30
673, 30
688, 30
690, 30
699, 30
727, 30
732, 30
753, 30
758, 30
785, 30
790, 30
795 , 30
797, 30
800, 30
864, 30
880, 30
884, 30
885, 30
920, 30
941.93, 30
943, 30
1455, 30
1520, 30
1583, 30
1584, 30
2016, 30
2050, 30
2720, 30
3422.87 , 30
4200, 30
5776, 30
6863, 30
6870, 30
10000, 30
18919.09, 30

a nakoniec

# Total time: 4m 0s
# Borrelia_burgdorferi (causes Lyme disease, see also Lyme_disease)
941.93, 320
18919.09, 320


Rasputin
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 13 lis 2015 10:53
Dostal: 1 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Rasputin »

Nemáte niekto skúsenosti s aplikáciou ATHON 7? Že vraj je to nejaká nová generácia plazového generátora.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Craft »

Delší dobu jsem tu nebyl a koukám, že spousta lidí taky ne. Sice jsem níže uvedený příspěvek dával k sobě do fóra, viz. http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... 130.0.html
ale před časem jsem toto vlákno také založil, tak to raději dávám i sem. Stále dost lidí v tom nemá jasno, tak snad jim to pomůže nalézt odpověď.

Po 7 letech zkušeností z vývoje a používání plasmy Craftgen PCL v širokém okolí, zde uvádím za tu dobu zaznamenané herx. reakce a jak jim poměrně snadno předcházet, nebo je utlumit na minimum, ale také na co si dávat pozor.

Po plasmování (vystavení působení plasmy) a v případě silného zamoření těla mikroorganismy dochází ke značnému vzniku toxinů ze zlikvidovaných mikroorganismů a tím velmi rapidně stoupá náročnost na orgány, které se podílejí na vylučovacím procesu. Toto může vyvolat dočasný vznik tzv. herxheimerové reakce. K této reakci většinou nedochází ihned po plasmování, ale velmi často se zpožděním několika hodin, většinou v rozmezí 2 až 8 hodin, která se může stupňovat až dosáhne svého vrcholu. Tyto reakce pak odeznívají do 24 hodin, nejpozději do 48 hodin po plasmování, dle promořenosti organismu a stavu orgánů odpovědných pro co nejrychlejší detoxikaci těla. Aby se těmto herx. reakcím zcela předešlo, nebo byly co nejslabší, je potřeba vždy při úplně prvním plasmování nepřesáhnout dobu působení 30 minut a další opakovat nejdříve po 24 hodinách pouze za předpokladu, že případné reakce již zcela odezněly. Pak je možno další působení plasmy prodlužovat. Rozhodně nedoporučuji tlačit tady na pilu a první plasmování provádět ze zbrklosti a snaze o co nejrychlejší "vybití všeho" i několik hodin v kuse, což bývá velmi častá chyba.
Pro urychlení detoxikačního procesu a tím odbourávaní toxinů je vhodné pít co největší množství tekutin a pokud není nevolnost a zvracení, přidat do vody i rozpustný vitamín C (nejlépe askorbát sodný), popřípadě klasický vitamín C (kyselina askorbová) v podobě rozpustného prášku, nebo tablet. Pozor na předávkování vit. C, neboť to může vyvolat, nebo podpořit již probíhající průjem. Za max. denní dávku po plasmování je vhodné užít max. 3 g (3000 mg) vit. C, aby nezhoršoval některé projevy po plasmování (průjem, nevolnost). Rovněž je potřeba být zvláště opatrný u dětí, které ještě nedokáží sdělit své pocity a stav, stejně tak u zvířat.

Dosti časté reakce:
Únava (od mírné až po velmi silnou), slabost, schvácenost, slabost končetin.

Méně časté reakce:
Průjem, bolest v krku, zvýšená teplota nebo horečka, bolest hlavy.

Spíše výjimečné reakce:
Zvracení, otok v místě problému, kožní vyrážka.


Zvýšené opatrnosti při používání plasmy je potřeba věnovat i v těchto případech:

Implantáty:
Tady je potřeba být obezřetný při větších implantátech z kovu v těle. Sice tady nedochází k žádnému zahřívání, jak se často někteří domnívají, nicméně může tady dojít ke spuštění autoimunitní reakce vůči implantátu. U malých velikostí (zubní implantáty) je to velmi nepravděpodobné, ale v případě většího implantátu, jako jsou různé šroubové spoje, destičky a jiné již k tomuto může dojít. Toto se může projevit bolestivostí, zarudnutím nebo otokem v místě implantátu. Většinou je reakce dočasná, ale někdy může být i dlouhodobějšího charakteru doprovázeného zvýšenou bolestivostí.
* U přístroje zapper (zapgen) jej rozhodně nepoužívat v okolí hlavy v případě kovového implantátu. Stejně tak může způsobovat velmi nepříjemné pocity, pokud se kovový implantát nachází v nějaké končetině.

Kardiostimulátory:
Zde je potřeba být velmi obezřetný u velkých plasem se značným výkonem, což může velmi citelně narušit správnou funkčnost kardiostimulátoru. Plasma Craftgen PCL na vzdálenost 50 cm až 1m funkčnost kardiostimulátoru nenarušuje.
* Rozhodně nepoužívat přístroj zapper (zapgen), je zde velmi velké riziko.

Snížená funkčnost jater nebo ledvin:
Týká se to převážně osob, které dlouhodobě používají vyšší dávky chemických léků, např. kortikosteroidy. Tito lidé mají velmi sníženou schopnost odbourávání toxinů z těla. Je potřeba mít na paměti, že čím větší zamořenost mikroorganismem je (třeba velmi častá Borelie) a čím je delší doba cíleného působení plasmy, tím je masivnější vznik toxinů, které musí tělo co nejdříve vyloučit a právě u těchto lidí je toto velmi ztíženo a může to vést v krajním případě až k celkovému kolapsu. Obzvláště je potřeba být opatrný u osob menšího vzrůstu, dětí a malých domácích zvířat. Není proto dobré zapomínat na skutečnost, že první herx. reakce se může projevit až několik hodin po plasmování a může být při nedodržení pozvolného postupu plasmování i velmi silná.


SylvaBrno
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 20 pro 2021 19:03

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od SylvaBrno »

Dobrý den, koupila jsem starší plasmu Craftgen PCL, najde se tu někdo, kdo by mi poradil, jestli mi správně funguje? Pan výrobce mi nebere telefon už několik dní a zdá se mi, že i když se mění zvuk z notebooku, tak na plasmě nevidím žádné změny co se týká intenzity plazmových výbojů. Má to tak prosím být? Dále když doběhne určitý program, tak je v návodu informace, že by se neměly plasmové volný dále generovat a ony se generují, v módu 1 a 0. Tak nevím, jestli to není polámané. Děkuji moc za jakoukoli informaci.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“