Rifeho plazmový generátor

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Jim68 »

Dostal jsi mě crafte. Pokud něco není včetně výkladu a pokud možno stavebnice na dobírku k mání hned teď, ztrácí i moje děti schopnost problém uchopit a (pokud má řešení) vyřešit...:(. Nemluvě o ochotě přečíst cokoli delšího než řádek...a dodržet to...


Jim68
Be happy!
ferko
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22 bře 2007 21:16
Dostal: 9 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od ferko »

takéto je modulovanie trubice u mna
210kHz strieda 50%
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Igi »

Tak ono už ohledně toho není až tolik co řešit, je logické, že čím blíž k polovině vzorkovací frekvenci, tím se to bude vzdalovat harmonickému signálu.
P.S. Ono to možná vypadá, tak jak píše Jim68, že chci vše dostat na zlatém podnosu a sám nic neudělat, ale mě jde spíš o to nevymýšlet už vymyšlené abych se mohl zaměřit jak třeba vylepšit stávající řešení, pokusit se odstranit nějaké nedostatky.. Taky bych třeba mohl znovu si odvodit Maxwellovy zákony a až pak stavět něco elektronickýho, to je taky pravda a určitě bych pak lépe rozumněl tomu co stavím.


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Jim68 »

To je v pohodě, ale když chceš fakt akcelerovat, kup si pár konkurenčních mašin, otestuj je a udělej pak něco svýho. Takhle než se dohrabeš k tomu, jak jim to teď funguje, bude rok v háji:(.


Jim68
Be happy!
ferko
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22 bře 2007 21:16
Dostal: 9 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od ferko »

obrázok riadiacej jednotky s odobratým krytom proti RF rušeniu
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Igi »

Jim68 píše:To je v pohodě, ale když chceš fakt akcelerovat, kup si pár konkurenčních mašin, otestuj je a udělej pak něco svýho. Takhle než se dohrabeš k tomu, jak jim to teď funguje, bude rok v háji:(.
Na to nemám tolik peněz, dokonce ani na tu Ferkovu plasmu, přičemž cenu má dokonce lepší jak Craft a to dokáže dát vyšší výkon. Tímto přeji Ferkovi úspěšný prodej, už jen protože se nebojí odhalit princip svého přístroje.

Craft: ony ty informace ohledně komprimace hudebních souborů stejně ani vůbec při stavbě plasmy nevyužiju.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Craft »

Igi:
Původně jsem do tohoto vlákna nechtěl ani přispívat, nicméně, když už tady byli některé příspěvky přesunuty z jiného vlákna... Ono něco zbastlit je poměrně snadné, takových konstrukcí dokonce i se schématy je plný internet, tak mi uniká, na co si stále vlastně stěžuješ? Dokonce ti tady je nabízena i nějaká inspirace a zase akorát brečíš, jako malej kluk :roll:
Ale prozradím ti ještě jednu zásadní věc, která je stále často přehlížena...aby to i dostatečně fungovalo a přitom to zároveň neškodilo, jde už mnohem hůře. Tím se moc lidí nezabývá, já ano. Možná už jsi někde slyšel slovo energie. Ta musí být vždy v jisté rovnováze, čili nemělo by ji být moc, ani málo. Pokud je jí moc, často dochází k tomu, že efekt účinnosti je stejný nebo dokonce nižší jak efekt škodlivosti. Vše má své klady, ale i zápory. Proto mylná představa tady totiž je: větší výkon = větší účinnost. Ono totiž všeobecně zažité, čím více, tím lépe, není vždy pravdou, ale časem možná někteří pochopí i tyto souvislosti. Myslím, že to skuhrání ti jde asi nejlépe, holt zase někdo nepřišel se zlatým podnosem...

Komprimace: aneb, nebylo mi to naservírováno až pod nos, tak se tím dále zabývat již nebudu a blablabla...proč mě to nepřekvapuje… :D


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Igi »

Craft: Ale já už si nestěžuju, ani jsem si zas tak nestěžoval, zajímám se o to a chci něco stavět jen pro radost. Špatně mě chápeš, možná na druhou stranu i já špatně chápu tvé myšlení.
Díky Ferkovi co mi napsal v soukromě zprávě už vím zhruba, jak to postavit. Ohledně toho vyššího výkonu- na to jsem se právě taky ptal Ferka v soukromé zprávě, jestli tak velký výkon naopak už nebude kontraproduktivní, tj. spíš škodit než léčit.
Komprimace: Zase to špatně chápeš, tak důvod radši objasním ať se to vyjasní: Protože bych to stavěl jen pro sebe, nemusí mě zajímat jak by to eventuálně fungovalo s nějakým mp3 přehrávačem. Použil bych výstup z mé zvukové karty a frekvence bych generoval buďto programem multisine, případně z wav souboru, takže mě opravdu komprimace nemusí zajímat, navíc stejně si možná budu kupovat i kvalitnější zvukovku z jiných důvodů(hudebních),takže ani nízká vzorkovací frekvence by mě neměla limitovat.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Craft »

Igi:
Jde o to, že je určitě lepší na mnohé věci přijít sám, než prostě někde něco pouze obšlehnout a neznat přitom všechny souvislosti. Pak výsledek nemusí být takový, jaký od toho očekáváme.
P.S. Každopádně s tím výkonem opravdu opatrně, neboť nepříjemná odezva může nastat až po několika měsících a málo koho tady už napadne to tady dávat do souvislosti. Některé konstrukce, které se třeba dají nalézt na internetu již považuji doslova za hazard se zdravím, ale zase mají výkon, kteří se snaží jiní prosazovat, ale již neznají negativa a další souvislosti. Přijde mi to stejné, jako jít s kanónem na vrabce a pak se divit, kde se nám vrabec po zásahu poděl :)


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Jim68 »

Byl jsem na terrapii a s výkonem opravdu zvolna, podle předpovědi mám mandle jako v ohni, ale pocit energie, volných plic a vůbec všechno jako před deseti lety. Ještě musím na diagnostiku, jestli se pohnuly ty bestie, co mám po těle. Popravdě, byli jsme tam hlavně kvůli synovi, který začal nějak přibírat a blbnout, našli mu toho spoustu(když byl malý, spal s kočkou), motolice, toxoplasmoza, škrkavky a tasemnice, peklo. Aspoň že víme, co s ním, páč doktoři přičítali zhoršení prospěchu nějakým psychickým problémům, přitom diagnostik jasně řekl, že je to toxoplasmou a motolicí v mozku. Na co proboha platíme VZP?!


Jim68
Be happy!
ferko
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22 bře 2007 21:16
Dostal: 9 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od ferko »

verzia takmer pred finálnym dokončením
možno ešte doplním prepínače striedy signálu
regulácie výkonu
zdvojenia frekvencie
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Jim68 »

Moc pěkné, co na říci víc:)?


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bludný balvan

Příspěvek od Jim68 »

Byl jsem se podívat na Elitu národa, páč jsem se doslechl, že bludný balvan dostane Plazmový generátor a Zapper. A taky že jó....... Monolog o tom, že to fungovat nemůže byl komický, hlavně moment, kdy docent prohlásil, že veškeré informace které o přístrojích má, jsou z internetu (hle - vědec!!). Po obhajobě Ing. Vaška mu mnozí tleskali ve stoje.


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Jim68 »

Jim68 píše:byli jsme tam hlavně kvůli synovi, který začal nějak přibírat a blbnout, našli mu toho spoustu(když byl malý, spal s kočkou), motolice, toxoplasmoza, škrkavky a tasemnice, peklo. Aspoň že víme, co s ním, páč doktoři přičítali zhoršení prospěchu nějakým psychickým problémům,?!
Ještě je brzo, ale ten přeléčený synek se zlepšil v prospěchu průměrně o dva stupně, hlavně v matice a angličtině. Nebudu to nijak komentovat. Zklidnil se výrazně a začal spolupracovat. Možná, že toxoplasmosa ustupuje...


Jim68
Be happy!
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Bludný balvan

Příspěvek od jao »

Jim68 píše:bludný balvan dostane Plazmový generátor a Zapper
Podľa toho spolku asi aj ultrazvuková píšťalka pre psa je nezmysel a výrobcom by mali zobrať licencie.
Tiež potvrdzujem podstatné zlepšenie zdravia detí po používaní Craftovej plazmy.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“