Joe Cell - konstrukce a instalace

Teoretické i praktické informace.

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
martin.hippo
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 12 kvě 2012 9:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od martin.hippo »

Kamarádi, jeden muž, který se zajímá o volné energie mi nedávno sdělil zajímavý poznatek. Známým jevem ve kvantové fyzice je, že pozorovatel ovlivňuje experiment. Není celá naše práce pouze o tom, jaká omezení si v hlavě vytvoříme? a kolik špatných vlasností a nedokonalosti přisoudíme té všemocné síle?
Byly přece případy, kdy člověk neznalý tehcnických postupů a celkového konceptu a přístupu udělal JoeCell z nemagnetického materiálu... -fungovalo. Potom člověk, který jej udělal z plastu, protože věděl jen to, že jsou to nějaké válce... - fungovalo také.
Není celé toto jen o tom, přijmout a zcela uvěřit a vyprojektovat si naši budoucí nezávislost a svobodu? (a řídit se tedy Teslovým: vše co si dokážete představit, je uskutečnitelné...)


sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od sysel »

martin.hippo píše:Kamarádi, jeden muž, který se zajímá o volné energie mi nedávno sdělil zajímavý poznatek. Známým jevem ve kvantové fyzice je, že pozorovatel ovlivňuje experiment.
Ahoj, asi na tom i neco bude, protože když osobně vyrábím Orgonity, také musím být v pohodě. Už jsem taky vyráběl v presu a proutkař to poznal :-)
Takže naladění člověka určite ovlivnuje určité pochody a výsledky. Chce si to věřít a zkoumat, vrtat se ve vecech....ono sem tam neco vypadne :-), ale nemusí se to již vrátit.
Obrázek
U tohoto bylo naměřeno, že je dvouokruhový....velky pramen nahoru a od spodu bere ze široka.
( jo a proutkař najde vodu....takže klobou dolu )
Pekny den
Naposledy upravil(a) sysel dne sob 09 úno 2013 17:28, celkem upraveno 1 x.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od sysel »

Jaké může tak být spojení Orgonová energie + Joe Cell ???
Já to nevím :-(....a vysledky se nedostavují....hahaha
Aspon v naznaku :-)
Pekny den


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od martin11 »

martin.hippo píše:Kamarádi, jeden muž, který se zajímá o volné energie mi nedávno sdělil zajímavý poznatek. Známým jevem ve kvantové fyzice je, že pozorovatel ovlivňuje experiment. Není celá naše práce pouze o tom, jaká omezení si v hlavě vytvoříme? a kolik špatných vlasností a nedokonalosti přisoudíme té všemocné síle?
Byly přece případy, kdy člověk neznalý tehcnických postupů a celkového konceptu a přístupu udělal JoeCell z nemagnetického materiálu... -fungovalo. Potom člověk, který jej udělal z plastu, protože věděl jen to, že jsou to nějaké válce... - fungovalo také.
Není celé toto jen o tom, přijmout a zcela uvěřit a vyprojektovat si naši budoucí nezávislost a svobodu? (a řídit se tedy Teslovým: vše co si dokážete představit, je uskutečnitelné...)
...ano, takto pracují Dronti...např. karkulka :oops: a m11 :D :bye:


... věřím, že se " TO " povede ......
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od sysel »

Když vozím v kufru auta toto:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Je nižší spotreba skoro o 3/4 litru a motor je svižnější.

Jo Dronti :-)....hahaha
Pekny den.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od poota »

Za vyzkoušení by mohlo stát umístit něco z toho do motorového prostoru :idea:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:Za vyzkoušení by mohlo stát umístit něco z toho do motorového prostoru :idea: Zdravím - poota
Možná jo, pro rychlejší výsledky, ale on se auťák eventuelně sytí celý. Hlavně bych si hlídal taky zdravíčko. Stačí počíst o cloudbusteru. záleží, co z toho orgonu člověk chytá. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lucri
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 07 úno 2013 21:47
Dal: 1 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od lucri »

Zdravim všechny. Po přečtení mnoha příspěvků a dlouhém rozhodování, bych zde ráda prezentovala trochu jiné pohledy na věc, než jsou ty ryze materiální. Jde o něco, co nikdo nevysvětlí - možná, že než se sedm let dohadovat, hádat a přebíjet, kdo ví líp, proč to funguje, nebo naopak, je důležitější přijmout fakt, že to tak je bez ohledu na to, jesti to někdo dokáže vysvětlit třeba jako prof. fyziky ve škole. Život jako energie funguje tisíce let bez ohledu na to, že jeho zdroj nikdo není schopen vypočítat. Taky mne překvapuje, proč se nadšení a zarytí diskutéři v momentě zprovoznění cellu náhle odmlčí a není po nich ani vidu. Proč ostatním nesdělí k čemu dospěli. Takových účastníků na tomto fóru je absolutní většina. Takže se nedozvíme, jetli to někomu opravdu funguje. Odpovědí může být tento web http://www.zivaenergie.com/ nebo přednáška

Elektroinženýr Michal Pešta tvrdí, že joe-cell funguje, několik jich úspěšně zprovoznil a pořádá semináře,kde ji s účastníky zkonstruuje a rozběhne. Máme zájem zorganizovat s ním takový seminář na Karlovarsku a sháníme další zájemce z okolí. Pište sem nebo na email lucri@seznam.cz.
Čau Lucka.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález. Albert Einstein


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

lucri píše:Zdravim všechny. Po přečtení mnoha příspěvků ....
Nazdar Lucko. Nevím o nikom tady na fóru, kdo by vyrobenou J.Cell plně zprovoznil, i když nějaké částečné efekty by byly. V každém případě Tě vítám a děkuju za tvé upozornění na Michala Peštu. :bye:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od sysel »

Ahoj, uplne nahodou jsem se pred nedavnem setkal s blizkym spolupracovnikem pana Pesty. Povidali jsme si v okořskym Medicine Wheelu o vsem moznem. O vílách a o bytustkach a nakonec prisla rec na Joe Ceel. Konstruovali to udajne spolu, dokonce planuji jejakou velkou bio farmu.....atd
Kdyz jsem se konkretne ptal, v cem to jezdi a zdali to funguje......rikal stale dokola jen porad pan Pesta....seminare...atd
Pry to funguje....ze pry to ma v garazi...a najedbou vyvijec vodiku.....ale to neeee
Tak jsem se opet vratil k JC....ano to take funguje, to tam ma taky......tak jsem rikal...jedeme chci to videt......ale zase pan Pesta a seminare.......hahahaha
Proste to nejede......nebude tam zrejme ani zadny workshop.......
Ano teorie......je taky dulezita......bohuzel praxe...
Jednou jsem byl na navsteve u jednoho starsiho chlapika, ktery mel napojenou automatku na nejakou krabici do ktere nevedly zadne kabely.....jen z krabice do automatky a ta jela.....ptal jsem se co to je.....rekl o to se nezajimej.....hahaha
Co toto bylo se jiz nedovim, vzala to zem. Ale motalo se to kolem Orgonu....pozor udajne.
Je jasny, ze gravitacni motor by neco utahl, ale je to takova páková prepadavacka.....ktera by se nemela zastavit....dela to rachot.....a neni to elegantni reseni....ale beha to.
No nic,snad se pohneme :-)
Preji pekny den


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Honza12
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 05 pro 2010 22:05
Bydliště: kulička co letí vesmírem

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Honza12 »

Zdravím Vás přátelé, poradí mi někdo prosím s vodou do Joe Cell ? Ocenil bych vlastní zkušenost, vychytávku, prostě dobrou radu…..Díky. Zdraví Honza12


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Joe Cell návod česky

Příspěvek od Aquarius1 »

Honza12 píše:Zdravím Vás přátelé, poradí mi někdo prosím s vodou do Joe Cell ? Ocenil bych vlastní zkušenost, vychytávku, prostě dobrou radu…..Díky. Zdraví Honza12
Dešťovku nebo vodu z pramene.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

English

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Odkaz na betálný článek o J.Cell, který přihodil E-man tady. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 04#p127004 Přímý odkaz http://www.docdroid.net/file/view/a0fo/ ... ll2009.pdf

S laskavým podravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
danusak1
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 21 úno 2015 13:39

Re: Joe Cell - konstrukce a instalace

Příspěvek od danusak1 »

A Dal?
:jump:


Peťas51
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 22 črc 2008 22:42
Bydliště: Oprava
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Joe Cell - konstrukce a instalace

Příspěvek od Peťas51 »

Orgony nemají s rozkladem vody NIC společného. Asi mají něco do sebe(nemám zkušenosti) ale s vodíkářema bych je nespojoval.P.


Odpovědět

Zpět na „Joe Cell“