DMSO

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od poota »

Jsou lidé, kteří na DMSO skutečně takto reagují - jeden exemplář mám doma. Pravděpodobně se jedná o alergiky a nebo některý jejich typ. Seznam všeho, na co reaguje alergicky moje žena, tedy pokud vynechám všechno co souvisí se mnou, vydá na hustě popsanou A4ku.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:Jsou lidé, kteří na DMSO skutečně takto reagují ...
Hmm. Kápl jsem ho na lakmus a vylezlo mi to na pH 6.2. To není nic moc. Zkoušet jak na to ale bude muset někdo jinej, já tu alergii, či co to je hold nemám. První bych asi zkusil přihodit chlorid hořečnatý.

S laskavým pozdravem, Slávek.

:D P.S. Jseš si Petře jistý, že ty oastatní alergie na A4 nejsou taky psychické?


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše: Jseš si Petře jistý, že ty oastatní alergie na A4 nejsou taky psychické?
O těch jsem se nezmiňoval, ale je to všechno opravdu vymakaně provázané do "neřešitelných kruhů" :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od ito »

Slavek Krepelka píše: Právě jsem kápnul čisté DMSO na hřbet ruky a nepálí. Máznul jsem ho na horní oční víčko a nepálí.
Tak si skús maznut na cely krk a cast ramen a nech to pôsobiť

S pozdravom
Ito


ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od ito »

Slavek Krepelka píše:
b) O použití do žíly nemám informace a kromě toho co zde postnul Ito a nehodlám se do toho motat z toho důvodu, že to považuji za nesmyslné.
Ahoj Slavku

Chápem že nie, ale ja preferujem zilnu aplikaciu pred tou koznou pretože ani dôkladne sprchovanie pred aplikaciou ťi nezaručuje že do tela dostanes iba to co chces ako vieme dnešná čistota vody je uboha a tých chemických látok co má v sebe je ohromná množstvo a sú tam aj take ktore by si naozaj do tela nechcel dopravit za pomocí DMSO
Ja vodu destilujem na pitie a ver ten sajrajt a smrad co ostane po destinácií v tej nadobe je hrozny.
Ono ked aplikujes na kožu pár ml čistého 99,9%dmso je to ine ako ked ho tam das hned 60 ml take množstvo v tejto cistote koznou aplikaciou do tela nedostanes
A ver že jeden mililitr dmso neurobí prácu ako 60 ml

S pozdravom
Ito


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ito píše: ... Chápem že nie, ale ja preferujem zilnu aplikaciu pred tou koznou ...
Nazdar Ito, asi jsme si nerozuměli. Nepovažuju za nesmyslné píchat DMSO do žíly. Považuju to za nesmyslné u sebe, alespoň v současné době. Co se týče použití neředěného DMSO na větší povrch těla, mazal jsem nožičky až po :ptrain:, :D i výš aj s pupkem, když jsem ho namíchal hodně, a to s citro-MMS. Žádný problém. Dokonce jsem tu svou standartní "nehtovou" směs nacpal na zkoušku i do uší. V pravém uchu mi už asi měsíc často "chrastila voda", tak jsem ho dva dny po sobě zakápl zároveň s nehtama a dnes z hecu po třetí obě, na zkoušku pálivosti. Nejenže žádný problém, ale je zatím i po tom chrastění.

Nejspíš to bude skutečně individuální, co kdo snese. Co se týče nečistot z vody, nedělám si s tím hlavu. Když si vezmu, co zblajzneme a podýcháme, nevidím to jako nijakou zvláštní extra hrozbu. Tohle si musí ale vymyslet, vyzkoušet, vyřešit a rozhodnout každý sám.

S lakavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od ito »

Prepac asi som zle reagoval ja som to dmso prestal pichat tiez teraz ho beriem iba oralne po niekoľko mililitrov denne asi tak na týždeosád dám pauzu tri týždne a takto dookola cítim sa sa potom super
To intravenozne podávanie je fakt na ťažké prípady ono to fakt berie ľudí hrobarom z lopaty keby ty naši mudrci dávali radšej dmso namiesto chemoterapie určite by úmrtnost taka nebola
A co sa týka koznej aplikácie tak ja som neriedenim dmso natieral aj to sak vies co myslím a nepalilo to ani trochu ale skús ten krk a trapezove svaly a uvidis co sa stane

Čau Ito


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ito píše: Prepac asi som zle reagoval .... ale skús ten krk a trapezove svaly a uvidis co sa stane
:D Těbe Ito prepáčím čokolviek, aj keby bolo čo, akože nieje, no ak mi naozaj narástů po tem DMSO na zádoch kriedla :angel: tož ťa aj pobozkám :mrgreen:

:bye: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Ředění DMSO vodou

Příspěvek od Slavek Krepelka »

https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=124212#p124212

Jsem si potrápil hlavinku a mám pocit, že jsem se asi dost sekl. Působení DMSO vnitřně silně naznačuje, že voda DMSO přliš neváže a že v roztoku s vodou váže DMSO hlavně aktivní látky. Tím by spíše šlo u vnějšího použití o to, kolik se nanese při jakém ředění jak DMSO, tak aktivní látky na dannou plochu. V analogii by šlo o zeď natřenou přespříliš naředěnou barvou. V tom případě by byla na místě zvýšená frekvence aplikací :dknow:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jendaC
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 16 pro 2011 23:04
Dal: 13 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od jendaC »

ito píše: Chápem že nie, ale ja preferujem zilnu aplikaciu ...
Ahoj Ito,
můžeš se podělit odkud bereš DMSO v kvalitě do žíly? Co tím řešíš? A jak se vyrovnáváš s tím specifickým zápachem po DMSO?

Asi bych ho taky zkusil IM nebo IV, ale je otázka od koho to koupit.

děkuji za info, Jenda

Citace zkrácena SDK


ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od ito »

ahoj

je toho plný ebay napríklad tu
http://www.ebay.co.uk/itm/DMSO-LIQUID-5 ... 43c2b8dd0d
čistotu spoznáš jednoducho, ak by bolo čo len trochu slabej kvality tak nestuhne pri 18 stupňoch Celzia , ide hlavne aby nebolo technické vtedy tam je obsah acetónu a to je zle
môžeš si ale zaobstarať z lekárne vola sa RIMSO 50 ale pochybujem že to niekto predpise normálne tým liečia v Rusku je to tuším rusky výrobok a nedá sa tu kúpiť


inač po aplikácii smrdím jak tchor asi tri dni ,ale ja sa necítim a preto to neriešim
snažím sa vyhýbať ľuďom manželka to chápe a deti tiež.

O IM aplikácii som sa nikde nedočítal dáva sa iba IV neviem prečo čí je to bolestivé alebo čo skôr by som povedal že sa nedá vpáliť naraz potrebne množstvo latky keďže IM sa aplikuje niečo okolo 10cc roztoku a keď to zriediš na 20% roztok dmso a vody tak to je strašné malo to radšej orálne ako to robím teraz ja

riešim tým skoro všetko je to široké spektrum použitia stačí zadať do google dmso iv therapi alebo dmso iv protocol a tam nájdeš všetko na čo sa používa a aké problémy sa dajú nim riešiť

len tak pre zaujimavost co som teraz vygooglil tu je v anglictine DMSO iv protokol

ORAL DOSAGE PROTOCOL

The usual oral dosage of DMSO Plus is 1 - 2 teaspoons (5 - 10 ml) per day.

Mix the DMSO Plus with tomato or grape juice or some other strong-tasting beverage.

Recommend 1 teaspoon at first. Build up to 2 teaspoons based on your tolerance level.

INTRAVENOUS INJECTIONS DOSAGE PROTOCOL

Up to 20 cc DMSO Plus that has been diluted to a 25% concentration with sterile water is often administered via intravenous injection by suitably trained physicians for the treatment of the more serious degenerative diseases.

Injected DMSO Plus is not administered by infusion or by the drip technique but is administered by the "slow push" method which involves a slow push into the bloodstream all at once.

INTRAVENOUS DRIP DOSAGE PROTOCOL

The slow intravenous drip method is applied over a 2-3 hour period. It involves the addition of 50-100 cc DMSO Plus to a 500 cc glucose or saline solution, dripped into a vein in the patient's arm. This method should only be administered by a suitably qualified physician.

a este nieco na youtube

to dmso sa mieša do roztoku spolu z b12 a ďalšie minerály a vitamíny podľa potreby pokiaľ sa to nejako nezrazí tak je to kompatibilne a dá sa to aplikovať presne zlozenie som tuším niekedy našiel na nete asi niečo pre kone iv roztok hotoví aj so všetkými latkami ale neviem to nájsť teraz
cau ito


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Nso ci »

jendaC píše:ale je otázka od koho to koupit.
Toto nevyhovuje? http://www.centralchem.sk/?IDe=40010&page=2 Je tam uvedené 2x, nevyznám sa v tom.
ito píše:ak by bolo čo len trochu slabej kvality tak nestuhne pri 18 stupňoch Celzia, ide hlavne aby nebolo technické vtedy tam je obsah acetónu a to je zle
Mne moje DMSO v chladničke nestuhne a má vraj mať čistotu viac ako 99% :(.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od ito »

to teda neviem akej je čistoty keby že bolo čisté tak tam bude asi že p.a. čistota nie iba čisté/pure
a to moje dmso je nonstop stuhnuté držím ho doma v kuchyni na podlahe na stene je teplomer a ukazuje 24 stupnov a na podlahe musí byt niečo okolo 18 lebo v bandaske mam kocku ladu nie tekuté dmso


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Sindo »

V piatok mi DMSO dorazilo z http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/410/dmso ... oxid-250-g
dal som ho do ladničky a je to stuhnuté, čistota vraj 99%
zajtra ho vyskúšam


jendaC
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 16 pro 2011 23:04
Dal: 13 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od jendaC »

ito píše:ahoj

je toho plný ebay napríklad tu
http://www.ebay.co.uk/itm/DMSO-LIQUID-5 ... 43c2b8dd0d
tento odkaz vypadá opravdu zajímavě, nejprve jsem také zkusil ebay, ale ty odkazy nepůsobily důvěryhodně, narozdíl od toho tvého.
Pak jsem zkusil tady http://www.jacoblab.com/Order.htm a napsal jim, odpověděl mi Jeff Jacob, prý je to brácha Dr. Stanley Jacoba. A ten mi odepsal, že ty jejich produkty nejsou určeny na IV a IM aplikace, ať pohledám sterilní DMSO, prodávané také jako Rimso-50. Tak jsem hledal sterilní DMSO i Rimso a jedno našel i v Čechách, tady, http://obchod.chemos.cz/e-shop/chemikal ... l?vmcchk=1 . Ale ty ceny :o .

Teď když vidím, že se okolo toho možná blbne až moc, soudě podle tvých zkušeností, zkusím ten odkaz co jsi jsem dal (samozřejmě jen na vlastní zodpovědnost).

K tomu IM užití, Dr. Eduardo Ramireze a Dr. Segisfredo Luza to použili při léčbě schizofrenie. Udělal jsem překlad jednoho článku v angličtině, co o tom DMSO píše poměrně komplexně http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=6&t=3644

Sám to beru odpoledne v pátek, abych smrděl přes výkend, jednou jsem si to vzal ve středu večer a druhý den ráno na lačno. Několik lidí ten zápach cítilo i na 10 metrů dalelo ve veliké chodbě, kde jsem pouze prošel už před 10 minutami!!
A málem bych zapoměl, ty oční kapky z DMSO jsou taky výborné...

dík za odpověď.

Jenda


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“