Léčba detí s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Andreana
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 26 kvě 2013 18:50

VMS, MMS a děti

Příspěvek od Andreana »

Dobrý den,
děkuji za tyto stránky a užitečné informace ohledně zdraví.

Budu ráda, pokud napíšete své zkušenosti ohledně léčení/prevence dětí s VMS/MMS podávání vnitřně nebo koupelema.
Jak staré děti mohou brát/koupat se?

Krásné dny.
Andreana


Lucie
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14 kvě 2014 14:18

Dotaz na dávkování MMS u dětí

Příspěvek od Lucie »

Dobrý den,
ráda bych Vás požádala o radu ohledně MMS u dětí? Jedná se mi o děti 4,5 a 6,5 roků a oba mají cca 20 kg. Chtěla bych to pro ně na podporu imunity a větší odolnost proti nákazám běžnými nemocemi, které máme neustále ze školky (kašel, nachlazení, zánět uší, chřipka, angína...). Mladší syn má ještě Syndrom periodických horeček, tzn.opakovaně cca 1x měsíčně má bez dalších příznaků 2-4 dny teploty 38-40st.C. Hodnoty zánětu v těle má vysoké, CRP cca 120, což je známka, že jeho tělíčko uvnitř s něčím zápasí. Nerada bych dávkování špatně odhadla a místo pomoci jim ublížila. Měla jsem v plánu je pomocí MMS nenásilně vyčistit od všech nežádoucích bakterií, plísní a zánětů a následně jim MMS nastavit jako prevenci a podporu imunity. Zatím jsem jim nasadila 1 kapku denně, ale starší syn i přes toto užívání má již třetí den zelenou rýmu a začíná ho pobolívat v krku, což jsem myslela, že vymizí či tento druh zánětů a nemocí již nebudeme zažívat.
Děkuji za radu a pomoc, případně kontakt , na koho se s mými dotazy obrátit.

Přesunul jsem Ti příspěvek do existujícího vlákna. Snad si ho projdi. SDK


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčba detí s MMS

Příspěvek od sisa »

Lucie, 1 kapka denně ti nepomůže. Začni dávat 1 kapku po hodině, 8 hodin po sobě. Mám odzkoušené, že veškeré bolesti v krku u dcery netrvají víc než jeden, dva dni.
A ještě kombinuji s autopatií, většinou všechno vyléčíme za víkend.


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Dotaz na dávkování MMS u dětí

Příspěvek od kachna »

Lucie píše:...kašel, nachlazení, zánět uší, chřipka, angína...
Ahoj Lucie, Sisa radí dobře, já bych ještě doporučila zjišťovat, z čeho to děti mají, abyste mohli nemocem předcházet. Dá se stáhnout knížka od Luise Hay - Miluj svůj život, kde má z letitých zkušeností popsané pravděpodobné příčiny různých nemocí. Rýma je podle ní něco jako vnitřní pláč, volání o pomoc... apod. Vím, zní to asi jako sci-fi, že jsou všechny nemoci "z hlavy", ale proč to nezkusit? ;) Osobně tomu věřím, proto ti to radím; i ta knížka stojí za přečtení.
Tak ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Jaji
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 27 led 2016 9:09

Re: Léčba detí s MMS

Příspěvek od Jaji »

Dobrý den, prosím také o Vaše zkušenosti.
Můj 5letý syn je prakticky od svých 3 let (nástupu do školky) neustále nemocný s ORL problémy - uši, rýmy, záněty spojivek, pak krční mandle. Nejdříve X-krát léčen antibiotiky, snad všemi druhy, včetně Pendeponu, i ATB do žíly, odstraněna nosní mandle, ventilační trubičky do uší. Nepomohlo nic, nemocnost i přes léto pořád stejná, vygradovalo to na horečky a silně zahnisané mandle 1 x 14dní, což klasická medicína vyhodnotila také jako Syndrom opakovaných horeček. Podle mě, ale jen prostě už nevědí, co s tím. Už nedávají ATB, ale při ataku horečky a zánětu mandlí máme podat 1 tabletu Prednisonu. Nemoc opravdu ustoupí, ale za 2 týdny je vše zpět.
Nepomohlo opravdu nic ani homeopatie, ani dlouhodobá Joalis detoxikace, ani kineziologie, atd. atd....
Jediný úspěch a opravdu zázrak se stal při Protiparazitní kúře od ing. Bláhové. Během té kůry byl syn naprosto zdravý 4 měsíce. K tomu kloktání MMS a 2x týdně koupele. Ovšem jakmile jsme kúru dokončili, uběhl měsíc bez všech chemikálií a máme všechny nemoci zpět se vší parádou.... Nasadila jsem tedy znovu MMS - 2x denně po 1 kapce, 2xtýdně koupele, když měl špatné mandle tak obklady na krk. To nejhorší takto většinou rozeženeme, ale jakmile jde do školky a já už stíhám mu dát MMS jen 1x denně, tak se stav do 2-3dnů zase zhorší. Jakoby se vše jen na chvíli vždycky potlačilo, ale jen co polevíme je vše zpět...
Prosím o Vaše názory a zkušenosti. Já už jsem opravdu zoufalá. Nechci syna celé dětství držet na odčervovadlech a MMS, případně Prednisonu... :(
Děkuji moc.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Léčba detí s MMS

Příspěvek od cimirek »

Náš syn, kterému je v současné době 36let, na tom byl trochu podobně, i když podle popisu asi lépe. S nástupem do školky-týden tam, dva doma, antibiotika, záněty průdušek. Nosní mandle 2x.
Pomohla nakonec autovakcína (bývalo to alergologie Praha Soukenická)připravená jen pro něj. Nevím, zda se to v současné době dosud dělá.
Z alternativy se podívej na autopatii.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Léčba detí s MMS

Příspěvek od milda »

S cimirkem absolutní souhlas.
Jiná možnost, (která se s cimírkovou nevylučuje, naopak by se mohly dobře doplnit) a já mám s ní osobní nejlepší zkušenost je zkušená bylinářka,
která si dělá diagnozu podle oční duhovky a doporučí další bylinnou léčbu.
Jestli máš možnost dojet do Prahy, písni a dám Ti kontakt na zkušenou paní, která to dělá mnoho let a naučila se to už kdysi od své matky.


Jaji
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 27 led 2016 9:09

Re: Léčba detí s MMS

Příspěvek od Jaji »

Děkuji za reakce.
Ještě bych chtěla popsat další vývoj synova stavu. Mezitím se nám totiž vrátilo absolutně všechno, v únoru opět prasklé ucho, před týdnem zase ty naše horečky a obrovské zanícené mandle. Na ucho musel bohužel brát ATB. Potom ty horečky a mandle se mi opět podařilo díky MMS rozehnat. Prostě pořád dokola. Ano, MMS funguje. Jakmile to na syna "přijde" začnu dávat tak 3x1 kapku denně, kloktání a koupele a opravdu stav se začne zlepšovat prakticky druhý den. JENŽE! Jakmile přestaneme, anebo bereme jen 1kapku denně, vše se zas začne vracet! Bohužel náš ORL lékař když viděl teď naposledy jeho krční mandle tak se zděsil a okamžitě nás posílá na vyjmutí. A to mě od tohoto zákroku dosud odrazoval, že se to určitě ještě vše zlepší. Takže tak jsme to s veškerou alternativní léčbou dopracovali... A to je 5leté dítě. Prostě už nevěřím tomu, že MMS někoho zbaví HIV nebo rakoviny napořád.... Nás tedy nedokáže zbavit ničeho natrvalo. :(
Po antiparazitikách jsme měli taky jasné zlepšení. Ale opět - prostě jen na krátkou dobu. Ano, nabízí se možnost, že dávkování bylo nedostačující nebo moc krátkodobé. Ale jak dlouho si může matka dovolit podávat 20kilovému děcku takovou chemii?? Navíc kúra byla sestavená od paní Bláhové, takže předpokládám, že adekvátně...
Bohužel operaci už se tedy nevyhneme, ale asi už bychom ani neměli, protože jeho mandle už rozhodně neplní žádnou obranou funkci, ale jsou tak akorát trvalým zdrojem zánětu v těle. :(


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Léčba detí s MMS

Příspěvek od MIRKO »

Ono s MMS,antiparazitikama,KS a jinýma alternativníma ,,léčivama,, je to tak, že hasí zdravotní problém, ale vyléčit dlouhodobě nás může pouze náš imunitní systém.A ten potřebuje abychom mu jeho práci co nejvíce ulehčili...tzn. zlikvidovat v rozumné míře bacily,ulehčit tělu rozumnou životosprávou,omezit vnější zátěže /chemie,elektrosmog/ a hlavně je největším zabijákem stres.Poté je dobré IS dodat nějakou munici v podobě vitamínů,minerálů,koenzymů,aminokyselin,pohybem na čerstvém vzduchu atd...Zdravotní
stav Vašeho dítěte naznačuje,že je někde něco špatně.Možná by to chtělo zajít k nějakému dobrému detox. poradci,nebo psychosomatickému lékaři...záleží,komu víc věříte.Osobně bych svému dítěti mandle vytrhnout v žádném případě nenechal.A kortikoidy?...to už vůbec ne.Přeju štastnou ruku v rozhodnutí o další léčbě a cestě životem. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
KTM.525
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06 říj 2016 11:56

Re: Léčba detí s MMS

Příspěvek od KTM.525 »

Prosim poradíte někdo?? Dcera nyní rok. Od narozeni infekce ve střevech, které postupně zničily buňky schopné štěpit laktozu. Skočilo to bez kojení a alergie na bilkovinu kravského mléka. Nyní v roce se stále nic nezlepsílo. Nechci nechat očkovat. Mame problémy trávit maso, lepek atd. Nyní prodělala zánět hrtanu z rýmy, hrůza. Ma nějakou plíseň, velké za červená na genitálu. Myslíte ze bych mohla zkusit oplachy MMS? Ty střeva mi trápí, je hubena ale ta alergie přetrvává. Děkuji míč za každou radu. Krejčová


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Léčba detí s MMS

Příspěvek od Batles »

KTM.525 píše:Prosim poradíte někdo?? Dcera nyní rok. Od narozeni infekce ve střevech, které postupně zničily buňky schopné štěpit laktozu. Skočilo to bez kojení a alergie na bilkovinu kravského mléka. Nyní v roce se stále nic nezlepsílo. Nechci nechat očkovat. Mame problémy trávit maso, lepek atd. Nyní prodělala zánět hrtanu z rýmy, hrůza. Ma nějakou plíseň, velké za červená na genitálu. Myslíte ze bych mohla zkusit oplachy MMS? Ty střeva mi trápí, je hubena ale ta alergie přetrvává. Děkuji míč za každou radu. Krejčová
S malými dětmi mám zkušenosti, v této době i s mou osmiměsíční vnučkou :angel:
Oplachovat určitě můžete!
Infekci v bříšku způsobuje samozřejmě nějaký přemnožený patogen, je pár způsobů jak to dát do pořádku.
Nemůžu to ale psát sem, podle zákona by mně dneska mohli asi i zastřelit :D


KTM.525
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06 říj 2016 11:56

Re: Léčba detí s MMS

Příspěvek od KTM.525 »

Napište mi prosim tedy soukrome. Beru kaZdoi radu a nestrilim:)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“