Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od kachna »

Slavek Krepelka píše: Tak jsem to dál "trápil" a dospěl jsem k závěru, že je to v makovici.
Slávku, souhlasím. Hladovku jsem si ještě "nestřihla", ale mám letité zkušenosti s různými dietami, když jsem se trápívala, že nejsem štíhlá. :oops: Kdykoliv jsem si nařídila, že už žádné sladké, málo jíst apod. - tělo se bránilo jak mohlo, jednou jsem dokonce skončila i v nemocnici s ledvinovou kolikou! Od doby, kdy jsem pochopila, že mé tělo je jen moje "učebnice", neřeším ho ( tvary) - a ono se vylepšuje! :lol: Není to rychlé, ale jsem spokojená, je to naprosto příjemné a bezbolestné.

A teď k urinoterapii :) Zkouším s ní taky koketovat a musím říct, že po počátečním odporu jsem z ní nadšená! Neexistuje lepší pleťový krém! :D A to včetně krémů opalovacích - někde jsem slyšela, že se po natření urinou nepřipálíš. Pobývala jsem na slunci skoro tři hodiny ( 14 - 17 hod.), dřív bych byla celá rudá, ramena možná i s puchýři - ale že jsem se předtím pořádně natřela, paráda! Jen jsem opálení trošku cítila, druhý den pěkná oranžovo-hnědá barvička :lol: Také vlasový zábal je nad všechny balzámy - vlasy lesklé, zdravější.
Mojí mamce se špatně hojí jakékoliv ranky na holeních i lýtkách - poradila jsem jí natřít to urinou a dějí se zázraky! Nedávno se nepěkně pořezala na předloktí, vzpomněla na radu, několikrát polila urinou - a parádní zahojení bez komplikací.
Díky za založení tohoto vlákna i všem, kdo se dělí o své zkušenosti a znalosti.
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Gaia »

ailleyscha píše:Tak to jsem jim aspoň zatopila, budu opakovat častěji :D
Ahoj, se starou čurinou opatrně, dvakrát třikrát se nic neděje a pak to může být průšvih. pročistí, ale také tě může sakra popálit.
Dobře čistí žaludek. dobře vyčistí zuby, vybělí.


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Gaia »

To vše se tímto upravilo i přesto že jsem při očistách kouřila a nedokázala přestat ( s kouřením jsem dokázala seknout až posléze na celých pět let, dnes už ovšem kouřím ke své škodě znova)

S kouřením lze udělat jednu věc. připravit si sklenku s vodou a brčkem do ní vyfukovat kouř z cigarety, když ho vydechuješ. Zároveň se tam dostává info z plic. Potom si z této vody udělat homeo lék - např. 1: 100 nebo k 1000. Potencovat, jak dlouho uznáš za vhodné a zvládneš. Z těla pak odcházejí toxiny i info o cigaretě.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nevím přesně k čemu došlo, ale došlo hodně.
Dva dny 2-3 Července na běžné stravě jsem po vypití ranní :piss: udělal žaves autopatii tím, že jsem kalíšek od čuriny nechal bajvoko, a dost dloho, hádám tak 2-3 litry, projít teplou kohoutí vodou a pak mázl na čelo. Dva dny jsem byl 4-5 Července na "prana" stravě, což by psychycky mělo být faj, s tím že budou dohromady 3 dny. Nebyly. 4tého mi bylo dost šoufl, 5tého hodně šoufl, čurina byla kyselá, že kam se hrabe lák z kysaného zelí a snad se z ní aj čoudilo, takže jen ucucnout a dost. 6tého jsem se v noci kolem 4té vzbudil zalitý potem s pocitem, že chcípnu. To jsem si sice zakázal, dokonce jsem aj ještě usnul, ale ráno příšerně, sova jsem se hrabal. Silou vola jsem se donuil jak jsem měl v plánu dojet na houby. Nenašel jsem nic, udělalo se mi neptarně líp, ale pořád děsně, dokonce jsem ani nehulil a to už je na pováženou. Dojeda domů jsem se připonajed, což mi udělalo poněkud dobře, jenže za hodinu mě vzal zase křeček, takže mám pocit že v hlavě jsem to měl srovnané správně a že jsem jíst nepotřeboval.

Soudím, že se něco hodně vyvalilo. Dnes už bylo po ránu celkem hurá, cca 5km procházka po kolejích relativně velmi rychlá. Cestou zpět jsem měl tak strašnou chuť na kolu, že jsem ji koupil a doma pocucávám s ledem a vodou. Vše fajn, nicméně jsem se rozhodl s tou detoxikací pohnout poněkud rychleji a bez utrpení a namačkal jsem si do žíly cca ve 13.15 12cc destilované vody :bhead: než jsem si uvědomil, že jsem do destilky zapoměl vrazit HCl :roll:
Tož hold znova, namíchal jsem to konečně správně a píchl si ve 13.30 do žíly 25cc skutečné 1:1500 HCl. 6e jsem se k těm injekcím vrátil, nějak to šlo píchnout docela dobře. Dělal jsem dřív tu nepravost, že jsem jel moc hluboko, než jsem jehlu položil a tím jsem často končil krzevá žílu a pod ní a to jednak bólí a jednak je to samozřejmě na nic kromě jakési miniautohemoterapie. Jak seříznutí jehly vleze pod kůži, chce to hned položit a jehlu postrčit dovnitř.

Dnes poněkud papám, ale zítra už zase na prasnitravu s tím , že si ještě dnes opět "uvařím" tu :piss: autopato a zítra dopoledně si zase píchnu HCl :ethink: Hyn sa ukáže, co se bude dít.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od kachna »

Slávku, ty tomu svému tělu teda dáváš setsakra zabrat!!! Šetři se trošku, neradi bychom o tebe přišli! ;-)


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Vnímám to stejně, jako kachna.. Reaguji hlavně na Tvoji snahu o hladovění. Zdá se mi, Slávku, že Tvoje tělo dává jasně najevo, že nechce hladovět a už vůbec se nechce stravovat pránicky. Netlač na něj, má k tomu určitě důvod a VÍ, proč se brání. Já bych s tělem takhle nebojovala, ale snažila se "přečíst", co mi říká.. Promiň moji první reakci :esilenced: .... :pivko:
Naposledy upravil(a) hanka dne pon 08 črc 2013 20:35, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

orgasmická tekutina

Příspěvek od Gaia »

Jednou jsem si přečetla, že tekutina, vznikající a vycházející z ženy při ženském mokrém orgasmu, nic významného neobsahuje. Tak jsem usoudila, že je to významná tekutina a bude to i významný lék.
Udělala jsem si - ,konečně, - homeopatikum z této tekutiny - autopatii jsem ještě nezkoušela a to by také mohlo být zajímavé.
Výhoda je, že je to jedna ze situací, kdy drahá polovice nereptá, když potřebujete pomoc nebo spolupráci.:-)


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re:

Příspěvek od Gaia »

Mno, tak tyto informace byly uložené hodně hluboko....., tohle zpracovávat, to se člověk musí sakra nadechnout...
Budu si držet palce.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše:Vnímám to stejně, jako kachna. ...
:D http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 38#p120338
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

Včera jsem náhodou (jak jinak :lol: ) popatřil v televizi na další "zázrak" naší chirurgie - řešení diabetu 2. typu chirurgicky.
Napřed vysvětlím, jak to vypadá a pak už se dostanu k tomu, proč to píšu zrovna sem.
Takže podobným způsobem jako se provádí gastroskopie, se zavede do začátku tenkého střeva "igelitový" rukávek dlouhý asi půl metru, který se zřejmě nějak fixuje proti posunutí a ten se asi střevním obsahem přitlačí zevnitř na střevní stěnu, čímž ji izoluje od procházející potravy. Není mi sice příliš jasné, jak a proč to funguje, nicméně chvástali se, že to odstraňuje potřebu inzulínu a zároveň to nastartuje i samovolné snižování nadváhy.
Z čehož mi vyplývá, že některé "chronické" nemoci, jako třeba právě diabetes II. typu, vznikají změnou poměrů v oblasti tenkého střeva, tudíž že jsou také ovlivněním těchto poměrů ovlivnitelné. Jak už leckdo tuší, vzpomněl jsem si při té příležitosti na urinoterapii, která podle mého názoru ze všeho nejvíc ovlivňuje právě poměry v tenkém střevě, a tím pádem v celé následné části "zažívací roury".
Diabetika vhodného k pokusům na ověření této hypotézy ovšem nemám k dispozici, takže to dávám "do placu" k úvaze či volnému použití :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:Včera jsem náhodou (jak jinak :lol: ) popatřil v televizi na další "zázrak" naší chirurgie - řešení diabetu 2. typu chirurgicky. ...
I když jsem netušil, že něco takového by mohlo do nějaké míry pracovat, osobně mi to dává informaci, že pokud je alespoň část střeva izolována od mikroflory, je schopna pracovat a jak vidno velice účinně.

Pokud se vrátím k imunitě, zcela jasně po narození dochází k tomu, že se tělo postupně domlouvá s narůstající mikroflorou ve střevě v závislosti na prostředí, potravě a nejspíše i komunální mentalitě. Svědčily by o tom i epidemie které vykynožily většinu americké populace (především spalničky) po Portugalsko-Španělské invazi, stejně jako vykynožení dost veliké proporce evropské populace syfilisem. Co s tím má společného moč pouze tuším. Pokud si vezmeme, že produkuje stále nové kmenové buňky a ještě cosi, co se mi nepovedlo dopátrat, ale co také velice úzce souvisí s regenerací tkání, jeví se mi zde celkem jistota, že recirkulace uriny způsobuje další vývoj imunního systému a přizpůsobování se prostředí a potravě, kteroužto střevo už v pokročilejším věku nějak nezvládá.

Z toho plyne nejspíše poučení, že za hroznou spoustu chronických onemocnění můžeme děkovat jak očkování, tak antibiotikům a spoustě jedovatostí, které kynoží střevní flóru, což není převratný objev. Nicméně, také to zase napovídá že čurinoterapie je přesně to, čím nás matička příroda ve své neskonalé moudrosti letitých zkušeností všech organismů vybavila i pro takovéto eventuality.

Jinak mé pokusnictví s močí a HCl mi jasně prokázalo, že zralé živé lidské buňky a tím asi všechny savčí krásně přežijí vysoký obsah HCl nejen řekněme na pokožce, ale také v žaludku a že trávícím systémem s přehledem projdou živé do střeva i buňky kmenové, pocházející z ledvinových sliznic a možná i z močáku a močovodů. Jako spekulaci bych si dovolil navrhnout, že pití staré čuriny by asi bylo účinější než pití čerstvé, ale nejsem si jistý, že bych na to měl žaludek a nepoblinkal se po tom. Snad jednoho krásného dne.

Na straně druhé, bych připomenul, že pokud člověk hladoví na čurině, čurina se krásně mění na celkem bezbarvou a vodově chutící vodu, ALE.

Mimo vše napsané shora mi vyplývá z vědomostí o vlastnostech silně léčivých (zázračných) vod (Hunza) stejně jako šťáv ze zelenin a vůbec organických struktur, že u moči zároveň při neustálé recirkulaci s dodáváním minimálního množství běžné vody dochází k navyšování obsahu silně smáčivé přestrukturované vody, která se zasluhuje o správné zavodňování tkání, což je patrné i na tom, jaký má moč příznivý vliv jak na pokožku, tak na vlasy, pokud je použita jako kosmetický prostředek.

Opět jsem vytáhl na světlo boží své zapomenuté lahve s urinou.

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 83#p113183
https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=113550#p113550
https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=113550#p113550
https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=114020#p114020
https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=114614#p114614
https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=115572#p115572

Výsledek je ke dnešku opět zajímavý.

Vzorek č.1-2 je fialový jak hypermangan a světlá sraženina, nejspíše kmenová buněčná kultura stále světlá. Nezdá se, že by nějak od poslední kontroly narostla.

Vzorek č.3 se nejspíše nehnul. Má stále dobrou močovou barvu, světlé částečky stále světlé, ale nevypadá, že by se od posledka dál moc namnožila, i když trošinku snad ano. Je to těžko odhadovat.

Vzorek č.4a má stále dobrou močovou barvu, ale kultura definitivně ještě připonarostla, bajvoko víc než na dvounásobek oproti poslední kontrole ze čtvtka, 21 březena 2013. Je toho teď zhruba třikrát víc než ve vzorku č.3.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

poota píše:Včera jsem náhodou (jak jinak :lol: ) popatřil v televizi na další "zázrak" naší chirurgie - řešení diabetu 2. typu chirurgicky.
Tušila jsem, že tenké střevo nějakým způsobem ovlivňuje vylučování inzulinu, ale nikdy by mě nenapadlo, že mu lze beztrestně zabránit v tom, aby se stýkalo s potravou. Můj selský rozum mi říká, že by to mohlo dopadnout stejně, jako kdyby člověk nejedl nic a následkem toho pak trpět podvýživou z nedostatku vitamínů, minerálů a stopových prvků, které se vstřebávají do těla právě z tenkého střeva.. :ethink:
To bych teda ráda viděla tu nerozloženou natráveninu, která vychází stolicí ven. Jeden nad tím nevychází z údivu :?

poota píše:... Diabetika vhodného k pokusům na ověření této hypotézy ovšem nemám k dispozici, takže to dávám "do placu" k úvaze či volnému použití :bye:
Záleží na tom, v čem by ty pokusy spočívaly :) .. možná, že jeden pokusný králíček by tady byl .. :spirit:

:bye: Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: .... :ethink:
To bych teda ráda viděla tu nerozloženou natráveninu, která vychází stolicí ven. Jeden nad tím nevychází z údivu :?
Jde jenom o půl metru zakrytého tenkého střeva z cca 15, takže o podvýživě atd. nemůže být řeč.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

hanka píše:Záleží na tom, v čem by ty pokusy spočívaly :) .. možná, že jeden pokusný králíček by tady byl .. :spirit:
Pkusný králíček by měl mít diabetes 2. typu, i když ani jiné diabety by nemusely být k zahození, k čemuž by bylo ještě dobré, kdyby se kvůli braní inzulínu pravidelně měřil. Navíc by měl být schopný a ochotný požít vlastní urinu, nejlépe čerstvou ráno a večer v množství jedno až dvě deci. Měřením by pak mohl snadno uznamenat zda dochází k nějakým pozitivním změnám čili nic. Změny k lepšímu v oblasti trávení může uznamenat i bez měření.
Už jsem tu někde psal, že urina a vlastně všechny tekutiny procházejí žaludkem do tenkého střeva, kde se jeho stěnami vstřebávají pouze "živiny", kdežto tekutiny se z již "přebrané" potravy vstřebávají až ve střevu tlustém. Takže urinou je ovlivňována hlavně funkce tenkého střeva, kam se třeba klystýry dostávají jen obtížně.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Dík, přehlédla jsem tu délku zakrytí :oops: ;)

Všechny podmínky králíček splňuje a dokonce už provedl dlouhodobý výzkum přesně tak, jak píšeš. Tuším jsem v průběhu urinoterapie občas popsala i výsledky. Na začátku ústní urinoterapie došlo dokonce ke zhoršení výsledků měření. :ethink: V konečném důsledku se ale i zhoršení může považovat za znamení toho, že urina nějakým způsobem zapůsobila, i když k horšímu .. Po nějakém čase se všechno vrátilo do starých kolejí a urina s glykémií už nic nedělá (spíš ji zvyšuje zpětným užitím, jestliže urina obsahuje cukr).
Ano, už jsi to tady psal. Přijít tak na to, proč se tenké střevo neléčí, když lék je mu podáván, to by bylo fajn .. Je v tom ještě něco. :bhead:
Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“