Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

Jestliže urina působí "spíše negativně", tak by možná stálo za vyzkoušení, jak by působila informace z uriny - myslím tím autopatický preparát v nějaké nepříliš vysoké potenci, snad podávaný opakovaně. Nějaké seriózní podklady pro to nemám, takže pro začátek pokusničení by asi bylo vhodné se spolehnout spíš na vlastní dojem "co je správně" - ono by si podvědomí mělo být schopné samo vybrat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

:good: To je nápad!! :idea:
Nepříliš vysoká potence - začnu od 1/2 litru, možná méně .. :)

Ahojky, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

hanka píše: Přijít tak na to, proč se tenké střevo neléčí, když lék je mu podáván, to by bylo fajn .. Je v tom ještě něco. :bhead:
Ten igelitový rukáv izoluje asi půlmetrový začátek střeva proti působení potravy, kterou tam dodává žaludek, ale dál už to v tom střevu "pokračuje normálně". Takže to vypadá na to, že bez toho rukávu tam dochází k nějaké komunikaci mezi žaludkem a stěnou střeva. Vzhledem k tomu, že žaludek tam dodává materiál běžně a navíc po tom půlmetru už to tam nijak "nezlobí", tak mám dojem, že se spíš jedná o ovlivňování práce žaludku něčím, co se ze střeva dokáže dostat do žaludku. Docela běžným jevem je, že takhle proniká do žaludku Helikobacter pylori, který je v tenkém střevu velice užitečný, ale v žaludku zatraceně škodí. Bránit jeho "zpětnému" pronikání se dá úspěšně doplňováním HCl do žaludku. Nevím, jestli se v tomhle případě jedná zrovna o něj a nebo o nějakou jinou potvoru, která je ve střevě užitečná až nutná, ale v žaludku škodí, ale vypadá to na to, že když se vytvoří mezi střevem a žaludkem dostatečně dlouhé "území nikoho", tak se tomu zamezí.
Urina zcela určitě mění prostředí v tenkém střevu k lepšímu, tedy lepšímu z hlediska trávení. Takže tomu "zpětnému chodu" nějaké části střevního obsahu má zřejmě zabránit "správné prostředí" v žaludku, a také to, že pohyb potravy ze žaludku do střeva je plynulý a dostatečně rychlý. Mám dojem, že mezi nimi není žádný "zpětný ventil" jako mezi žaludkem a jícnem, a pokud tam něco takového je, tak to asi nefunguje zcela bezchybně.
Zdá se být jasné, že dotyčná potvora se nemnoží a nevegetuje hlavně v natrávené potravě, ale že je na sliznici mezi potravou a stěnou střeva - proto k tomu fungování stačí potravu a střevo vzájemně odizolovat na vzdálenosti, přes kterou se ta potvora nedostane.
Z toho, že naznačená chirurgická úprava zároveň odstraňuje i nadváhu, usuzuji, že dotyčná potvora narušuje už v žaludku regulaci toho, jaká část potravy bude ve střevu vstřebatelná - žaludek toho prostě připravuje zbytečně moc a navíc asi i nevhodným způsobem, takže střevo potom vstřebává i to, co by nemělo a nejspíš nevstřebává to, co by mělo, a nebo ty věci vstřebává v jiném než správném poměru.
Víc už z toho asi "nevyždímu" a za správnost bych raději ručil něčím jiným než statky nebo hrdlem :D .

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:[ .... tak mám dojem, že se spíš jedná o ovlivňování práce žaludku něčím, co se ze střeva dokáže dostat do žaludku. ....
:ethink: To jako že tam ten rukáv dělá nějaký ventil? Pochybuju.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše: :ethink: To jako že tam ten rukáv dělá nějaký ventil?
Neé! Žádný ventil!
Píšu "území nikoho" a myslím tím "ani střevo ani žaludek" jenom igelitová roura, kterou se sune materiál ze žaludku až někam, kde se teprve setká se střevní stěnou a s tím, co na ní žije díky tomu materiálu. Pod tím igelitem "to ono" nežije a tudíž se to do žaludku nedostává - a potravou se to tam přes ten půlmetr nedostane.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

:ethink: .. mě zase napadá, že může jít o zablokování místa, do kterého vedou vývody ze slinivky, žlučníku a jater - duoden .. ten dále navazuje a pokračuje do tenkého střeva. Ale mate mě, že doktoři říkají "střevo" - tak nevím... :? .. ačkoliv jsem vypozorovala, že někteří lékaři, když hovoří s laiky, slovo duoden neříkají.. Informace, které zveřejnili, jsou slabé, člověk může hádat a stejně se netrefí do toho,co tím chtěl básník říct ;)
Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

hanka píše:.. Informace, které zveřejnili, jsou slabé, ..
Doktoři nemají příliš velký zájem vyjadřovat se úplně přesně - a navíc nám to ještě tlumočí média, která tomu nerozumějí. Pokud jsou tím rukávem překryté nějaké vývody něčeho do střeva, tak pro ty přiváděné látky funguje rukáv jako ventil a zpožďuje či odsouvá jejich styk s potravou "na později".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od ailleyscha »

Dobrý večer, mám takový problém tak se chci zeptat na Váš názor. Před třemi týdny mě píchla vosa a měla jsem na ní škaredou reakci. Doktor mě napsal antibiotika a poslal mě na vyšetření krve na boreliozu. Ta potvrzena nebyla zato mě našly chlamydie. Byla jsem znovu odeslána na odběry a výsledky jsou takové :
chlamydie IgG Elisa 6,02 má být 0,90
pneumo. IgA Elisa 1,13 má být 0,90
pneumo. IgG Elisa 2,78 má být 0,90
B MPV 11,2 má být 7,8 - 11,0
U PH 7,0 má být 5,0 - 6,0
Doktor se tvářil velmi vážně i když ostatní odběry jako jaterní atd. dopadly prý na výbornou, pořád se vyptával na můj zdravotní stav, jestli mě nebolí klouby, v krku atd. jak se cítím.
Je pravda že jsem v poslední době příliš unavená, pořád se mě dělají opary, kašlu a občas mě bolí v krku.
No prostě jsem dostala další antibiotika s přednáškou že ničím jiným to vyléčit nejde.
Protože se nerada láduji chemií, snažila jsem se sehnat nějaké informace a našla jsem že by mohla zabrat urinoterapie - nevím jestli i injekčně ????
Taky Autopatie, možná hladovka kombinovaná s urinoterapií na vyčištění těla, MMS. Chci to zkusit raději než do sebe cpát chemii, jen nevím jak obejít doktora s jeho testy které následně asi budu potřebovat. Taky je mi jasné že se asi mé problémy zpočátku alter. léčby spíš zhorší.
Má někdo s léčbou chlamydií zkušenosti a mohl by poradit co dělat ???
Děkuji


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Hela »

Mně na chlamydie zabral Chlamydi od Joalisu (bylo potřeba brát ho víckrát). Ale k tomu by to chtělo i nějaké dreny - ve tvém případě možná Liverdren a Respidren - ale nejlepší je nechat se změřit.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Libcoseniore, jak pokračuješ s psoriázou? Jestli se to příliš nehýbe, koukni tady, možná Tě to inspiruje ... :) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 14#p124014
Hanka :bye:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

hanka píše:Libcoseniore, jak pokračuješ s psoriázou? Jestli se to příliš nehýbe, koukni tady, možná Tě to inspiruje ... :) http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 14#p124014
Hanka :bye:
Ahoj Hanka, psoriáza stále rovnako.
Ale mal som problém po pichaní čuriny do brucha. Na ľavej strane sa mi najprv vytvorila akási modrina a tá oblasť brucha stvrdla. Neskôr to postupovalo pod kožu a nakoniec sa tam otvorili nejaké otvory a z nich vytekala krv zmiešaná s nejakou tekutinou. Musel som si to aj vytláčať. Trvalo to zhruba 3 týždne.
Pichanie som skončil niekedy v máji (květen) a toto sa mi prejavilo v novembri (listopad). Popri tom som dostal chrípku a nepríjemný kašeľ - neustále ma nútilo do kašla, akoby som mal niečo v pľúcach. Kašlem ešte stále, ale je to už lepšie. Pomohol mi penicilín a čurina ním obohatená (pil som ju sem tam).

Neviem prečo sa tá modrina prejavila, možno nejaká špinka pri pichaní, ale vždy som to dezinfikoval riedenou hcl podľa miestnych návodov. Takže sa k pichaniu čuriny nevrátim.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

libcosenior píše: ... Neviem prečo sa tá modrina prejavila, ...
Osobně mám pocit, že činjekce do špeku (nemluvím o injekci pod kůži a tím i pod špek), celkem na nic a to se na břiše může velice lehce povést. Ten špek je děsně blbě prokrvený. Svalovka je úplně jiné kafe a s tou jsem neměl nikdy nejmenší problém.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

libcosenior píše: ... mal som problém po pichaní čuriny do brucha.
Ahoj libcoseniore, to je škoda, že urina na psoriázu nezabrala. Ale co nešlo urinou, musí jít nějak jinak, chce to jenom "maličkost" - zjistit jak a čím .. ;) :lol: ... hlavně to nevzdávat a zkoušet dále, ale nebýt přitom závislý na výsledku. Nebýt zklamaný z neúspěchu a počítat s tím, že co pomohlo jinému, nemusí vždycky pomoct všem. Jsme každý jiný, a tak, jako žijeme jinak, i konkrétní příčina vzniku nemoci není u všech lidí stejná, přesto, že se nemoc navenek projevuje podobně.. o to krásnější pak bude radost z nalezení té svojí uzdravující metody :lol:

Po některém píchnutí uriny se někdy vytvoří bulka, která se nevstřebá. Může to být i tím, co píše Slávek. Mně se zpočátku také občas stalo, že mi po činjekci zůstala bolestivá bulka, která se dlouho nechtěla vstřebat, proto jsem tady zdůrazňovala, že je důležité bulku hned po vpichu důkladně promasírovat, aby se obsah rozptýlil. U Tebe mohlo dojít k tomu (protože se Ti nejdřív udělala modřina), že jsi napíchl cévku a ona ve tkáni břicha trochu krvácela a pak se to zanítilo. Břicho se hůře prokrvuje, proto i léčení zánětu bývá bohužel horší.

Já jsem s pravidelnými činjekcemi skončila poté, co jsem přešla na autopatii. Občas si na ně ale ráda vzpomenu - to když na mě vleze chřipka. A pořád jsem na 100% přesvědčená, že se jedná o nejúčinnější první pomoc! Jednou jsem neměla možnost dostat se při nástupu akutního onemocnění k injekční stříkačce a špatně jsem pochodila.. Ale protože všechno zlé je k něčemu dobré, díky vzniklé nemoci jsem si aspoň na vlastní kůži vyzkoušela léčbu vitamínem C a posléze i Godzilu - a zařadila je do své lékárničky jako další velice účinné způsoby léčení.

Měj se krásně :lol: , Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
lena

Re: Urinoterapie

Příspěvek od lena »

libcosenior píše:
Neviem prečo sa tá modrina prejavila, možno nejaká špinka pri pichaní, ale vždy som to dezinfikoval riedenou hcl podľa miestnych návodov. Takže sa k pichaniu čuriny nevrátim.

Modriny kdyz se tvori tak je to znamka, ze se neco dava do poradku, mela jsem toto obdobi take, trva to priblizne 7 dnu tedy cely tyden. Pak to zase zmizelo a nemam potize pri cinjekcich. Chce to mit take trochu trpelivosti. Musime si uvedomit jak dlouho s tim zijeme a telo ukazuje nejakou zmenu a my mame pocit, ze neco nesouhlasi. Ja si davam cinjekce jiz asi nekolik tydnu tedy priblizne 6 tydnu. Jiz jsem z pohodlnosti chtela nekolikrat prestat, ale hned jsem mela pocit, ze se neco zhorsuje, takze kdo tuto terapii dela je nutne neprestavat.

Jinak na plet je velmi dobre davat prevarenou urinu, ta na to opravdu pusobi dobre, chce to ale zase mit trpelivost, obklady jsou nejlepsi dat pres noc, kdy je telo v klidu a ma cas toto vstrebat. U jedne me kamaradky to melo pozitivni vliv na rakovinu prsa. Nema zadne potize. A to prodelala i chemoterapii a operaci.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Váčky pod očima

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Měl jsem pod očima vaky jak pytle na golfové hole. Už se to dost zlepšilo, ale jsou pořád. Že se zmínila Julieta a taky přišly ledviny a vaky na přetřes privátně s Kačkou :hip: jako obvykle jsem si dnes "zameditoval" venku při :smoke: a vyjela mi informace z breathariánů, kdy pod ultrazvukem sledovali Indického jogína, co se v něm děje, když ani nejí, ani nepije. Urina jde z ledvin do močáku, ale z močáku se zase vstřebává a nemaje kam, logiocky zpět do krevního oběhu. Že jsem si taky všiml, jak jsou ty mý zavazadla veliký hned po ránu a jak rychle se pak zmenšují ( :D po :piss: ) dal jsem si to dohromady a vylézá mi ......... SŮL

Nejde nezbytně o špatnou funkci ledvin, i když ta se může přidat a určitě přidává. V první řadě jde o ztrátu schopnsti močového měchýře udržovat sůl uvnitř a nepouštět ji zpět do krevního oběhu a to díky nadměrnému požívání soli. Zde už s také začíná objevovat vliv nadměrného požívání soli na krevní a tím i buněčný tlak.

Osmoticko-elektrický tlak vyvlávaný velice nadměrným příjmem solí, hlavně pak chloridu sodného v potravě, způsobuje, že měchejř ztrácí schopnost udržovat soli uvnitř a odstraňovat je močí, a pouští je zpět do krve. Tím samozřejmě sám trpí a jde to s ním od deseti k pěti. Tím se stále více zasoluje krev a tkáně, tím se čím dál tím víc namáhají ledviny a trpí taky, tím se zhoršuje funkce obou, jak močáku tak ledvin. Narůstá krevní tlak, začnou se dělat kameny jak v ledvinách tak bar kde jinde včetně lymfatického systému, protože se zvyšuje obsah solí v celém těle, až to jednou začne někde a pak i celý krachovat. Taky to bude prvotním příčinou zánětlivosti močových cest, anžto nasolení není dostatečné na to, aby způsobovalo sterilitu, ale dostatečné na to, aby buňly měchýře neměly šanci správně fungovat a tím jde do háje jeho imunita a imunita celého močového systému včetně ledvin.

Proto velice pomáhá jednak sundat příjem solí, specielně kuchyňské, a hodně pít, aby se nadbytečné soli vyplavovaly nejen z krevního systému, ale i ze tkání. Zároveň se tím uleví jak ledvinám, tak močovému měchýři a cestám a ty eventulně začnou mít šanci se vyhojit a začít fungovat jak byly přírodou naplánovány. :idea: Proto taky vždy pozoruju, že na vodo-čurinovém půstu se prvních pár dní velice znatelně zvedá slanost moči. To mi taky dost vrtalo hlavou.

Je sice pravdou, že řekněme přetížený sportovec může utrpět elektrolytický šok, který lze napravit dodáním právě soli, coby nutného činitele, ale měli bychom vzít v potaz i to, že co nestíhají vylučovat ledviny a močák jde taky ven potem, že se tělo naučí nadměrné množství soli odstraňovat jak jen to jde a kudy to jde, tedy i potem. Pokud je tedy už tělo naučeno vyndávat sůl aj potem, je celkem logické, že ji potem bude vyndavat i v případě, že je jí v krvi momentálně málo. Historicky nemám sebemenší povědomí u vnitrozemských populací, které sůl nepoužívaly, že by při i dost velikých fyzických výkonech padali k zemi mrtví díky momentálnímu nedostatku soli. Například o prérijních indiánech je známo, že dokázali střídavě běžet a jít celý den a celé dny a to v jakémkoliv počasí. Naopak, u přímořských národů existuje alespoň jedna historická zmínka a to o Maratonském běžci. Nicméně v moderní době, kdy se příjem soli stal všeobecným nešvarem, k tomu dochází při mimořádných výkonech relativně často.

Jde nejspíše tedy o fakt, že metabolismus reaguje s dost velikým spožděním a díky "návyku" na sůl, kdy je tělo nuceno neustále nějak kompenzovat, nám dochází k takovým extrémům u sportovců a popřípadě těžce fyzicky pracujícíh. Dlouhodobé "ne-extrémy" jsou pak tkáně naducané solemi, pytle pod očima, vysoký krevní tlak a hodně narušený metabolismus a s nim i celková imunita, jejíž původní a prvotní spolupříčinou je chronický nadbytek solí, specielně chloridu sodného v organismu. Zrovna včera jsem chytil jen tak mimochodem, že se cpeme solí více než tisíckrát víc, než skutečně tělo potřebuje. Nevím, jestli tisíckrát, ale je to definitivně strašně moc.

Taky mi zašťoural v hlavě Armstrong s tím, že i naprosto neustálá a kompletní recirkulace vlastní uriny, s přídavkem uriny dárcovské přes pokožku, dokáže nějak organismus odsolit a jenom se to zase vrací k tomu, že náš vědismus přes celkem dost důkazů, že organismy dokáží páchat i transmutaci prvků, specielně sodík na vápník, nám rve do hlavy klíny, že není možné, aby řekněme chlorid sodný z organismu mizel i jinak, než vylučováním. Několik z nás si všimlo, že i při pití veškeré uriny se v případě, že nesolíme jídlo, urina eventuelně odsoluje. Vědecky jde o vylučování soli pocením a do značné míry to bude pravda, ale jak vyplývá z Armstronga, slepic a korálů, definitivně jde o pouhou polopravdu a tudíž zavádějící lež.

Takže, pokud má někdo vysoký tlak atd, :ptrain: na kuchyňskou sůl a to velice důsledně a dlouho, vlastně nafurt s tím, že stačí to, co přijde ze zdravé potravy, popřípadě doplňovat pouze soli které jsou v kupované potravě velice nedostatkové, tedy především draslík a magnesium. Ona je totiž ještě taky otázka, do jaké míry nadměrné požívání chloridu sodného vytěsňuje (vytlačuje) z organismu právě tyto tak naprosto nezbytné soli. Přitom jde jen o naučený zlozvyk, anžto je sůl prodejná.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“