MMS a cukrovka

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Zodpovědnost

Příspěvek od hanka »

Palo píše: ....Asi si své klienty začnu také vybírat, jako hunter. Hrát si na boha, kdo přežije a kdo ne, to by bylo asi opravdu zajímavé, co myslíte? ;) Asi bych se stal pak taky tak prudivým a namyšleným... Ale to bych už nebyl já a já rád zůstanu takový, jaký jsem ;)
.. To je dobře, že jsi, jaký jsi :good:. Hunterů :bad: je naštěstí málo.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Informatorika, nosody..

Příspěvek od hanka »

milnem píše:Hani,léčím se u dr.Šabata s nimi.
...
Dr. Šabata neznám, ale léčbu nosodami znám velmi dobře - kdysi jsem dojížděla k dr. Jonášovi, když s touhle léčbou začínal... tehdy jsme si píchali podkožně injekce v ředění až 200 CH-konstituční + vytestované patogeny např. - botulotoxin, borelie, plícní chlamydie... - vše se bralo ve zvyšujících se potencích ...... Nerada na to období vzpomínám :cry: :cry: :cry: .... Při borélii (nebo to byla chlamydie?) jsem začala mít silný pocit, že jsem pod el. proudem (tehdy se měl čistit nervový systém-CNS) - nešlo to zastavit, ani když jsem s nosodami ihned skončila - jelo to dál a dál, pomáhaly pouze uklidňující léky. Tehdy mi začaly bezdůvodné záchvaty tachykardií s ES, bušením srdce a vysokým TK, záchranka mě odvážela do nemocnice každou chvíli...doktoři nevěděli co to mám, všechna vyšetření byla v pořádku. Po uklidňujících lécích to přestalo a nějakou dobu byl zase klid. Pak jsem našla doktora, který věděl o čem je řeč. Říkal, že na moji konstituci (tehdy 160cm/49 kg) jsem měla příliš silné dávky. Dělal mi akupunkturu a pokaždé byl udivený, jak citlivě na ni reaguji :) , díky tomu mi akupunktura vždycky pomohla. Od té doby, co jsem podstoupila léčbu nosodami, jsem zůstala "citlivka" - reaguji na všechno (bohužel většinou blbě). Záchvaty už mívám jenom zřídka, obvykle po nějakých lécích (třeba i po desinfekci), silném rozčilení .. apod :roll: . Řeknu Ti, že tenhle problém mi ztrpčuje život mnohem více, než celá cukrovka! Milado, dávej na sebe pozor při téhle léčbě....je to fakt síla :!: , možná, že v kapkách pod jazyk je to snesitelnější a regulovatelnější, než v těch injekcích, ale přesto ...
Ahojky, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Informatorika, nosody..

Příspěvek od milnem »

Teda Hani,to je závažná zkušenost.Dr.Šabat injekce nepoužívá ani klasické nosody,To vím určitě,protože jsem se ho na to ptala.Používá informaci z nosod a vkládá ji do vody stabilizované alkoholem.To jsou ty kapky.On sám zdůrazňuje,že je třeba je brát opatrně,když je zle tak přerušit,ale hlavně snížit počet kapek tak,aby se člověk cítil celkem dobře,i když počáteční zhoršení je někdy docela silné.Nad potenci 90 CH nejde a i tu dává dost nerad.Hodně mi pomohl,ale samozřejmě nevím,co bude dál.
Pravdou je,že jsem teď více citlivá než na začátku.Na začátku pro mne 5 kapek nebyl problém,teď běžné kapky beru jen 3.
Hodně pomohl i mé autistické dcerce,velmi se zlepšila,ale po Tvých info budu dávat více pozor.Díky.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: cukrovka je léčitelná

Příspěvek od hanka »

Pro Jani: Po Rescue remedy - krizové esenci se u nás poohlédnu také, a jestli účinkuje i na zvířata, tak ji budu hledat dvojnásob - to období kolem konce roku je pro ně hotovým peklem (to je zajímavé - lidi nemají peníze, ale na petardách probouchají stovky korun ještě dlouho před Silvestrem) :evil: .
Mouka u cukrovkářů není dobrá, zvláště v kombinaci s cukrem - špatně se tomu ale odolává (cukroví a vánoce ...). Ti diabetici, co jsou na inzulinu, odolávají ještě hůř, protože dodávaný inzulin jim umožňuje i mlsat a svádí k tomu, aby si dopřávali i sladkostí - mimochodem, není to problém, jenom je třeba cukroví přepočítávat na výměnné jednotky (VJ) a zahrnout je do denního povoleného množství sacharidů. Nejlepší je celozrná strava, to je fakt.
Když jsme u té stravy - nadchlo mě Pránické stravování - to by problém s cukrovkou vyřešilo úplně :) !!!
Klystýry uznávám, jenom se k nim nemůžu přimět, ještě tak miniklystýrek bych snesla, ale úplný klystýr je pro mě za trest :| ... máš můj obdiv :good: .
Zdá se mi, že orgonity opravdu fungují, pozoruji to nejenom na sobě, ale pohoda zavládla i v rodině (na mém muži je to obzvláť viditelné :lol:)... tak jsem orgonity nakoupila pro celou rodinu k dárkům pod stromek a chystám se, že se naučím orgonity vyrábět sama - ale o tom tady myslím už nějaké vlákno je, tak se asi přesunu na chvíli tam ;) .

Pro milnem: Děláš to rozumně, mám radost, že dcerce kapky pomáhají a držím vám palce, aby vám to pomohlo bez negativních zkušeností :good:. Je to dlouhodobá léčba, já ji skončila po 2 letech....bohužel jsem ji pořádně neukončila, tak nevím, nakolik by mi v té mé cukrovce pomohla ...

Mějte se hezky. Hanka :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od kachna »

Zdravím a píšu pár řádků o účincích MMS na cukrovku : manželovi se objevila cukrovka 2.typu zhruba před 3/4 rokem, samozřejmě z "nervů" v práci. Měl ji docela vydatnou, i jeden jediný rohlík se hned v moči objevil! Naštěstí jsem na podzim "náhodou" objevila MMSku - a už to frčelo!!! To v tom smyslu, že jsem začala objevovat další a další mně dosud neznámé a nevídané věci. Tak jsem došla k zapperům, ke GODZILE od Slávka Křepelky, k plazmě od Crafta, meditacím, naprosto jinému pohledu na sebe, na nás všechny... MMSka nám pročistila základ, GODZILA pomohla s nějakýma potvůrkama, plazma je komfort, který nás baví používat, meditace a "hození se do klidu" je úžasný důsledek toho všeho. Při prvním přiložení GODZILY můj muž kapku vřískal ;-) Divila jsem se, co má, mně to nic nedělalo, až jsem byla zklamaná. No jo, ale ta kvanta, co z něj druhý den vyšla na záchodě!!! (Nebyl ochotný to prohlížet a já na to žaludek taky neměla, takže víme jen tolik, že toho bylo hromady!) A ejhle - cukr v moči se na kolik dní ztratil! Protože je můj muž lajdák, MMSku ( teda dělám CDS) si lokne, když si vzpomene, nebo když má pocit, že mu není akorát. Godzilu si dává, když je hůř a hned pozná, když uvnitř nějaké parazity má, protože ho to "kouše" a druhý den zase kvanta.... Na plazmu ho zvu, případně s ní za ním chodím, ale taky jen občas, to víte, štve mě, že se nestará sám ;-) Takže je to taková léčba "divoká svině", ale i tak zabírá! Ráda peču všechno možné (sladké), on to rád a hojně pojídá, pak si druhý den vyzkouší moč - když byl vzorný s užíváním a zapperováním, je to naprosto v pohodě!!! Snažím se ho dávat do klidu i po psychické stránce, dokonce je ochotný meditovat "pro Zemi", menhir si už společně vyhlížíme... A hlavně - je nám fajn! Přeju vám všem to samé a hlavně se nebojte!!! S pomocí chytrých a vstřícných lidí tady na fóru i jinými "náhodami", které určitě přijdou, si budete života užívat tak, jak bychom všichni měli.


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od hanka »

kachna píše:Zdravím a píšu pár řádků o účincích MMS na cukrovku ..
Ahoj kachno, nějakou dobu mi trvalo, než jsem objevila Tvůj příspěvek - děkuji za něj, i když opožděně :good: ;) .
Jdete na cukrovku na více frontách, což je dobře. Když se cukrovka podchytí hned v počátku, šance na vyléčení jsou velmi vysoké. Zejména eliminace stresu a změna přístupu k němu, je dle mých zkušeností rozhodující. Kdybych tenkrát na začátku věděla to, co vím teď (zejména o psychických příčinách nemocí), nemusela bych dneska řešit závislost na inzulinu :bhead: ... ale zřejmě to tak mělo být. Moje cesta za zdravím je sice klopotavá, ale úžasně zajímavá - jdu po ní ráda, zejména v posledních letech, když jsem cukrovku přijala a nelpím na výsledcích :lol: .
Vaše zkušenosti jsou inspirující i pro ostatní - mě moc zaujaly. Godzilu jsem ještě nezkoušela, ač o ní již dlouho vím - nemá mi ji totiž kdo vyrobit a já jsem elektrický analfabet ;) .. Moje "náhoda" v tomto směru ještě bloudí jinde, momentálně na autopatii. Dle zkušeností žáků autora Jiřího Čehovského se takto vyléčily i těžké případy cukrovky - tak zkouším, jestli se i mně podaří zařadit mezi ně :). Možná Tě metoda zaujme také http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3271 ;)

:lol: Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od milnem »

to kachna:i já díky za příspěvek a prosím,popiš,kde a jak jsi přikládala Godzilu?M.


vrabco
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: pát 22 črc 2011 6:54
Bydliště: Martin
Dal: 128 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od vrabco »

hanka píše: Když se cukrovka podchytí hned v počátku, šance na vyléčení jsou velmi vysoké. Zejména eliminace stresu a změna přístupu k němu, je dle mých zkušeností rozhodující. Kdybych tenkrát na začátku věděla to, co vím teď (zejména o psychických příčinách nemocí), nemusela bych dneska řešit závislost na inzulinu...
Info.vojna 20.12.2013:Cukrovka
http://www.slobodnyvysielac.sk/informac ... /m5/p19/r3


Martin_Okal
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 24 led 2016 15:59

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od Martin_Okal »

Dobrý deň.
Tiež mám cukrovku 2 typu. Na nete som našiel takúto knihu, Aký máte názor na podobné možnosti liečby?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od sisa »

Něco jsem o tom četla. Cukrovku 2. typu se dobře léčí vhodnou stravou.
Vynikající zkušenosti s tím má MUDr. Agatston, známý kardiolog ( podle něho je pojmenováno Agatstonovo skóre, což je nezávislý faktor hodnotící riziko kardiovaskulární příhody ). který speciální jídelníček začal nejdřív praktikovat u svých nemocných, t.j. u kardiovaskulárních nemocí.
Jelikož většina jeho pacientů trpěla obezitou a do té doby doporučovaný jídelníček nefungoval, začal se tím zabývat sám.
Postupně vyvinul systém stravování, který je schopen dodržovat každý dlouhodobě a i když byl původně určen kardiakům, zjistil, že všichni, co měli diabetes 2. typu se uzdravili.
Jde tam o to, že tělu se dodávají vhodné potraviny, které nezvyšují krevní cukr, nezpůsobují inzulínový šok a v podstatě svým účinkem zúůsobují ideální stav trávení. Tím se slinivka uklidní a postupně naběhne na správný systém, stručně řečeno.
Vedlejším efektem bylo efektivní hubnutí, tudíž jako správný Američan napsal o tom knížku a tento jídelníček začal být mediálně známý jako účinná dieta. Hůlka s tím zhubnul přes 30 kg. :-)
Kniha byla vydaná i u nás, jen ten název je zavádějící (asi, aby se více prodávala :-) ) South beach diet.
http://knihy.heureka.cz/dieta-ze-south- ... e/#section
Martine, doufám, že vás ten název neodradí, ono to fakt funguje.


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od haluzakfest »

Zdravím vás, potřebuji poradit. Není to jednoduchá rada, kámoš má cukrovku, od dětství, píchá si inzulin. Průběh je dosti agresivní má 25 let a nedávno mu vzali nohu. Neskutečné, že se ta nemoc jmenuje cukrovka, když je to takové svinstvo. Problém ovšem je v tom že jeho zdravotní stav, štve mě víc než ho... On se tváří že to má naháku ale já vidím jak trpí, navíc co mě ubíjí a ho taky jen to nedává znát, je že mu odchází už i druhá noha... pokud oni příde tak si asi hodí provaz. Já nevím jak to vyřešit, jak mu pomoct, mms jsem se doněj snažil dostat eště jak měl obě nohy, ale on se o tom vůbec nechce ani bavit.. Co mám dělat ? Je to dobrý kámoš známe se dlouho a já se prostě nedovedu dívat na to jak umírá.. Jak mu mám pomoct ? Máte někdo zkušenosti s podobným případem. Na tu nohu nepomůže mms ? Přece jde o to aby to zahojilu tu ránu na noze. Jenže já prostě si nejsem jistý. Potřebuju vědět něco co zaručeně pomůže protože jestli bych ho dokopal k tomu MMS muselo by zabrat, jinač už bych nezmohl nic. Je to pro mě úplně hrůza, dovedu se vžít do jeho situace i když nechci a je mi až na omdlení.. Prostě je to nefér tohle si nezasloužil, to já byl horší než on o hodně a jsem zaplať pánbůh krom pár maličkostí naprosto zdravý... Jestli mi někdo něco poradíte tak mi a doufám i jemu dost pomůžete... Každopádně ať se vám daří a zdraví ať vám slouží.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od Batles »

Zdravím,
to je těžká porucha zdraví i žilního systému u tvého kamaráda, no nikdy není pozdě.
Napíši ti na soukr. zprávu....
Batles


pmasik
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 28 srp 2016 7:55

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od pmasik »

Myslel jsem, ze toto je tema MMS a cukrovka. O MMS jsem se zde docetl pouze okrajove a vsichni tady vkladaji prispevky, ktere s MMS nesouvisi ;( .


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od NAVAR »

haluzakfest píše:Zdravím vás, potřebuji poradit. Není to jednoduchá rada, kámoš má cukrovku, od dětství, píchá si inzulin. Průběh je dosti agresivní má 25 let a nedávno mu vzali nohu. Neskutečné, že se ta nemoc jmenuje cukrovka, když je to takové svinstvo. Problém ovšem je v tom že jeho zdravotní stav, štve mě víc než ho... On se tváří že to má naháku ale já vidím jak trpí, navíc co mě ubíjí a ho taky jen to nedává znát, je že mu odchází už i druhá noha... pokud oni příde tak si asi hodí provaz. Já nevím jak to vyřešit, jak mu pomoct, mms jsem se doněj snažil dostat eště jak měl obě nohy, ale on se o tom vůbec nechce ani bavit.. Co mám dělat ? Je to dobrý kámoš známe se dlouho a já se prostě nedovedu dívat na to jak umírá.. Jak mu mám pomoct ? Máte někdo zkušenosti s podobným případem. Na tu nohu nepomůže mms ? Přece jde o to aby to zahojilu tu ránu na noze. Jenže já prostě si nejsem jistý. Potřebuju vědět něco co zaručeně pomůže protože jestli bych ho dokopal k tomu MMS muselo by zabrat, jinač už bych nezmohl nic. Je to pro mě úplně hrůza, dovedu se vžít do jeho situace i když nechci a je mi až na omdlení.. Prostě je to nefér tohle si nezasloužil, to já byl horší než on o hodně a jsem zaplať pánbůh krom pár maličkostí naprosto zdravý... Jestli mi někdo něco poradíte tak mi a doufám i jemu dost pomůžete... Každopádně ať se vám daří a zdraví ať vám slouží.
Mladý muži, velmi si Vás vážím za poměrně nekonformní přístup k životu. Za to co napíšu níže mne ale (ne)budete mít rád.
- Komu není rady, tomu není pomoci, obzvláště když to má na "háku".
- Nikdy nikomu nepomůžete pokud Vaši pomoc, nechce, nečeká, neváží si jí atd.
- Je to problém Vašeho kamaráda, a ne Váš, proto nepáchejte dobro a starejte se o sebe!

Pokud opravdu chcete hlavou proti zdi, tak jak by se to mohlo léčit, zkuste se zeptat Jeffa, ten to má z první ruky.
Znalý a schopný člověk je taktéž Anri.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: MMS a cukrovka

Příspěvek od abul »

haluzakfest píše:Na tu nohu nepomůže mms ? Přece jde o to aby to zahojilu tu ránu na noze.
Nechci nikomu brát iluze a naději, protože tyto jsou lékem samy o sobě. MMS ovšem všelékem není. Proti infekci v ráně, budiž. Proti malárii, že prý ano. Ale proti cukrovce, resp. bércákům to prostě nefunguje, mám to vyzkoušeno. Už Ti to psala Sisa, osvědčená je radikální změna stravy.


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“