Koupele(nohou,těla) s MMS,KCL,epsom,himaláj.solí ap.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

mufík

Příspěvek od lajos »

Tak, tak - palo má pravdu- nestíháme to číst, natož ty vyzkoušet a kupovat a pít všechny ty dobroty, nevím jak komu co pomáhá ale jdi s tím už doprdele. Hladíš si také koule nebo jenom píj?? Já ti věřím, jen se ptám pro úplnost, přece něco nevynechám když je to kosek vedle. Holkám stačí jen klitoris? neb jsi to málo důkladně popsal.
Se divím že bez všech těch procedur jsme ještě naživu.
Noo, to jsem teda musel vyblít, jinak to nešlo, znáte mně, milánkové


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Derivační koupel

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mufloňu, nazdar,

ty asi budeš přemítat o nevděčnosti Palově i Lajošově, a teď i mojí, ale ono je to trochu jinak. Těch informací je na netu tolik, že by člověk jenom čtením odkazů mohl dost zavile a neúspěšně trávit život. Tenhle řekl toto a onen řekl ono.

Já osobně se musím přiklonit k tomu, že člověk si má postudovat, povyzkoušet, posoudit a podat v co nejjednodušších termínech, a co nejpřesněji, jinak se v tom prase nevyzná a ďas by to nestíhal. Jarda Zajíček je skvělý a to právě tím, že postuduje, povyzkouší, posoudí a podá. Ty tady bezhlavě chrlíš jeho věci a věci druhých, odvoláváš se na "autority" bez jakéhokoliv postudování, povyzkoušení, posouzení a jenom přepodáváš. Duplikuješ jak kopírovačka a po něčem vlastním ani stopy. Vypadá to sice jako záslužná osvěta, ale to množství a neurovnanost z toho všeho kupí jenom haldu starých novin, které dnes už asi nikdo nečte ani jako útržkovou literaturu na trůnu úlevy.

Podívej se na Pala, Postudoval, Povyzkoušel, Posoudil, Popřemýšlel a Přišel s něčím lepším a Podal a Pomohl. Samé "P", včetně jeho jména. Kopírování je na "K", i když v tomto případě spíš na "H". Žádný Podstatný Přínos.

Hrozně nerad se do tebe "obouvám", protože mám pocit, že dobře míníš, ale bohužel ty tvé záplavy taky nemohu považovat za přínosné tomuto fóru. Trochu odvahy a filipa a vše může být jinak, nebo alespoň důslednosti testování a reportáže, jak píše Palo, protože to je mezi námi tady taky velice důležité. Takhle Tě lze přirovnat k lesu rozcestníků, s tisíci pojmenovanými šipkami "Ten řekl tudy" a "Ten řekl tama", bez jakéhokoli osobního náznaku kudy vede cesta někam, kde to stojí za poznání.

Takže se omlouvám za svou upřimnost, hodně štěstí a ahoj, Slávek. :?


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Derivační koupel

Příspěvek od muflon »

Palo píše: ...
Jestli jsi to někde jen obšlehl, tak je celkem možné, že možná i všechny návody, co sem dáváš, je jen kec...

Prakticky všechny uvedené koupele, nebo většina z nich v tomtom vláknu, jsou buď přímo od JZ, nebo sem je dal do tohoto vlákna poté co se vyjádřil zda je to blbost nebo ne... ;) a vše je dostatečně odzkoušeno.

To že se ke koupelím vyjadřuje dost málo lidí neznamená že jsou méně důležité...myslím např. že sem jeden z mála na tomto fóru který třeba zrovna koupele s MMS nebo s různými minerály propagují v mnoha příspěvcích a v různých vláknech... ;)

Zajímavý že když sem psal o koupelích s MMS a s minerály které v rodině běžně používáme...tak žádné ohlasy...a najednou vás ty koule nějak rozžhavily...tak proto je tam taky ten odkaz, případně kniha! :bye:

Jste jak malí kluci...už jsem tady viděl pár vláken co začínala posměškama a pak se ukázalo že na tom něco je...derivační koupele blbost není, natož koupele odkyselující a remineralizační!
Ale chápu že vás to pobavilo...jinak já taky nestíhám číst vaše příspěvky ale to neznamená že je někdy v budoucnu neobjevím...a nebudu potřebovat. Každý snad čte to co ho zajímá, tak proč najednou tolik komentářů...kdo vás nutí dělat koupele..., zůstaňte v klidu a věnujte se tomu čemu rozumíte když ke koupelím nemáte co říct.

Zkušenosti s koupelemi dobré(žel na rozdíl od vašich velkých a slovutných pokusů, prostinké koupele asi nejsou dost dobré neb už tatíček Kneipp že... :lol: (nevím co chcete popisovat na výsledcích koupelí- to že nemáme nepříjemné pocity při koupelích s MMS ještě neznamená že to tak bude u každého kdo to zkusí, a hořčík z epsomské soli nebo z chloridu magnesia v koupeli SAMOZŘEJMĚ uklidňuje a to tak že velmi 8) ...), TAKŽE KOUPELE S EPSOMKOU NEBO CHLORIDEM MAGNESIA NEJLEPE NAVEČER, KDY UŽ PAK PUJDETE ROVNOU DO HAJAN(postele -pre bratov Slovakoch)...
To že někdo nemá vanu nebo je línej si udělat aspoň koupel nohou s minerály a sodou, už není můj problém :|

:!: Na rozdíl od podávání ústy, je vstřebávání přes kůži mnohdy daleko BEZPEČNĚJŠÍ a někdy i dost účinné při porovnání s ústním podáváním...!!
Myslím že toto vlálno tady má své místo, proto to J.Humble i JZ neopominuli dostatečně popsat...to že tomu snad dosud někdo nevěnuje dost pozornosti, je věc druhá ;) :
Naposledy upravil(a) muflon dne sob 20 lis 2010 11:59, celkem upraveno 6 x.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

muflon

Příspěvek od lajos »

mufíku- nikdo neříkal že co píšeš, podáváš, je špatně. jen toho je vcelku dost! rosumíš? milý vole? tak se nechytej ničeho a stačí když nebudeš toho sem tolik dávat jako info ale tvé zkušenosti??!! kapišto?? milý koupele.
To ti říkají nevděčníci obecní, nebo jenom Lajos


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: muflon

Příspěvek od muflon »

lajos píše:mufíku- nikdo neříkal že co píšeš, podáváš, je špatně. jen toho je vcelku dost! rosumíš? milý vole? tak se nechytej ničeho a stačí když nebudeš toho sem tolik dávat jako info ale tvé zkušenosti??!! kapišto?? milý koupele.
To ti říkají nevděčníci obecní, nebo jenom Lajos
OK..polepšim se (polepšovnu mám až do 5.třídy vychozenou... :P

PS: U těch hořčíkových koupelí pozor, kdo má nízký tlak, aby to sním při opouštění vany nešvihlo (zatmění před očima, úraz...!!!)
- buď si vzít KAFE před koupelí s hořčíkem(epsomka obsahuje kromě síry i hořčík), nebo maté čaj apod., pokud máte nižší tlak... :!:

Ad koupel z epsomky+himal.soli+sody:
JZ komentuje:
Koupele se dají dělat jak v samotné epsomské soli, tak jako zásaditá koupel. Ta se skládá z těch třech složek a od každého se dává cca 30 mg soli. Depresivní stavy tyto koupele každopádně dobře řeší a také na ně funguje infrasauna.
Naposledy upravil(a) muflon dne ned 21 lis 2010 22:28, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Muflon.

Příspěvek od hanka »

Já to beru tak, že Muflon nashromáždil nějaký materiál a teď nám ho tady dává - proto ta rychlost. Koupele pokládám za zajímavé a když je nestíhám číst, tak to nechám na jindy, až budu mít čas. Každopádně je dobře, když vím, že tady tohle vlákno je a můžu se do něj kouknout pro radu, kdybych někdy potřebovala.
Myslím si, že náš Muflon dělá záslužnou věc - to, jak nám tady třídí jednotlivé informace je fajn. Osobní zkušenost proto není tak důležitá, jestliže to už vyzkoušeli jiní a předává nám to z důvěryhodných zdrojů (např. JZ). Muflonovi věřím, že nás tady nezahlcuje zbytečnými informacemi, kterými jsou internetové stránky přeplněné. Ostatně, častokrát připojuje i osobní komentář navíc - koukněte třeba na ten poslední o hořčíkové koupeli!

Před časem jsem tady někde psala, jak se špatně vyhledávají jednotlivé informace když máme problém a potřebujeme rychle najít radu, která se tady už debatovala - jenže kdoví kde. Přirovnávala jsem to ke skříni, do které se háže jídlo se špinavým prádlem a talířema s toaletními prostředkami - Muflon nám tady krásně rozděluje fusekle od talířů a mně se to líbí. Možná by mohl snížit rychlost :) , s jakou doplňuje "zboží" do regálů, aby se k věci mohli vyjádřit i jiní - ono to potom budí dojem, že píše halabala na co zrovna natrefil ;) .
Já Muflona hodnotím + :good: :lol: .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
ŠREK
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 09 říj 2010 14:17

KOUPELE V MMS2+HCL

Příspěvek od ŠREK »

MÁ PROSÍM NĚKDO SKUŠENOSTI S KOUPELÍ V MMS2??


lena

koupel mms2

Příspěvek od lena »

ja jsem to nekolikrat delala, ale nemuzu nic konkretniho psat, pouzivam jinak mms normalni,

Musis si to sam vyzkouset, nebot kazdy na to reaguje jinak.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: KOUPELE V MMS2+HCL

Příspěvek od poota »

ŠREK píše:MÁ PROSÍM NĚKDO SKUŠENOSTI S KOUPELÍ V MMS2??
Každý, kdo se už někdy koupal ve správně udržovaném bazénu, protože to je běžná bazénová chemie. :)
Ovšem pozor - v bazénu je toho opravdu minimální minimum.

Podle nadpisu to vypadá, že máš na mysli aktivovat MMS2 kyselinou solnou a potom to dát do koupele.
Jestli jsem to pochopil správně, tak sis spletl postup a nebo ingredience, popřípadě se jedná o naprosté nóvum zde zatím nikým nepublikované.

Zdravím - poota
P.S. Psát bezdůvodně pouze velkými písmeny se na tomto fóru považuje za nevychovanost.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
ŠREK
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 09 říj 2010 14:17

Re: KOUPELE V MMS2+HCL

Příspěvek od ŠREK »

poota píše:
ŠREK píše:MÁ PROSÍM NĚKDO SKUŠENOSTI S KOUPELÍ V MMS2??
Každý, kdo se už někdy koupal ve správně udržovaném bazénu, protože to je běžná bazénová chemie. :)
Ovšem pozor - v bazénu je toho opravdu minimální minimum.

Podle nadpisu to vypadá, že máš na mysli aktivovat MMS2 kyselinou solnou a potom to dát do koupele.
Jestli jsem to pochopil správně, tak sis spletl postup a nebo ingredience, popřípadě se jedná o naprosté nóvum zde zatím nikým nepublikované.

Zdravím - poota
P.S. Psát bezdůvodně pouze velkými písmeny se na tomto fóru považuje za nevychovanost.
Měl jsem na mysli mms-2 samotné(chlornan vápenatý 95%),dávám ho do bazénu a v dosti velkých dávkách a moc se cítím dobře ,žádné pálení očí,žádný zápach,akorát mám jemný pocit svěděni sejně jako po 100 aktivovaných mms-1 ve vaně.Takto to používám i do vany samozřejmě s úměrnym poměrem k vodě asi tak 30ml na vanu,tak vyčištěnou pokošku jsem nikdy neměl,už to tak dělám asi půl roku a nechci se vracet ke klasické bazénové chemii která mě nedělala dobře.Jediná nevýhoda je trochu bíle obarvená voda.Proto se ptám jesti s tím má ještě nekdo jiné skušenosti než já.S HCL nemám v koupelích žádné skušenosti,pouze s užíváním orálně a nemá to chybu. At se daří a děkuji.


alhajda
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28 lis 2010 8:09
Dostal: 1 poděkování

Po použití MMS silé zarudnutí

Příspěvek od alhajda »

Manželce se na lýtku objevil nějaký eksem velikosti desetikoruny. Zkusila si na to přiložit namočený tampon v MMS naředěný vodou poprvé asi 10min. Do druhého dne to mírně zarudlo. Další den to nechala na místě asi 30min a dnes to má nějaké suché, červené jako by spálené až do masa. Teď to již ničím asi 3dny nepotírá, ale nevypadá to nijak dobře. Zvětšilo se to tak na 5cm. Může to být tou dobou, že to tam měla příliš dlouho? Koncetrace bude dobrá, neboť dcera se stím potírá a i vnučka měla na obličeji nějaký lišaj a nic špatného jí to neudělalo. Já si tím oplachuji hlavu a taky dobré. Můžete poradit?


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Po použití MMS silé zarudnutí

Příspěvek od martin11 »

alhajda píše:Manželce se na lýtku objevil nějaký eksem velikosti desetikoruny. Zkusila si na to přiložit namočený tampon v MMS naředěný vodou poprvé asi 10min. Do druhého dne to mírně zarudlo. Další den to nechala na místě asi 30min a dnes to má nějaké suché, červené jako by spálené až do masa. Teď to již ničím asi 3dny nepotírá, ale nevypadá to nijak dobře. Zvětšilo se to tak na 5cm. Může to být tou dobou, že to tam měla příliš dlouho? Koncetrace bude dobrá, neboť dcera se stím potírá a i vnučka měla na obličeji nějaký lišaj a nic špatného jí to neudělalo. Já si tím oplachuji hlavu a taky dobré. Můžete poradit?
jestli se skvrnka jeví chvilkově, tak paní štípla blecha../ asi byla infikovaná/....počkal bych tak 2 dny....dneska / je Silvestr/, bych to léčil vnitřně, třeba žbrďolka becherovky nikdy nic nezkazila...hezký nový rok....m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Zaujalo mne k hořčíkovým koupelím

Příspěvek od muflon »

Zaujalo mne k hořčíkovým koupelím:
(píšou sice přírodní hořčík - nejspíš tekutý , ale levněji a vstřebatelněji vyjde nejspíš Chlorid magnesia v krystalické podobě... 8) )

http://www.zdravavyzivahronov.com/inter ... hod/horcik

Magnesium je nejdůležitějším minerálem pro člověka a všechny živé organismy. Jedná se o minerál regenerace, který zabraňuje zvápňování tělesných orgánů a tkání, jež je charakteristické pro degenerativní procesy stárnoucího těla. Vápník umožňuje kontrakci svalů a magnesium jejich uvolnění.
Magnesium umožňuje 325 enzymatických reakcí v lidském těle. Je to palivo potřebné pro činnost lidské buňky a zároveň chrání buňky před toxicitou rtuti, hliníku, olova, kadmia, berylia, niklu, atd..

Tělové magnesium zvyšuje tvorbu hormonu DHEA známého jako „matka steroidních hormonů“ přírodní a přirozenou cestou. Magnesium je vylučováno ledvinami.

Doporučená denní dávka (DDD) magnesia je 6 mg na 1 kilogram hmotnosti. Toto množství lze přijmout pouze kůží.

Pro děti s neurologickými onemocněními nebo astmatem je tělové magnézium jako kyslíková maska.

Nedostatek Magnesia spouští nebo zapříčiňuje:

Úzkosti a záchvaty paniky - Astma
Krevní sraženiny - Střevní onemocnění
Zánět močového měchýře - Deprese
Toxikace - Diabetes
Únavu - Srdeční onemocnění
Hypertenzi - Hypoglykémii
Nespavost - Onemocnění ledvin
Migrénu - Nervové problémy
Osteoporózu - Raynaudův syndrom
Onemocnění jater - Zubní kazy
Muskuloskeletální problémy: fibrozitida, fibromyalgie, svalové spasmy, cukání očí, křeče, chronické bolesti zad a krku, křeče lýtek
Gynekologické obtíže: křečové bolesti během menstruace, neplodnost

Příklady osvědčeného dávkování:

Vanová lázeň: 4 – 8 polévkových lžic nebo 57 – 114 ml tělového magnesia do horké lázně po dobu až 30 minut (po tělesné námaze, masáži, při únavě, stresu, atd.).

Nožní koupel: 4 – 8 polévkových lžic nebo 57 – 114 ml tělového magnesia do 20 l horké lázně přikryté ručníkem po dobu až 20 minut. Intenzivní koupele denně po dobu cca 4 týdnů.

Postřik: přímo na část nebo celé tělo (lze ředit pitnou vodou 1:1). Důkladně rozetřít.

Výplach úst: 1 – 2 vstřiky rozprašovače do 2 dcl vlažné vody, podržet v ústech a vyplivnout. Snižuje kyselost ústní dutiny.
Upozornění: Při přípravě roztoků s použitím tělového magnesia začněte s nižší koncentrací magnesia ve vodě a postupně vyzkoušejte nejvyšší pro Vás příjemnou a snesitelnou koncentraci.

Čím déle se bude vstřebávat, čím větší plochou bude postupovat a čím vyšší koncentraci použijete, tím více magnesia prostoupí přímo do krevního oběhu.

Kůže je prostupnější, je-li vláčná, hydratovaná, napařená, prokrvená, uvolněná, masírovaná než, je-li suchá, studená a nepřipravená. Nejvyšší prostupnost mají obecně genitálie (to by mohlo zajímat Lajose... :lol: ), hlava, záda, trup, paže, nohy a také zánětlivá místa na kůži.
Nástřikem přímo na kůži se vyhnete zažívacímu traktu a umožníte tělu vstřebat tělové magnesium přímo do krevního oběhu.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

?

Příspěvek od lajos »

muflon
Ty máš na mysli ten můj návod na napůl visící(stojící) namočené v láhvi od limonádi a uvázané kolem pasu?


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: ?

Příspěvek od muflon »

......:)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“