Plasma CAR

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Co nejdřív...

Příspěvek od Jim68 »

No, výkonově na tom autě už třeba nic vylepšit nejde, je nějak na teploty optimalizováno, ale co spotřeba? Klesla-li, zvýšila se účinnost, tedy při stejném výkonu méně paliva = lepší spalování... Něco z toho se děje...?
Ale nemusíš odpovídat ;) :roll:


Jim68
Be happy!
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Jim

Příspěvek od lajos »

Jezdím pár kilometrů v Liberci-kopec, ďolík rovinka a tak dokola a ještě k tomu to trochu šlapu. V městském provozu se to nedá porovnávat. Spíš že otáčky nabýrá trochu líp než dříve i ten dobrý výkon je snad lepší(95kW).Je to o smyslech a zdání, zatím.


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jim

Příspěvek od Jim68 »

Dík za bleskové info :D ;) . Ty smyslové informace jsou zatížené velkou chybou - vzždycky, když si umeju káru, zdá se mi (ne - vím to!!), že jede mnohem líp. :roll: :shock: . Počkám teda na ty válce...


Jim68
Be happy!
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Jim

Příspěvek od lajos »

Přesně, souhlasím, začíná to mytím a končí to jakoukoliv další operací-výměna oleje, svíčky atd.
Samozřejmě jsem tam dával kondíky s novýma svíčkama.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

úprava

Příspěvek od lajos »

Po delší době jsem se podíval do motoru a co nevidím, u dvou válců se mi uklepal pájený spoj mezi kondíky. Tak jsem to zalil s pryskyřicí na laminování a trochu jsem upravil i kostrovou část.
Zatím měření pořád nesešlo, teď mám dovolenou já a měřící počítač se objevý v práci asi až tento týden.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Plazma- aquapulser

Příspěvek od sano »

Po niekoľkých rokoch, kedy bol tento výrobok k dispozícii len šťastlivcom, na experimenty, sa začal tohto roku aj predávať.
V prospektoch, ešte začiatkom tohto roku bolo uvedené, že ide o prístroj na radiantnú energiu. Keď sa to začalo predávať, tak tento údaj z prospektu vymazali. Ide o celkom bežný jav v USA. Keď ide o extotické energie, tak ak sa to má v tej krajine predávať, tak sa to zatají.

Viď. Bediniho nabíjačky, kde Bedini všade vo svojich renaiisance energizeroch tvrdí, že nie sú overunity.

Ale som sa rozkecal. Prepáčte.

Ceny sú na americké pomery výborné.
Na you tube som videl videá, v ktorých bol prevádzkovaný generátor s pomocou aqapulsera len na vodu, cez HHo plyn.

Firma Aquapulser, home a produkty:


http://www.aquapulser.com/performance_i ... index.html

http://www.aquapulser.com/performance_i ... stems.html

ak to už poznáte, prepáčte za dabl. správu.

držím palce všetkým plazmatikom, najmä lajosovi.

sano


Martanko
Stálý člen
Příspěvky: 47
Registrován: pon 23 kvě 2011 22:57
Bydliště: Pivo Plzen
Dostal: 2 poděkování

sano

Příspěvek od Martanko »

No ako je ten lavý obrázok tak kamoš to spravil...dáva tam hho a vodu a centrála mu fičí na vodu....Tá iskra je PANI iskra... spravil kompromis medzi opotrebovaním siečok .... :bye: :laugh:


Drevený Martinko
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: sano

Příspěvek od Mim »

blbost.... :D


Však ono to půjde!!!
Martanko
Stálý člen
Příspěvky: 47
Registrován: pon 23 kvě 2011 22:57
Bydliště: Pivo Plzen
Dostal: 2 poděkování

Mim

Příspěvek od Martanko »

Mime konkretizuj čo si myslíš že je blbost !!!! :ewhistle:


Drevený Martinko
KAWA
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: pát 01 pro 2006 17:39

Re: sano

Příspěvek od KAWA »

Martanko píše:No ako je ten lavý obrázok tak kamoš to spravil...dáva tam hho a vodu a centrála mu fičí na vodu....Tá iskra je PANI iskra... spravil kompromis medzi opotrebovaním siečok .... :bye: :laugh:
Ahoj,
můžeš prosím tě trochu blíž popsat jak to kamarád dělá? Jaký typ vyvíječe hho požívá, jaká je plocha elektrod, kolik je jich, jaké je napájecí napětí, kolik to bere proudu. Jak dávkuje vodu do motoru. Cokoliv mě zajímá.
Díky


pipko
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: stř 09 čer 2010 11:45

Martankove vymysli

Příspěvek od pipko »

Ako mozete Martankovi naletet na takuto haluz? Ved Vas odrbava!!!


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Plasma CAR

Příspěvek od poota »

Vlákno je vyčištěné, přeji příjemné čtení - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
rudolfino
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22 srp 2008 14:05

Re: Plasma CAR

Příspěvek od rudolfino »



lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Plasma CAR

Příspěvek od lajos »

Se tady dlouho nic neděje a čeká se na nemrznoucí noci s vyvíječem tak jsem se trochu bavil a padla mi do oka plazma koule, kecám nějaký bývalí kolega se ptal na v obchodáku prodávanou USB plazmakouli-jsem si říkal co to je za kravinu i když čínani jsou schopni čehokoliv. Tak jsem vyhrábl milého eexperta danyka http://www.danyk.cz/plazma.html a pustil se do práce. Zkouška s menší VN tráfkem z TV Junosť mi nevyšla neb sekundár se během chvilky prorazil a sršel rovnou na ferit až skončil úplně. Nelenil jsem a vyhrabal jsem doma všechny VN ferity z televizí co jsem měl (asi pět kusů) a udělal jsem výběrové řízení, který ferit se mi nejvíc líbil (rozměrově jsou skoro vše stejné) jsem doplnil nejlépe zalitou VN sekundárem a už jsem vinul podle danyka (přessně). První tranzistor jsem použil 2N3055 (15A,115W), říkal jsem stará klasika ten musí chodit jako byč. malé zklamání zdroj jsem musel dát na 17V pak naskočila plazma ale bralo přes 4A a světílko jak na hajzlíčku-nic moc-ale výborné topení. Tak jsem musel vytáhnout ještě starší klasiku KD502 (20A,150W) -zlatá poslední fáze socializmu. No a konečně jsem začal být v obraze plazma naskakovala ž při 9V, při 12V bere přes 3A ale už lepší světelný efekt-viz obrázky dole. Jo efekt plazmy je tak pětinásobný s žárovkou s prasklím vláknem vůči funkční žárovce. Byla taky prdel v práci když jsem pověřil mladšího kolegu aby zařídil prasknutí vlákna žárovky)60W) bez zničení baňky. Prostě šikovně do něčeho tloukl s žárovkou až vlákno prdlo. Frekvence oscilátoru je 23kHz, rozsvíti i vadné zářivky při přiblížení k baňce, je to sranda zábawa.
Prstem přiblížit nebo se dotknout baňky se může ale jen na chvilku, pak se prst začne přehřívat (2-3 vteřiny), pozor jednomístné delší přidržování něčeho přehřeje baňku lokálně a bouchá!
Jinak mimochodem zařízeníčko je životu nebezpečné a kdo tomu 100% nerozumí se do toho vůůbec netrápí.

Dal jsem to do tohoto vlákna, s tím plazma kharem se někde začít musí-třeba s plazma koulí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Plasma CAR

Příspěvek od A(&F) »

lajos píše:Byla taky prdel v práci když jsem pověřil mladšího kolegu aby zařídil prasknutí vlákna žárovky)60W) bez zničení baňky. Prostě šikovně do něčeho tloukl s žárovkou až vlákno prdlo.
... nejlépe jde "ťukáním o něco" prasknout vlákno tehdy, pokud je žárovka rozsvícená = vlákno rozžhavené ... :) ...

... :bye: ... "první ze tří" ... :laugh: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“