PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět

Zapůsobilo na Vás T-MMS1?

Je to naprostý nesmysl!
4
10%
Ne, to toho určitě nepůjdu.
1
2%
Nějak se k tomu neumím vyjádřit.
2
5%
Originální MMS je prostě originální MMS, nic nového zkoušet nehodlám!
1
2%
Je to zajímavé, ale počkám si na zkušenosti od více lidí.
10
24%
I bych si dal(a) říct, ale chce to ještě nějakou podporu ;)
5
12%
Jdu do toho!
16
39%
Ani jedna odpověď nevystihuje můj názor...
2
5%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pridavat matu

Příspěvek od děda Slavík »

Palo píše:Mě právě zarazilo, že jsi psal o PMS1, tak tedy ne PMS1, ale MMS1! ;)
Pro jistotu a porozumění (jsem děda z dědiny a tak moje vyjadřování je občas matoucí) Jedná se o 10 kapek běžného NaClO2 z MMS1, ale aktivované 10 kapkami kyseliny chlorovodíkové (1:1)


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pridavat matu

Příspěvek od Palo »

Tak teď je to naprosto jasné ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

pms1

Příspěvek od lena »

beru 4.den pms1 od pala, 1 tabletu denne a muzu rici, ze se neco deje, je jasne jsem na zacatku, ale zda se, ze to funguje a to dobre, uz na vaze jsem ubrala kilo, napisu vice az bude vice zazitku, zatim jsou to jenom male zkusenosti, ale mam dobry pocit
a intuice me zatim nezklamala.

necham se prekvapit

palo mas ode mne + 1

dobrou noc :D
Naposledy upravil(a) lena dne pon 02 srp 2010 22:26, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Ja zatiaľ len sledujem Vaše skúsenosti. Jasne že spočiatku nejaké obavy sú ale obavy či pochybnosti sú normálne pri každom výskume. Možno sa k Vám pridám. Teraz MMS neberiem, len občas si dám nejakú dávku.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

HCL aktivace MMS

Příspěvek od muflon »

děda Slavík píše: No znamená to, že beru denně 10 kapek po obědě a když mám náladu dělat nějaký pokus co to udělá, vezmu ráno 10 a večer dalších deset. Tedy maximálně dvakrát denně po 10ti kapkách.
Ta 3,5%HCL se dá použít 1:1 k aktivaci úplně stejně jako kys.citrónová a 3min.aktivovat a pak zalít vodou do sklenice ?


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCL aktivace MMS

Příspěvek od děda Slavík »

Ta 3,5%HCL se dá použít 1:1 k aktivaci úplně stejně jako kys.citrónová a 3min.aktivovat a pak zalít vodou do sklenice ?
Je to tak jak píšeš. Pro mne ale poměr 1:1 nabyl dobrý (pobolíval žaludek) a proto dávám jen 5:1. To znamená, na 5 kapek NaCl2 jen jednu kapku HCl. Bohatě to v mém případě stačí. Svou dávku by si asi měl každý vyzkoušet. Je to ale jen můj názor.

Kyselinu citronovou jsem pro odpor těla a celkové nechutenství musel vyřadit.


Kluci, do toho.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Výsledky

Příspěvek od Mo »

Mám výborné správy, bola som na diagnostike u Ing. Bláhovej, a nemám žiadnych parazitov, víry miznú, mám tam ísť až o štvrť roka, na vlastnú žiadosť, takže som rada, že sa mi to vďaka Palovi podarilo, myslím, že ani on nečakal až také dobré výsledky, takže po nejakých šiestich týždňoch sa nám podarilo veľa toho zdolať,
viac určite upresní on, ja fičím na týždeň na ryby, tak prípadné otázky zodpoviem potom,
podotýkam, že som užívala len PMS a hrebíček,
pekný deň všetkým ;)
samozrejme, udržovať sa budem zdravším spôsobom života, s HCl, keď bude treba i s PMS, takže týmto to pre mňa len začalo, že som sa všeličoho zbavila :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCL aktivace MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

děda Slavík píše:
Ta 3,5%HCL se dá použít 1:1 k aktivaci úplně stejně jako kys.citrónová a 3min.aktivovat a pak zalít vodou do sklenice ?
Je to tak jak píšeš. Pro mne ale poměr 1:1 nabyl dobrý (pobolíval žaludek) a proto dávám jen 5:1. To znamená, na 5 kapek NaCl2 jen jednu kapku HCl. Bohatě to v mém případě stačí. Svou dávku by si asi měl každý vyzkoušet. Je to ale jen můj názor.

Kyselinu citronovou jsem pro odpor těla a celkové nechutenství musel vyřadit.
Nazdar Dědo, Děkujeme, Ahoj, Slavek 1+ :good:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Výsledky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mo píše:Mám výborné správy, bola som na diagnostike u Ing. Bláhovej, a nemám žiadnych parazitov,
Nazdar Mo,

1+ :good: :D

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky

Příspěvek od Palo »

Díky Mo, že jsi napsala výsledky ;)

Bylo to přesně tak, jak popisuje Monika (Mo). Pouze PMS1 a hřebíček. Začínám uvažovat, jestli je vůbec ten chloritan sodný nutný. Je celkem možné, že vše zvládne Betain HCL v kombinaci s hřebíčkem.

Pokud se někdo cítí dlouhodobě mizerně, bude překvapen účinkem hřebíčku. Je to skoro humorné, jak jeden druh obyčejného koření vydá za celou lékárnu a ještě má navíc... Jen doplním, že je nutné postupně opatrně navyšovat až k 10 či 15 tobolkám velikosti "0", užitých jednou denně a to zároveň. Užívání nalačno (popř. jen Betain HCL předtím) se jeví jako velmi vhodné. To tak v kostce...

Sice i tak ještě v organizmu zůstane nějaký drobný balast, ale s tím by si mělo tělo už samo poradit za pomocí Betainu HCL. Ten tedy užívat delší dobu. Popřípadě hřebíček sem tam užít preventivně.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Výsledky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Bylo to přesně tak, jak popisuje Monika (Mo). Pouze PMS1 a hřebíček. Začínám uvažovat, jestli je vůbec ten chloritan sodný nutný. Je celkem možné, že vše zvládne Betain HCL v kombinaci s hřebíčkem.
Hi Palo,
Jenom abys věděl, že Ti pořád držím palce. :D :good:
Ahoj, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky

Příspěvek od děda Slavík »

Pokud se někdo cítí dlouhodobě mizerně, bude překvapen účinkem hřebíčku.
Hřebíček nedávám do tobolek. Nechce se mně s tím nimrat. A tak jednoduše asi šest hřebíčků rozkoušu na jemno a zapiji vodou. K tomu do čaje z kotvičníku dám na půllitr čaje taky asi osm hřebíčků.

První dva dny měla stolice děsný zápach. To podle mne znamená, že něco, nějaká ta havěť odumřela a ve střevě zahnívá. Po dvou dnech je po zápachu. Tedy podle mne je vše VYČISTĚNO.

Ještě ale chvilku budu pít čaj s hřebíčkem jako pohromu na líhnoucí se (případně) larvy z vajíček.


Kluci, do toho.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Výsledky

Příspěvek od Mo »

Slavek Krepelka píše:
Mo píše:Mám výborné správy, bola som na diagnostike u Ing. Bláhovej, a nemám žiadnych parazitov,
Nazdar Mo,

1+ :good: :D

Ahoj, Slávek.
Ahoj Slávku :D
dík, som hlavne rada, že to funguje, celkom rýchlo dokonca a účinne - podľa výsledkov ;) bolo by super, keby na udržovanie stačí i ten hrebíček s HCl, ako Palo písal ;)
pekný dník ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky

Příspěvek od Palo »

Po nějaké době užívání hřebíčku a B. HCL jsem zjistil, že hřebíček není samospásný, ani s B. HCL. Je tedy stále nutné PMS1, jelikož zabírá velmi silně na to, co hřebíček nezvládá. Hřebíček je opravdu dobrý proti cizopasníkům, avšak předchozí pročištění PMS1 je velmi vhodné. Ovšem:

Co začít brát dříve? Hřebíček nebo PMS1? Když jsem tak nad tím přemýšlel, zjistil jsem, že není možné zvolit jeden z těchto, ale je potřeba užít ten, který je lepším řešením:

Při užívání hřebíčku se může projevit alergie na hřebíček.
Při užívání MMS párkrát došlo k vylikvidování krevních destiček, což by se zřejmě mohlo odehrát i při PMS1.

Při užívání PMS1 často dochází k eliminaci alergie na hřebíček.
Při užívání hřebíčku dojde s největší pravděpodobností k odstranění příčiny, díky které při užití MMS1 dojde k narušení stavu krevních destiček.

Z toho vyplývá, že je zřejmě lepší a bezpečnější začít s hřebíčkem a dojít na hranici, kdy začíná způsobovat problémy (nemusí, ale může způsobit problémy při prvním tobolce). Následně užívat PMS1 opatrně podle návodu, při případných problémech přejít na hřebíček a tak stále dokola... Jednoduše to střídat...

Bylo by celkem zajímavé, kdyby se naskytla osoba, která by měla při PMS1 problém s krevními destičkami a zároveň alergii na hřebíček. Tam bych asi nevěděl, co s tím...

Napadá někoho něco?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky

Příspěvek od děda Slavík »

Napadá někoho něco?
Napadá.
Každý je jiný, musí si to vyzkoušet. Já beru již druhý týden 8 ks hřebíčku denně v čaji, který popíjím celý den. K tomu ráno 10 kapek a (aktivace) dvě HCl. Žádné vedlejší účinky se nekonají.
Cítím se celkově svěžejší. Možná ale má na to vliv i těch několik (denně rozžvýkaných) lístků z JIAGULANU a čaj z kotvičníku. Nejen "chlebem živ je člověk" a tak NEJEN MMS.

To ale není rada pro ostatní k napodobení. Funguje to u mne a jinde nemusí.


Kluci, do toho.
Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“